N-GODISNJI PAKETI ZA DJECU KOJA NEMAJU... vol.2

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
User avatar
thousands of voices
Posts: 148
Joined: 07/06/2007 14:48
Location: some other galaxy

#1151

Post by thousands of voices »

spectra wrote:
suncica24 wrote:Pearl, mislim da su razlike u cijeni tolike da si mozemo priustiti da kupimo i te za 20pf skuplje. Ako ne nadjes u Velpru sigurno imaju u Svjetlosti, bitno je da mi imammo materijal veceras. I ne daj se zamarati time.
Nego, nermina, mislim da bi jedino potrebno bilo da u svoj toj frci obiljezimo sebe. Bice mnogo roditelja, a ni mi bas ne znamo jedni druge, tako da ako nije problem da neko kupi nesto sto bi nama i roditeljima, da znaju koga ce vuci za ruku, moglo sluziti za identifikaciju. Sta mislite? Pearl, ovo nije prkompikovano?! :roll:
Mislim da bi to bilo vise nego pozeljno.
Ako nista dogovorimo se da svi obucemo bijelu majicu preko odjece (i ako treba napravimo svako sebi akreditaciju)? Svi valjda imamo kod kuce neku bijelu majicu...

Mozda neko ima neku drugu ideju prihvatljivu po cijena/vrijeme?
odlična ideja
ako želite akreditacije mogu ih ja pripremiti, printati, plastificirati i provući trakicu od paketića!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#1152

Post by mIRCerka »

KO JE KONTAKT OSOBA ZA BULEVAR 30og? Dostavite mi broj telefona i ime, da javim Ramisu :D konacno se uganjasmo :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#1153

Post by Pearl »

dinchy84 wrote:Eh ovako: polaroidi definitivno otpadaju, jedno pakovanje od 10 snimaka kosta 20-25KM, i da nam daju popust, to je previse, te pare se mogu mnogo bolje iskoristiti.

Ljudi fakat fokusirajte se. Pa kupovali smo pribor vec, znamo gdje, sta kako, sta nam treba. Sad izmisljati neke nove varijante em nemamo vremena, em je stvarno prekomplikovano.
Isto tako, obratite paznju na druge postove. Ima tamo dvije strane dogovora, i sad odjednom neko pita ko ce sta kupiti :? Samo se unosi konfuzija i nervoza.

Koliko znam daduli i ja idemo danas po pribor (sto podrazumijeva i te crne kese, i omote za CD-ove i ako se ne varam kese za paketice).Covjece ne ljuti se je isto tako za djevojcice kao i za djecake. Koliko znam igracke smo vec narucili, tako da mi je sad malo bezveze izmisljati neke nove varijante.

Izvinite sto sam malo bezobrazna :lol: .dan mi je od jutros haotican, a i treba malo sistematizacije ovdje :-) :D
pribor je sredjen, ti i daduli idete u interex po ostalo :d cula sam se s njim na telefon i prenijela sve.. zvala sam sve trzne centre u sarajevu da se raspitujem za kolicine i cijene (niske cijene) i jedino u velpro ima oboje.. pa ce justika pokupiti na povratku s posla.. ljudi nam vec pripremaju u korpe sve sto smo narucili... pa ce nam top olaksati posao...
daduli zna sta vas dvoje kupujete, ima spisak :kiss:
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#1154

Post by cnermina »

suncica24 wrote:Pearl, mislim da su razlike u cijeni tolike da si mozemo priustiti da kupimo i te za 20pf skuplje. Ako ne nadjes u Velpru sigurno imaju u Svjetlosti, bitno je da mi imammo materijal veceras. I ne daj se zamarati time.
Nego, nermina, mislim da bi jedino potrebno bilo da u svoj toj frci obiljezimo sebe. Bice mnogo roditelja, a ni mi bas ne znamo jedni druge, tako da ako nije problem da neko kupi nesto sto bi nama i roditeljima, da znaju koga ce vuci za ruku, moglo sluziti za identifikaciju. Sta mislite? Pearl, ovo nije prkompikovano?! :roll:
ODLICNA IDEJA!!! e o takvim stvarima treba razmisljati... meni uopste to ne pade na pamet...

helem to se mozemo veceras dogovriti kad se svi nadjemo.

