Najbolji advokat za razvod

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
ifaufa
Posts: 49
Joined: 05/12/2012 09:41

#226 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by ifaufa »

triconja wrote:
zoomba wrote:Ma tinjensuplja prica , bas moras biti losa majka da ti ne daju diecu .. :-) a po njenoj prici ne izgleda tako, jedino ako ona ne zeli djecu samo za sebe .. na djecu imaju pravo oba roditelja podjednako, fizicko maltretiranje ima policija pa nece vise , nek ga prijavi ...

Citava ova prica malo mi smrdi osim ako ne trola :-)
Nedavno sam imao nesrecu (zakacilo me drugo auto retrovizorom) i citava moja vizija dogadjaja je skroz drugacija nego sto su svjedoci opisali. Zato je veoma vazno kad se nesto desi da se ima dokaza (najbolje nekoliko svjedoka) a covjek (koji je ucesnik) ce dodati ili oduzeti onako kako njemu vise odgovara za datu situaciju.

Naravno. Ja sam sigurna da bi on izmanipulisao svakoga na takav nacin da bi na kraju izvisila ja 100%. Jos plus na njegovoj strani jeste da ima novca i da moze potkupiti svakoga, moze od mene napraviti luđakinju..losu majku..inat je cudo. On zna da ne bi mogao oko djece, nasao bi 5 dadilja, ali bi namjerno to sve uradio da meni napakosti.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#227 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by zoomba »

:-)

Tako neces nigdje dogurati..

Nije ni cudo sto ti se sve to desava..
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#228 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by moonca »

ifaufa wrote:
moonca wrote:
ifaufa wrote:LaHko je laprdati iz muske perspektive i praviti se pametan, taj"paket" koji nosim sa sobom meni je najbitniji i zbog njih naravno da padam u nedoumicu sta da uradim a da ne pogorsam situaciju. Ja znam gdje zivim i znam sta prolazi a sta ne. Idem u savjetovaliste ne pricam tek tako i dobila sam pravnu pomoc, sve sam ispricala onako kako jeste i od porodicnog savjetnika i pravnika sam dobila savjet "u pet deka". Mozda bi i prihvatio kada bi i ja pocela da prijetim..a mozda bi bilo samo gore za mene..mozda bi totalno poludio pa me maltretirao i vise. Eto djelujete mi "nacitano" svi..pratite medije..koliko je do sada bilo slucajeva da muz poludi..ubije sebe..ili zenu..ili djecu. Zena ode i ostavi ga, i na kraju nastrada. Nije to samo pokupi se i idi. Ja sam mnogo puta do sada bila istjrana na ulicu bez djece, i morala sam da se ponizavam i molim da se vratim..mozete ovako sarkasticno da komentarisete meni to ne smeta, ja znam u kakvoj sam situaciji. Ako sam dosadna izvinjavam se..i odem na kafu by the way :-) sa djecom.


Zasto si se vracala?

Da li si pokusala i njega dovesti na sastanak u savetovaliste- mislim da je to nesto kao obavezno.

Istjerana na ulicu bez djece..sta ti nije jasno?? Normalno da sam se vracala. I on je to uvijek imao protiv mene. Mozda da je bila druga situacija..da sam imala posao i da sam imala gdje da budem vjerovatno bi zvala policiju i uzela svoju djecu..ali gdje sam mogla..u neku sos kucu mozda sa dvije bebe..ko bi me razumio? Ko? I.ko mi garantuje sigurnos..da ce me ostaviti na miru..policija mozda? Hvala..ali ja svoj zivot ne bi u njihove ruke..Kad bi culi pricu i gdje i kako zivim rekli bi mi kao i vecina " hejde smiri se..svaki brak ima probleme ali proci ce to..samo se strpi..bar imas pare". I da definitivno sam neka " snasa" koja dramatizira i preuvelicava..ono super mi je da pisem ovakvo sranje, da bi me neko zalio :-) Ja idem u savjetovaliste bez njegovog znanja, postoji i bracno savjetovaliste ali on to naravno ne zeli. Komsije ga obozavaju, i inace svi koji ga upoznaju. Sta reci..zna zaista odlicno da se proda.



