N-GODISNJI PAKETI ZA DJECU KOJA NEMAJU... vol.2

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
Lejla_v
Posts: 49
Joined: 23/10/2007 23:36
Location: sarajevo

#1026

Post by Lejla_v »

dinchy84 wrote:Tuzla rijesena :D Spakovano je sigurno stotinjak paketica. Uglavnom, napunjena su 4 auta do vrha za Tuzlu, sto odjece, sto paketica :D

Prosjek nam je sve bolji i bolji :lol: :D
:D :D

bravoooo :-D :faraon1:
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#1027

Post by cnermina »

120 paketica za sat vremena :-D :-D :-D :-D :-D

stvarno nemam rijeci. razradili smo tehniku :)


za tuzlu sve spremno kao sto rece dinchy. to ide tamo u cetvrtak ujutru.

U cetvrtak ponovo pakovanje pa ko moze... bilo bi dobro da sto vise zavrsimo prije vikenda.

U cetvtak je i sastanak za patuljke.

sve ovo od 18.00 pa nadalje...


ljubim vas sve koji ste bili veceras, i one koji su u mislima bili s nama ;)


p.s.
50 KM od A.P.-S. :kiss:
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#1028

Post by Ivy »

SASTANAK ZA PATULJKE U ČETVRTAK U 18:00 U IGRAONICI!

Nenanana je zaduzena za grupu jer ja idem u Tuzlu sa paketicima pa necu biti tu, zvace vas sve telefonom da vas obavijesti...
Legolas
Posts: 183
Joined: 16/02/2002 00:00

#1029

Post by Legolas »

Da li je moguce josh uvijek dati prilog novcani ili donijeti josh koji paketic?
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#1030

Post by cnermina »

Legolas wrote:Da li je moguce josh uvijek dati prilog novcani ili donijeti josh koji paketic?

NARAVNO!!!
Finalna podjela je u nedjelju, ali imamo one porodice koje iz raznih razloga nece moci doci na podjelu, tako da cemo njima naknadno dostavljati paketice na adresu... Tako da akcija traje i traje i traje... :)
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#1031

Post by jasminasab »

Izvjestaj od sinoc:

4 auta istovarena kod nane. Nana je kraljica, ljubim je puno! Hvala alcaku koji je znao gdje ce nas poslati (citiram nanu). :D

Zahvaljujem se puno mom kolegi mirzzi (kupicu ti jafu s visnjom za to) i nasem chinese_water-u koji su se posteno nategarili i justikinom prijatelju kojem ne znam ime, a koji se pored nosanja i naklizao sa Scenicom da bi dovezao vrece na odrediste, justiki (superwoman) koja nam je (uz sve ostalo) pokazala pravi put, spectri koja je slagala paketice na vrhu lanca i naravno atku koji nam je uz prevozenje, cuvao ledja (mozel vako kralju?). Hvala vam takodjer sto ste u svemu tome otrpili glad i bol u ledjima zbog viseg cilja. Svi vi skupa mi utvrdjujete vjeru u ljude i u to da we can make a world a better place, one step at a time :D

Grlim i vas ostale koji ste sinoc pakovali, slagali i prevazisli izvjesnu dablinsku prepreku, kao i one koji su uz nas bili u mislilma (posebno lejlu_v i dadulija).

Nadam se da nekoga nisam zaboravila. (Evo me ko u kakvoj radio emisiji :D )

Onaj ko bude koordinirao utovar za Tuzlu, neka obavezno ponese jos kesa i dobar selotejp, jer su neke kese pukle, a mi ih nismo imali kako zakrpiti (meni je ostao u dzepu jedan od onih malih jadnih selotejpa sto smo koristili za pakovanje - bolje ista nego nista, ali sam zaboravila rezervne kese sinoc :roll: ).
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#1032

Post by Pearl »

obaramo rekorde sa pakovanjem paketica :D:D

nana je zmaj, hvala puno nosacima, trebalo je ono sve prenijeti .. nakon povratka iz akcije uspjesnog rjesavanja dublinske afere smo jedva prepoznali igraonu nenatrpanu crnim kesama :lol: :lol:

sastanak opet u cetvrtat i opet ce nam trebati 2 grupacije za kupovinu:grupcija slatkisi i grupacija skolski pribor :D:D

posto djeca u igraoni imaju prredbe danas i u petak, ne bi trebalo nista gore nositi od stvari... treba im oslobodjena igraona, radi priredbe...
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#1033