@thousand of voices- moze super. da mi onda ne moramo razmisljati o tome...
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#1155

Post by Pearl »

mIRCerka wrote:KO JE KONTAKT OSOBA ZA BULEVAR 30og? Dostavite mi broj telefona i ime, da javim Ramisu :D konacno se uganjasmo :D
daj im moj telefon... dobili smo frizidere na koristenje, pa imamo gdje staviti.. samo da dostave oko pola 10, da ne pronose pored djece :D:D
mere?
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#1156

Post by obuca »

ja sam u nedelju s vama. pomoci cu sto bude trebalo. a ostalo se dogovorimo veceras. rekla sam i daduliju :)
justika_sa
Posts: 214
Joined: 10/07/2005 15:40

#1157

Post by justika_sa »

ok za pribor.

za nedjelju, ja se slazem s ovim da se večeras dogovorimo. Daduli ima spisak volontera koji su se prijavili. Večeras to rasporedimo i vidimo nedostaje li još ljudi.
takodjer sve suvišne komplikacije za nedjelju zaboravite. Znate li koji je haos već toliko djece na jednom mjestu :). Mi moramo biti obilježeni. Akreditacija nije problem napraviti. Djeca nema potrebe da budu obilježena...

Za subotu, možda budem radila, ali ne dalje od 12-13h. poslije toga sam na raspolaganju, dakle i za bulevar i za pakiranje.

pusa svima ljudi... fenomenalni ste!!!
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#1158

Post by daduli_sa »

Joj ljudi, 3 nove stranice :-) Hebo lud zbunjenog....

Dinchy i ja uzimamo slijedece:

crne kese
bojanke
covjece ne ljuti se
omote za CD-ove
igracke za curice.


Ako jos sta treba - javite
User avatar
thousands of voices
Posts: 148
Joined: 07/06/2007 14:48
Location: some other galaxy

#1159

Post by thousands of voices »

cnermina wrote:
suncica24 wrote:Pearl, mislim da su razlike u cijeni tolike da si mozemo priustiti da kupimo i te za 20pf skuplje. Ako ne nadjes u Velpru sigurno imaju u Svjetlosti, bitno je da mi imammo materijal veceras. I ne daj se zamarati time.
Nego, nermina, mislim da bi jedino potrebno bilo da u svoj toj frci obiljezimo sebe. Bice mnogo roditelja, a ni mi bas ne znamo jedni druge, tako da ako nije problem da neko kupi nesto sto bi nama i roditeljima, da znaju koga ce vuci za ruku, moglo sluziti za identifikaciju. Sta mislite? Pearl, ovo nije prkompikovano?! :roll:
ODLICNA IDEJA!!! e o takvim stvarima treba razmisljati... meni uopste to ne pade na pamet...

helem to se mozemo veceras dogovriti kad se svi nadjemo.

@thousand of voices- moze super. da mi onda ne moramo razmisljati o tome...
oki doki - rješeno
Onda večeras pravimo spisak imena ili nikova ljudi koji će biti tamo u nedelju.
Ako vas nađem... :-)
Lejla_v
Posts: 49
Joined: 23/10/2007 23:36
Location: sarajevo

#1160

Post by Lejla_v »

evo i mene :-)

samo da izvjestim da je iz skole V.Skaric i vrtica Radost prebaceno sve u LaLunu

eto ja bila vrijedna :D :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#1161

Post by mIRCerka »

Pearl wrote:
mIRCerka wrote:KO JE KONTAKT OSOBA ZA BULEVAR 30og? Dostavite mi broj telefona i ime, da javim Ramisu :D konacno se uganjasmo :D
daj im moj telefon... dobili smo frizidere na koristenje, pa imamo gdje staviti.. samo da dostave oko pola 10, da ne pronose pored djece :D:D
mere?
mere :D
javito :D
zastava101
Posts: 66
Joined: 27/09/2005 06:44

#1162

Post by zastava101 »

thousands of voices wrote:
cnermina wrote:
suncica24 wrote:Pearl, mislim da su razlike u cijeni tolike da si mozemo priustiti da kupimo i te za 20pf skuplje. Ako ne nadjes u Velpru sigurno imaju u Svjetlosti, bitno je da mi imammo materijal veceras. I ne daj se zamarati time.
Nego, nermina, mislim da bi jedino potrebno bilo da u svoj toj frci obiljezimo sebe. Bice mnogo roditelja, a ni mi bas ne znamo jedni druge, tako da ako nije problem da neko kupi nesto sto bi nama i roditeljima, da znaju koga ce vuci za ruku, moglo sluziti za identifikaciju. Sta mislite? Pearl, ovo nije prkompikovano?! :roll:
ODLICNA IDEJA!!! e o takvim stvarima treba razmisljati... meni uopste to ne pade na pamet...

helem to se mozemo veceras dogovriti kad se svi nadjemo.

