Nadjite se - sexy horoskop

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#2551 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Chloe »

sha_ba wrote: 07/03/2012 17:28
fatamorgana wrote:Za muškarce Vodolije nije neobično da odu "po cigare" i nikad se više ne vrate ....

i za zene.....
:lol: :lol:
User avatar
tony stark
Posts: 1674
Joined: 12/10/2021 18:25

#2552 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by tony stark »

:lol:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#2553 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Chloe »

relativno84 wrote: 17/01/2015 21:23 Koji duh vlada vašim karakterom? :D


Duh Asitiro (31. januar - 9. februar)
Duh Asitiro ljudima daruje znatiželjan i kreativan karakter, otvoren prema svemu što je novo i nepoznato. Oni rado razmenjuju mišljenja s drugim ljudima i slušaju njihove savete, večno tražeći nove polazne tačke. O sebi imaju dobro mišljenje, iako neprestano osećaju jaku potrebu za dokazivanjem i potvrđivanjem sopstvenih vrednosti. Ne znaju da se nametnu, pa se ponekad osećaju kao da ih niko ne razume. Ambiciozni su, ali i humani i otvoreni, pa svaki uspeh dele sa svojom okolinom. Nisu ni sebični ni zavidni, veseli ih kada drugima mogu da učine uslugu, zbog čega neki iskorišćavaju njihovu dobrotu. Iako često pomažu onima koji su u nevolji, o sopstvenim problemima ćute, trpe, i trude se da se ne osvrću na prošlost.
:kafa1: :mrgreen:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#2554 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Chloe »

melb26sa wrote: 14/03/2007 12:33
AQUARIUS: Does it in the water

Trustworthy and Sexy. Great Kisser and one of a kind. Loves being in long term relationships. Extremely energetic and unpredictable Will exceed your expectations. NOT a fighter. But will knock your lights out. Amazing in bed. 2 years of bad luck if you do not repost.

:lol: za sreću :lol:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#2555 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Chloe »

Mutivoda wrote: 02/10/2014 22:18 Koju pjesmu horoskopski znaci naručuju u kafani?

Ovan

Kako ćete među muškim predstavnicima ovog znaka naći nemali broj Kazanova, Ovan naručuje pjesmu “Nije život jedna žena”, dok će se otresita djevojka rođena početkom aprila rado popeti na sto uz pjesmu “Mladiću moj”.

Bik

Bikovi po nekom nepisanom pravilu obožavaju kafanu. Da li zbog toga što je to mjesto koje vole svi hedonisti i boemi, a veliki broj ovih ljudi je upravo takav ili zato što što su kafane mjesta gdje se mogu vidjeti lijepe djevojke, ali jednostavno ih obožavaju. Oni vole da im njihove partnerke govore “dragi, bez tebe ne mogu živjeti”, pa nerijetko naručuju „Slike u oku“, dok će ženski predstavnici ovog znaka voljeti da čuju “Noćas mi srce pati”.

Blizanci

Da li treba da objasnim zašto je favorit Blizanaca u kafani “Luckasta si ti, takav sam i ja”?! Djevojke će uvijek imati posebnu emociju uz pjesmu “Bili smo drugovi, pa ljubav probali”.

Rak

Račići su veoma emotivan kardinalni znak, pa shodno tome njih uvijek “pogađaju” pjesme sa jakom emocijom, kao što je “Prazna čaša na mom stolu” ili “Ugasila si me”. Djevojke Rakovi vole starogradske pjesme među kojima im je omiljena „Šta će mi život bez tebe dragi“.

Lav

Izbor jednog Lava može biti “Kraljica srca moga” ili recimo “Još te voli stari lav”, dok će Lavice voljeti pjesmu “Noćas mi srce pati”.

Djevica

Prosječnu Djevicu će “Skitnica” uvijek pogoditi dok će djevojci rođenoj početkom septembra drag izbor biti „Ja imam nekog, a ti si sam“.

