N1

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2051 Re: N1

Post by cyprus »

fusion_ba wrote:Nemam nista protiv koatizama ali na N1 ih je sve vise, dovode nove ljude koji uglavnom pricaju hrvatski pa bi neko rekao da je ovo zagebacki N1
Čini ti se... Oni su prosrpska televizija :D
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#2052 Re: N1

Post by Thorgerson »

Ne znam čija su, ali brate smorili su ovih dana o ratu. Mislim, baš ono smor.

Znači sad nebitno koja emisija, priča je jedna - rat. Jutarnji program rat, poslije podne - rat, navečer - rat.

:-)

I ono što im zamjeram jeste to dodvoravanje svim stranama. Tipa izjave "U Dobrovoljačkoj je poginulo 6 ljudi prema zvaničnim podacima". I naravno čovjek bi kontao da će tu stati, to je to, jel. Jok, ali oni nastave... "Međutim prema podacima iz RS-a tu je poginulo šta ja znam 140 ljudi"... Pa ne može biti 10 istina i činjenica. Jedna je. I zna se koja. Ako si novinar, idi i istraži, a nemoj baratati poluinformacijama.

Imaju snimci. Imaju podaci ko je ranjen, gdje je ranjen, kada je ranjen. I to se može naći. I saopšti zvanične informacije.

I tako im je sve. I to je kao novinarstvo?
Last edited by Thorgerson on 16/05/2019 14:09, edited 1 time in total.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#2053 Re: N1

Post by skafiskafsnjak »

Banksy wrote:Prateći povremeno N1, primjećujem,
Hana Sokolović,
inteligentna, elokventna, sabrana, ozbiljna, pristojna, nenametljiva,
najbolja, a najmlađa u ekipi,
uz godine i biografiju https://www.euwesternbalkansmediadays.e ... lovic.html
i vrlo prepsektivna,
u prof. smislu, dobra ''investicija''.
I jebozovna, sto jes jes. Konjicka :D

A onaj picic Komsic mi po zivcima strasno pici. Lik nekulturan ... ne zna pustiti da druga strana recenicu zavrsi, upada u rijec... nije mi jasno kako je dobio posao
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58698
Joined: 03/08/2010 19:04

#2054 Re: N1

Post by kakavdanakneiskustvu »

skafiskafsnjak wrote:
Banksy wrote:Prateći povremeno N1, primjećujem,
Hana Sokolović,
inteligentna, elokventna, sabrana, ozbiljna, pristojna, nenametljiva,
najbolja, a najmlađa u ekipi,
uz godine i biografiju https://www.euwesternbalkansmediadays.e ... lovic.html
i vrlo prepsektivna,
u prof. smislu, dobra ''investicija''.
I jebozovna, sto jes jes. Konjicka :D

A onaj picic Komsic mi po zivcima strasno pici. Lik nekulturan ... ne zna pustiti da druga strana recenicu zavrsi, upada u rijec... nije mi jasno kako je dobio posao

brzo prica,brzo razmisljam,ko mu rece da mu j to pametno izjaviuti,da mi je samo znati
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#2055 Re: N1

Post by Nivelacija »

Hana tijelo zene glas muskarca :mrgreen:

I to duboki tenor, bizi od mene imam averziju od zena sa muskim glasom, sta znas sta skriva :mrgreen:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#2056 Re: N1

Post by Tesla Edison »

Ika Ferrer Gotić, Sebastian Kurtz i N1 info u 14 sati.

