N1

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
recto-verso
Posts: 998
Joined: 12/03/2008 16:03

#76 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by recto-verso »

news_insider wrote:Zoran Sprajc, Dubravko Merlic, Amir Zukic, Jugoslav Cosic, Maja Zezelj, Zoran Stevanovic ... i jos mnogi drugi. Da li neko misli da ovi ljudi dolaze za malo novca ili da postoji bolji news tim u regiji ?
Hoces reci Zoran Jovanovic a ne Sprajc :-)
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#77 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by opa22 »

pa imaju li ovi s N1 neki mail, neki web site, neki tw acc, neki facebook page bilo sta ? :-)
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#78 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by Nero Histrion »

opa22 wrote:pa imaju li ovi s N1 neki mail, neki web site, neki tw acc, neki facebook page bilo sta ? :-)

Znam ljude koji su dobili poziv na razgovor. Ne moze se svako javiti, sve ide po preporuci, barem za sada. Mozda promijene nesto u buducnosti. Zanima me kako ce to izgledati, nadam se dobrome. :)
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#79 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by navedeni »

Hahah cuj ne moze se svako javiti, pa napisao Zukic svako se moze sam javiti na n1info.com i sjediste n1 trebaju napisati da nije u sarajevu bas, nego u Lukavici...
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#80 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by Nero Histrion »

navedeni wrote:Hahah cuj ne moze se svako javiti, pa napisao Zukic svako se moze sam javiti na n1info.com i sjediste n1 trebaju napisati da nije u sarajevu bas, nego u Lukavici...

Lijepo sto je to Zukic napisao, ali one koje poznajem, a s nekima sam bas i blizak prijatelj :izet:, javili su se i primljeni su na preporuku, pa ti vidi.Doznao sam da lova nije kao na AJB, ali je solidno. Nisam ljubitelj koncepta CNN-a zbog mnogo cega, no svima koji sa ovih prostora na N1 dobiju posao, zelim sve najbolje. Siguran sam da ce se vodeci ljudi ove TV kuce potruditi uposliti najbolji kadar. :)
Dzontra_Volta
Posts: 6496
Joined: 20/01/2011 11:10

#81 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by Dzontra_Volta »

Ova televizija još nije počela ni raditi, a već je neki ocrniše da ne može gore. Sve mi se čini da su to ljudi koji imaju veze sa postojećim medijima u BiH, pa se boje da im ova tv ne bude trn u oku.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#82 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by Nero Histrion »

Dzontra_Volta wrote:Ova televizija još nije počela ni raditi, a već je neki ocrniše da ne može gore. Sve mi se čini da su to ljudi koji imaju veze sa postojećim medijima u BiH, pa se boje da im ova tv ne bude trn u oku.
Tako je to na Balkanu, uvijek vazi ona - nek' crkne komsiji krava, a da ne pominjem ono " vidi mu glave" ... Ljudi pisu sve i svasta u anonimnosti, tako valjda dobijaju na sopstvenoj vaznosti. Neka poznata i neka imena u nastajanju (pouzdana informacija) ce se uskoro oglasiti iz sarajevske N1. Tek ce onda biti komentara ... al' haj, tako je to na ovim prostorima. Carsija mora o necemu raspredati. Evo nekima ovdje sto se javise ni AJB ne valja, kao valja sve osim :-) kvaliteta novinara. Za ocekivati je da ce se upravo takvi naci uskoro na N1, pa malo ovdje sada sebi prave prostora ... kako znam? pa imam nos za takve stvari - hahaha. Salu na stranu, nadam se da ce N1 biti osvjezenje na ovim prostorima, a sta ce ponuditi :?: - vrijeme ce pokazati. Sretno i bericetno, N1 :thumbup: ! :)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#83 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by KatarinaKosaca »