Nije mi bilo jasno - mislila sam u to vijeme niste imali djecu.
No, to ti je bila jednstvena prilika, za rizikujes- i da se ne vracas i ne molis za povratak.



No, sada me interesuje sta si to ti njemu radila /zvocala/ da on takav kabadahija, te morao iz kuce izbacivati. :roll: :?

Pa, i tebe je na taj sarm ocarao.
No, i ti njemu radis iza ledja , ides na savjetovanje, kako i na koji nacin da ga se rijesis - sto je pozitivnije nego svalerancija- svejedno i to govori o tvom karakteru.

Ne znam da li ce sud to prihvatiti kao pozitivan potez . :zoka:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#229 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by superiska »

Zasto i kako je do takvog narusavanja odnosa doslo -je manje, sada, bitno u odnosu na to koliko je njoj bitno naci ispravan nacin kako izaci iz tog zacaranog kruga gdje na svaki potez i korak udaris glavom o zid.
Ona je tu i zamolila je za savjet. Valjda bi jo trebali pomoci ako mozemo a ne analizirati zbog cega je njen muz takav i sta je, pobogu, ona skrivila pa se on ponasa kako se ponasa! Vise nije ni bitno. Zena odlucila staviti tacku i uzalud je analizirati totalno narusen odnos.
Ifaufa, za pocetak mozda da ukines ikakvo elaboriranje na forumu o svom bracnom zivotu. Bojim se da iznosis previse detalja a s obzirom na to da si nam opisala svog supruga, mozda postoji sansa da tako stvoris dodatni problem u vec postojecem haosu.
Za bilo kakav samostalan start i pristojan zivot, tvoj i vase djece, trebala bi imati stalan, stabilan i solidno placen posao. To je korak br. 1. Bez ovoga, bojim se da nista nece biti na tvojoj strani. Ne kazem da je nemoguce ali bi bilo jako tesko.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#230 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by sheilak »

fakat ste supci sa komentarima. pogotovo zoomba, koji ocigledno nema sta drugo raditi vec razvodnjavati svaku temu djecijim upadicama i dokonim chatom. ili moonca. cuj, sta si ti njemu radila, sto si mu zvocala da te izbacio iz kuce? :-) ili cuj kretenskog komentara, i ti njemu radis iza ledja, jer ides u bracno savjetovaliste?! ili hopono, ili kakav je vec nik. jbte sve bolesno.
zenu konstantno krivite i to nju iskljucivo zbog uzasnog braka, a i situacije u kojoj se nasla. ako joj ne mozete konkretno pomoci savjetima, nadjite barem drugu temu za izbacivanje vlastitih frustracija. i bilo bi fino kad bi se i neko strucan ukljucio u ovu temu, a ne samo ljudi koji forum koriste kao alternativu dnevnoj sobi i mahalskom tracu. nemojte barem na ozbiljnijim temama.

@ifaufa

shvatam da si se htjela i rasteretiti govoreci ovdje, ali ovo je pogresno mjesto, ljudi su takvi i tjeraju te da se pravdas, umjesto da ti ponude konstruktivne savjete. sve sto si dosad uradila, kako to zoves, postepeno “cupanje” je ispravno, i mogu zamisliti u kakvoj si situaciji. ali ma koliko ovo okrutno zvucalo, nemoj prvo misliti na djecu, vec na sebe. djeci on nece nista, ti si glavni predmet izivljavanja i to sadistickog kako vidim. sredi prvo sebe, postani ti stabilnija, i emotivno i financijski. jer ti si tu najbitnija. ne mogu ni djeca biti ok, ako nemaju zdravu mamu. ako treba, napusti sve to i spasi sebe. njega neces promijeniti niti mentalni sklop ljudi oko tebe, koji ce tebe kriviti ako zelis napustiti cak i takvu situaciju, a njega pravdati i pored svega. ma sto god da si mu navodno radila, nije opravdanje ni za izbacivanje iz kuce niti za ljubavnice, fizicko, verbalno i emotivno izivljavanje, etc. imas svako pravo da zivis normalno i ne daj da te bilo sto pokoleba, cak ni djeca. nije tvoj zivot manje vrijedan.

