nadogradnja noktiju

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
delirium.sa
Posts: 257
Joined: 24/02/2012 13:25

#176 Re: nadogradnja noktiju

Post by delirium.sa »

Ja sam radila u Selawyju nadogradnju i trajali su mi po dvadesetak dana (u Maji isto). Moja mama tamo radi gel na svoje nokte i traje joj i preko mjesec :D
coco chanel
Posts: 35
Joined: 30/05/2011 05:25

#177 Re: nadogradnja noktiju

Post by coco chanel »

Sve pohvale sa Selawy u Importanne centru,trazite Mirelu ili Amisu,cure super rade.Ja stalno idem kod njih i znaju mi trajati i po mjesec i po.A da napomenem da ih nimalo ne stedim,radim kucne poslove,a i na poslu ih ne pazim od pucanja.Shvatam ove djevojke sto se zale na njih,verovatno su naletile na neke druge cure jer je njih 4 u salonu.Dvije pojma nemaju,a ove dvije koje sam navela su super,pogotovo Mirela.Sve pohvale za njih :thumbup:
interesimo
Posts: 22
Joined: 29/01/2012 18:27

#178 Re: nadogradnja noktiju

Post by interesimo »

Također sve pohvale za Selawy u Skenderiji. Trazite Selmu, radi fenomenalno nokte :D
Rimljankaa
Posts: 10
Joined: 02/01/2007 17:17

#179 Re: nadogradnja noktiju

Post by Rimljankaa »

coco chanel wrote:Sve pohvale sa Selawy u Importanne centru,trazite Mirelu ili Amisu,cure super rade.Ja stalno idem kod njih i znaju mi trajati i po mjesec i po.A da napomenem da ih nimalo ne stedim,radim kucne poslove,a i na poslu ih ne pazim od pucanja.Shvatam ove djevojke sto se zale na njih,verovatno su naletile na neke druge cure jer je njih 4 u salonu.Dvije pojma nemaju,a ove dvije koje sam navela su super,pogotovo Mirela.Sve pohvale za njih :thumbup:

Hvala za info! Znas li mozda kao radi cura koja se zove Belma? Isto u Importane centru je???
stella_sa
Posts: 489
Joined: 17/10/2005 21:36

#180 Re: nadogradnja noktiju

Post by stella_sa »

Ja preporucujem Milijanu...radi u Yves rocher-u...jeste da kosta 40km i da te ledja zabole dva sata dok radi, ali mjesec i pol do dva ljepota... :)
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#181 Re: nadogradnja noktiju

Post by Sofija89 »

Ja sam radila kod Maje i odusevljena sam :) sve pohvale
Nikad nisu bili ljepse i urednije uradjeni ,plus sto su bas dugo trajala dok ih sama nisam skinula jer sam morala.
Sad planiram ponovno da idem ali nikako da se nakanim :)

i da napomenem da mi je Maja radila.

U principu bitno je da odaberete dobar salon, danas vidimo skoro na svakom uglu natpise nadogradnja noktiju ne zelim ni pomisliti kako rade, i onda dodje do onih problema kad nokti spadnu za sedam dana ili da se ne mogu skinuti uopste. :)
Last edited by Sofija89 on 21/05/2012 21:54, edited 1 time in total.
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#182 Re: nadogradnja noktiju

Post by Aurora Borealis »

Sofija89 wrote:Ja sam radila kod Maje i odusevljena sam :) sve pohvale
Nikad nisu bili ljepse i urednije uradjeni ,plus sto su bas dugo trajala dok ih sama nisam skinula jer sam morala.
Sad planiram ponovno da idem ali nikako da se nakanim :)
U Yves rocheru ili?
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#183 Re: nadogradnja noktiju

Post by Sofija89 »

U skenderiji :)
User avatar
ciki4
Posts: 316
Joined: 04/09/2011 14:42

#184 Re: nadogradnja noktiju

Post by ciki4 »

Trebam preporuku za dobar lak za jačanje noktiju
amilicaaa
Posts: 20
Joined: 10/05/2011 15:45

#185 Re: nadogradnja noktiju

Post by amilicaaa »

Pozdrav!Zanima me da li je neko radio geliranje u salonu ljepote 'La Hea',kako rade i koliko kosta?
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#186 Re: nadogradnja noktiju

Post by Rimljanka »

Znaima me kakva su vam iskustva sa salonom Maja koji je otvoren kod BBI Centra?

Koju djevojku mi u tom salonu imate za preporuciti da dobro radi?
delirium.sa
Posts: 257
Joined: 24/02/2012 13:25

#187 Re: nadogradnja noktiju

Post by delirium.sa »

ja sam radila kod maje godinu dana, super je :) ne znam ko sad radi u tom salonu, ja sam radila u skenderiji, ali mislim da je maja najbolja :)
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#188 Re: nadogradnja noktiju

Post by Rimljanka »

Samo d anapisem svoje iskustvo sa salonom Maja kod BBI. Velika reklama stoji nadogradnja noktiju 10KM. I kontam hajde da probam.