Nero Histrion wrote: Evo nekima ovdje sto se javise ni AJB ne valja, kao valja sve osim :-) kvaliteta novinara. ce
:lol: :lol: :lol: Oplakah. Hebi ga, mora se imati u vidu da je ovdje Bakir Hadžiomerovi žč postavljao kriterijume novinarsta i da su generacije odrasle sa tom vizijom, da je to novinarstvo :-) Ne čita se, ne obrazuje se i onda ostane na Bakiru H.
I ja novoj Tv kući želim sreću.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#84 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by StupskaBitanga »

Mene najviše interesuje ko će na kraju imati studio u SCC
TV1 ili N1
Interesantno
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#85 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by navedeni »

StupskaBitanga wrote:Mene najviše interesuje ko će na kraju imati studio u SCC
TV1 ili N1
Interesantno
Face TV, vec moljakaju, jer su dobili sudski nalog da napuste Bosmal, u 2 godine platili su samo 1 kiriju, a sad
moraju 12 kirija platiti ili lete. Ali s obzirom da su dobili prije mjesec dana od Eroneta 78.000KM uz pomoc Covica (Inace koji nije KURVIN SIN odjednom) mozda mogne platiti struju za svojih 10 (http://www.bonline.ba/hr/bonitet-BA/HADZIFACE-SARAJEVO) uh, izvinjavam se, 77 uposlenih :lol: :lol: :lol:

N1 ce u Lukavicu izgleda, neki hangar
Dzontra_Volta
Posts: 6496
Joined: 20/01/2011 11:10

#86 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by Dzontra_Volta »

Pa kako će u SCC platiti kiriju, kad je tamo još skuplja nego u Bosmalu!?
A ti već danima brujiš da će sjedište N1 biti u Lukavici, imaš li neki izvor ili je to opet ono: to je srpska televizija, pa će zbog toga biti u Lukavici?
news_insider
Posts: 11
Joined: 17/01/2014 15:23

#87 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by news_insider »

Majstore, daj jedan dokaz da će N1 biti u Lukavici plaćam ti 5.000€ ili prestani da pričaš gluposti
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#88 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by archi_a »

news_insider wrote:Majstore, daj jedan dokaz da će N1 biti u Lukavici plaćam ti 5.000€ ili prestani da pričaš gluposti
:thumbup:
Provjereno, nije Lukavica. Nije ni Vogosca. Nije ni Stari grad, ni Centar, ni Novo Sarajevo...... E sad, gdje je tacno ? Ne smijem reci da me ne provale. :) Uglavnom negdje na granici dvije opcine. :)
p.s. neki potenciraju da bi tu mogla biti metropola. Pozz
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#89 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by StupskaBitanga »

Vjerovatno onda Kumrovec
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#90 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by archi_a »

Neki potenciraju da bi tamo moglo biti i bitangi. :)
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#91 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by Ned071 »

KatarinaKosaca wrote:
Nero Histrion wrote: Evo nekima ovdje sto se javise ni AJB ne valja, kao valja sve osim :-) kvaliteta novinara. ce
:lol: :lol: :lol: Oplakah. Hebi ga, mora se imati u vidu da je ovdje Bakir Hadžiomerovi žč postavljao kriterijume novinarsta i da su generacije odrasle sa tom vizijom, da je to novinarstvo :-) Ne čita se, ne obrazuje se i onda ostane na Bakiru H.
I ja novoj Tv kući želim sreću.

ejs ti srece sa suzanom stambol i majom cengic...
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#92 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by Nero Histrion »

Ned071 wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Nero Histrion wrote: Evo nekima ovdje sto se javise ni AJB ne valja, kao valja sve osim :-) kvaliteta novinara. ce
:lol: :lol: :lol: Oplakah. Hebi ga, mora se imati u vidu da je ovdje Bakir Hadžiomerovi žč postavljao kriterijume novinarsta i da su generacije odrasle sa tom vizijom, da je to novinarstvo :-) Ne čita se, ne obrazuje se i onda ostane na Bakiru H.
I ja novoj Tv kući želim sreću.

