Najbolja pizza u Tuzli

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
User avatar
armin_tz
Posts: 789
Joined: 17/05/2008 10:12

#1 Najbolja pizza u Tuzli

Post by armin_tz »

Koja je po vama najbolja pizza u tz? Otvaram temu sa: Yellow house, Dramar i Dalma, a u pravo cekam dostavu Pizze Trkacice da probam i tu pizzu
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#2 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by NIN »

armin_tz wrote:Koja je po vama najbolja pizza u tz? Otvaram temu sa: Yellow house, Dramar i Dalma, a u pravo cekam dostavu Pizze Trkacice da probam i tu pizzu
Vidi se da nisi nikad prob'o TNT pizzu! :D
User avatar
armin_tz
Posts: 789
Joined: 17/05/2008 10:12

#3 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by armin_tz »

NIN wrote:
armin_tz wrote:Koja je po vama najbolja pizza u tz? Otvaram temu sa: Yellow house, Dramar i Dalma, a u pravo cekam dostavu Pizze Trkacice da probam i tu pizzu
Vidi se da nisi nikad prob'o TNT pizzu! :D
Gdje je TNT ??? Znam da ima neki kafic ili nesto na Slatini, ali nisam isao...
leigh
Posts: 223
Joined: 26/03/2008 20:52

#4 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by leigh »

TNT u Zlatarskoj ulici (mensecini da se tako zove), od kapije srednja ulica, iznad tatzooa i checkpointa (bivsi ekv), gdje su oni dobri sendviči i još bolje pice. Meni je Trkačica ok, svidja mi se sto je ok izbor i svašta nešto ima na njima, ima light varijanta, ali je TNT neprevazidjen.
User avatar
armin_tz
Posts: 789
Joined: 17/05/2008 10:12

#5 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by armin_tz »

Hvala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobra je pizza i u Sedri
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#6 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by Alfons Kauders »

leigh wrote:TNT u Zlatarskoj ulici (mensecini da se tako zove), od kapije srednja ulica, iznad tatzooa i checkpointa (bivsi ekv), gdje su oni dobri sendviči i još bolje pice. Meni je Trkačica ok, svidja mi se sto je ok izbor i svašta nešto ima na njima, ima light varijanta, ali je TNT neprevazidjen.
i imaju zohare kapitalce... :D mogli bi ih za prvi maj na raznju okretat... :D

ako ne vjerujes, naruci kod hafe koju pivu, sjedi u bastu i gledaj u zidove, naravno kad zadje sunce... :D

btw. bila je dobra pizza u avliji, dobri zacini, malo maslinovog ulja i kapara... sad fakat ne znam gdje se isplati otici na pizzu u tz...
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#7 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by fukara_tz »

Kad guza :D ogladni dobra je svugdje :D

TNT, ponekad u Merkatoru (samo se dugo ceka), Dramar centar (tamo je najjeftinija :D ), iz "trkacice" jos nisam probo moze se naruciti i online ne placa se dostava :D evo sajt http://trkacica.com/, dobra mi je u "Dalmi" itd...
User avatar
armin_tz
Posts: 789
Joined: 17/05/2008 10:12

#8 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by armin_tz »

Evo sad sam pojeo iz Biblioteke........ Dobraaaaaa
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#9 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by sanjam-te »

Znam da vadim temu iz naftalina...al moram.
Jel ko skoro naručivao Trkačicu?
Ja naručila sinoć, online, naplatili mi dostavu...zar nije pravilo ako se online naručuje da se ne plaća dostava?
Drugo..naručila bosansu veliku...žali bože para...na cijeloj sam našla jedva jedan komadić suhog mesa i to je to, a veličina otprilike ona standardna u gradu što se naručuje.

:place1:
Teufik
Posts: 4839
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#10 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by Teufik »

Sweet House....najjaca
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#11 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by Heller »

Đe sweet house?
Teufik
Posts: 4839
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#12 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by Teufik »

Mislim da su kod Kina Mladost. Nisam bio. Narucujem.
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#13 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by SSemir »

zar u tz ima nesto sto se moze nazvati "najbolja pizza". vise je to, "odaberi najmanje zlo"
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#14 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by sanjam-te »

I meni se čini....
sumirprimus
Posts: 80484
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#15 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by sumirprimus »

vala bas ko šiptina lepina...
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#16 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by sanjam-te »

Niko mi ne odg jel naručivao iz trkačice?? Još me boli što dadoh 12 KM za pizzu koja se ni u ludilu ne može zvati velikom :(
sumirprimus
Posts: 80484
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by sumirprimus »

bogovu mu majku,tijesto za pizuu,milion nacina.,paradajz sos,malsinovo ulje,bosiljak,ko sta voli,namazes tijesto,poredas odozgo salame,sira,gljiva,maslina,i peces 5 10 min...dodaci po zelji,kad se izvardas sa tijestom,bude bolja neg i u jednoj pizeriji.
plus dodatak i varijacija na temu milion i po slobodnom nahodjenju...
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#18 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by Heller »

