Nacelinik grada Zenice

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#176

Post by amrino »

nineac wrote:Samo neka se radi. Izgradnja tramvajske pruge i potreban elektrifikacija i sl zahtjeva velike radove sto zaposljava gradjevinu. Imam dosta poznanika koji su u poslu oko gradjevine, instalacija i sl i kad sam bio u Ze prije dva mjeseca kazu mi da posao nikad bolje nije isao upravo u Zenici. Prije su po drugim gradovima trazili da nesto rade, sad kazu po Zenici ima i previse posla tako da mnogi prosiruju usluge.
Samo ovakvim projektima mi mozemo da se izvucemo iz ekonomske krize i da dobijemo potrebni momenat.
Moramo konacno da zaboravimo da se djelimo po politickim opcijama. Ja sam clan SDP-a, ali na iducim lokalnim izborima glasam za Husu, bez obzira sto pripada stranci koju prezirem jer glasam licno za njega.
Mislim da ovog covjeka obavezno moramo podrzati jos jedan mandat, i konacno da postavimo mjerila kako ce nacelnici poslije njega MORATI raditi, da nam se nebi ponovo desili Ferid Alic i Zakir Pasalic!
"Tetovo republjik- Ferid Alic presjednik" :D
E ne ponovilo se nikad...
crnjak
Posts: 216
Joined: 26/10/2006 13:54

#177

Post by crnjak »

dr.iver wrote:nineac, ja cu te prijaviti u komitet :oops: :lol: :D
nemoj ti da se javljas uopste :D jasno!!!
ev malo i znakovlja interpunkcije da se kolega sulasevic ne ljuti :D
vela-ze
Posts: 401
Joined: 05/01/2007 15:15

#178

Post by vela-ze »

crnjak wrote:
dr.iver wrote:nineac, ja cu te prijaviti u komitet :oops: :lol: :D
nemoj ti da se javljas uopste :D jasno!!!
ev malo i znakovlja interpunkcije da se kolega sulasevic ne ljuti :D
mislim da na ovom forumu vi ne bi trebali rjesavati vase razmirice
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#179

Post by sulesavic »

crnjak wrote:
dr.iver wrote:nineac, ja cu te prijaviti u komitet :oops: :lol: :D
nemoj ti da se javljas uopste :D jasno!!!
ev malo i znakovlja interpunkcije da se kolega sulasevic ne ljuti :D
Odjednom tri!!! :-D
vela-ze
Posts: 401
Joined: 05/01/2007 15:15

#181

Post by vela-ze »

Dodjeljena javna priznanja
Srijeda, 14 Mart 2007
Na jučerašnjoj sjednici Općinskog Vijeća Zenica usvojena je Odluka o dodjeli javnih priznanja povodom 20. marta - Dana općine Zenica. Prijedlog Ocjenjivačkog suda za javna priznanja Zenice, na čijem je čelu bio prof. dr. Sabahudin Ekinović, dobio je potrebnu podršku. Priznanje "Grb Zenice" bit će dodijeljeno Husejinu Smajloviću, načelniku Općine, "Nagrada Zenice" Arnelu Kalušiću, sportisti i Bogdanu Kolaru, istaknutom društvenom radniku, a "Plaketa Zenice" Tariku Filipoviću, glumcu i Hajrudinu Skenderu, privredniku. Na svečanoj sjednici Vijeća povodom Dana Zenice priznanja će biti uručena dobitnicima.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3632
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#182

Post by anex »

vela-ze wrote:mislim da ne bi uopste trebalo na sljedecim izborima organizovati izbore u ze jer huso 100 % pobjedjuje

da se ne zaboravi....HUSO "LEGENDA" Smajlovic
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#183 Re: Nacelinik grada Zenice

Post by CLIO »

Dragi moji Zenicani ostavite se navijanja SDA ili SDP. Cinjenica je da je Vas nacelnik mnogo toga uradio: stvorio uslove da vas grad dozivi investicijski boom.Nema veze koja je stranka bitno je da je stvorio zajedno sa saradnicima ambijent u kojem vas u buducnosti ocekuje zasigurno vise radnih mjesta i prosperitet. Takodje bih pohvalio i nacelnika Tuzle Imamovica i Nacelnika Novog Sarajava Damira Hadzica koji su takodje za svog mandata mnogo toga uradili. e vidite da ne igra ulogu ko je koja stranka nego ko je kakav covjek. A posebno treba istaci Zeljka Komsica. Ova trojica su iz SDP-a a vas nacelnik mislim da je SDA. Ljudi su uradili posao i treba ih ponovo birati. Ja kao Tesnjak jako se radujem i cestitam vam komsijski na napretku koji je postignut u Zenici zadnje vrijeme. Neki dan sam bio u novom trznom centru. Objekat je fantastican. :bih: :thumbup:
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#184 Re: Nacelinik grada Zenice

