Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#951 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by nivla »

MaxPayne wrote:
duminjo wrote:Dvor :oops:
To onaj objekat u prizemlju?Nisam znao da je tu dobra pizza,raja hvale neki pileći sendvič.Kakve su cijene?
ma kakvi dobra zamijesaju 3-4 vrste jeftinih edamera i gauda a najvise dominira onaj biljni pripravak jer ono sira nije vidjelo, al dosta raje voli dvor i govori da je ok, meni su iskreno pizze tamo jednake onim u u2, cak je u u2 bolja kad je tek pecena
User avatar
MaxPayne
Posts: 528
Joined: 02/06/2012 20:25

#952 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by MaxPayne »

nivla wrote: ma kakvi dobra zamijesaju 3-4 vrste jeftinih edamera i gauda a najvise dominira onaj biljni pripravak jer ono sira nije vidjelo, al dosta raje voli dvor i govori da je ok, meni su iskreno pizze tamo jednake onim u u2, cak je u u2 bolja kad je tek pecena
Dobro da si me upozorio da ne odem na pizzu.Zato mi je i bilo čudno,godinama se tamo ide na taj sendvič a pizza tamo izgleda gora od U2 koji mi je,usput rečeno,totalni prosjek.Da ne pričam kako znaju ne dostaviti narudžbu :-x
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#953 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by duminjo »

nivla wrote:
MaxPayne wrote:
duminjo wrote:Dvor :oops:
To onaj objekat u prizemlju?Nisam znao da je tu dobra pizza,raja hvale neki pileći sendvič.Kakve su cijene?
ma kakvi dobra zamijesaju 3-4 vrste jeftinih edamera i gauda a najvise dominira onaj biljni pripravak jer ono sira nije vidjelo, al dosta raje voli dvor i govori da je ok, meni su iskreno pizze tamo jednake onim u u2, cak je u u2 bolja kad je tek pecena
Šta god da joj rade meni je najbolja kod njih. Jebiga
Tromblon
Posts: 2140
Joined: 18/01/2015 19:37

#954 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Tromblon »

Noovi pizza Sa prsutom neprikosnovena. Vrlo solidna cetiri sira u metropolisu na titinoj.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2552
Joined: 28/02/2010 19:25

#955 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Plavo-bijeli »

Mahir definitivno postao gori od Age iz 2012 godine.
PRobam ih prije mjesec i prije 2 mjeseca, nekad u sklopu ramazana ako se ne varam, užasni. Suhi, pizza čim se ohladi više nije jestiva. Nekad PRije 10ak godina je mogao ostaviti preko noći ujutro opet bila fantastična! Opet sinoć naručimo jumbo, uz neku nadu da fakat skontali da su bezobrazni i da ili povečaju cijenu pizze i kvalitet, ili samo ovo drugo..
Prvo do Grbavice kažu treba im sat vremena da donesu, pa ko da iz Visokog donose :lol: :lol:
Kad me zvao vozač naglasim i zamolim da ne bude hladna i dobro je, nije bila hladna, bila je mlaka :-) :-) :run:
Pizza masna toliko da nije bila dovoljna ona kutija da upije svu masnoću.
Sir jebeno ružnog okusa!! Pa jel moguće? Kajmaka na pizzi u tolikim količinama ko da su tartufe rezali, pa ne bil uštedili. Jednom sam u životu gladan otišao davno kod Age i nakon 2 komada, dao drugu da pojede pizzu, toliko je ružna bila. Gladan, pizza moje najdraže jelo, a ja je dao drugima.
Sinoć isti slučaj.
Sve u svemu ocjena 2/10. Jedinica je bila kada sam nedavno uzeo komad pizze u pekari As na Č. Vili, bacio nakon zalogaja, a poslije me opet stomak uhvatio.

IZBJEGAVATI!!
User avatar
MaxPayne
Posts: 528
Joined: 02/06/2012 20:25

#956 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by MaxPayne »

Kakva je sad u Casperu?Prije je jako solidna bila samo nikad nisi znao kada će donijeti i hoće li a vidim digli su cijene.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55666
Joined: 15/12/2008 16:53

#957 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by ultima_palabra »

Aquarius Vils i Coffee Station na Kovačićima - sasvim solidne.
User avatar
mk ultra
Posts: 19511
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#958 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by mk ultra »

jednom da probam 4 sira pastu kod Dine, dobio topu sa špagetama :mrgreen: :mrgreen:

solidna pizza twin cakes malta :thumbup:
moram i taj noovi probati
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#959 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by MensurM »

Manolo, Cheers
User avatar
konektovan
Posts: 40590
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#960 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

Ma U2 u ul. Koševo, guru omlatim sad pa sad. :mrgreen:
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2552
Joined: 28/02/2010 19:25

#961 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Plavo-bijeli »

mk ultra wrote:jednom da probam 4 sira pastu kod Dine, dobio topu sa špagetama :mrgreen: :mrgreen:

solidna pizza twin cakes malta :thumbup:
moram i taj noovi probati
Kakve su cijene u Twin Cakesu pizza i općenito ostale hrane za pojesti?
User avatar
mk ultra
Posts: 19511
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#962 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by mk ultra »

Plavo-bijeli wrote:
mk ultra wrote:jednom da probam 4 sira pastu kod Dine, dobio topu sa špagetama :mrgreen: :mrgreen:

solidna pizza twin cakes malta :thumbup:
moram i taj noovi probati
Kakve su cijene u Twin Cakesu pizza i općenito ostale hrane za pojesti?
Pizza 6-7 KM
Ostalo po 5KM omleti, sendvici i tako to
Kolaci 3, 4
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40758
Joined: 29/06/2011 23:39

#963 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by dječak sa šibicama »

MaxPayne wrote:Kakva je sad u Casperu?Prije je jako solidna bila samo nikad nisi znao kada će donijeti i hoće li a vidim digli su cijene.
Dugo nisam jeo, nije im bila losa pizza, velika ne jer je prepeku a stede i na tijestu i sadrzaju pa bude shuoparna, ona srednja ok... calzzona najbolja bila, onako solidna.

