Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#1 Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by iceman ze »

Interesuje me gdje se sisati.........ili ko vas sisa :D .....po glavi naravno.....Evo vec dugo kontam da naravim nesto kvalitetno na svojoj glavi i tome sl. ali nikako da nadem nekog kvalitetnog frizera za muskarce, treba mi savjet koja friuzura moderna bi se mogla primjeniti i tome sl.......uglavnom danas frizeri rade po automatizmu, i sisaju kako oni znaju, a ne kako ja zelim, tako da poslije 10 dana opet moram na sisanje....
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#2

Post by tigris »

onda dooooobro smisli sta hoces sa kosom :D tako sam ja uradila i onda svojoj lokalnoj frizerki nisam dala da me brzo sisa vec pramen po pramen pa ona pauza...ogledalo da vidim sa svih strana sta radi i tako :oops: :D

onaj Elvir sto je imao salon u vogosci dobro radi al je skup :oops: inace onako je skolovan frizer i ide u korak sa trendovima. Sad ima salon negdje u gradu e znam tacno gdje :oops: :D
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#3

Post by flora.sa »

tigris wrote:onda dooooobro smisli sta hoces sa kosom :D tako sam ja uradila i onda svojoj lokalnoj frizerki nisam dala da me brzo sisa vec pramen po pramen pa ona pauza...ogledalo da vidim sa svih strana sta radi i tako :oops: :D

onaj Elvir sto je imao salon u vogosci dobro radi al je skup :oops: inace onako je skolovan frizer i ide u korak sa trendovima. Sad ima salon negdje u gradu e znam tacno gdje :oops: :D
Mula Mustafe Bašeskije...zgrada preko puta Ribarnice koja je do Gradske trznice...
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#4

Post by xygirl »

Senad - frizerski salon Image... meni je on pravo dobar frizer a malo je i jeftiiniji od Elvira. (kod robota na kosevskom)

nije los ni Alen- friz salon Dona, kod njega sam prije isla ali nesto mi se on prestao truditi :D u zadnje vrijeme pa sam se presaltala kod Senada... (on je na M Dvoru)
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#5

Post by iceman ze »

sta je ovo samo zene ganjaju modu, nigdje nasih ni za lijeka. Sta ja znam nisam neki zahtejvan musterija, ali vise mi pun klinac fuserenja na sve strane, pa i kad dodes kod frizera, sto ti je veci jaran, on vise fuseri.....
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#6

Post by tigris »

zauzmi cvrst stav u tome je fora :oops: :D :D ja sam svojoj krv popila kad me prvi put sisala :oops: otad me uvijek osisa kako treba :D zna da ce veceret jezika :oops: :D

ima i onaj ado karisik mislim da cu mu cijene normala a i on je sav u trendu :lol: :D :D samo ne znam gdje mi je salon (jope :D )

flora ? :D
Luzerica
Posts: 18
Joined: 22/03/2006 13:00
Location: Sarajevo

#7

Post by Luzerica »

iceman ze, za dobru frizuru, modernu i onu koja odgovara tvom licu skokni do Merlin As-a na Socijalnom, ali pokusaj se predhodno najaviti kod Harisa ili kod Hasiba. Oni super sisaju, i prate trendove, a nisu skupi kao Elvir. Iza Harisa stoji petnaestogodisnje iskustvo u Londonu. :)
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#8

Post by horns&drums »

ja ih ne posjecujem od ranih devedesetih :D

frizer, bljak :D
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#9

Post by tigris »

samo je opere i stavi peskir na glavu :D :D
sekica
Posts: 24
Joined: 17/03/2003 00:00

#10

Post by sekica »

....na novoj breci gdje se okrece autobus edo..odlicno radi....u staklenom gradu je bio decko mislim haris da se zove odlicno sisa....
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#11

Post by iceman ze »

OK , bas ste se potrudili da mi ugoditi, imate palacinke od mene, nemate pojma kako ih pravim...... :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#12

Post by horns&drums »

Tako je tigris!

JA sam crnac i kad operem kosu....ja stavim peskir na glavu! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#13

Post by Zox »

Mene je super sisao jedan momak u Imageu u robotu. Haris, koliko se sjecam. Vise ne radi tu i nemam pojma gdje je.
Luzerica
Posts: 18
Joined: 22/03/2006 13:00
Location: Sarajevo

#14

Post by Luzerica »

palacinke s cim?? :-) :-) :-)
User avatar
sorge_sa
Posts: 1088
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: sarajevo

#15

Post by sorge_sa »

Haris sisa preko puta Robota, kod Trolebujske stanice u Hrasnom, ona za grad, frizerski salon Still :D :P :lol:
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#16

Post by iceman ze »

palacinke sa medom i orasima, i jedan i drugi je prilog jako zdrav, tako ako nemate problema s kilama, poslije sisanja hajte bujrum..... 8-)
Max.Cherry
Posts: 610
Joined: 07/10/2004 19:05

