N1

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#2001 Re: N1

Post by Srebrni »

cyprus wrote:Nego šta je ovo... Već mjesecima niko da N1 nazove prosrpskom televizijom :-) :-)
Sačekaj još malo. Za 4 mjeseca će godišnjica genocida.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2002 Re: N1

Post by cyprus »

Srebrni wrote:
cyprus wrote:Nego šta je ovo... Već mjesecima niko da N1 nazove prosrpskom televizijom :-) :-)
Sačekaj još malo. Za 4 mjeseca će godišnjica genocida.
Isto ovo sam pitao i 11. jula prije dvije godine...
cyprus wrote:Nego, šta ovo nema komentara nikakih? Nije valjda da nema zamjerki na to kako su ispratili godišnjicu genocida?

:oops:
Međutim, i tad, a čini mi se i prošle godine - muk, niko ovdje ne nađe za shodno da nešto zamjeri N1, inače poznatom četničkom leglu... Kako jebemu? :oops: :-)
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#2003 Re: N1

Post by Srebrni »

cyprus wrote:
Srebrni wrote:
cyprus wrote:Nego šta je ovo... Već mjesecima niko da N1 nazove prosrpskom televizijom :-) :-)
Sačekaj još malo. Za 4 mjeseca će godišnjica genocida.
Isto ovo sam pitao i 11. jula prije dvije godine...
cyprus wrote:Nego, šta ovo nema komentara nikakih? Nije valjda da nema zamjerki na to kako su ispratili godišnjicu genocida?

:oops:
Međutim, i tad, a čini mi se i prošle godine - muk, niko ovdje ne nađe za shodno da nešto zamjeri N1, inače poznatom četničkom leglu... Kako jebemu? :oops: :-)
Najteže je saprati reputaciju. A oni koji se potrude da te nepravedno oljagaju nikada neće prestati. Trenutno samo čekaju priliku.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2004 Re: N1

Post by cyprus »

Kažem zato što kad sam počeo čitati ovu temu uveliko se ovdje o N1 govorilo kao o prosrpskoj televiziji... Ja ono začuđen, jer stvarno na ovoj televiziji nikad nisam čuo nešto što bi se moglo okarakterisati na taj način... Al hajd, kontam, može biti da znaju ljudi o čemu pričaju, pa odlučim otvorititi četvere oči, i šest ušiju, ne bih li upratio o čemu je riječ...

Kad tamo, u ovih tri-četiri godine koliko sam svakodnevni gledalac N1 televizije, od njihovih novinara nijednom, zaista NIJEDNOM, ali NIJEDNOM nisam čuo bilo šta što je pristrasno prema srpskoj strani... Ako ima malo neke male pristrasnosti, onda je evidentno da ona ide na probosansku stranu... Ali vidljivo je koliko pokušavaju biti objektivni... Naravno, imaju tu i tamo grešaka i profesionalnih propusta, ali ovo za šta ih se na ovoj temi optuživalo - po meni ne da nema govora, nego graniči na ludilom... Međutim, može biti da sam ja taj koji je lud ili glup, pa ne kontam... Ne znam, al otkako sam aktivan na ovom forumu, niti jedna tema me nije tako zaibretila kao svojevremeno evo ova... S tim što se naravno moram ogradit, ne znam šta se priča u zagrebačkom i beogradskom studiju, obzirom da gledam samo sarajevski...

Pa mi je zapravo sad čudno kako je došlo do toga da se u zadnje vrijeme baš i ne spominje mnogo njihovo prosrpstvo... Jesul to oni nešto promijenili? Ja ne vidim neku promjenu u uređivačkoj politici, ali reko da vidim jel do mene...
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#2005 Re: N1

Post by Leverage »

N1 je najprofesionalnija i generalno najbolja televizija na našem govornom području.

A ti se čudiš što primjedbe imaju likovi koji se informišu na Stavu i Faktoru.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#2006 Re: N1

Post by fusion_ba »

Pa eno danas N1 prenosi vijest sa Faktora o tome kako mtel siri monopol u BiH :lol:
I pored propusta su dobri. Vidi se da imaju daleko manje resursa od AJB koja je vizuelno svemirski brod za sve televizije na ovim prostorima, ali i ovako to dobro funkcionira na N1
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#2007 Re: N1

Post by strucnjakdemagog »

Donnie Smith wrote:Gdje se pojavi Emela Burdžović, tu trava ne raste. To ti je isto k'o da ona Donnie Smith ozbiljno diskutira na sedmoj umjetnosti. :-D
U redu je imati zdravu dozu samopoštovanja, raditi na sebi pa da s pravom možeš mantrati: "Svakog dana, u svakom pogledu, sve više i više napredujem", ali, stagnirati ili biti ružan k'o sam đavo i povazdan ponavljati: ja sam najljepša, šic šic dušmani, ma idi u pizdu materinu. Raja na Balkanu iz pogrešnih uvjerenja bježi od samokriticizma (ne kažem da je zdrav, ali to sad nije tema), ali se iz, takođe pogrešnih uvjerenja i pobuda, vije nebu pod oblake.

