nadogradnja noktiju

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#1 nadogradnja noktiju

Post by zelenashica »

eh...da sam znala šta slijedi nakon 2 mjeseca od nadogradnje noktiju ne bi se dala tako lako u taj poduhvat :D ...sad fkt ne znam kako da ih skinem...pokušavala sam...hm..i idalje pokušavam al ništa.....sve ideje isrpila(od pokušaja zavaljivanja drugim noktom,lenjarom :razz: .....držanjem u vodi ne bili malo popustili...)ali ništa...a ona što mi ih ugradi kaže da je ne vjerovatno kako tako dugo traju,te da sam ja prva koja ih ne može skinuti :x ....
....djevojčice,djevojke,žene....pomagajte dajte par ideja.......me nemam više živaca da svake sedmice idem na dopunu izrastka....hoću nazad one svoje noktiće :-D
amyxy
Posts: 181
Joined: 28/11/2007 13:31

#2 Re: nadogradnja noktiju

Post by amyxy »

:D ta ista dama koja ti ih je stavila, trebala bi da ima sredstvo kojim može da ih skine, ali posle nokti izgledaju fuj...
moj savjet čekaj da izrastu tvoji i nemoj nikad više :lol:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#3 Re: nadogradnja noktiju

Post by zelenashica »

eh draga pokušavala je i cura s nekom otopinom,al ne ide :sad: ....ma i mehaničkim putem :D samo što još čekić nije uzela u ruke... :lol:
e sad ni je najbitnije da se riješim ovog čuda,mada istini za volju moram priznati da je urađeno fantastično,da čak sve radnje kao i prije obavljam bez muke...al dosadilo mi .... :sad: naravno godi mi jedino što nema lakiranja noktiju svaki drugi dan :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#4 Re: nadogradnja noktiju

Post by vjesticanametli »

:lol: ja kad sam vidjela kod prijateljice na sta joj nokti lice poslije toga zgadilo mi se :mrgreen: ne idi na te dopune i cekaj da tvoji izrastu
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#5 Re: nadogradnja noktiju

Post by zelenashica »

vjesticanametli wrote::lol: ja kad sam vidjela kod prijateljice na sta joj nokti lice poslije toga zgadilo mi se :mrgreen: ne idi na te dopune i cekaj da tvoji izrastu
:shock: :? šta ba našta liče....pa valjda će izrasti hebiga šta sad mogu :?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#6 Re: nadogradnja noktiju

Post by vjesticanametli »

joj ne znam sta je to bilo valjda je od ljepila..................ojjjjjjjjjjjjj sto to sebi radite ba pa imate svoje noktice :lol:

:shock: :shock: :shock: :? :lol:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#7 Re: nadogradnja noktiju

Post by zelenashica »

vjesticanametli wrote:joj ne znam sta je to bilo valjda je od ljepila..................ojjjjjjjjjjjjj sto to sebi radite ba pa imate svoje noktice :lol:

:shock: :shock: :shock: :? :lol:
eh sd na greškama se uči...fkt sam imala i svoje nokte jako čvrste i lijep....al eto navratio me šejtan :lol:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#8 Re: nadogradnja noktiju

Post by ladyblue18 »

Stvarno nokti izgledaju poprilicno gadno nakon nadogradnje :roll:
Prijateljica je jednom radila i za 2,3 dana su poceli da se raspadaju valjda kako je radila as vodom :?
uglavnom ona je to pokusala sama da zguli, a to priljepljeno na nokte, pa je nesto poskidala, a veliki dio ej ostao na noktima i to malo je reci uzasno i gadno izgleda. Trebalo joj je 2,3 sedmice da skine to sa noktiju.
Ja to ne bih nikada na sebe stavila.
I hajde mogu donekle shvatiti kada stave one koliko toliko nokte pristojne duzine, ali kada vidim cure sa noktima duzine, kao da su ih nabacile da kopaju zemlju oko kuce e tu mi stvarno nema nista lijepo a ni privlacno :roll: :zzzz:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#9 Re: nadogradnja noktiju

