N1

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
AmarildoZdenex
Posts: 266
Joined: 08/06/2015 23:06

#1851 Re: N1

Post by AmarildoZdenex »

Koja su vam omiljena TV lica na N1, a koja i ne baš?
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1852 Re: N1

Post by cyprus »

AmarildoZdenex wrote:Koja su vam omiljena TV lica na N1, a koja i ne baš?
Jednom sam se izlano pred ženom da mi Minela Jašar Opardija nije loša :-D otad me stalno zajebava za nju :D :oops:

Ovako me samo Emela zna iritirati... Ostali su u najmanju ruku tolerable, ima prostora za napredak naravno, ali generalno su OK... Čak i ovdje opljuvani Zukić :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66029
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1853 Re: N1

Post by _BataZiv_0809 »

Ima nako solidnih pichicha a kipranin evidentno ne prati temu najljepsa voditeljica vijesti :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1854 Re: N1

Post by cyprus »

_BataZiv_0809 wrote:Ima nako solidnih pichicha a kipranin evidentno ne prati temu najljepsa voditeljica vijesti :lol:
Ne pratim... Nije valjda da se Emela tamo spominje? :-) :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66029
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1855 Re: N1

Post by _BataZiv_0809 »

cyprus wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Ima nako solidnih pichicha a kipranin evidentno ne prati temu najljepsa voditeljica vijesti :lol:
Ne pratim... Nije valjda da se Emela tamo spominje? :-) :-)
Ma nije ti poznat Amaridlov opus zato kazem :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1856 Re: N1

Post by cyprus »

Sad tek pojma nemam o čemu pričaš. :D Al hajde de :-D
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#1857 Re: N1

Post by iceman ze »

Pita A.Z u pressingu Senada Hadzifejzovica, ko je poslije Senada opet Senad, ovaj odgovara A.Z.... :mrgreen:
zaluzinna
Posts: 222
Joined: 07/07/2011 08:48

#1858 Re: N1

Post by zaluzinna »

i od tada se dodatno nafur'o... :-)
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#1859 Re: N1

Post by sabina1 »

Emela trenutno uništava,razvaljuje nadobudnog SDA-ovskog uhljebaškog potparola....

Bravo Emela imate m... do poda :thumbup:
Bravo.
aewi
Posts: 141
Joined: 21/12/2011 23:01

#1860 Re: N1

Post by aewi »

sabina1 wrote:Emela trenutno uništava,razvaljuje nadobudnog SDA-ovskog uhljebaškog potparola....

Bravo Emela imate m... do poda :thumbup:
Bravo.
Za mene je ovo sami vrh neprofesionalizma. Konstantno upadanje u rijec, ne kazem da i Zahiragic nije ali ona kad ne moze dokazati svoje tvrdnje ne da Zahiragicu da dodje do rijeci pa upada kao ...
Iznosenje netacnih tvrdnji, ja ne znam gdje ona dodje do tih informacija i jesu li uopste informacije jer djeluje kao iznosenje lazi, a laz je sve ono sto nije mogla dokazati, 70% stvari nije mogla dokazati na bilo kakav nacin... Nepripremljeni voditelji su skroz ocajni, a njoj se to prilicno cesto desava :-)
Opcepoznata je cinjenica da su n1 daleko od politicke neutralnosti, ali ovo je smijurija...
I znam ja da je cool biti protiv SDA, ali ne na ovakav nacin jer postizu skroz kontraefekt...
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#1861 Re: N1

Post by sabina1 »

aewi wrote: Za mene je ovo sami vrh neprofesionalizma. Konstantno upadanje u rijec, ne kazem da i Zahiragic nije ali ona kad ne moze dokazati svoje tvrdnje ne da Zahiragicu da dodje do rijeci pa upada kao ...
Iznosenje netacnih tvrdnji, ja ne znam gdje ona dodje do tih informacija i jesu li uopste informacije jer djeluje kao iznosenje lazi, a laz je sve ono sto nije mogla dokazati, 70% stvari nije mogla dokazati na bilo kakav nacin... Nepripremljeni voditelji su skroz ocajni, a njoj se to prilicno cesto desava :-)
Opcepoznata je cinjenica da su n1 daleko od politicke neutralnosti, ali ovo je smijurija...
I znam ja da je cool biti protiv SDA, ali ne na ovakav nacin jer postizu skroz kontraefekt...
Pomela je pod sa Sebijim trubadurom.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66029
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1862 Re: N1