Kad nemaš problem sa sobom, možeš komotno k'o Gates stati ispred nekog pičvajza i čekati hamburger, ali kad cijelom svijetu trebaš dokazati da si lijep ili uspješan, a nisi, onda to nama gledateljima dođe kao da gledamo kako se balon ispuhuje, što zamara, jer je to proces :D

Zato ovi bolidi imaju svoje zasebne teme, uspješni su u tome da stvaraju cijele armije ljudi kojima su iritantni. Fazon je u tome što Gatesa naprimjer, fakat zaboli šta ko misli o njemu, a jadnu Emelu ili konjoglavu brine tuđe mišljenje, i vise na ovakvim temama, čitajući komentare nepoznate raje, pa da iskoristim priliku da kažem Emeli: smorila si nas pričom o bulimiji, pa kao Hugolina, pa sa ljubavi i sretnim brakom, pa sa razvodom, isto sretnim, i između svega toga kao voditeljica si napaćena i haj zdravo. :oops:
Potpisujem sve što @KatarinaKosača kaže na ovoj temi. :oops:

a ja mislio da ona samo mene iritira. :D

i ti mislis da ona ovo cita? aj ako cita da joj i ja napisem koju. :D

dakle, emelino novinarstvo se zasniva na onoj mahalskoj prici, kao da sjede u cosku neke birtije sa kariranim stolnjacima, a ne u studiju najbolje TV na balkanu. uopste se ne priprema za gosta, u vecini slucajeva nema pojma o cemu ovaj prica, kao sto je nedavno bio slucaj kada joj je gostovao ministar MUP-a katica. blejala je blijedo u njega, jer nije razumjela nista od onoga sto joj je pricao. i onda ga jos pita nekakvu glupost. isprosipala se samo tako. isti slucaj prekjuce sa premijerom fortom, samo malo blazi. :D

a ako je ona nekome lijepa? :run: :skoljka:
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#2008 Re: N1

Post by fusion_ba »

Meni je ona cak i OK u poredjenju s onim Komsicem i Maricem koji su mi bas losi ali nisu jedini, ima ih jos. Najdraze mi je vidjeti Eminu Pazalju i Merimu Semic. :D U BL cini mi se imaju samo one dvije novinarke, a studio je u zgradi Alternativne TV.
Sve u svemu ekipa iz BiH je dosta slabija od srbijanske.
User avatar
NeDirajSirotinju
Posts: 302
Joined: 30/07/2018 05:11

#2009 Re: N1

Post by NeDirajSirotinju »

Marić i Emela su mi baš dobri jer pričaju dobrim hrvatskim odnosno bosanskim jezikom i rešetaju ko god im dođe u goste. Ekstra su.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#2010 Re: N1

Post by strucnjakdemagog »

NeDirajSirotinju wrote:Marić i Emela su mi baš dobri jer pričaju dobrim hrvatskim odnosno bosanskim jezikom i rešetaju ko god im dođe u goste. Ekstra su.

resetaju glupostima, slazem se. :D


hana sokolovic je najbolja. :thumbup:
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#2011 Re: N1

Post by Reisova »

Upravo pogledah intervju Emele Burdzovic sa pilotom Baralicem,.stvarno je bilo degutantno slusati. Stalno ponavlja jedno te isto, prekida covjeka bukvalno upada u rijec majke mi nw.mogu da vjerujem. Uopste nije pripremljena da je studiozno prisla svemu vec.mahalsko.ispitivanje.ona cula I te stvari. Veoma.ruzno.
Ima.li iko da joj skrene paznju. Ideja.odlicna gosti takodjer ali bas se cudno ponasa.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25781
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2012 Re: N1

Post by BHF_Manijak »

Inace Jasarka mi niti smrdi niti mirise, ali od mene joj za ovo kapa do poda! Bravo gigante, jaja do poda!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

https://twitter.com/FejkAnaliticar/stat ... YZMI2hcp1M


S kakvim imbecilima mi zrak i zemlju dijelimo dan te jebo, nova odgojena generacija koljaca i morona.
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#2013 Re: N1