Koliko para-toliko muzike.

Nadogradnja noktiju je 10KM,ali cim pocnes d aradis,djevojke pocnu sa preporukom kako to nije ok,i kako bi bolje bilo uraditi ove od 15KM sa jos jednim slojem pojacanja.

Eh,ja nsiam pristala,kazem uradicu sa ove od 10KM da vidim kakvi su noktici i koliko dana ce izdrzati. E onda kad ne pristanes na tu "skuplju" nadogradnju gledaju te kao ljude druge vrste...

dalje, nokti su izdrzali punih 5 dana, i onda su mi 4 nokta pukla. Otisla sam d auradim kompletnu korekciju,jer su nakon tih 7 dana vec bili i izrasli,da bi mi cura rekla da je korekcija 15Km (sa dne mogu da se sjetim) i da trebam dodatno platiti ta 4 nokta, svaki po 2,50KM i da bi me to doslo 25 KM??????

Kako mi niej padalo na pamet da za takav nekvalitet placam 25KM,pristanem da mi uradi ta 4 puknuta nokta i platim to 10KM,uz njenu preporuku da slijedeci put uradim jaci sloj i to sve platim oko 30KM.


Boze sacuvaj...Vise ni zakoraciti necu.. vise volim nokte platiti 40Km pa bar da se ne bojim da cu nakon 5 dana hodati puknutog nokta i svako malo trcati u slaon na korekciju...

I jos d akazem da mi je vec i jos jedan nokat puknut,i da hvatam vrijeme da odem u normalan salon i rjesim se ovog belaja
nia3
Posts: 342
Joined: 27/09/2011 12:30

#189 Re: nadogradnja noktiju

Post by nia3 »

Drage moje, treba mi informacija. Znate li gdje se nalazi djevojka koja radi nadogradnju noktiju sa ovim fb profilom ili broj telefona? Vidjela sam slike, ali nema nikakav kontakt.

http://www.facebook.com/lejla.nadogradnjanoktiju?ref=ts
User avatar
sweet cherries
Posts: 53
Joined: 31/08/2010 16:05
Location: negdje na oblacima....

#190 Re: nadogradnja noktiju

Post by sweet cherries »

da li je neko radio nadogradnju gelom u salonu vedrana? vidim da je cijena veca nego u ostalim salonima koje sam gledala ( 60km ) pa me zanima vrijedi li stvarno toliko?

i ako imate neku preporuku, salon, osoba da kvalitetno rade bila bih zahvalna :)
User avatar
lara b.
Posts: 307
Joined: 23/01/2007 15:05
Location: sarajewo

#191 Re: nadogradnja noktiju

Post by lara b. »

zanima me za cure koje grickaju nokte... sta se tu moze, jel se stave umjetni noktici i kako to funkionise, spadaju li ili je sve normalni kao prirodni, sta kada izraste za sedmicu ... :D ja cio zivot imam kratke i grickam ih i nisam upucena u ove nadogradnje i fazone.... molim da mi preporucite neki salon i malo opisete sta je najbolje da uradim :D
i da, kakva je razlika ovaj gel :-) eto omalo opisa bi mi bas pomoglo :)
iamia
Posts: 1900
Joined: 09/10/2012 08:37

#192 Re: nadogradnja noktiju

Post by iamia »

Sheikha wrote: ono sto je preferiram je (inace moji radovi :D ):
Image
Image
Image
:)
tvoji radovi? da li ti radis nokte negdje ili ovo sama sebi radis, cisto radi hobija??

I sta sam saznala iz ove teme? nista! haha
dok jedna djevojka voli jedno mjesto, druga ga mrzi - pa gdje sad da idem?? heelllpp!
iskljucivo me zanima gel nadogradnja; duge nokte ne volim, ali moji su TOLIKO tanki i lako se cijepaju i bole :-((
EdnaMaric
Posts: 68
Joined: 16/06/2008 16:53

#193 Re: nadogradnja noktiju

Post by EdnaMaric »

Ja vec dvije godine stavljam gel na prirodne nokte. Nisam primjetila da su moji nokti unisteni od gela. Radi mi Samira u Maja salonu u Skenderiji.
User avatar
sarajevoooo
Posts: 29
Joined: 10/01/2013 09:45

#194 Re: nadogradnja noktiju

Post by sarajevoooo »

ja ne znam sta ove pricaju gluposti urade nokte od 10 KM i zale se pukli 4 ili 5 dan i onda kaze uradicu na drugom mjestu dati 40 i mirna sam 2 mjeseca PA HALOOOO URADICES I U TOM SALONU ZA 40 MARAKA ODLICNE NOKTE al ti uradis od 10 KM i onda BATALIS CITAV SALON KAZES NE VALJAJU ONI ...valjaju al plati i kod njih 40 KM pa ces vidjeti STVARNO MI NEKE DJEVOJKE NISU JASNE HOCE ZA 10 KM DA IM TRAJU DVA MJESECA NOKTI

