NAGRADA 300 KM ONOME KO UHVATI PSA

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

bizet
Posts: 1541
Joined: 24/06/2012 07:41

#76 Re: NAGRADA 300 KM ONOME KO UHVATI PSA

Post by bizet »

drugi profil wrote: Cuj nemocne zivotinje? Te zivotinje imaju kapacitet da te lise zivota. Kakva ba nemoc?
Ovo je problem, ali ne taj sto ljudi napadaju pse, vec sto psi napadaju ljude....
a razmisli ko te zivotinje cini opasnim i ko je kriv za njihove napade na covjeka?
ovaj moj mladji je sladak kao med, ali ima nesto u sebi krvolocno...i nije on kriv sto je takav, kriv je neki ovjek koji je prosetao sa svojim opasnim kerom parkom i dopustio parenje ne razmisljajuci kave gene razmozava van kontrole...posto znam da je takav kakav jeste sem druzenja i pokusaja pravljenja mazure od njega ja dobro pazim da mi ne izleti na ulicu nekontrolisano, da koga ne bi napao...bilo je pokusaja...iz cista mira...genetika je cudo...zato pazim na njega kao na malo vode na dlanu...ja sam ga zavoljela jer je dosao kao beba, nije znao nista...takav kakav je moja je briga u buducnosti, vidim ja i njegovu pitomu i dobru stranu...poenta je da sta god on uradio kriv je covjek na kraju price....jbg drugi profil mi jesmo najgore zivotinje od svih
LoveHurts
Posts: 344
Joined: 17/05/2012 17:56

#77 Re: NAGRADA 300 KM ONOME KO UHVATI PSA

Post by LoveHurts »

Sve neka polemika, neke rasprave..Koliko je vas danas izaslo iz kuce i pokusalo pronaci psa?

I da, ja jesam..3 sata sam ga trazio ali bez uspjeha.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#78 Re: NAGRADA 300 KM ONOME KO UHVATI PSA

Post by drug_profi »

Friesian wrote: ali, psi cesto napadnu covjeka.. da li bio sam ili bio sa vlastitim psom, svejedno.. takav pas se skloni, ili nekad eutanazirao.. a sta je sa ljudima koji napadaju pse.. samoodbrana se podrazumjeva, ali ima toliko onih koji iz cista mira (vlastiti ocima vidio) nasrnu na nekog psa koji onako k'o krepan lezi pored trotoara, sunca se.. ni pogled'o ga nije.. ili oni slucajevi na Alipasinom polju gdje su djeca gurala kisobrane u anus.. i slicno tome, a toga je sve vise.. ko ce takvim osobama pomoci? ili mislite 'Ma to su samo djeca, bezopasna'.. Boga mi, bas toliko bezopasne ljude treba na detaljan psiholoski pregled odvesti ili da socijalna sluzba ispita situaciju jer sumnjam da im je takva ideja pala s neba..
bravo, sve je ovo istina.
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#79 Re: NAGRADA 300 KM ONOME KO UHVATI PSA

Post by Friesian »

LoveHurts wrote:Sve neka polemika, neke rasprave..Koliko je vas danas izaslo iz kuce i pokusalo pronaci psa?

I da, ja jesam..3 sata sam ga trazio ali bez uspjeha.
sad bi trebali mozda napustati svoje obaveze da bi trazili psa koji nikome ne prilazi a ni ne zna se gdje je? daj molim te.. kako se ne moze govoriti ljudima na sta ce pare trositi (humani gest privlacenja ljudi koji ce pomoci u potrazi) tako NEMOJ ni govoriti ljudima kako ce trositi svoje vrijeme..!
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#80 Re: NAGRADA 300 KM ONOME KO UHVATI PSA

Post by drug_profi »

Ellinor wrote:
drugi profil wrote:
Drugo, ima kafilerija kojoj treba prijaviti ovog ranjenog psa neka ga nadje, pokupi i eutanazira. Da mozda necete da mu platimo lijecenje?

Ti nećeš platiti sigurno, a prosto te KU*AC boli hoće li neko drugi iz svog novčanika platiti.
Bujrum. Blago vama kad vam je to prioritet.
Pogledajte naslovnu klixa. Danas SAMO dva apela za pomoc za lijecenje.
Locked