Post by smijesni_ste »

Nisam niti ću pogledati video, ali su mi zapali za oko komentari Srba na linku kojeg si postavio

Nema nikakve sumnje da su Srbi najviše 'skloni' tom nekom internetskom divljanju i propagandi/mržnji od svih ex-yu naroda :o

Da li je to zato što ih najviše ima ili je neki drugi razlog u pitanju, ne znam, ali nema gdje ih nema na internetu :-)
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#2014 Re: N1

Post by Altsa »

Za koga radi ovaj ljigavac Zukic. Koje sramotno vodenje Pressinga sa Avdom Avdicem.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16250
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#2015 Re: N1

Post by sime_cipol »

Ne radi ni za koga, jednostavno je glup :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2016 Re: N1

Post by cyprus »

BHF_Manijak wrote:Inace Jasarka mi niti smrdi niti mirise, ali od mene joj za ovo kapa do poda! Bravo gigante, jaja do poda!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

https://twitter.com/FejkAnaliticar/stat ... YZMI2hcp1M


S kakvim imbecilima mi zrak i zemlju dijelimo dan te jebo, nova odgojena generacija koljaca i morona.
Ja ne znam kako je moguće da voditeljica na četN1čkoj televiziji postavlja ovakva pitanja? :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72780
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2017 Re: N1

Post by Velkoski »

BHF_Manijak wrote:Inace Jasarka mi niti smrdi niti mirise, ali od mene joj za ovo kapa do poda! Bravo gigante, jaja do poda!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

https://twitter.com/FejkAnaliticar/stat ... YZMI2hcp1M


S kakvim imbecilima mi zrak i zemlju dijelimo dan te jebo, nova odgojena generacija koljaca i morona.
Image

Ovaj glupan je pobijedio. Ne konta da bi živjeli u Sarajevu :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18638
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2018 Re: N1

Post by SmokingMan »

Omladina koja se ponosi zločincima,i koji bi da krenu dalje samo u slučaju "objektivnog" sagledavanja istorije.A pobogu,šta je to po njima "objektivno sagledavanje.... :-)
džakailibu
Posts: 615
Joined: 08/05/2013 11:37

#2019 Re: N1

Post by džakailibu »

sime_cipol wrote:Ne radi ni za koga, jednostavno je glup :D
ali se frajer sjeba kad mu ovaj rece za direktora kantonalne tv- to ga je unistilo.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#2020 Re: N1

Post by Thorgerson »

Altsa wrote:Za koga radi ovaj ljigavac Zukic. Koje sramotno vodenje Pressinga sa Avdom Avdicem.
Znaci doveo gosta i onda ga pokusava na sve nacine diskreditovati, i kad mu Avdo pocne odgovarat i šukat, Amir kaže e pa nemoj tako Avdo.

Odavno iritantnijeg voditelja nisam vidio. On i Senad ruku pod ruku. :run:
džakailibu
Posts: 615
Joined: 08/05/2013 11:37

#2021 Re: N1

Post by džakailibu »

Thorgerson wrote:
Altsa wrote:Za koga radi ovaj ljigavac Zukic. Koje sramotno vodenje Pressinga sa Avdom Avdicem.
Znaci doveo gosta i onda ga pokusava na sve nacine diskreditovati, i kad mu Avdo pocne odgovarat i šukat, Amir kaže e pa nemoj tako Avdo.

Odavno iritantnijeg voditelja nisam vidio. On i Senad ruku pod ruku. :run:
avdo avdic ima toliko repova i cudnih situacija da je sam od sebe diskreditovan. negdje sam napisao da se avde treba cuvati i kada istinu pise. ovaj mamlaz je morao igrati na tu kartu diskreditacije da bi se prikazao kao satro nezavisni novinar. ali sa kantonalnom televizijom ga je nokautirao odlicno- nije znao satro novinar-urednik sta da uradi.
Problem sa ovom aferom je da je avdo avdic i zurnal ne mogu sami iznjeti- a politicari oko njih su kao hijene koristice ovo dok imaju koristi i onda baciti u smetlje. Oko ove price se mora ukljuciti neko mnogo veci od zvizdica , mektica i inih. A da ne govorim da imamo neku jaku nezavisnu scenu novinara, advokata i sta ti ja znam. na ovoj prici se vidi kako je medijska scena u bih poklopljena a i u hvratskoj. ne znam da li rijecki dnevni list ima malo vise prostora. cak se i index vise ne javlja.
Ako je istina a vjerujem da jeste koliko kod ga ne volio covjek bi trebao nekakov pulicera dobiti.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#2022 Re: N1