Post by zelenashica »

ladyblue18 wrote:Stvarno nokti izgledaju poprilicno gadno nakon nadogradnje :roll:
Prijateljica je jednom radila i za 2,3 dana su poceli da se raspadaju valjda kako je radila as vodom :?
uglavnom ona je to pokusala sama da zguli, a to priljepljeno na nokte, pa je nesto poskidala, a veliki dio ej ostao na noktima i to malo je reci uzasno i gadno izgleda. Trebalo joj je 2,3 sedmice da skine to sa noktiju.
Ja to ne bih nikada na sebe stavila.
I hajde mogu donekle shvatiti kada stave one koliko toliko nokte pristojne duzine, ali kada vidim cure sa noktima duzine, kao da su ih nabacile da kopaju zemlju oko kuce e tu mi stvarno nema nista lijepo a ni privlacno :roll: :zzzz:
ma ne znam....moji nokti nisu neke dužine,takvi mi i moji prirodni inače budu neku max pola cm....al mi sad fkt dosadilo...ili sam ja to već vidjela šta je i da mi je skinuti.....ma vidjela žaba da se konji kuju pa i ona digla nogu :lol:
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#10 Re: nadogradnja noktiju

Post by Latina »

Jednom sam uradila nokte i stvarno su bili prelijepi, ali kad sam vidjela rezultat nakon sto spadnu odustala sam od toga. Sad sama sebi uradim "French tip", kupila sam specijalne filere ( ne znam kako se to kaze kod nas ) i opet su mi pepi. Ali moram priznati da me ipak povuce zelja s vremena na vrijeme, stvarno su prekrasni kad se urade. :oops:
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#11 Re: nadogradnja noktiju

Post by semmy »

bila slicna tema....
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... a&start=50

Image
ovo su moji noktici, s tim da svaki put je novi nail art...i ne pada mi napamet da skidam gel jer sam prezadovoljna sa gelom na noktima :D
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#12 Re: nadogradnja noktiju

Post by zelenashica »

uh...samo da javnem....napokon juče skidoh nokte...... :D ......milina sad mogu rahat tipkat :razz: ...
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#13 Re: nadogradnja noktiju

Post by lolita_xx »

ne kontam kako ne mogu u salonu da skinu, onda ne zna raditi... meni i poslije nadogradnje izgledaju lijepo, mislim izgledali su, jer sam sve do neki dan imala gel na prirodne, ali i to sam morala skinuti zbog faksa:(
User avatar
Divlja_Djevojka
Posts: 95
Joined: 02/10/2008 14:21
Location: Dijaspora
Contact:

#14 Re: nadogradnja noktiju

Post by Divlja_Djevojka »

Nisam nikad stavljala te nokte, a i sto bi kad sam sa svojima zadovoljna. A sad kad sam ovo citala nevjerujem ni da cu ih ikad stavljati :-D
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#15 Re: nadogradnja noktiju

Post by neprilagodjena »

Nisam nikad stavljala te nokte,imam prijateljicu koja ih redovno stavlja i nikad se nije zalila.

A tebi sretno.
Andjelaa
Posts: 7
Joined: 06/06/2009 23:40

#16 Re: nadogradnja noktiju

Post by Andjelaa »

Drage moje curke vidim da ste imale lose iskustvo bas iz tog razloga sto se ide neprofesionalcima

sad cu vam postavit sliku svojih noktica a radila ih je zena profesionalac ma magistar za nadogradnju i ona mi odrzava nokte vec dvije godine kao sto rekoh zena je zmaj a nije ni skupa nadogradnja sa frencom i svim ukrasima je oko 40 km uz to radi nadogradnju tipsama akril nadogradnju sto je moj slucaj onda izlivanje gelom pa ojacavanje prirodnih itd

Evo pogledajte pa komentarisite Image
Andjelaa
Posts: 7
Joined: 06/06/2009 23:40

#17 Nadogradnja noktiju

Post by Andjelaa »

Da vidimo vase iskustvo
Ja o svom necu pisat postavit cu sliku noktiju koje mi radi i odrzava pravi profesionalac vec skoro dvije godine...
zena je expert ma magistar ali evo slike ocekujem komentare...

Image
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#18 Re: nadogradnja noktiju

Post by bez_ideje »

Ehhhhh...kao sto vec rekoh,i mene taj isti djavo navrati,iako su mi super nokti da to probam ......najglupolje potrosenih 40 km :roll: ,nakon sedmicu dana,"to" sam zubima pocupala koliko mi je islo na zivce,nokti bili katastrofa dok nije sve izraslo .......