No comment ...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2057 Re: N1

Post by Banksy »

skafiskafsnjak wrote: A onaj picic Komsic mi po zivcima strasno pici. Lik nekulturan ... ne zna pustiti da druga strana recenicu zavrsi, upada u rijec... nije mi jasno kako je dobio posao
Primitivan, agresivan, nepripremljen, histeričan, pogubljen. Ono jučer s SDP Čengićem je bila neviđena blamaža i poniženje, i njega i N1 televizije. Dno dna.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2824
Joined: 14/01/2019 04:56

#2058 Re: N1

Post by Porodice Foht »

Pozitivno me iznenadio N1 temeljitom emisijom o neprocesuiranim zlocinima u Bijeljini. Gosti u studiju (Haviv i Lowe), Vukicevic u Beogradu, reportaza iz Bijeljine, bas dobro novinarski uradjeno. :thumbup:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2059 Re: N1

Post by Not My Idea »

Danas kod Tegeltije 1 na 1 otisla Hana...
Cura je ok, ozbiljna i za svoje godine jako pristojan novinar. Ali za ovaj intervju je trebao neko iskusniji i bolje pripremljen


A sad gledam Večernji studio, gost Vasvija Vidovic. I žena prica o svojoj bogatoj karijeri i nagradi Islamske lige, radu u Siriji.... I u po rečenice je Emela prekinu i kaze Dobro, slušat ćemo o komori u drugim prilikama, ja stvarno moram reci da uvijek izgledate besprijekorno i njegovano....?! Cak je i Slobodan Milošević rekao da ste lijepa žena....?! :run:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2060 Re: N1

Post by todd_smith »

Not My Idea wrote:Danas kod Tegeltije 1 na 1 otisla Hana...
Cura je ok, ozbiljna i za svoje godine jako pristojan novinar. Ali za ovaj intervju je trebao neko iskusniji i bolje pripremljen


A sad gledam Večernji studio, gost Vasvija Vidovic. I žena prica o svojoj bogatoj karijeri i nagradi Islamske lige, radu u Siriji.... I u po rečenice je Emela prekinu i kaze Dobro, slušat ćemo o komori u drugim prilikama, ja stvarno moram reci da uvijek izgledate besprijekorno i njegovano....?! Cak je i Slobodan Milošević rekao da ste lijepa žena....?! :run:
Emela je vise da vodi nesto tipa Glam Blam nego bilo kakvu ozbiljniju emisiju. To je u vise navrata pokazala u zadnjih par mjeseci.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#2061 Re: N1

Post by fusion_ba »

Sve u svemu meni je Emina Pazalja najsvjetlija tacka N1. Prijatna i za oci i za usi. :D I Merima Semic je ok.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2062 Re: N1

Post by todd_smith »

Merimu i ne zanima N1, udala se sada se okrece porodicnom zivotu.

Emela je klasicna "mahalusa" tip novinarke
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2063 Re: N1

Post by Not My Idea »

I meni je Emina najbolja.

Pored Emele, nema gore od Alme D. Voloder. Prava zenturaca.
Njih dvije bukvalno ne daju gostima progovorit. Često i uporedno s gostima pricaju, po dvije tri recenice...
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#2064 Re: N1

Post by Better Man »

Not My Idea wrote:Danas kod Tegeltije 1 na 1 otisla Hana...
Cura je ok, ozbiljna i za svoje godine jako pristojan novinar. Ali za ovaj intervju je trebao neko iskusniji i bolje pripremljen


A sad gledam Večernji studio, gost Vasvija Vidovic. I žena prica o svojoj bogatoj karijeri i nagradi Islamske lige, radu u Siriji.... I u po rečenice je Emela prekinu i kaze Dobro, slušat ćemo o komori u drugim prilikama, ja stvarno moram reci da uvijek izgledate besprijekorno i njegovano....?! Cak je i Slobodan Milošević rekao da ste lijepa žena....?! :run:
Hajde da je zaista neka lijepa žena, već obična plastikara. I koga uopće interesuje njen izgled ? Bitno je da sa stanovišta struke kaže svoje mišljenje o aferi u VSTV i ostalom.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#2065 Re: N1

Post by dustaban »



Emela razvaljuje Pandurevicku u drugoj polovici videa na temu genocida i Haskog suda (mada bi vise volio da razvaljuje Dodika)...
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#2066 Re: N1

Post by fusion_ba »

Bez obzira jedna od najantipatičnijih ličnosti ove tv kuće
User avatar
Frishak
Posts: 99
Joined: 26/11/2009 19:44
Location: Florida

#2067 Re: N1

Post by Frishak »

Emela je razvalila...izgubila se Pandurevicka..