zelim ti od srca puno srece i da za par mjeseci ovdje pises kako si napokon slobodna i sretna.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#231 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by sheilak »

a za ostale, vi ljudi kao da ne mozete i ne zelite shvatiti da zaista ima psihopata ili koji se tokom braka pretvore u psihopate, uhvate zene u klopku i onda krece izivljavanje, kontroliranje, fizicko i emotivno nasilje, prijetnje oduzimanjem djece, itd.

primjeri iz moje blize okoline, dobra prijateljica, mlada cura, obrazovana u usa, imala tamo jako dobar posao u financijskom sektoru, udaje se za njemackog poduzetnika, malo starijeg od nje, napusta sve to i odlazi s njim u berlin (inace su oboje hrvatskog porijekla), dobija s njim dijete i tu pocinje pakao. prvo kontroliranje, onda verbalno nasilje, emotivno, kasnije i fizicko u tolikoj mjeri da nam je u zg dolazila s modricama na licu, rukama i nogama. a ona u drzavi u kojoj ne zna jezik, nema posla, prijatelja i ima samo njega. pokusavala se odvojiti, prijavljivala i nista. na kraju razvod, no sin je pripao njemu. tek sad se skupljaju prijave protiv njega i od druge zene s kojom zivi, isto zbog fizickog nasilja. a u 6 god ona se od uspjesne, zdrave, mlade cure pretvorila u psihicki nestabilnu, povucenu, uplasenu zenu koja zivi od socijalne pomoci. u usa ne zeli se vratiti za stalno da bi mogla vidjati sina kojem je negdje 4 god.

A hrpa je takvih primjera, pogotovo na balkanu gdje postoje odredjene predstave kakva zena treba biti, a kakav muskarac. zena ce se prije osuditi za bracni neuspjeh, ono, pa eto jeste da te on tuce, al tuku svi, pretrpi malo. ako se pobuni, kriva je.
dajte malo empatije, a ne samo macho prepucavanja i podhebavanja jer to ovdje mozete, pred mooncom, zejnep & co ili pred jaranima dok u pravom zivotu sutite ko pi*ke.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#232 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by zoomba »

sheilak wrote:fakat ste supci sa komentarima. pogotovo zoomba, koji ocigledno nema sta drugo raditi vec razvodnjavati svaku temu djecijim upadicama i dokonim chatom. ili moonca. cuj, sta si ti njemu radila, sto si mu zvocala da te izbacio iz kuce? :-) ili cuj kretenskog komentara, i ti njemu radis iza ledja, jer ides u bracno savjetovaliste?! ili hopono, ili kakav je vec nik. jbte sve bolesno.
zenu konstantno krivite i to nju iskljucivo zbog uzasnog braka, a i situacije u kojoj se nasla. ako joj ne mozete konkretno pomoci savjetima, nadjite barem drugu temu za izbacivanje vlastitih frustracija. i bilo bi fino kad bi se i neko strucan ukljucio u ovu temu, a ne samo ljudi koji forum koriste kao alternativu dnevnoj sobi i mahalskom tracu. nemojte barem na ozbiljnijim temama.

@ifaufa

shvatam da si se htjela i rasteretiti govoreci ovdje, ali ovo je pogresno mjesto, ljudi su takvi i tjeraju te da se pravdas, umjesto da ti ponude konstruktivne savjete. sve sto si dosad uradila, kako to zoves, postepeno “cupanje” je ispravno, i mogu zamisliti u kakvoj si situaciji. ali ma koliko ovo okrutno zvucalo, nemoj prvo misliti na djecu, vec na sebe. djeci on nece nista, ti si glavni predmet izivljavanja i to sadistickog kako vidim. sredi prvo sebe, postani ti stabilnija, i emotivno i financijski. jer ti si tu najbitnija. ne mogu ni djeca biti ok, ako nemaju zdravu mamu. ako treba, napusti sve to i spasi sebe. njega neces promijeniti niti mentalni sklop ljudi oko tebe, koji ce tebe kriviti ako zelis napustiti cak i takvu situaciju, a njega pravdati i pored svega. ma sto god da si mu navodno radila, nije opravdanje ni za izbacivanje iz kuce niti za ljubavnice, fizicko, verbalno i emotivno izivljavanje, etc. imas svako pravo da zivis normalno i ne daj da te bilo sto pokoleba, cak ni djeca. nije tvoj zivot manje vrijedan.