Post by jefferson »

CLIO wrote:Dragi moji Zenicani ostavite se navijanja SDA ili SDP. Cinjenica je da je Vas nacelnik mnogo toga uradio: stvorio uslove da vas grad dozivi investicijski boom.Nema veze koja je stranka bitno je da je stvorio zajedno sa saradnicima ambijent u kojem vas u buducnosti ocekuje zasigurno vise radnih mjesta i prosperitet. Takodje bih pohvalio i nacelnika Tuzle Imamovica i Nacelnika Novog Sarajava Damira Hadzica koji su takodje za svog mandata mnogo toga uradili. e vidite da ne igra ulogu ko je koja stranka nego ko je kakav covjek. A posebno treba istaci Zeljka Komsica. Ova trojica su iz SDP-a a vas nacelnik mislim da je SDA. Ljudi su uradili posao i treba ih ponovo birati. Ja kao Tesnjak jako se radujem i cestitam vam komsijski na napretku koji je postignut u Zenici zadnje vrijeme. Neki dan sam bio u novom trznom centru. Objekat je fantastican. :bih: :thumbup:
Upravo napredak i jeste postignut jer se na lokalnom nivou ljudi biraju direktno. Mislim da niko ne bi glasao za SDA da su kandidovali Ferida Alica, ali ni na nivou federacije da se znalo da ce Nedzad Brankovic biti premijer. Covjek je skoro dvije godine premijer a nije uspio ni dvije naplatne kucice izgraditi u roku. Dok nebude direktnog izbora na svim nivoima nema nista od napredka.
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#185 Re: Nacelinik grada Zenice

Post by trinaesti »

nacelnik zenice jutros je dao neopozivu ostavku, i nece se kandidovati na sljedecim izborima - prenosi FENA!
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#186 Re: Nacelinik grada Zenice

Post by Better Man »

Kad se osoba zapošljava mora proći određenu konkursnu proceduru, testiranje, intervju i pokazati znanje i sposobnost za radno mjesto na koje je aplicirao. Ovaj princip bi trebalo uvesti i među političare. Dakle da bi uopće bio kandidat na izborima (ne bitno da li za predsjednika države, premijera, načelinika općine, poslanika....) trebao bi prvo proći određeno testiranje i intervju, kako bi na listama imali isključivo sposobne kandidate koji će znati profesionalno da obavljaju svoj posao, a ne kao danas da nam sjede uglavnom nesposobni političari uz par časnih izuzetaka. I mislim da bi za imenovanje na određenu poziciju mjerilo trebalo da bude isključivo znanje i sposobnost, a ne stranačka pripadnost, jer samo na taj način bi ova zemlja mogla da krene naprijed.
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#187 Re: Nacelinik grada Zenice

Post by CLIO »

trinaesti wrote:nacelnik zenice jutros je dao neopozivu ostavku, i nece se kandidovati na sljedecim izborima - prenosi FENA!
:run: ma bjaaaaaaaaaaaaaaaaaaazi
Last edited by CLIO on 01/04/2008 12:27, edited 1 time in total.
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#188 Re: Nacelinik grada Zenice

Post by Epitop »

CLIO wrote:
trinaesti wrote:nacelnik zenice jutros je dao neopozivu ostavku, i nece se kandidovati na sljedecim izborima - prenosi FENA!
A gdje se ova informacija moze provjeriti ako moze neki link. :?

Mislim da je to 1. Aprilska šala. :lol:
Sinoč gledam Opštinsko vijeće na tvZe svi ujedinjeni i zadovoljni sa učinjenim u dosadašnjem mandatu.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3632
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#189 Re: Nacelinik grada Zenice

Post by anex »

trinaesti wrote:nacelnik zenice jutros je dao neopozivu ostavku, i nece se kandidovati na sljedecim izborima - prenosi FENA!

zenicki....don't kakit dok voz stoji :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 32167
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#190 Re: Nacelinik grada Zenice

Post by Bobi »

:x :x ...a ja juce trazim na fena.ba :lol: :lol: :lol: :run: :run: :lol: :dance: :dance: :run: :skoljka: :dance: .
Post Reply