@Andjela,meni iskreno ovo ne izgleda lijepo,imas gela oko noktiju,i predugacko je za moj ukus,totalno vjestacki izgled :roll:

I ne postoji taj prim.spec.doc za nokte koji me moze ubijediti da je izljevanje necega,sto se potpuno prilijepi na prirodan nokat u bilo kojem slucaju dobro za nokte. JEDNOSTAVNO NE MOZE BITI
User avatar
Kraljica_Suza
Posts: 898
Joined: 05/03/2009 16:48
Location: Graškograd

#19 Re: Nadogradnja noktiju

Post by Kraljica_Suza »

Sta da ti kazem, s moje strane neces dobiti pozitivan komentar ako si to ocekivala :)

Kao prvo, uz duzno postovanje noktiju - isti su uzasni! koza oko noktiju je katastrofalna, a nokti predugacki sto nije za moj ukus. zatim, jesi li svjesna koliko su tvoji nokti unisteni nakon te nadogradnje?

Inace, nemam nista protiv, ko voli nek izvoli, radila sam i ja jednom iz znatizelje ono 'ajd da i ja vidim sta je to' - i naravno da nikad vise necu, jer mogu imati svoje prirodne kad pozelim, kao sto ih vec i imam, i cak sta vise - gle cuda pa me svi pitaju jesul umjetni :)

Btw, ne volim nista vjestacko. Vecina ih danas u salonima radi odlicnu nadogradnju i pohvalno je da znaju znanje :)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#20 Re: nadogradnja noktiju

Post by ladyblue18 »

Gadno. :shock: :run:
Ako vec radite nadogradnju zasto to ne radite kako Bog zapovijeda, pa da to bar na nesto lici, da ima neke zenstvenosti u tome, a ne ovako...mozes kopati sa njima komotno. :roll:
A i vidi se ascare koliko je strucno to uradjeno. :zzzz:
Ne bih da me sipkom tjeraju ovo na svoje ruke nikada stavila.
User avatar
alica.k
Posts: 8774
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#21 Re: nadogradnja noktiju

Post by alica.k »

bez_ideje wrote:Ehhhhh...kao sto vec rekoh,i mene taj isti djavo navrati,iako su mi super nokti da to probam ......najglupolje potrosenih 40 km :roll: ,nakon sedmicu dana,"to" sam zubima pocupala koliko mi je islo na zivce,nokti bili katastrofa dok nije sve izraslo .......
ista stvar i kod mene.
sto je najgore ja imam prirodno lijepe nokte, cak su mi i bijeli ono (jel to french) na vrhu gdje nisu uz prst.

N I K A D V I S E!

a ovi gore su mi katastrofa. na stranu sto izgledaju potpuno neprirodno, a koza okolo zamazana ko da si maslenicu pravila ali bogati....kako rukujes s tim? kako tipkas, kako pises olovkom, i slicne stvari?
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#22 Re: nadogradnja noktiju

Post by bez_ideje »

Takodje,doduse sad sam ih skratila skroz,neka ih malo,trebaju mi ruke :lol: :lol:
MEne zanima kako tipka poruke na mobitelu ? :shock:
Doduse imala sam ja jednu u razredu,furala ovako nesto nadogradju (ove duzine) pa kad bi uzela kredu i izasla na tablu,toliko je jezivvo skripalo to paranje njenih noktiju po tabli :run: :run:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#23 Re: nadogradnja noktiju

Post by ladyblue18 »

bez_ideje wrote: Doduse imala sam ja jednu u razredu,furala ovako nesto nadogradju (ove duzine) pa kad bi uzela kredu i izasla na tablu,toliko je jezivvo skripalo to paranje njenih noktiju po tabli :run: :run:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#24 Re: nadogradnja noktiju

Post by chengaba »

Andjelaa wrote:Drage moje curke vidim da ste imale lose iskustvo bas iz tog razloga sto se ide neprofesionalcima

sad cu vam postavit sliku svojih noktica a radila ih je zena profesionalac ma magistar za nadogradnju i ona mi odrzava nokte vec dvije godine kao sto rekoh zena je zmaj a nije ni skupa nadogradnja sa frencom i svim ukrasima je oko 40 km uz to radi nadogradnju tipsama akril nadogradnju sto je moj slucaj onda izlivanje gelom pa ojacavanje prirodnih itd

Evo pogledajte pa komentarisite Image

Ne znam, ali meni kao muskarcu su ovakvi nokti malo i gadni. :-) :-)
Samo zamisljam kako pitu jede prstima, pa to masnoca, blaaah...
Cak mi oduzima na zenstvenosti, jer ne moze pola normalnih aktivnosti radit kako treba (prati ves, peglat, kuhat) :lol: :lol: :lol:
HiBreeD
Posts: 329
Joined: 23/01/2007 17:05
Location: Travnik

#25 Re: nadogradnja noktiju

Post by HiBreeD »

Image

:? :-)
Post Reply