Post by jasminasab »

Pearl wrote:obaramo rekorde sa pakovanjem paketica :D:D

nana je zmaj, hvala puno nosacima, trebalo je ono sve prenijeti .. nakon povratka iz akcije uspjesnog rjesavanja dublinske afere smo jedva prepoznali igraonu nenatrpanu crnim kesama :lol: :lol:

sastanak opet u cetvrtat i opet ce nam trebati 2 grupacije za kupovinu:grupcija slatkisi i grupacija skolski pribor :D:D

posto djeca u igraoni imaju prredbe danas i u petak, ne bi trebalo nista gore nositi od stvari... treba im oslobodjena igraona, radi priredbe...
Zar ti ne spavas? :-D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#1034

Post by suncica24 »

Nana i nije bas neki surfer, pa sam joj morala "suhom vezom" prenjeti pohvale.
I naravno, suflirala mi je da bi i ja trebala "dati nekih para za tu djecu" :D

Nego, Peta gimnzija je skupila nekoliko paketa cokolada i nekih 25oKm, i par volontera za pomoc u pakovanju, pa bi sutra trebalo "pokupiti" sve to i "docekati" volontere. IMA LI DOBROVOLJACA?
Takodjer, vrtic radost u Hrasnom (ili Hrasnici?!) je skupio nesto, pa bi trebalo i po to otici do 4.30h danas ili sutra. MOZE LI KO?
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#1035

Post by suncica24 »

Pearl, jasam u cetvrtak "total free", pa se javljam na duznost
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#1036

Post by chinese_water »

Sta bi sa Dublinskom aferom?
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#1037

Post by suncica24 »

Ja sam brza :-)
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#1038

Post by Pearl »

jasminasab wrote:
Pearl wrote:obaramo rekorde sa pakovanjem paketica :D:D

nana je zmaj, hvala puno nosacima, trebalo je ono sve prenijeti .. nakon povratka iz akcije uspjesnog rjesavanja dublinske afere smo jedva prepoznali igraonu nenatrpanu crnim kesama :lol: :lol:

sastanak opet u cetvrtat i opet ce nam trebati 2 grupacije za kupovinu:grupcija slatkisi i grupacija skolski pribor :D:D

posto djeca u igraoni imaju prredbe danas i u petak, ne bi trebalo nista gore nositi od stvari... treba im oslobodjena igraona, radi priredbe...
Zar ti ne spavas? :-D
pokusala sam... ali me nazvali iz opstine Novo Sarajevo, neki hoce da usicare od paketica.. dosli ljudi da pitaju gdje je podjela, zvali ih iz udruzenja dobro a nisu im rekli gdje da dodju... (aha, kako da ne.. suncica im svima izdiktirala gdje i kad), sto znaci da oni koji znaju da su na spisku za pomoc dolaze sami od sebe, i pokusavaju da se "uvale"...
izmedju ostalog su izgleda dolazili i gegici...sad mi je pravo krivo sto ih nismo slikali kad smo im dali paketice...
ne mogu zaista da vjerujem....
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#1039

Post by Pearl »

suncica24 wrote:Nana i nije bas neki surfer, pa sam joj morala "suhom vezom" prenjeti pohvale.
I naravno, suflirala mi je da bi i ja trebala "dati nekih para za tu djecu" :D

Nego, Peta gimnzija je skupila nekoliko paketa cokolada i nekih 25oKm, i par volontera za pomoc u pakovanju, pa bi sutra trebalo "pokupiti" sve to i "docekati" volontere. IMA LI DOBROVOLJACA?
Takodjer, vrtic radost u Hrasnom (ili Hrasnici?!) je skupio nesto, pa bi trebalo i po to otici do 4.30h danas ili sutra. MOZE LI KO?
NE DANAS :) ne smijemo danas zatrpavati igraonu :)
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#1040

Post by Pearl »

chinese_water wrote:Sta bi sa Dublinskom aferom?
ono za sta smo samra i ja otisle naprasno u po pakovanja :D
pricat cemo ti kad se vidimo, da ne pisem na forumu.. :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#1041