zelim ti od srca puno srece i da za par mjeseci ovdje pises kako si napokon slobodna i sretna.

Alo filozof , gdje njegova prica ?? Sve je ovo polovicno i pomalo kontradiktorno :(

I nisam tema ja , ako ti ne odgovara zaobidji , nije tvoje da govoris kako se ko treba ponasati ovde, nisi ni ti neku pamet pokupila :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#233 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by sheilak »

MA jok ti si, zoomba. Svaki ti komentar nietzscheovski :D
a ja mozda nemam svu pamet svijeta, ali barem znam da se ne kaze sumljam.:D ali, mozda si i ti dosad naucio...

Al nebitno. Ovo je ozbiljnija tema i ne cini mi se kao da si nepristrasan. Ti konstantno (i ne samo ti) napadas zenu, tjeras ju da se pravda i kad iznese opravdanje, kazes nesto poput, ma mora da si ti tu nesto kriva. to nije nepristrasnost, sorry.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#234 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by superiska »

@sheilak :thumbup:
Konacno neko da ovim hejterima uputi prave rijeci.

Manite se ovih ozbiljnih tema. Imate, brate, one kafane pa udrite tamo.
Ona se javila i zamolila za savjet, ne treba nas interesovati njegova strana price.
Ovo sto zena pise uopste nije nemoguce i ne prisjedajte joj jos vi na muku trazeci od nje da dodatno objasnjava sta i kako.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#235 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by zoomba »

sheilak wrote:MA jok ti si, zoomba. Svaki ti komentar nietzscheovski :D
a ja mozda nemam svu pamet svijeta, ali barem znam da se ne kaze sumljam.:D ali, mozda si i ti dosad naucio...

Al nebitno. Ovo je ozbiljnija tema i ne cini mi se kao da si nepristrasan. Ti konstantno (i ne samo ti) napadas zenu, tjeras ju da se pravda i kad iznese opravdanje, kazes nesto poput, ma mora da si ti tu nesto kriva. to nije nepristrasnost, sorry.
A fakat cemu to , ne svidjaju se ni meni neki tvoji stavovi pa te ne prozivam po temama , opusti se malo :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#236 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by zoomba »

superiska wrote:@sheilak :thumbup:
Konacno neko da ovim hejterima uputi prave rijeci.

Manite se ovih ozbiljnih tema. Imate, brate, one kafane pa udrite tamo.
Ona se javila i zamolila za savjet, ne treba nas interesovati njegova strana price.
Ovo sto zena pise uopste nije nemoguce i ne prisjedajte joj jos vi na muku trazeci od nje da dodatno objasnjava sta i kako.
Ako hocete postujte tudje misljenje ako nece ne morate , al cemu prozivanje :? Forum je da svako iznese svoje misljenje ma kakvo ono bilo .. dosadne ste sa tim
Ko sta treba da radi i kako da se ponasa , pogotovo ako niko vas be proziva i ne trazi misljenje :D
Sve nesto licno gledate :-)
User avatar
Saian
Posts: 15317
Joined: 08/04/2004 21:50

#237 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by Saian »

zoomba wrote:
sheilak wrote:MA jok ti si, zoomba. Svaki ti komentar nietzscheovski :D
a ja mozda nemam svu pamet svijeta, ali barem znam da se ne kaze sumljam.:D ali, mozda si i ti dosad naucio...