BOZE SACUVAJ
Svetlana93
Posts: 4
Joined: 02/06/2013 19:25

#195 Re: nadogradnja noktiju

Post by Svetlana93 »

User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#196 Re: nadogradnja noktiju

Post by KatarinaKosaca »

EdnaMaric wrote:Ja vec dvije godine stavljam gel na prirodne nokte. Nisam primjetila da su moji nokti unisteni od gela. Radi mi Samira u Maja salonu u Skenderiji.
Meni su tu prokrvarili nokte :-? Turpija mene i gleda neku jaranicu koja oblači farmerke i samo ponavlja "A što joj dobro stooooojeeee" i prokrvari me. No more Skenderija any more :run:
Rimljankaa
Posts: 10
Joined: 02/01/2007 17:17

#197 Re: nadogradnja noktiju

Post by Rimljankaa »

Mogu li mi znalci malo pomoci,

Hocu da kupim lampu za nokte. Ne bi nista specijalno, nego nesto najjednostavnije za kucnu upotrebu. KAkvu bi lampu trebala da trazim? Kolike jacine? Sa tajmerom ili bez? Neku bi jeftiniju varijantu.

Gelovi za nokte, predpostavljamd anije svejedno koji se koristi. Ove jeftiniej varijante je li puno unistavaju nokte?

Da li se obicni lakovi mogu koristiti i susiti u lampi, mozda samo preko gel, da bi nalakirani nokti duze trajali?

Totalna sam neznalica oko ovoga..
exAprilica
Posts: 119
Joined: 07/10/2009 17:48

#198 Re: nadogradnja noktiju

Post by exAprilica »

Bila u toj famoznoj Maji i nikad vise. Raskrvarila me, ali ok i to, nego ne razumijem racunicu, nadogradnja 10KM, a za korekciju trazi 15KM :S a pojedinacni nokat 2,5KM :S
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#199 Re: nadogradnja noktiju

Post by lavorpunvode »

Rimljankaa wrote:Mogu li mi znalci malo pomoci,

Hocu da kupim lampu za nokte. Ne bi nista specijalno, nego nesto najjednostavnije za kucnu upotrebu. KAkvu bi lampu trebala da trazim? Kolike jacine? Sa tajmerom ili bez? Neku bi jeftiniju varijantu.

Gelovi za nokte, predpostavljamd anije svejedno koji se koristi. Ove jeftiniej varijante je li puno unistavaju nokte?

Da li se obicni lakovi mogu koristiti i susiti u lampi, mozda samo preko gel, da bi nalakirani nokti duze trajali?

Totalna sam neznalica oko ovoga..
nisam neki znalac ali jako volim nokte i otkad znam za sebe, brinem se za njih, uredjujem ih, lakiram, geliram a evo u posljednje vrijeme ponekad i nadogradjujem...
stoga je i meni palo na pamet da kupim lampu i tako si olaksam kako ne bih morala u salonu raditi gel i ostalo. Ali prije nego sto sam to sprovela u djelo pitala sam djevojku koja radi u salonu za nokte sta misli o tome, i ona mi je rekla da niposto ne bacam pare na to. Naime, kaze, sto se laka tice, ta lampa susi samo bezbojni lak (ako sam je dobro skontala) i za to bi je i mogla koristiti.
a sto se tice mogucnosti da se sama geliram i nadogradjujem nokte, kaze da nema sanse i da nije ni blizu tako jednostavno ko sto se nama cini kada nam one rade. narocito da nije jednostavno raditi samoj sebi. a da ne pricam o skidanju gela/nadogradnje.
u ovo posljednje sam se doduse i sama uvjerila kada su mi izrasli nokti koje sam nadogradila, a nije mi se dalo ici da mi ona skine..
za posljedicu imam 10 papirica umjesto noktiju. tako da sam lijepo odustala od svojim namjera :nokti:
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#200 Re: nadogradnja noktiju

Post by lavorpunvode »

exAprilica wrote:Bila u toj famoznoj Maji i nikad vise. Raskrvarila me, ali ok i to, nego ne razumijem racunicu, nadogradnja 10KM, a za korekciju trazi 15KM :S a pojedinacni nokat 2,5KM :S
vjerovatno ti je na korekciji stavila i zastitni sloj koji se placa dodatno 5 KM ili si radila french.. i ja sam radila u maji dosta puta i nemam losih iskustava. ali radim uvijek kod iste djevojke, koja ima visegodisnje iskustvo i zaista dobro radi, i to igra znacajnu ulogu.
Post Reply