Post by un1ted »

Altsa wrote:Za koga radi ovaj ljigavac Zukic. Koje sramotno vodenje Pressinga sa Avdom Avdicem.
Prosto nevjerovatno. Iako ne mirišem Avdu, sinoc je bio dobar. Napada ga Zukic da je ranije izvještavanje Avdica bilo lažno, da su zvali neki redakciju N1 i zbog toga tražili da se ne emituje emisija, na upit Avdica koji su to članci, ili izvještavanja lažni, Zukic muca. Pa jebemu mater, ako te je vec neko "zvao" i zalio se na novinara kako iznosi neistine, pripremi iste, ili se poklopi.
User avatar
muha_sa
Posts: 128607
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2023 Re: N1

Post by muha_sa »

User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#2024 Re: N1

Post by Thorgerson »

džakailibu wrote:
Thorgerson wrote:
Altsa wrote:Za koga radi ovaj ljigavac Zukic. Koje sramotno vodenje Pressinga sa Avdom Avdicem.
Znaci doveo gosta i onda ga pokusava na sve nacine diskreditovati, i kad mu Avdo pocne odgovarat i šukat, Amir kaže e pa nemoj tako Avdo.

Odavno iritantnijeg voditelja nisam vidio. On i Senad ruku pod ruku. :run:
avdo avdic ima toliko repova i cudnih situacija da je sam od sebe diskreditovan. negdje sam napisao da se avde treba cuvati i kada istinu pise. ovaj mamlaz je morao igrati na tu kartu diskreditacije da bi se prikazao kao satro nezavisni novinar. ali sa kantonalnom televizijom ga je nokautirao odlicno- nije znao satro novinar-urednik sta da uradi.
Problem sa ovom aferom je da je avdo avdic i zurnal ne mogu sami iznjeti- a politicari oko njih su kao hijene koristice ovo dok imaju koristi i onda baciti u smetlje. Oko ove price se mora ukljuciti neko mnogo veci od zvizdica , mektica i inih. A da ne govorim da imamo neku jaku nezavisnu scenu novinara, advokata i sta ti ja znam. na ovoj prici se vidi kako je medijska scena u bih poklopljena a i u hvratskoj. ne znam da li rijecki dnevni list ima malo vise prostora. cak se i index vise ne javlja.
Ako je istina a vjerujem da jeste koliko kod ga ne volio covjek bi trebao nekakov pulicera dobiti.
Ma razumijem sve, ali pobogu nije sudjenje jbt. Sta je Avdo pisao nije bitno, bitno je ono sad sto je napisano i sto se pokazuje kao istina. I ima sasvim dovoljno materijala da se o tome prica, ali jok daj da mi sad prikazemo gledaocima eto da Avdo zna nekad i izmisliti.

Zato mi je drago sto ga je Avdo poklopio po usima. Jer ovaj to nije ocekivao. I toliko eto o voditelju i njegovoj spontanosti i snalazljivosti. Pa Avdo bi bio 10x bolji voditelj. Vjerovatno mu je zato i nekoliko puta Amiru pofino spustio.

Pa covjece ko bi se upustio u ovakvo nesto bez dokaza? Mislim koga je zurnal napao, ako nemaju debele dokaze, onda komotno mogu ugasiti portal. Ko bi se od njih upustio u tu avanturu.
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#2025 Re: N1

Post by Altsa »

Thorgerson wrote:
Altsa wrote:Za koga radi ovaj ljigavac Zukic. Koje sramotno vodenje Pressinga sa Avdom Avdicem.
Znaci doveo gosta i onda ga pokusava na sve nacine diskreditovati, i kad mu Avdo pocne odgovarat i šukat, Amir kaže e pa nemoj tako Avdo.

Odavno iritantnijeg voditelja nisam vidio. On i Senad ruku pod ruku. :run:
Ja sam bio :? . novinar koji vodi emisiju trazi od gosta novinara da mu otkrije izvore informcija. jer ako mu ne otkrije, sve sto je naveo oko spijunaze nije tacno. jos je gora stvar sto je N1 snimila razgovorom sa tim svjedocima i opet se ovaj shupak cudi da je to tacno. koji debil jebo majku svoju. jes mi odvratan. ko ga je kupio bas me interesuje.
Post Reply