Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#1351 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by rumenige_brajtner »

Zaledjena pica je samo za prvu pomoc i kad se koristi iskljucivo kao podloga. Kupis zaledjenu margaritu i redas po njoj svoje sastojke. Bude ok, jbg. Naravno, ne zasluzuje da se uvrsti ni u kakvu "naj" kategoriju
Erice39
Posts: 141
Joined: 24/09/2018 01:35

#1352 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Erice39 »

Calabria Nova Otoka. Capriciossa :thumbup:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#1353 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by DaffyDuck »

MaxPayne wrote:
dječak sa šibicama wrote:Ok, recite mi, ovaj Ago... znam da nije neki kvalitet, pretpostavljam, ali jel bas toliki odron??? pitam jer nekad pozelim pizzu naruciti, Mahirove ne mogu, a ono cisto da covjek nesto pojede i nisam probirljiv, meni je i zaledjena Margarita Ledo ok za pod zub. Za najesti se, nista specijalno ne ocekujem.

Mislim da je pitanje jasno.
Ma OK je za tu cijenu,i ako si pijan anajveći problem je onaj biljni sir koji smrdi.Sve zavisi koji im je od kuhara u smjeni,jednom je tijesto solidno dok je drugom kao somun i izgledom i ukusom,a i stavlja manje sastojaka.
Za narudzbe- preporuka Vatra.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#1354 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by alibaba_i_30_godina »

Ima Montana dostavu, a hrana im je sasvim solidna, čak bih se usudio reći da je mnogo bolja od pojedinih naših restorana u kojima sam jeo.

Fino naruči onu pizzu Americana, meni dobra za taj novac koji dam za nju... a da ne pričam kako je dobra kada sam gladan.
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#1355 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Melo15 »

Baraka na Pofalicima :thumbup: (prije bio U2, sad se promijenilo, dosta bolja Pizza)
User avatar
thekupus
Posts: 6812
Joined: 25/06/2011 22:38

#1356 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by thekupus »

alibaba_i_30_godina wrote:Ima Montana dostavu, a hrana im je sasvim solidna, čak bih se usudio reći da je mnogo bolja od pojedinih naših restorana u kojima sam jeo.

Fino naruči onu pizzu Americana, meni dobra za taj novac koji dam za nju... a da ne pričam kako je dobra kada sam gladan.
samo, naruči ujutro ako hoćeš da ti stigne do ručka, bukvalno :lol:
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#1357 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Averus »

Vala baš

Ja naručim sendvič prije 9, da bih ga pojeo oko 10:30-11:00 :D
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#1358 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Gray »

U Cordobi (BBI) je meni odlična pica, tijesto je jako dobro.
kanga
Posts: 172
Joined: 06/01/2010 17:54

#1359 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by kanga »

Kakva je pizza u Galiji?
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#1360 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Averus »

kanga wrote:Kakva je pizza u Galiji?
Bili VV i ja prije mjesec
Srednja žalost.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#1361 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by DaffyDuck »

thekupus wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:Ima Montana dostavu, a hrana im je sasvim solidna, čak bih se usudio reći da je mnogo bolja od pojedinih naših restorana u kojima sam jeo.

Fino naruči onu pizzu Americana, meni dobra za taj novac koji dam za nju... a da ne pričam kako je dobra kada sam gladan.
samo, naruči ujutro ako hoćeš da ti stigne do ručka, bukvalno :lol:
I u sve trpaju origano... Mislim da trose vise origana nego brasna...
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1362 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Nisrin »

Ma Montana hrana je preukusna, od pizza, calzona sendvica, tortilja, maslenice, tjestenine...jedino sto nije po mom ukusu je onaj novi dio u SCCu, dva puta smo uzimali rizoto, riza neiskuhana, potvrda, nije neki okus...ali je cordon blue ukusan zato u tom dijelu...:D

Od pizza ne znam koju bih izdvojila jer im je tijesto bas ukusno, ne stedi na sastojcima, mislim da ne koriste ni one biljne sireve od kojih mi se zeludac okrece :D Za Montanu veliki plus :D

Kkva je piiza u Picolo Mondo sad? Kod SCCa, vidim da je uvijek puno navecer?!

Meni se licno bas svidjela na krusnoj peci u Maslini na Trgu heroja..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1363 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Tomahawk11 »

Averus wrote:Vala baš

Ja naručim sendvič prije 9, da bih ga pojeo oko 10:30-11:00 :D
Zar narudžbe nisu tek od 9?
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1364 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by VenomousV »

Nisrin wrote:Ma Montana hrana je preukusna, od pizza, calzona sendvica, tortilja, maslenice, tjestenine...jedino sto nije po mom ukusu je onaj novi dio u SCCu, dva puta smo uzimali rizoto, riza neiskuhana, potvrda, nije neki okus...ali je cordon blue ukusan zato u tom dijelu...:D
A meni si bila rekla da im valja rizoto :lol:

Nisrin wrote: Kkva je piiza u Picolo Mondo sad? Kod SCCa, vidim da je uvijek puno navecer?!
Opet odlicna! (Valjda dok su se uhodali novi kuhari)

Nisrin wrote:
Meni se licno bas svidjela na krusnoj peci u Maslini na Trgu heroja..
Tamo planiram probati hranu :)
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#1365 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Averus »

Tomahawk11 wrote:
Averus wrote:Vala baš

Ja naručim sendvič prije 9, da bih ga pojeo oko 10:30-11:00 :D
Zar narudžbe nisu tek od 9?

