Najbolji advokat za razvod

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Juiceman
Posts: 73
Joined: 09/02/2006 15:08

#1 Najbolji advokat za razvod

Post by Juiceman »

Treba mi najbolji advokat u Sarajevu za razvod jer će biti gadna bitka za dijete
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#2

Post by taxi_driver »

jarane u toj vasoj bitci ce najvise dijete stradati.izgleda da vas vuce bosanski inat a ne briga za djetetom.
pozdrav
Juiceman
Posts: 73
Joined: 09/02/2006 15:08

#3

Post by Juiceman »

dijete nema veze sa ovim, neće dijete u sudnicu
trebaju mi imena ili neko ko zna dobrog advokata iz prakse
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#4 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by mIRCerka »

Juiceman wrote:Treba mi najbolji advokat u Sarajevu za razvod jer će biti gadna bitka za dijete
kazu da je Omar Mjesecar jedan od najboljih...
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#5

Post by idic »

Većina se advokata bavi razvodima, ko je najbolji nema neke statistike. Evo ti link sa adresama i brojevima telefona.

http://www.bhtelecom.ba/index.php?id=1388&

Dijete pripada majci ako je malo i ukoliko nije neka žestoka budala, tako da o nekoj borbi ne može biti riječi.
brinneta
Posts: 19
Joined: 16/06/2005 07:14

#6

Post by brinneta »

OMAR MEJSECAR
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#7

Post by taxi_driver »

onda valjda i dijete ima pravo da bira s kim ce.pitaj dijete s kim bi volilo da ostane.
brinneta
Posts: 19
Joined: 16/06/2005 07:14

#8

Post by brinneta »

Omar mjesecar
Juiceman
Posts: 73
Joined: 09/02/2006 15:08

#9

Post by Juiceman »

hvala za tipove,

znači Omar je dobar
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#10

Post by idic »

brinneta wrote:Omar mjesecar
Ovo se samo šalite. :shock: :shock:
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#11

Post by Lace »

taxi_driver wrote:onda valjda i dijete ima pravo da bira s kim ce.pitaj dijete s kim bi volilo da ostane.
zavisi koliko je staro...
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#12

Post by Lace »

idic wrote:
brinneta wrote:Omar mjesecar
Ovo se samo šalite. :shock: :shock:
omar je pravnik
Juiceman
Posts: 73
Joined: 09/02/2006 15:08

#13

Post by Juiceman »

Morate prvo imati advokata za prijatelja. Kao što je to moj prijatelj pjevač Omar Mjesečar. Vi se njemu
npr. prijateljski izjadate kako imate problema sa ženom, kako se ne razumijete, a on vam umjesto utjehe
i savjeta: "Probajte razgovarati!" kaže: "To problem? Pa dođi meni! Ja ću te razvesti za 100 DM!"

:lol:
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#14

Post by idic »

Lace wrote:
idic wrote:
brinneta wrote:Omar mjesecar
Ovo se samo šalite. :shock: :shock:
omar je pravnik
Jeste i pravnik i advokat i ima agenciju za zaštitu intelektualnog vlasništva, al ima pojma o svemu tome koliko i o muzici. Mom je poznaniku vodio brakorazvodnu parnicu i kad nam je čovjek pričao njegove bisere iz sudnice grohotom smo se smijali. Poslije je ovaj angažovao jednu ženu da ga zastupa.
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#15

Post by burekodsira »

Lace wrote:
idic wrote:
brinneta wrote:Omar mjesecar
Ovo se samo šalite. :shock: :shock:
omar je pravnik
cuj to... ja mislio vi covjeka lozite :-)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#16

Post by mIRCerka »

pardon, nije Mjesecar vec Mehmedbasic... :D
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#17

Post by idic »

Juiceman wrote:Morate prvo imati advokata za prijatelja. Kao što je to moj prijatelj pjevač Omar Mjesečar. Vi se njemu
npr. prijateljski izjadate kako imate problema sa ženom, kako se ne razumijete, a on vam umjesto utjehe
i savjeta: "Probajte razgovarati!" kaže: "To problem? Pa dođi meni! Ja ću te razvesti za 100 DM!"

