N.K.Celik Zenica

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Twinklminkelson
Posts: 427
Joined: 18/06/2008 12:24

#1 N.K.Celik Zenica

Post by Twinklminkelson »

A ja zenicana pa nigdje teme o Likcheu...
U subotu igramo evropsku utakmicu u CG protiv OFK Grbalja. (Intertoto Cup), ako bi prosli idemo na Sivaspor iz Turske, u trecem kolu ceka nas predstavnik Portugala. S obzirom da od naredne godine ukidaju intertoto, ekipe koje projdu 3 kola ove godine idu direktno u kup uefa.
Celik je za sada, uspio da dovede golmana Modrice, Trpica i Armina Kapetana iz Jedinstva. Klub sad za sad napustili su Josip Lukacevic, Jasmin Buric i argentinac Hernan.
Ivo Istuk je produzio ugovor Celikom jos dvije godine.
Počeli radovi na stadionu u Zenici
Šminkanje Bilinog polja




Utorak, 10.06.08.

Zenički stadion Bilino polje u narednih desetak dana ličiće na gradilište, a u tom periodu biće urađena rekonstrukcija prilaznih puteva i sanitarnih čvorova za osobe sa posebnim potrebama na istočnoj tribini.

Takođe, planirano je da se izrade i prilazne rampe za istočnu tribinu, gdje će biti smještene osobe sa invaliditetom. U ovoj fazi radova biće izgrađene i nove prostorije za novinare i press službu, takođe na istočnoj tribini.

Očekuje se da će prva faza radova biti okončana do 21. juna kada će Čelik igrati prvu utakmicu Intertoto kupa protiv crnogorskog Grbalja. Nakon toga planirana je dodatna rekonstrukcija prema kojoj su predviđeni radovi na zapadnoj tribini, odnosno sanacija krovne konstrukcije i postavljanje nove zaštitne mreže na zapadnoj tribini.

Predviđeno je da kompletni radovi biti završeni do 2. avgusta kada će početi nova sezona Premijer lige BiH.

Sta mislite dragi moji zenicani mozel celik u KupUefa i koliko je uopste pametno igrati ovaj Intertoto?
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2 Re: N.K.Celik Zenica

Post by Eborg »

Mislim da je ovo trebalo na podforum o sportu ali eto hajde...

Od nekih "izvora" iz Srbije chujem da mozhemo pobijediti FK Grbalj sa trenutnim sastavom.Isto tako protiv Sivasspora imamo shanse ali se ne treba zanositi da cemo pobijediti i jedne i druge bez puno truda,pogotovo u gostima s obzirom na psiholoshke probleme BH igracha po tom pitanju.

Mislim da se isplati,prvenstveno zbog posjete na stadionu za koji vjerujem da ce biti poprilichno ispunjen."Ekspedicija" u Crnu Goru ne bi trebala puno koshtati klub dok bi put u Tursku opet koliko-toliko trebao biti pokriven ulaznicama sa domaceg terena.A ako i bude koja parica vishka onda super! ;-)

Ja non-stop ponavljam da se dovedu neki igrachi na posudbu iz Hajduka,Dinama,Partizana i sl. no Uprava josh uvijek insistira na pojachanjima iz Gradine Srebrenik i Drine Zvornik... :roll:
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#3 Re: N.K.Celik Zenica

Post by Epitop »

Ima tema o Čeliku na podforumu fudbal.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4 Re: N.K.Celik Zenica

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 17/03/2016 03:06, edited 1 time in total.
Benighted
Posts: 274
Joined: 16/02/2008 15:30

#5 Re: N.K.Celik Zenica

Post by Benighted »

CVIKERASH wrote:nadam se da se nece opet desiti slucaj bradaric :)
ko prije 7 godina je uvalio 2 autogola
:lol: :lol: :lol:

Sjecam se, prenosilo preko radija ,ja se ukljucio u prenos pred kraj, kaze Bradaric dao dva gola, ja konto aj vidi mozda bude nesto... kad ono...
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#6 Re: N.K.Celik Zenica

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 17/03/2016 03:06, edited 1 time in total.
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#7 Re: N.K.Celik Zenica

Post by Eborg »

CVIKERASH wrote:sjecam se prosli turke u prvom kolu,,gent dobili 1:0 kod kuce,,,i onda brada zabio 2 autogola.....cini mi se werder trebao doci u 3 kolu...
Ovako je ostao mit,shuti!Zamisli da smo izgubili 5:0 od Werdera,bio bi Bradin hat-trick... :D
Post Reply