Ma karikirao sam malo :D
Generalno, ako naručimo, naručujemo oko 9... Svi, pa i Montana, stignu do 10-pola 11
Urijetko se desi da dođu mnogo brže, ali eto makar nikad ne dođu puno kasnije :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1366 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Nisrin »

VenomousV wrote:
Nisrin wrote:Ma Montana hrana je preukusna, od pizza, calzona sendvica, tortilja, maslenice, tjestenine...jedino sto nije po mom ukusu je onaj novi dio u SCCu, dva puta smo uzimali rizoto, riza neiskuhana, potvrda, nije neki okus...ali je cordon blue ukusan zato u tom dijelu...:D
A meni si bila rekla da im valja rizoto :lol:


Jednom samo, tj kad su tek otvorili, a nedavno riza tvrda, neukusna :( Muz se naljutio sto sam predlozila da tu jedemo...
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#1367 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by old_spice »

Nisrin wrote:

Jednom samo, tj kad su tek otvorili, a nedavno riza tvrda, neukusna :( Muz se naljutio sto sam predlozila da tu jedemo...
garant on morao platiti, a i ja bi se naljutio kad bi morao jesti rizu u restoranu
User avatar
nepass1
Posts: 9706
Joined: 06/07/2017 07:35

#1368 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by nepass1 »

Nisrin wrote:Ma Montana hrana je preukusna, od pizza, calzona sendvica, tortilja, maslenice, tjestenine...jedino sto nije po mom ukusu je onaj novi dio u SCCu, dva puta smo uzimali rizoto, riza neiskuhana, potvrda, nije neki okus...ali je cordon blue ukusan zato u tom dijelu...:D

Od pizza ne znam koju bih izdvojila jer im je tijesto bas ukusno, ne stedi na sastojcima, mislim da ne koriste ni one biljne sireve od kojih mi se zeludac okrece :D Za Montanu veliki plus :D

Kkva je piiza u Picolo Mondo sad? Kod SCCa, vidim da je uvijek puno navecer?!

Meni se licno bas svidjela na krusnoj peci u Maslini na Trgu heroja..
za moj okus najslabija karika im je pizza, mrtvi prosjek, pojeo je u casperu, la perli ili montani sve isto.
zato sendvici vrh
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1369 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Tomahawk11 »

Pileća salata im je beton.
Od pizze sam nekad jeo onu piletina&feta.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#1370 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by alibaba_i_30_godina »

Samo se žalite ccc. :D Naravno da se čeka duže na dostavu kada ljudi rade svoj posao kako treba, tj. hrana im je odlična i jednostavno ne mogu da stignu sve. A još treba uzeti u obzir činjenicu da im je dostava samo iz one Montane na Kovačićima, ona iz SCC ne dostavlja.

Ono što mi je dobro kod njih jeste da uvijek dođe topla hrana, meni barem nije nikad bila hladna jer imaju one posebne male kutije u kojima čuvaju hranu prilikom transporta.
Nisrin wrote: Kkva je piiza u Picolo Mondo sad? Kod SCCa, vidim da je uvijek puno navecer?!
Jako ukusna, sočna prije svega. Odlična mi je Napoli sa srdelom, sad mi evo voda na usta.... :hmpf:
User avatar
Haris033
Posts: 3865
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#1371 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Haris033 »

Nisrin wrote:Kakva je pizza u Picolo Mondo sad? Kod SCCa, vidim da je uvijek puno
Daleko najbolja koju sam ikada probao! :izet:
Obavezno 3-4 x mjesečno svratim na pizzu ili lignje.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#1372 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JThomas »

meni je sosse pizza stvarno dobra. baš dobra. doduše moram priznati da je nikad nisam jeo na 0.0... :mrgreen:
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1373 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Nisrin »

Haris033 wrote:
Nisrin wrote:Kakva je pizza u Picolo Mondo sad? Kod SCCa, vidim da je uvijek puno
Daleko najbolja koju sam ikada probao! :izet:
Obavezno 3-4 x mjesečno svratim na pizzu ili lignje.

Moramo otici, neki dan uzeli u Metropolisu capricossa 12KM, a tijesto IDENTICNO koriste kao i za one lepinice...ne vrijedi 12KM, nije losa ali ne vrijedi definitivno :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1374 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Nisrin »

old_spice wrote:
Nisrin wrote:

Jednom samo, tj kad su tek otvorili, a nedavno riza tvrda, neukusna :( Muz se naljutio sto sam predlozila da tu jedemo...
garant on morao platiti, a i ja bi se naljutio kad bi morao jesti rizu u restoranu

Vala bas :D Mada je kod njih razabranija nego kad je ja kuci napravim, ali je bila ziva taj drugi put :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1375 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by VenomousV »

pa ne treba da bude razabrana riza u rizotu :roll:
Post Reply