Post by _BataZiv_0809 »

sabina1 wrote:
aewi wrote: Za mene je ovo sami vrh neprofesionalizma. Konstantno upadanje u rijec, ne kazem da i Zahiragic nije ali ona kad ne moze dokazati svoje tvrdnje ne da Zahiragicu da dodje do rijeci pa upada kao ...
Iznosenje netacnih tvrdnji, ja ne znam gdje ona dodje do tih informacija i jesu li uopste informacije jer djeluje kao iznosenje lazi, a laz je sve ono sto nije mogla dokazati, 70% stvari nije mogla dokazati na bilo kakav nacin... Nepripremljeni voditelji su skroz ocajni, a njoj se to prilicno cesto desava :-)
Opcepoznata je cinjenica da su n1 daleko od politicke neutralnosti, ali ovo je smijurija...
I znam ja da je cool biti protiv SDA, ali ne na ovakav nacin jer postizu skroz kontraefekt...
Pomela je pod sa Sebijim trubadurom.
http://ba.n1info.com/a272852/Video/Zahi ... deksu.html

:kiss:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10188
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#1863 Re: N1

Post by Benq »

Koji fajt :lol:

Samo sam cekao kad ce ustat da je bije, preosjetljiv je na temu o sda :mrgreen:
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#1864 Re: N1

Post by Radio Sarajevo »

Benq wrote:
Koji fajt :lol:

Samo sam cekao kad ce ustat da je bije, preosjetljiv je na temu o sda :mrgreen:

Iskreno, mrzim ovog lika, ali Emela pojma nema šta su prava pitanja, i šta treba pitati. Po njenom mišljenju niko ko ima bilo kakvu prijavu ne bi trebalo da bude kandidat, a osnova svake demokratije je da svako može prijaviti bilo koga za bilo šta, a čovjek je nevin dok se ne dokaže suprotno.

Navodi Sebiju i to što je ona Izetbegović, a nikakvog argumenta nema protiv nje. Niđe veze...
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1865 Re: N1

Post by cyprus »

Ma Emelu je Zahiraga razbuco i prošle godine... Ovo sad nisam gledao, ali pretpostavljam da je bilo isto...
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#1866 Re: N1

Post by Radio Sarajevo »

cyprus wrote:Ma Emelu je Zahiraga razbuco i prošle godine... Ovo sad nisam gledao, ali pretpostavljam da je bilo isto...
Otprilike tako... Čovjek zna šta priča, ne lupeta gluposti, i vrlo dobro, i osmišljeno gura svoje nazadne stavove.

A ona prava mahaluša... Ali šta očekivati od osobe koja ima hostel nazvan Franc Ferdinand, po okupatoru...
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#1867 Re: N1

Post by sabina1 »

Radio Sarajevo wrote:
cyprus wrote:Ma Emelu je Zahiraga razbuco i prošle godine... Ovo sad nisam gledao, ali pretpostavljam da je bilo isto...
Otprilike tako... Čovjek zna šta priča, ne lupeta gluposti, i vrlo dobro, i osmišljeno gura svoje nazadne stavove.

A ona prava mahaluša... Ali šta očekivati od osobe koja ima hostel nazvan Franc Ferdinand, po okupatoru...
Nazvati hotel po okupatoru koji je nas jezik nazivao psecim je apsolutna idiotarija i ismijavanje nase (vlastite) proslosti.

Ali to nema veze s njenom emisijom na N1.

Ne postoji barem jos jedan ili jedna prezenter/ka na bilo kojoj drugoj televiziji koji imaju njenu drskost i bezobrazluk i sposobnost da sagovornika izbaci iz takta. Hadzifejzovic je za nju ispuhana mustikla. Naporan.

U danasnje vrijeme, vrijeme oktroisanih medija kontrolisanih od strane velikog interesa ili krupnog kapitala za to je potrebna velika hrabrost.

Stoga njoj svaka cast ma sta ja mislila o nazivu njenog Hostela ili o njenoj privatnoj aroganciji.

