Nagradne igre

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#1 Nagradne igre

Post by jedna tamo »

eh igrate li? jeste li dobili nekad nešto ???
iskreno ja sam prestala vjerovati davno u nagrade, mada uvijek ama baš uvijek igram, jednostavno mislim eh mene će ovaj put...
milion primjera imam: ne bih da reklamiram nikoga, al evo od mzt da počnem od cekera na koji sam zakasnila, dm igra još u toku, fb milion onih klikni i podijeli, pun mi zid vlašića i ostalih slika, pa cinema city itd itd...
fakat kako to da nikad ništa ne dobijem :roll:
a vi?
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#2 Re: Nagradne igre

Post by alenthekiller »

Dobio jednom Nestle kisobran i neki mikser. A ove malo vece nagrade... :-) Samo sa rajom pricam ''Da dobijem ... '' i sta bi radio :D To ti djelila ono Šankanje na Vlašiću? :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3 Re: Nagradne igre

Post by dusa_raskopuša »

Moji roditelji stalno dobijaju pozive na kucni, satro izvuku nas broj kucnog, za neke vecere, nes', al' ne bendaju to moji. :-)


Sjecam se da smo nekad davno k'o djeca i kad se skupljalo, skupljali one poklopce od majoneze. :lol: I cepove. Sestra i brad dobili dukserice, ne'akve, ono nesto davno kad je bilo, dinosauri ne'akvi, ako se ko sjeca.

Babo je prije znao kupovat' loto i uvali mi da popunjam. Znala sam i dobijati sitno nesto, kupi ponovo loto i tako u krug. Sad vise nista. Uzim'o je i bingo, al' nis', mada je malo falilo povremeno za peterac.

Ja isto k'o mala kupovala one grebalice, izgrebem i dobijem isto neku sicu i odem ponovo kupim i tako par puta uzastopno i onda na kraju sve 'izgubim'. :lol:
suljke
Posts: 175
Joined: 06/02/2008 21:39
Location: sarajevo

#4 Re: Nagradne igre

Post by suljke »

Na cio cipsu ja dva mobitela, moja djevojka dva mobitela.
U preduzecu u kojem radim ( ima oko 500 zaposlenih) ja kako znam cetri automobila dosla.
Jedan Ford Mondeo i tri skode fabije
User avatar
Aleluja
Posts: 1238
Joined: 07/07/2011 11:08
Location: Ne rokći, nema frke za tvoj um...

#5 Re: Nagradne igre

Post by Aleluja »

...ma ništ od toga, niti igram niti očekujem, što zaradim i imam :D ...koje sam sreće pobogu mogu mene pozvati da im dam ... :mrgreen:
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#6 Re: Nagradne igre

Post by mumy »

obicno dobijem karte za utakmice,kino,pozoriste i to je to
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7 Re: Nagradne igre

Post by plain vanilla »

jedna tamo wrote:eh igrate li? jeste li dobili nekad nešto ???
iskreno ja sam prestala vjerovati davno u nagrade, mada uvijek ama baš uvijek igram, jednostavno mislim eh mene će ovaj put...
milion primjera imam: ne bih da reklamiram nikoga, al evo od mzt da počnem od cekera na koji sam zakasnila, dm igra još u toku, fb milion onih klikni i podijeli, pun mi zid vlašića i ostalih slika, pa cinema city itd itd...
fakat kako to da nikad ništa ne dobijem :roll:
a vi?
igrala Delimano i osvojila nagradu jer su osvojili svi koji su pogodili pobjednika Eurosonga, inace sipak bih ista dobila

Sjecam se jedne nagradne igre, kaladont neki..poslala ja 2 koverte...
i izasla imena dobitnika, nigdje mene, hajd nije ni cudo

kad pogledam spisak, moja prijateljica koja je vlasnica jednog preduzeca, osvojila 15 nagrada :shock: :lol:
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#8 Re: Nagradne igre

Post by dust in the wind »

dobila set kristalnih casa u nagradnjoj igri oslobodjenja 2010.godine
newera86
Posts: 280
Joined: 11/12/2012 00:18

#9 Re: Nagradne igre

Post by newera86 »

:skoljka:
Last edited by newera86 on 08/01/2013 18:42, edited 1 time in total.
newera86
Posts: 280
Joined: 11/12/2012 00:18

#10 Re: Nagradne igre

Post by newera86 »

:skoljka:
Last edited by newera86 on 08/01/2013 18:42, edited 1 time in total.
User avatar
Clover
Posts: 2647
Joined: 16/12/2010 22:17

#11 Re: Nagradne igre

Post by Clover »

Jednom, davno, dok sam još bila dijete, dobila sam nekakav novčanik, bila nagradna igra na radiju i trebalo nazvati i reći broj dresa Michaela Jordana. I eto, ja znala, nazvala, i dobila novčanik :D
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#12 Re: Nagradne igre

Post by S4mpion »

Svakog mjeseca,barem 4-5 puta zovu da me obavjeste da sam na nagradnoj igri dobio veceru za 3-4,kako kad :D
Nerijetko pozovu da dodjem na neku njihovu prezentaciju na kojoj ce oni blebetat 2 sata i kao poklon cu dobiti jastuk :lol: ,ali sve sam to ignore u 16.
Nekad i koverte dolazile na vrata,kao navodno "dobili ste automobil,samo treba da kupite te i te knjige za neku veliku cifru" i u koverti lafo kljucevi od auta :lol:
Uglavnom,nikad nista :D
shae_ba
Posts: 104
Joined: 08/03/2013 15:14

#13 Re: Nagradne igre

Post by shae_ba »

Pozdrav svima, da li je neko od vas ucestvovao u ovoj nagradnoj igri, koja je zavrsila prije nekoliko dana i jos uvijek nije objavljen sretni dobitnik. Ili je i ovo jos jedna šarena laž ?

Image
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#14 Re: Nagradne igre

Post by jedna tamo »

e ljudi moram da vam javim kako sam kukala tako sam nešto i dobila :D
nedavno sam dobila karte za kino :) a večeras kupim ljepotu i zdravlje kad ja među dobitnicima :D i to lorealovu maskaru jeeeeeeeeeeeeeeee
e igram bingo redovno pa ko igra valjda nekad i dobije, sad sam dobila marku al s obzirom da sam uložila 4 km to nije dobitak
Post Reply