Najbolje uvodne rečenice

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#76

Post by DobroJutroKolumbo »

Pridjes joj i kazes razocarala si me!!! A ona ko zensko : pa sto sam te razocarala , a ti onda : ma necu da pricam , a ona opet ko zensko : reci mi , reci...i ti onda pocnes na finjaka...ma nisi me razocarala , samo sam zelio da te upoznam , ucinilo mi se da gledas nekog drugog...hahahahahaha :D :D :D :lol: :lol:
Borej
Posts: 521
Joined: 31/03/2007 20:15

#77

Post by Borej »

nedavno na nekom derneku uglavnom stranci bili oko 70% i jedna zabarka dobra pravo ali vazda oko nje guzva i u neka doba nestalo mi cigara, a pred njom kutija i 3 ili 4 amera pricaju nesto s njom.....pridjem i kazem volim te, ona se izgubila, a i ostali zbunjeno gledaju u mene....."a mogu sad dobit jednu cigaru" :D :D ostalo je bilo lako, prva ja najbitnija...... :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#78

Post by zena21 »

Borej wrote:nedavno na nekom derneku uglavnom stranci bili oko 70% i jedna zabarka dobra pravo ali vazda oko nje guzva i u neka doba nestalo mi cigara, a pred njom kutija i 3 ili 4 amera pricaju nesto s njom.....pridjem i kazem volim te, ona se izgubila, a i ostali zbunjeno gledaju u mene....."a mogu sad dobit jednu cigaru" :D :D ostalo je bilo lako, prva ja najbitnija...... :D
ah, sta si ti sve spreman uraditi za jednu cigaru :oops: :lol: :lol: :lol:
Borej
Posts: 521
Joined: 31/03/2007 20:15

#79

Post by Borej »

zena21 wrote:
Borej wrote:nedavno na nekom derneku uglavnom stranci bili oko 70% i jedna zabarka dobra pravo ali vazda oko nje guzva i u neka doba nestalo mi cigara, a pred njom kutija i 3 ili 4 amera pricaju nesto s njom.....pridjem i kazem volim te, ona se izgubila, a i ostali zbunjeno gledaju u mene....."a mogu sad dobit jednu cigaru" :D :D ostalo je bilo lako, prva ja najbitnija...... :D
ah, sta si ti sve spreman uraditi za jednu cigaru :oops: :lol: :lol: :lol:
svasta covjek napravi da zapali jednu.... :D :D
User avatar
mavcs
Posts: 288
Joined: 06/03/2007 13:33
Location: Sa

#80

Post by mavcs »

Ćao mače, hoćemo na kolače?
Post Reply