@thousand of voices- moze super. da mi onda ne moramo razmisljati o tome...
oki doki - rješeno
Onda večeras pravimo spisak imena ili nikova ljudi koji će biti tamo u nedelju.
Ako vas nađem... :-)
Daduli ima spisak, nek ti proslijedi.
User avatar
Dirty Harry
Posts: 1238
Joined: 09/08/2003 00:00

#1163

Post by Dirty Harry »

Dirty Harry wrote:
Lejla_v wrote:
Dirty Harry wrote: Tek sad vidio ... evo me kuci. Moze li sutra ako vec niko nije pokupio?
pa hajde da se onda dogovorimo ko ce gdje otici sutra ili da smo u kontaktu ako treba vise auta :D :-) :lol:
Ja cu sutra to pokupiti iz Bulevara. :D Dogovoreno ;)

(Valjda moze stati u jedno auto ...)

Preuzeo ...
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#1164

Post by jasminasab »

Ja oko 17 krecem s Alipasinog prema igraonici, usput pokupim fenjer1982 i neke stvarcice. Ako treba pokupiti jos nekoga ili nesto, javite mi na PP.

Vidimo se tamo...
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#1165

Post by cnermina »

jos 20KM od Balance-a :kiss:
nenanana
Posts: 32
Joined: 28/02/2005 11:11

#1166

Post by nenanana »

Patuljci ne zaboravite, sastanak je veceras malo iza 18.00 sati u La Luni. Ljubac svima
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#1167

Post by cnermina »

Upravo sam se cula sa Ivy- 120 paketica podijeljeno u kolektivnom centru Mihatovici kod Tuzle

Takodjer im je dostavljeno jedno 10-ak crnih velikih vreca sa odjecom...

Ivy je krenula nazad, pa je rekla i ona doci veceras... ima i puuuno slikica da nam docara atmosferu :kiss:

well done Ivy :kiss:

i hvalaaa OSCE-u za prevoz :):):)
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#1168

Post by jasminasab »

cnermina wrote:Upravo sam se cula sa Ivy- 120 paketica podijeljeno u kolektivnom centru Mihatovici kod Tuzle

Takodjer im je dostavljeno jedno 10-ak crnih velikih vreca sa odjecom...

Ivy je krenula nazad, pa je rekla i ona doci veceras... ima i puuuno slikica da nam docara atmosferu :kiss:

well done Ivy :kiss:

i hvalaaa OSCE-u za prevoz :):):)
Bravooo! :D
justika_sa
Posts: 214
Joined: 10/07/2005 15:40

#1169

Post by justika_sa »

jaooo divnoooo :):):):)
pusa :)
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#1170

Post by Pearl »

ljudi napredujemo :D:D:D

picimo maksimalnom brzinom.. ako ovako natavimo, bit cemo u stanju da spakujemo 500 poaketica po zeljama za par sati :D:D
nadira ima cifre, kod nje su svi spiskovi :D pa ce ona da prezentuje..

baby blue, kako ono predlozi ime firme "nismo normalni d.o.o" ?

ljudi divni ste... svarno mi vracate vjeru u ljude.. koliko god da otersam, raznjezim se kad vas vidim na okupu :):)

:kiss:

idem da napravim pregled finansija i na spavanje :D:D laku noc svima :D
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#1171

Post by Tesssa »

veceras je u jednom momentu (oko 7) bilo tako haoticno, da sam mislila kako cemo svi prolupati kolektivno :-) :lol:

Ali, ja sam se toliko ustelila da me vise ni ledja ne bole :D

:kiss: svima :D
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#1172

Post by daduli_sa »

Dosli smo....

Image

... okupirali prolaze....

Image

... ali i prilaze i izlaze....

Image

... paketicvima koji su kako vidite....

Image

Image

... bili u potpunosti dzender korektiv
:D
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#1173

Post by daduli_sa »

dinchy84 wrote:veceras je u jednom momentu (oko 7) bilo tako haoticno, da sam mislila kako cemo svi prolupati kolektivno :-) :lol:

Ali, ja sam se toliko ustelila da me vise ni ledja ne bole :D

:kiss: svima :D
Pa i ja bi se ustelio da sam na tvom mjestu.... gdje ti prodjes tu bljedilo ostane na policama.... :-) :D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#1174

Post by suncica24 »

Pearl, ti si izgleda konektovana na ovu temu kao na infuziju :-)
Sta ce biti kada te u januraru skinemo s iste, hoce mo li morati nabaviti aparate :D

Nego, LJUDI, svaka cast!
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#1175

Post by suncica24 »

E daduli... cuj gender, tamo paketici za 6 djevojcica i 4 djecaka :D Ovo je supergender, mramo proslijediti parlamentu da se ugledaju na nas :D
Jos ce i muskarci postati ugrozeni :D
Post Reply