#17

Post by Max.Cherry »

reklama:

Image

Image
Luzerica
Posts: 18
Joined: 22/03/2006 13:00
Location: Sarajevo

#18

Post by Luzerica »

a ko danas nema probelama sa kilama, jedni kukaju da su debeli, drugi da zele da se udebljaju, sve u svemu katastrofa, ali ja se ne bojim redovnija sam u spor life nego kod frizera pa me nije briga. a za dobre palacinke (moze i nutela) ne bi dva puta razmisljala :-) :-) :-)
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#19

Post by iceman ze »

pa ia ja sam u Kranjcevicevoj u SPORT LIFE, ali ne dugo kao ti, mijenjao sam teretane, ap mi se sad ova najvise svida........i meni je Nutela draga, ali posto sam dobio kila preko zime, ja to samo sa povodom.... 8) ........inace su samo jabuke..... :D
Luzerica
Posts: 18
Joined: 22/03/2006 13:00
Location: Sarajevo

#20

Post by Luzerica »

eee, moras biti vrijedan, ja sam tamo od samog otvaranja, svidjaju mi se ljudi koji dolaze, osjecam se ugodno. je li dolazis sad cesto? kad dolazis dosta cesto onda mozes da uzivas u palacincima do mile volje. a danas sam bas cula za neku dijetu sa limunom pa razmisljam da probam, traje cetrnaest dana i kazu da je jako efikasna, ali nisam sigurna da ukljucuje palacinke pa cak ni suhe. :) :) :)
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#21

Post by iceman ze »

pa vidi nesto ja na poslu imam obezbjedenu teretanu, tako da sigurno redovno treniram, ja u SPOR LIFE dodem sa rajom da se druzim, jer smo prije redovno trenirali po raznim teretanama, ovako SL mi je trenutno najpristupacniji, bez mrkih i kockastih faca, dodes , odradis svoje i jako je cito, sto se tice slatkisa dosta sam ih stopirao, uzmem nesto malo poslije treninga samo da mi vrati energiju. Sto se tice dijeta, nekako ih ne odobravam, vise volim sebi korigovati ishranu, izbjegavati masnoce i puno ugljikohidrata, a pojacati minerale, vitamine tako da uzivam svaki dan u treniranju bez nekih velikih redukcija.

Da nebude sve Off topic, za koji se frizerski odluciti, jer dali ste mi dobre prijedloge, ostaje mi samo da napravim spisak i da redom obidem.....pa koji mi se vise svidi tu ostajem.....
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#22

Post by tigris »

iceman ze wrote:
Da nebude sve Off topic, za koji se frizerski odluciti, jer dali ste mi dobre prijedloge, ostaje mi samo da napravim spisak i da redom obidem.....pa koji mi se vise svidi tu ostajem.....
:lol: :lol: :lol: :lol:
pa neces valjda po izgledu salona odlucivati u kojem ces se sisati :lol: :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#23

Post by Kwaheri »

... :lol: otisla ja sa sekom ono lafo, zenska u salon, na sisanje...i te dzidze... i sad elvir radi "o glavi" jednoj malko starijoj zenskici, neki 40tak... mi kao cekamo... o Boze, nesto bezze od frizure napravi, (ma kriza) a sve joj prica, kao lafo, ovo uz lice, vasa kosa, trend, moda, sik..blabla :lol: smijala sam se ko luda...kako pravi budale od ljudi...

doduse, otad me seka ne vodi u salone :D
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#24

Post by iceman ze »

pod obici, mislio sam ocjeniti rad frizera na mojoj frizuri, pa ako ocjenim da je kod x veci kvalitet nego kod y, onda ostajem kod q jer on bolje sisa od obojice ..... :D

To je tacno da i frizeri znaju kao i sve zanatlije svoj rad okivati u zvijezde, samo po meni je to trenutno dok ne izade iz frizerskog......moguce je da ce se i sama uvjeriti, ako ne prijatelji i raja ce joj skrenuti paznju, i sta je taj Elvir dobio......da ga raja u nasem sigurno malom gradu polako otpise.....
Luzerica
Posts: 18
Joined: 22/03/2006 13:00
Location: Sarajevo

#25

Post by Luzerica »

eh, sad ja imam za tebe savjet, BJEZI od ljudi koji sami sebe hvale, a to su ti uglavno u nasem gradu oni frizeri koji ne silaze sa tv ekrana. A najbolje je sto su od frizeraja napravili "visu matematiku", naime kad nazoves adu karisika javi ti se njegova privatna asistentica, i onda ti ta ljupka zenska kaze da je njen dragi vizazist i hair stajler zauzet narednih mjesec dana, onda ti njoj kazes da ti ne trazis lobotomiju nego frizuru, a onda ti ona uz socne psovke dolicne jednoj privatnoj asistentici krhne slusalicu (moje iskustvo).
Post Reply