Vaga

Kada su devojke Vage u pitanju one su definitivno jedne od najveselijih u kafanama i nerijetko ćete ih vidjeti za stolom (razumijete razliku između „za“ stolom i „pod“ stolom, nadam se ). One će rado svom dragom naručiti pjesmu „Veseljak“ i zajedno se sa njim proveseliti u društvu. Ukoliko izađu sa drugaricama pjesma koja ih uvijek vraća starim ljubavima je „Zlatiborske zore“. Muški predstavnik ovog vazdušnog znaka voli pjesme koje su malo više zabavne nego narodne, kao na primjer „U zemlju sada pao bih od stida“ ili „U tebe sam zaljubljen“.

Škorpija

Sa svojom prirodom koja i te kako umije da bude osvetoljubiva sa osmijehom na licu muškarac Škorpija svojoj bivšoj dragj posvetiće “Muštuluk”. Djevojke Škorpije su jedne od onih djevojaka koje vas vole svim srcem i cijelim tijelom, pa će svom dragom sa kojim više nisu u dobrim odnosima poručiti pjesmu „Kralj ponoći“ ili pak „Ne kunite crne oči“.

Strijelac

Strijelčevi, i muški i ženski, maštaju da jednog dana odu negdje daleko i nađu sreću daleko od svoje domovine. Tako će slatko zaigrati uz “Moji su drugovi”, dok će ljepša polovina ovog znaka zapjevati i imati lijepe uspomene uz pjesmu “Nevjera moja”.

Jarac

Jarčevi su mnogo vezani za svoje roditelje, pa se nemojte iznenaditi da njegov izbor bude „Ljiljana“ ukoliko mu se majka tako zove ili bilo koja pjesma koja u svom imenu ima ime njegove majke. Ukoliko se ipak odluči da pjesmu posveti djevojci, klasičan Jarac će iz nekog sebi dobro poznatog razloga voljeti „Ženu prijatelja mog“… Djevojka ovog zemljanog znaka je jedna vrlo stabilna i otresita ličnost koja ponekad sebi da oduška da se opusti sa društvom i tada se ne usteže da časti muziku i naruči pjesmu „Kada bi me pitali“.

Vodolija

Ovaj znak voli provod, društvo, kafane. Možda će vam oni reći kako preferiraju stranu muziku, house, electro, ali posmatrajte ih nekada u kafani. Toliko veselo može biti samo za stolom jedne Vodolije koju svi obožavaju. Oni vole svoje prijatelje, pa će već na početku večeri zaigrati uz „Drugovi su odmah rekli nije za tebe“, a djevojke će biti lude za pjesmom “Pamtim još” – koja ih sjeća na neka lijepa vremena, ljude i sve što su prošle.

Ribe

Ako se sjetite neke najemotivnije pjesme koja je takozvani „patos“ u kafani možete biti sigurni da je ona favorit jedne Ribe. “Još ovu noć” u trenucima najveće zaljubljenosti u svoju dragu, dok će se lijepe djevojke Ribe popeti na sto uz „Noćas mi srce pati“ ili „Ciganine, ti što sviraš“.



Ja sam haman skoro svaki horoskopski znak. :D
:pijani: :tooo:

:lol:
Nierika
Posts: 4115
Joined: 17/03/2020 00:41

#2556 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Nierika »

Meni su rekli da treba pročitati znak, podznak i u kojem znaku je mjesec. Ode mi jutro čitajući horoskop. :D
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#2557 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Chloe »

Znak i podznak znam, a nemam pojma to za mjesec... :-) ma dovoljno je znati Znak da se insan hajka s tim.
Nierika
Posts: 4115
Joined: 17/03/2020 00:41

#2558 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Nierika »

Meni mjesec u vodoliji. Generalno mislim da sami kreirano znak i podznak i šta već.
rikta123
Posts: 262
Joined: 13/03/2023 08:46

#2559 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by rikta123 »

ima li koja dama za vagu da se nadjemo haha ? :D
Post Reply