Najbolja aščinica u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

vauvau
Posts: 1375
Joined: 05/06/2014 09:03

#101 Re: Najbolja aščinica u Sarajevu

Post by vauvau »

duga puska wrote: Iz pravca Ilidze,npr, skrenes desno kod elektroprivrede prema zeljinom stadionu. Cim most predjes sa desne strane uz miljacku imas nekoliko objekata,tj par buregzinica,zatvorenu pekaru i zadnja u nizu je Pile
Imaš tu Torlaka, aščinica, nije loše.
User avatar
duga puska
Posts: 823
Joined: 08/02/2012 21:40

#102 Re: Najbolja aščinica u Sarajevu

Post by duga puska »

vauvau wrote:
duga puska wrote: Iz pravca Ilidze,npr, skrenes desno kod elektroprivrede prema zeljinom stadionu. Cim most predjes sa desne strane uz miljacku imas nekoliko objekata,tj par buregzinica,zatvorenu pekaru i zadnja u nizu je Pile
Imaš tu Torlaka, aščinica, nije loše.
Ma nesto nisam cest tu.U Piletu jeo, vise puta dostavu uzimali i korektni su ljudi skroz.U onoj jednoj buregdzinici sto je sa mosta prije Pileta ( ne mogu da se sjetim kako se zove) pita skroz korektna, a eto tu ascinicu nisam upratio :o
User avatar
duga puska
Posts: 823
Joined: 08/02/2012 21:40

#103 Re: Najbolja aščinica u Sarajevu

Post by duga puska »

sad se sjetih Salke u A fazi, preko puta RTV-a, je li Visegrad bio,hrana na kasiku za 10 bila.Sad je negdje preselio iznad Mercatora, u biti stotinjak metara iznad, ali tu nisam zalazio :D .
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#104 Re: Najbolja aščinica u Sarajevu

Post by bitanga_sa_otesa »

duga puska wrote:sad se sjetih Salke u A fazi, preko puta RTV-a, je li Visegrad bio,hrana na kasiku za 10 bila.
tu sam jeo davno,par puta,bila dobra klopa :thumbup:
vauvau
Posts: 1375
Joined: 05/06/2014 09:03

#105 Re: Najbolja aščinica u Sarajevu

Post by vauvau »

duga puska wrote:sad se sjetih Salke u A fazi, preko puta RTV-a, je li Visegrad bio,hrana na kasiku za 10 bila.Sad je negdje preselio iznad Mercatora, u biti stotinjak metara iznad, ali tu nisam zalazio :D .
Jeo sam nekad davno kod Salka, dobra hrana.
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#106 Re: Najbolja aščinica u Sarajevu

Post by biggrin »

Salku posebno gotive žene koje nemaju talenta za kuhanje...čak su ga i opjevale, pa da se podsjetimo tog muzičkog uratka :D

User avatar
corsa
Posts: 2579
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#107 Re: Najbolja aščinica u Sarajevu

Post by corsa »

biggrin wrote:Salku posebno gotive žene koje nemaju talenta za kuhanje...čak su ga i opjevale, pa da se podsjetimo tog muzičkog uratka :D

Joj gdje ovo nadje!? :-D Nedavno sam i ja tražio "Mustafu" od iste izvođačice ali nigdje nisam mogao naći.

Izvinite na off-u.
vauvau
Posts: 1375
Joined: 05/06/2014 09:03

#108 Re: Najbolja aščinica u Sarajevu

Post by vauvau »

corsa wrote:
biggrin wrote:Salku posebno gotive žene koje nemaju talenta za kuhanje...čak su ga i opjevale, pa da se podsjetimo tog muzičkog uratka :D

Joj gdje ovo nadje!? :-D Nedavno sam i ja tražio "Mustafu" od iste izvođačice ali nigdje nisam mogao naći.

Izvinite na off-u.
Da vidiš Azre sad, gospođa 1/1.
Post Reply