Zelenog trubadursko-minderaskog uhljeba je unistila.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66029
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1868 Re: N1

Post by _BataZiv_0809 »

Cuj Emela gazdarica Franca Ferdinanda?
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#1869 Re: N1

Post by Radio Sarajevo »

sabina1 wrote:
Radio Sarajevo wrote:
cyprus wrote:Ma Emelu je Zahiraga razbuco i prošle godine... Ovo sad nisam gledao, ali pretpostavljam da je bilo isto...
Otprilike tako... Čovjek zna šta priča, ne lupeta gluposti, i vrlo dobro, i osmišljeno gura svoje nazadne stavove.

A ona prava mahaluša... Ali šta očekivati od osobe koja ima hostel nazvan Franc Ferdinand, po okupatoru...
Nazvati hotel po okupatoru koji je nas jezik nazivao psecim je apsolutna idiotarija i ismijavanje nase (vlastite) proslosti.

Ali to nema veze s njenom emisijom na N1.

Ne postoji barem jos jedan ili jedna prezenter/ka na bilo kojoj drugoj televiziji koji imaju njenu drskost i bezobrazluk i sposobnost da sagovornika izbaci iz takta. Hadzifejzovic je za nju ispuhana mustikla. Naporan.

U danasnje vrijeme, vrijeme oktroisanih medija kontrolisanih od strane velikog interesa ili krupnog kapitala za to je potrebna velika hrabrost.

Stoga njoj svaka cast ma sta ja mislila o nazivu njenog Hostela ili o njenoj privatnoj aroganciji.

Zelenog trubadursko-minderaskog uhljeba je unistila.
Očigledno nismo gledali istu emisiju jer je zeleni uhljeb petsto puta elokventnije pričao od nje. Da se razumijemo, ja njega mrzim i ne moraš meni pričati o zelenim uhljebima, ali ono je dno dna, a ne novinarstvo.
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#1870 Re: N1

Post by Altsa »

Radio Sarajevo wrote:
cyprus wrote:Ma Emelu je Zahiraga razbuco i prošle godine... Ovo sad nisam gledao, ali pretpostavljam da je bilo isto...
Otprilike tako... Čovjek zna šta priča, ne lupeta gluposti, i vrlo dobro, i osmišljeno gura svoje nazadne stavove.

A ona prava mahaluša... Ali šta očekivati od osobe koja ima hostel nazvan Franc Ferdinand, po okupatoru...
A ne trebao se zvati Gavrilo Princip po svjetski poznatom teroristi. Od kada to naziv hostela odreduje novinarsko umijece. :-)

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66029
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1871 Re: N1

Post by _BataZiv_0809 »

Voli narod okupatore pa to ti je.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#1872 Re: N1

Post by Radio Sarajevo »

Bošnjačko kmetovsko - konjušarsko ludilo...
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#1873 Re: N1

Post by sabina1 »

Radio Sarajevo wrote: Očigledno nismo gledali istu emisiju jer je zeleni uhljeb petsto puta elokventnije pričao od nje. Da se razumijemo, ja njega mrzim i ne moraš meni pričati o zelenim uhljebima, ali ono je dno dna, a ne novinarstvo.
Ocigledno nismo.
Ona nije tu da prica nego da pita.
Pozdrav.
aewi
Posts: 141
Joined: 21/12/2011 23:01

#1874 Re: N1

Post by aewi »

sabina1 wrote:
Radio Sarajevo wrote: Očigledno nismo gledali istu emisiju jer je zeleni uhljeb petsto puta elokventnije pričao od nje. Da se razumijemo, ja njega mrzim i ne moraš meni pričati o zelenim uhljebima, ali ono je dno dna, a ne novinarstvo.
Ocigledno nismo.
Ona nije tu da prica nego da pita.
Pozdrav.
Da ti pravo kazem, ona ne zna pitati. Ona veze nema s novinarstvom kao ni velika vecina tih ljudi koji su uposleni na n1. Rade kao novinari, a s novinarskom strukom nemaju nista. :-)
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#1875 Re: N1

Post by asurbanipal »

_BataZiv_0809 wrote:Cuj Emela gazdarica Franca Ferdinanda?

Meni je baš fora. Ja prošle godine odspavao u tom hostelu :lol:
Post Reply