sumirprimus wrote:bogovu mu majku,tijesto za pizuu,milion nacina.,paradajz sos,malsinovo ulje,bosiljak,ko sta voli,namazes tijesto,poredas odozgo salame,sira,gljiva,maslina,i peces 5 10 min...dodaci po zelji,kad se izvardas sa tijestom,bude bolja neg i u jednoj pizeriji.
plus dodatak i varijacija na temu milion i po slobodnom nahodjenju...
Ne mogu ja bez dosta sira, mozaik je ko kurac, u Sedri se najedeš, dobra i u Nota Beneu i Pizza Cutu
sumirprimus
Posts: 80484
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#19 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by sumirprimus »

sedra?ma bogovu mu majku opet,pa vrhunac kica debelog tijesta i bezukusne hrane.da ne kajem sta gore, :oops:
jednostavno ne zelim da vrijedjam,ali totalno ignorantsko razmisljanje...
to sto hocete od pice ko pice,nemoguce je postic u ovim elektricnim pecnicama.jos dodas tome sir Ž najgore kvalitete jer je najeftiniji,onaj sto ga prodaju pod sir za pice kila 3 marke...konzrevirani sampiLJoni,,kecap ko vrhunac i da neidem dalje..
da, svaka domaca je bolja od ovih ponudjenih kupovnih.
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#20 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by Simply_Red »

Ja sam iz Sarajeva jedno bio u Tuzli i pojeo pizzu u toj Zutoj Kuci. Mogu sa sigurnošću reći da nikad goru pizzu u zivotu nisam jeo. Inače ocjenjujem restoran po načinu na koji prave Četiri vrste sira, i dosada u BiH nisam naišao ni na jedan restoran koji je imao više od jednu vrstu sira, ali ovi su stvarno posebni. Dobio sam picu na kojoj je natrpano brdo kozijeg sira, tako da nikako nisam mogao ni prinijeti nosu. Pojeo sam jedan komad i ostavio. A ovo sve govorim zato sto mi je jedan tuzlak rekao da je tu najbolja pica, i ako stvarno tako mislite onda mi vas je zao
sumirprimus
Posts: 80484
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#21 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by sumirprimus »

a ko prica?
evo ja sam fino rekao,kakva je ponuda u tz sto se tice pica.domaca iz kucne radinosti je najbolja.a ovo vazi i za skoro sve ostale pizerije u bih...dobro dobro vecinu picezija u bih.
sumirprimus
Posts: 80484
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#22 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by sumirprimus »

Image
znaci gdje pojdes pizu,sa finim tijestom iz krusne peci,sa mozarelom i svjezim bosiljkom,paradajz sosom ne kecapom,maslinovim uljem.pricamo o osnovama ne varijacijama?ja u bosni jos nigdje.
sumirprimus
Posts: 80484
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#23 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by sumirprimus »

i btw,jedino sam u sarajvu jeo varijaciju na temu sa pavlakom na vrhu,sto je ono mism... :roll:
guta pavlake,i sad treba da pokajmačiš ko pitu jel?
Tyke
Posts: 2590
Joined: 23/02/2012 05:44

#24 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by Tyke »

sumirprimus wrote:sedra?ma bogovu mu majku opet,pa vrhunac kica debelog tijesta i bezukusne hrane.da ne kajem sta gore, :oops:
jednostavno ne zelim da vrijedjam,ali totalno ignorantsko razmisljanje...
to sto hocete od pice ko pice,nemoguce je postic u ovim elektricnim pecnicama.jos dodas tome sir Ž najgore kvalitete jer je najeftiniji,onaj sto ga prodaju pod sir za pice kila 3 marke...konzrevirani sampiLJoni,,kecap ko vrhunac i da neidem dalje..
da, svaka domaca je bolja od ovih ponudjenih kupovnih.
A ti si nevidjeni negativac jbt. Svi mi znamo i probali smo kucnu radinost, vecina nas ima ili je imala roditelje ili nekoga ko ce nam kuhati kod kuce, zato se opusti drug, ovdje je rijec o najboljoj pizzi po nasem misljenju u restoranu ili pizzeriji u Tuzli, kuzis? A posto se, navodno, razumijes u kvalitetne pizze, onda drug otvori kvalitetnu pizzeriju i krusnu pec, probaj uskladiti cijenu i kvalitet, ako uspijes garantujem ti da cemo svi jesti kod tebe.

Prije dosta godina, dok je radila Citta del sale, bolje pizze nisam jeo, od samog sadrzaja pizze do ukusa, ali je i bila malo skuplja od ostalih u gradu (ako se dobro sjecam). Sada to Sezam drzi pa je klasicno-prosjecna pizza, kao i u vecini restorana-pizzerija kod nas.
Sedrina jumbo pizza mi je sasvim solidna, ima dosta sira i nije pretjerano siromasna, a i mozes se spacno najesti od nje. Tijesto joj jeste podebelo, ali eto jumbo je pa da se insan napuca, makar to i tijesta bila. :D

Uostalom, i ne moze mi naumpasti neka pizza kod nas koja prednjaci, ovdje malo vise mesa(?), ondje sira, opet negdje tijesto bude ukusnije i tanje. Ali bit i kvalitet pizze se ogleda u dosta kvalitetnog sira, a spram nasih cijena tesko je to ostvariti. Mozzarella rules.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#25 Re: Najbolja pizza u Tuzli

Post by Heller »

Mocarelu ne volim, al pica u Sedri i jest da se najedeš od 2-3 komada da nemoš dahnut :mrgreen:
Post Reply