ejs ti srece sa suzanom stambol i majom cengic...
Hoces reci da Suzana Stambol I Maja Cengic prelaze na N1?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#93 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by StupskaBitanga »

Moj neki dojam je da bi na ekranu N1 mogli vidjeti i Almiru Husejnović
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#94 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by KatarinaKosaca »

archi_a wrote:
news_insider wrote:Majstore, daj jedan dokaz da će N1 biti u Lukavici plaćam ti 5.000€ ili prestani da pričaš gluposti
:thumbup:
Provjereno, nije Lukavica. Nije ni Vogosca. Nije ni Stari grad, ni Centar, ni Novo Sarajevo...... E sad, gdje je tacno ? Ne smijem reci da me ne provale. :) Uglavnom negdje na granici dvije opcine. :)
p.s. neki potenciraju da bi tu mogla biti metropola. Pozz
Jao u tibri. Superiška :lol:
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#95 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by Nero Histrion »

navedeni wrote:
StupskaBitanga wrote:Mene najviše interesuje ko će na kraju imati studio u SCC
TV1 ili N1
Interesantno
Face TV, vec moljakaju, jer su dobili sudski nalog da napuste Bosmal, u 2 godine platili su samo 1 kiriju, a sad
moraju 12 kirija platiti ili lete. Ali s obzirom da su dobili prije mjesec dana od Eroneta 78.000KM uz pomoc Covica (Inace koji nije KURVIN SIN odjednom) mozda mogne platiti struju za svojih 10 (http://www.bonline.ba/hr/bonitet-BA/HADZIFACE-SARAJEVO) uh, izvinjavam se, 77 uposlenih :lol: :lol: :lol:

N1 ce u Lukavicu izgleda, neki hangar
Hej covjece, pa ti si opsjednut Face -om! Kako da ti vjerujemo sve to sto pises o njima, kad evo siris dezinformacije o lokaciji N1? Eh, pa nemoj tako ... :D Ako N1 bude u Lukavici, onda si dobar insider i sto se Face-a tice, inaceeee ....
Evo ja cekam petak, tada cu doznati gdje je prava lokacija N1. :izet: Ako nije previse povjerljivo, reci cu vam svima, obecajem.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#96 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by StupskaBitanga »

Kumrovec i ono gore što su najavljivali kao atelje mi je najlogičnije mjesto i da su okrenuti gore prema Marijin Dvoru i kad se to zoom biće lijepa panorama :thumbup:
(moje neko viđenje)
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#97 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by Nero Histrion »

StupskaBitanga wrote:Kumrovec i ono gore što su najavljivali kao atelje mi je najlogičnije mjesto i da su okrenuti gore prema Marijin Dvoru i kad se to zoom biće lijepa panorama :thumbup:
(moje neko viđenje)
E logicnije mi je da tu bude lokacija, a ne u Lukavici. :-D
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#98 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by navedeni »

Sta ste se upalili, nisam ja Dragan Solak seljacic iz Kragujevca :) , to sam nacuo da su gledali lokaciju tamo i da im se svidjela, a novac diktira.. i Nero, ti si sa fejsa, ti znas da je istina ;)
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#99 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by Ned071 »

Nero Histrion wrote:[

ejs ti srece sa suzanom stambol i majom cengic...
Hoces reci da Suzana Stambol I Maja Cengic prelaze na N1?[/quote]

i jos nekoliko...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#100 Re: N1-Balkanski CNN u vlasništvu United Group (Telemach,SBB

Post by KatarinaKosaca »

navedeni wrote:Sta ste se upalili, nisam ja Dragan Solak seljacic iz Kragujevca :) , to sam nacuo da su gledali lokaciju tamo i da im se svidjela, a novac diktira.. i Nero, ti si sa fejsa, ti znas da je istina ;)
I ja sam sa fejsa. Ja sam vam ona šefica :oops:
Post Reply