Al nebitno. Ovo je ozbiljnija tema i ne cini mi se kao da si nepristrasan. Ti konstantno (i ne samo ti) napadas zenu, tjeras ju da se pravda i kad iznese opravdanje, kazes nesto poput, ma mora da si ti tu nesto kriva. to nije nepristrasnost, sorry.
A fakat cemu to , ne svidjaju se ni meni neki tvoji stavovi pa te ne prozivam po temama , opusti se malo :D
Jedan od osnovnih problema našega vremena u tome je što je bilo previše onih koji su „stajali i gledali“. Da li to znači da smo postali društvo čudovišta. Blizu je istine. U mračnim, izopačenim vremenima, izgubljenih kriterijuma ljudskosti, moralnog izobličenja, u vremenima destrukcije, haosa i vladavine loših momaka, preobražavanje uvaženog građanina, dobrog oca porodice i uglednog čoveka od karijere u čudovište odvija se brzo, lako i jednostavno: dovoljno je samo stajati, gledati i ništa ne činiti.
price-pjesme-intervjui-t31394s1250.html
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#238 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by zoomba »

Saian wrote:
zoomba wrote:
sheilak wrote:MA jok ti si, zoomba. Svaki ti komentar nietzscheovski :D
a ja mozda nemam svu pamet svijeta, ali barem znam da se ne kaze sumljam.:D ali, mozda si i ti dosad naucio...

Al nebitno. Ovo je ozbiljnija tema i ne cini mi se kao da si nepristrasan. Ti konstantno (i ne samo ti) napadas zenu, tjeras ju da se pravda i kad iznese opravdanje, kazes nesto poput, ma mora da si ti tu nesto kriva. to nije nepristrasnost, sorry.
A fakat cemu to , ne svidjaju se ni meni neki tvoji stavovi pa te ne prozivam po temama , opusti se malo :D
Jedan od osnovnih problema našega vremena u tome je što je bilo previše onih koji su „stajali i gledali“. Da li to znači da smo postali društvo čudovišta. Blizu je istine. U mračnim, izopačenim vremenima, izgubljenih kriterijuma ljudskosti, moralnog izobličenja, u vremenima destrukcije, haosa i vladavine loših momaka, preobražavanje uvaženog građanina, dobrog oca porodice i uglednog čoveka od karijere u čudovište odvija se brzo, lako i jednostavno: dovoljno je samo stajati, gledati i ništa ne činiti.
price-pjesme-intervjui-t31394s1250.html

:?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#239 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by moonca »

sheilak wrote:fakat ste supci sa komentarima. pogotovo zoomba, koji ocigledno nema sta drugo raditi vec razvodnjavati svaku temu djecijim upadicama i dokonim chatom. ili moonca. cuj, sta si ti njemu radila, sto si mu zvocala da te izbacio iz kuce? :-) ili cuj kretenskog komentara, i ti njemu radis iza ledja, jer ides u bracno savjetovaliste?! ili hopono, ili kakav je vec nik. jbte sve bolesno.
zenu konstantno krivite i to nju iskljucivo zbog uzasnog braka, a i situacije u kojoj se nasla. ako joj ne mozete konkretno pomoci savjetima, nadjite barem drugu temu za izbacivanje vlastitih frustracija. i bilo bi fino kad bi se i neko strucan ukljucio u ovu temu, a ne samo ljudi koji forum koriste kao alternativu dnevnoj sobi i mahalskom tracu. nemojte barem na ozbiljnijim temama.

@ifaufa

shvatam da si se htjela i rasteretiti govoreci ovdje, ali ovo je pogresno mjesto, ljudi su takvi i tjeraju te da se pravdas, umjesto da ti ponude konstruktivne savjete. sve sto si dosad uradila, kako to zoves, postepeno “cupanje” je ispravno, i mogu zamisliti u kakvoj si situaciji. ali ma koliko ovo okrutno zvucalo, nemoj prvo misliti na djecu, vec na sebe. djeci on nece nista, ti si glavni predmet izivljavanja i to sadistickog kako vidim. sredi prvo sebe, postani ti stabilnija, i emotivno i financijski. jer ti si tu najbitnija. ne mogu ni djeca biti ok, ako nemaju zdravu mamu. ako treba, napusti sve to i spasi sebe. njega neces promijeniti niti mentalni sklop ljudi oko tebe, koji ce tebe kriviti ako zelis napustiti cak i takvu situaciju, a njega pravdati i pored svega. ma sto god da si mu navodno radila, nije opravdanje ni za izbacivanje iz kuce niti za ljubavnice, fizicko, verbalno i emotivno izivljavanje, etc. imas svako pravo da zivis normalno i ne daj da te bilo sto pokoleba, cak ni djeca. nije tvoj zivot manje vrijedan.