Mislim sa obzirom da je lokal vise onako "pijacarskog tipa", solidne pizze.
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#964 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by VenomousV »

Zna li neko sta se desava sa U2 na Dobrinji?
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#965 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by el_Norte »

MaxPayne wrote:
duminjo wrote:Dvor :oops:
To onaj objekat u prizemlju?Nisam znao da je tu dobra pizza,raja hvale neki pileći sendvič.Kakve su cijene?
Pileći im je odličan, koliko se sjećam ima mali i veliki, 3-4 marke. Jeste da sam bio zadnji put prije 2.5 godine, ali je dobro bilo :D.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#966 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by zijancer »

Barbarosa (ako ponovo proradi) i Nostra Cucina (sa incunima) njamnjamanmnnjam :-D
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#967 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by perfect_guy »

zijancer wrote:Barbarosa (ako ponovo proradi) i Nostra Cucina (sa incunima) njamnjamanmnnjam :-D
neki dan mi se učinilo da bi Barbarosa mogla biti u funkciji
dudlov
Posts: 1914
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#968 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by dudlov »

perfect_guy wrote:
zijancer wrote:Barbarosa (ako ponovo proradi) i Nostra Cucina (sa incunima) njamnjamanmnnjam :-D
neki dan mi se učinilo da bi Barbarosa mogla biti u funkciji
radi, ako se misli na barbarosu u sopingu na grbavici. danas sam tuda prolazio
abidsakala
Posts: 27
Joined: 18/10/2018 20:34

#969 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by abidsakala »

Banksy wrote:Raspitala sam se koja je ono picerija u IS, Mozaik, ubjedljivo najbolja koju sam jela u zadnje vrijeme.
gdje je ta tacno u istocnom
User avatar
mk ultra
Posts: 19511
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#970 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by mk ultra »

VenomousV wrote:Zna li neko sta se desava sa U2 na Dobrinji?
Otvara se novo nesto, nije vise U2
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#971 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by VenomousV »

mk ultra wrote:
VenomousV wrote:Zna li neko sta se desava sa U2 na Dobrinji?
Otvara se novo nesto, nije vise U2
:shock:
meni je valjala njihova pizza za ponekad :cekam:
User avatar
mk ultra
Posts: 19511
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#972 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by mk ultra »

ne znam kako će sad biti, ali je onaj prostor bio prilično zapušten... ne bih da pišem šta sam sve vidio iza pulta i na tavanu :mrgreen: :skoljka:
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#973 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by mirsek »

dječak sa šibicama wrote:
MaxPayne wrote:Kakva je sad u Casperu?Prije je jako solidna bila samo nikad nisi znao kada će donijeti i hoće li a vidim digli su cijene.
Dugo nisam jeo, nije im bila losa pizza, velika ne jer je prepeku a stede i na tijestu i sadrzaju pa bude shuoparna, ona srednja ok... calzzona najbolja bila, onako solidna.

Mislim sa obzirom da je lokal vise onako "pijacarskog tipa", solidne pizze.
Casper ima odlicnu parisku sniclu za mescini 5 ili 6 KM, pice nisu lose ali sigurno nisu najbolje.
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#974 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Averus »

mk ultra wrote:ne znam kako će sad biti, ali je onaj prostor bio prilično zapušten... ne bih da pišem šta sam sve vidio iza pulta i na tavanu :mrgreen: :skoljka:
Vala nije ni čudo ako se zatvorio ili propao, jbt ne znam gdje su našli onakve dostavljače
Da ne pričam da im se desi da nemaju kutiju za jumbo pizzu, ili pizza-majstor jedan prekuca, drugi napravi tijesto sa sosom i još lafo "eto ti ako hoćeš možeš me počastiti marku-dvije jer sam ti stavio više sira", a sira ni na mapi.
Naručiš pizzu, dođe ti hladna u sred ljeta, a udaljen 5 minuta od pizzerije :oops: Svađaš se s dostavljačem 5 minuta jer te ubjeđuje da je pizza vrela i pipa po njoj kao "vidi! vidi!"
Uvijek im je "gužva", a kad god dođeš sjede i naprđuju, piju kafu.

Istina, što VV kaže, ponekad je baš bio merak pojesti baš tu jeftinu U2 pizzu, ali su pogotovo ove godine sve lošiji i lošiji.

Odmah prekoputa se nalazi "Sahat Kula", razlika u cijeni 1KM. Pizza je meni super (nije bolja, ali je drugačija od U2). Za te pare ti donesu vruću pizzu na vrata. Ne pred haustor, nego doslovno u stan.
User avatar
spree
Posts: 7880
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#975 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by spree »

Sarajevska u Orijentu predobra. Juce jeo u Dini, solidna pizza, ali mala. Kod njih srednja sto je u ostalim pizzerijama mala. U pizza factory neki dan pojeo najvecu sam. Dobra je samo tanka skroz. Cini mi se da nema razlike u kolicini tijesta i nadjeva izmedju srednje i jumbo, samo sto ovu razvuku max.
Post Reply