:lol:
Tarifa za razvod je 1100 do 1500 KM tako da se dobri Omčo malo preračunao u toj ponudi. :-)
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#18

Post by Lace »

mIRCerka wrote:pardon, nije Mjesecar vec Mehmedbasic... :D
:D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#19

Post by mIRCerka »

Lace wrote:
mIRCerka wrote:pardon, nije Mjesecar vec Mehmedbasic... :D
:D
moj prenos sta cu... svi ga znamo ko Mjesecara...nidje veze...
btw, Omar je davno izjavio da nece da zeni jer kroz posao vidi koliko brakova i kako brakovi pucaju :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#20

Post by Lace »

mIRCerka wrote:
Lace wrote:
mIRCerka wrote:pardon, nije Mjesecar vec Mehmedbasic... :D
:D
moj prenos sta cu... svi ga znamo ko Mjesecara...nidje veze...
btw, Omar je davno izjavio da nece da zeni jer kroz posao vidi koliko brakova i kako brakovi pucaju :D
joj kad ga se sjetim u ratu...u setnji s lokalnim manekenkama :D

znam da smo drugarica i ja komentarisale kako je uvijek izguzvan :-? :D
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#21

Post by idic »

Omar još iz osnovne škole nosi nadimak SMRAD, zaradio ga je zato što je pljuvao u dlanove i onda ih brisao od farmerke, tako ulojene farmerke je znao nositi po mjesec dana. :cry:
Čini mi se da mu ni sada higijena nije neka jača strana, vidjela sam ga par puta baš onako ulojenog.
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#22

Post by horns&drums »

Ako se ne mozete dogovoriti oko djeteta dajte ga meni na usvojenje :)
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#23

Post by saim_adka »

.
Last edited by saim_adka on 25/01/2017 10:15, edited 1 time in total.
Juiceman
Posts: 73
Joined: 09/02/2006 15:08

#24

Post by Juiceman »

Nisu sve majke majke
Ova ima poremećaj osobnosti
evo kliničke slike

radi se o tome da se u javnosti malo zna o temeljnom psihijatrijskom poremećaju koji se zove Granični poremećaj osobnosti...(BPD...borderline personality disorder..)...zahvaća oko 3 % opće populacije od kojih su 75 % žene....i to najženstvenije..najseksipilnije..najpoželnije žene na ovom planetu..zato jer vas u početku vole ko boga (laž)...zato jer je sex fantastičan (laž..u sexu s njima nema ljubavi..)....ljudi s BPD (UKUPNO 5 % žena) nije sposobno voljeti ni svoje supruge..ni svoju djecu....oni po provilu ne mogu poznavati ljubav prema drugome ni u kojem obliku.....

Vaša žena ima obrazac nestabilnih personalnih veza (nevjeru..i to ne po prvi put )...previše je zahtjevna i ne poštuje ni svoje ni tuđe granice....projecira svoje postupke (nevjeru na vas)...ucjenjuje vas i prijeti (splitting...crno- bijeli pogled na blisku osobu..kad se iz najvolenije pretvori u crnog vraga..kojemu će ona pokazati...)..pokazuje nevjerovatnu mogućnost empatije i izrazito je uvjerljiva u svojoj distorzionoj kampanji protiv vas...odvjetnica joj je "dobra" prijateljica usprkos apsurdnosti i nelogičnosti i nedokazivosti njenih optužbi....usto ona vas laže i zamagljuje istinu...ne trudite se sasuti joj preljub u lice....u očajničkim pokušajima da sakriju loše mišljenje koje imaju o sebi ..oni nisu sposobni NIKAD reći ni oprosti...ni žao mi je

VAŠA ŽENA VJEROVATNO IMA GRANIČNI POREMEĆAJ OSOBNOSTI I OD RANE ODRASLE DOBI - OTKAD JE POREMEĆAJ NASTAO APSOLUTNO JE NESPOSOBNA DA BUDE DOBRA SUPRUGA I MAJKA....

...bježite od nje i spasite djecu...sustav vam teško dozvoljava išta logičnije i normalnije...
foucault
Posts: 242
Joined: 24/06/2005 16:42

#25

Post by foucault »

nemoj kod omara ici... uzmi bilo koga drugog. advokati tretiraju razvode brakova kao najlakse sporove sto u biti i jesu. No, kako je tvoj spor kompliciran najbolje bi bilo da uzmes nekoga koga znas ili nekog "prijateljevog prijatelja", jer nasi sudovi su tradicionalno naklonjeni majkama. Isto jos i vise vazi za centre za socijalni rad.
Post Reply