zelim ti od srca puno srece i da za par mjeseci ovdje pises kako si napokon slobodna i sretna.
@ifaufa je i pored strucne pomoci dosla nama ovdje -laicima ili zlobnicima traziti pomoc.
Koju pomoc ona zeli ovdje da dobije?

Sto vise pise i iznosi detalja( ne mora to raditi ovdje) sve vise je jasno da je -istina negdje na drugoj strani.
Ne kazem da laze, nit treba da vjerujem od rijeci do rijeci ali po meni ima dosta nelogicnosti odnosa izmedju njih dvoje.

Zasto ne bih pitala za razloge -zasto ju je istjerivao iz kuce vise puta -da li se to tebi desavalo. NIJE JE UDARIO VEC IZBACIO?? Dosta govori i o njemu.
Naravno da me iznenadjuje da ide u savjetovaliste, gdje joj sigurna sam postavljaju ista pitanja kao i mi ovdje-- -- kako da ga se rijesi -- bili tebi bilo ok da to tvoj muz radi?

Ako imas vremena ,procitaj njene postove ponovo.

Naravno da joj zelim sve najbolje ili bilo kome drugom -- ali pored srca mi imamo i mozak .
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#240 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by sheilak »

zoomba wrote:
sheilak wrote:MA jok ti si, zoomba. Svaki ti komentar nietzscheovski :D
a ja mozda nemam svu pamet svijeta, ali barem znam da se ne kaze sumljam.:D ali, mozda si i ti dosad naucio...

Al nebitno. Ovo je ozbiljnija tema i ne cini mi se kao da si nepristrasan. Ti konstantno (i ne samo ti) napadas zenu, tjeras ju da se pravda i kad iznese opravdanje, kazes nesto poput, ma mora da si ti tu nesto kriva. to nije nepristrasnost, sorry.
A fakat cemu to , ne svidjaju se ni meni neki tvoji stavovi pa te ne prozivam po temama , opusti se malo :D
zoomba, gle, nije ovo tema za opustanje. ovo su ozbiljne stvari i medju ozbiljnim ljudima, cak na forumu, razmjena misljenja dovela bi do konstruktivnih prijedloga kako se nekom moze pomoci u ovakvoj situaciji, konkretno ovdje ifaufi, poput adresa gdje se moze obratiti, osoba, advokata, itd. ako nemas sto smisleno reci, onda bolje suti. vi polazite od toga da zena laze, da petlja, da se sveti muzu, da ne zna bi li kakila ili piskila, i govorite druge nebulozne i okrutne stvari poput ljudi koji cesto projiciraju svoje vlastite probleme na druge.

ja se ispricavam sto sam bila licna, evo prema tebi, po hiljaditi put :D, nisam to trebala, ali malo uzmi odmaka i procitaj objektivno njen post ili ipak zamisli da se tu radi o tvojoj sestri. ona nije dosla ovdje da vas zamoli da ju psiholoski izanalizirate i da joj spasite brak, vec je trazila prijedloge za izlazak iz situacije, evtl od nekog ko je to isto prosao ili evtl strucnih osoba koji se time bave. a ne prozivanja, svaljivanje krivice, spustanja, itd.


a za opustanje, nezanimljivo zachatavanje, flertovanje sa mooncom & co imate ostatak tema na ovom pdf. :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#241 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by sheilak »

Saian wrote:
zoomba wrote:
sheilak wrote:MA jok ti si, zoomba. Svaki ti komentar nietzscheovski :D
a ja mozda nemam svu pamet svijeta, ali barem znam da se ne kaze sumljam.:D ali, mozda si i ti dosad naucio...