:bih:
User avatar
Frishak
Posts: 99
Joined: 26/11/2009 19:44
Location: Florida

#2068 Re: N1

Post by Frishak »

Banksy wrote:
skafiskafsnjak wrote: A onaj picic Komsic mi po zivcima strasno pici. Lik nekulturan ... ne zna pustiti da druga strana recenicu zavrsi, upada u rijec... nije mi jasno kako je dobio posao
Primitivan, agresivan, nepripremljen, histeričan, pogubljen. Ono jučer s SDP Čengićem je bila neviđena blamaža i poniženje, i njega i N1 televizije. Dno dna.
Gledao sam i ja ovo...ocekivao sam vise od Komsica..bas se ovdje izblamirao bzvz
User avatar
Frishak
Posts: 99
Joined: 26/11/2009 19:44
Location: Florida

#2069 Re: N1

Post by Frishak »

Leverage wrote:N1 je najprofesionalnija i generalno najbolja televizija na našem govornom području.

A ti se čudiš što primjedbe imaju likovi koji se informišu na Stavu i Faktoru.
Slazem se, ne razumijem dosta kritike koja se ovdje navodi...
zaluzinna
Posts: 222
Joined: 07/07/2011 08:48

#2070 Re: N1

Post by zaluzinna »

dustaban wrote:

Emela razvaljuje Pandurevicku u drugoj polovici videa na temu genocida i Haskog suda (mada bi vise volio da razvaljuje Dodika)...

20:19 Emela: „Jeste li za to da se donese Zakon o zabrani genocida...“ :-) :-) :-)
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#2071 Re: N1

Post by dustaban »

zaluzinna wrote:
dustaban wrote:
Emela razvaljuje Pandurevicku u drugoj polovici videa na temu genocida i Haskog suda (mada bi vise volio da razvaljuje Dodika)...
20:19 Emela: „Jeste li za to da se donese Zakon o zabrani genocida...“ :-) :-) :-)
Kad gledam ovakve okrsaje pozelim da uletim u TV i postavim potpitanje :D
A kad Srbi krenu sa pricom kako nece u NATO bla bla bla... (ko biva bili bi jedini koji su usli u pakt sa onim skim su se tukli) dakle na ovom mjestu bih je samo upitao - draga gospodjo imate li podatak koliko je Srba iz RS otislo i jos uvijek odlazi svaki dan, trbuhom za kruhom u NATO pakt (u zemlje NATO pakta) a koliko njih je otislo u bratsku Rusiju?!
extra_safe
Posts: 8
Joined: 01/08/2007 00:37

#2072 Re: N1

Post by extra_safe »

Radi se o istom vlasniku, meni je komedija sta ljudi sve napamet lupaju


MTV wrote:Odkad su prodani "siromasnijem" fondu bice svega tu.

Sa N1 na
Poznato novinarsko ime Vlado Marić nova je akvizicija Nove BH televizije.
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#2073 Re: N1

Post by MTV »

extra_safe wrote:Radi se o istom vlasniku, meni je komedija sta ljudi sve napamet lupaju
MTV wrote:Odkad su prodani "siromasnijem" fondu bice svega tu.

Sa N1 na
Poznato novinarsko ime Vlado Marić nova je akvizicija Nove BH televizije.
Znam da im je isti vlasnik.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#2074 Re: N1

Post by skafiskafsnjak »

Smece od tv ...
U sat vremena 5 puta iste vijesti se vrte
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#2075 Re: N1

Post by fusion_ba »

Isto tako i CNN. Rade na isti koncept. Nema toliko vijesti da budu razlicite cijeli dan.
Post Reply