Al nebitno. Ovo je ozbiljnija tema i ne cini mi se kao da si nepristrasan. Ti konstantno (i ne samo ti) napadas zenu, tjeras ju da se pravda i kad iznese opravdanje, kazes nesto poput, ma mora da si ti tu nesto kriva. to nije nepristrasnost, sorry.
A fakat cemu to , ne svidjaju se ni meni neki tvoji stavovi pa te ne prozivam po temama , opusti se malo :D
Jedan od osnovnih problema našega vremena u tome je što je bilo previše onih koji su „stajali i gledali“. Da li to znači da smo postali društvo čudovišta. Blizu je istine. U mračnim, izopačenim vremenima, izgubljenih kriterijuma ljudskosti, moralnog izobličenja, u vremenima destrukcije, haosa i vladavine loših momaka, preobražavanje uvaženog građanina, dobrog oca porodice i uglednog čoveka od karijere u čudovište odvija se brzo, lako i jednostavno: dovoljno je samo stajati, gledati i ništa ne činiti.
price-pjesme-intervjui-t31394s1250.html
tacno tako. sute i gledaju i zlurado dobacuju.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#242 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by moonca »

Ne trolaj - i ne nameci svoje stavove.

Iznesi svoje misljenje i na korektan nacin se obracaj sa drugima koji ne djele isto.

:D

;-)
Mislim ipak --da smo joj mi vise od pomoci nego ti.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#243 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by sheilak »

jel ti to meni, moonca, kazes da ne trolam? Hahaha
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#244 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by zoomba »

Zasto bi ja imao potrebu da se ikome pogotovo "vama" pravdam ko ste to vi da donosite neki sud ?

Prestanite umisljati stvari i malo se spustite na zemlju ovo je samo forum a taj ifaufa moze biti i trol :D

Ako zelite budite u svome toru al nemojte druge uvlaciti i sebe prati preko drugih...

Ko god zeli da se dokaze hajmo u 4 oka pa da vidimo ko je pametniji , ocekujete postivanje a sami ga ne dajete :-)
Last edited by zoomba on 09/12/2017 13:15, edited 1 time in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#245 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by moonca »

:roll:
Opet glupo pitanje?
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#246 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by superiska »

zoomba wrote:Zasto bi ja imao potrebu da se ikome pogotovo "vama" pravdam ko ste to vi da donosite neki sud ?

Prestanite umisljati stvari i malo se spustite na zemlju ovo je samo forum a taj ifaufa moze biti i trol :D

Ako zelite budite u svome toru al nemojte druge uvlaciti i sebe prati preko drugih...

Ko god zeli da se dokaze hajmo u 4 oka pa da vidimo ko je pametniji , ocekujete postivanje a sami ga ne dajete :-)
Dobar prijedlog. A da ga pocnes primjenjivati?
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#247 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by zoomba »

moonca wrote::roll:
Opet glupo pitanje?

Ne treba se raspravljati , kad te neko licno proziva , a trazi postovanje , budale obicne .. :-)
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#248 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by mad_max_ba »

pratim
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#249 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by zoomba »

superiska wrote:
zoomba wrote:Zasto bi ja imao potrebu da se ikome pogotovo "vama" pravdam ko ste to vi da donosite neki sud ?

Prestanite umisljati stvari i malo se spustite na zemlju ovo je samo forum a taj ifaufa moze biti i trol :D

Ako zelite budite u svome toru al nemojte druge uvlaciti i sebe prati preko drugih...

Ko god zeli da se dokaze hajmo u 4 oka pa da vidimo ko je pametniji , ocekujete postivanje a sami ga ne dajete :-)
Dobar prijedlog. A da ga pocnes primjenjivati?
Ja sam dao licno misljenje na temu , kakve veze ima sa tobom , ne sjecam se da sam te igdje spomenuo :?

Ti mene prozivas , spustas na licne uvrede i ja sad treba da se lose osjecam , gonite se ... :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#250 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by zoomba »

Jednoumlje :-)
Post Reply