Post by Pearl »

ukoliko zelite da prijavite neku djecu naknadno, javite nadiri na pp, ona je sad preuzela spiskove...

ne mozemo vise djece ukljuciti na priredbu, ali cemo im podijeliti paketice nakon nove godine na kucna vrata
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#1042

Post by chinese_water »

Pearl wrote:
chinese_water wrote:Sta bi sa Dublinskom aferom?
ono za sta smo samra i ja otisle naprasno u po pakovanja :D
pricat cemo ti kad se vidimo, da ne pisem na forumu.. :D
Eh, zaboravih reci da imam jos jednog krsnog mladica spremnog da pomogne, vjerovatno u cetvrtak
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#1043

Post by suncica24 »

Pearl: Moze sutra. Sutra je igraona prazna, a prazni se i tavan, ako bude zatrebalo?
ALI DOBROVOLJCI NEK SE JAVE DANAS!
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#1044

Post by cnermina »

Pearl wrote:
chinese_water wrote:Sta bi sa Dublinskom aferom?
ono za sta smo samra i ja otisle naprasno u po pakovanja :D
pricat cemo ti kad se vidimo, da ne pisem na forumu.. :D
ma zna on sta je Dublinska afera, vec vjerovatno pita kako se zavrsi ;)

helem dobro se zavrsila. Svi zadovoljni (citaj nasli smo i jedan i drugi)
:-D :-D :-D :-D i
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#1045

Post by Ivy »

SANJAM JA SINOC, idem u Tuzlu djelim paketice i sve, i zaboravila ponijet bebece stvari iz Sarajeva...bjez'te ljudi imam nocne more!!!! hahahahaha :D
spectra
Posts: 175
Joined: 11/11/2004 17:10
Location: rajvosa-x.com

#1046

Post by spectra »

jasminasab wrote:Izvjestaj od sinoc:

4 auta istovarena kod nane. Nana je kraljica, ljubim je puno! Hvala alcaku koji je znao gdje ce nas poslati (citiram nanu). :D

Zahvaljujem se puno mom kolegi mirzzi (kupicu ti jafu s visnjom za to) i nasem chinese_water-u koji su se posteno nategarili i justikinom prijatelju kojem ne znam ime, a koji se pored nosanja i naklizao sa Scenicom da bi dovezao vrece na odrediste, justiki (superwoman) koja nam je (uz sve ostalo) pokazala pravi put, spectri koja je slagala paketice na vrhu lanca i naravno atku koji nam je uz prevozenje, cuvao ledja (mozel vako kralju?). Hvala vam takodjer sto ste u svemu tome otrpili glad i bol u ledjima zbog viseg cilja. Svi vi skupa mi utvrdjujete vjeru u ljude i u to da we can make a world a better place, one step at a time :D

Grlim i vas ostale koji ste sinoc pakovali, slagali i prevazisli izvjesnu dablinsku prepreku, kao i one koji su uz nas bili u mislilma (posebno lejlu_v i dadulija).

Nadam se da nekoga nisam zaboravila. (Evo me ko u kakvoj radio emisiji :D )

Onaj ko bude koordinirao utovar za Tuzlu, neka obavezno ponese jos kesa i dobar selotejp, jer su neke kese pukle, a mi ih nismo imali kako zakrpiti (meni je ostao u dzepu jedan od onih malih jadnih selotejpa sto smo koristili za pakovanje - bolje ista nego nista, ali sam zaboravila rezervne kese sinoc :roll: ).
Ma nemam rijeci, nana je kraljica! :-)

Bas dobar izvjestaj, jasminasab! :)
A slikice uz ovaj prilog ocekujte veceras, obecavam! ;-)
Last edited by spectra on 26/12/2007 14:14, edited 1 time in total.
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#1047

Post by jasminasab »

Pearl wrote:
jasminasab wrote:
Pearl wrote:obaramo rekorde sa pakovanjem paketica :D:D

nana je zmaj, hvala puno nosacima, trebalo je ono sve prenijeti .. nakon povratka iz akcije uspjesnog rjesavanja dublinske afere smo jedva prepoznali igraonu nenatrpanu crnim kesama :lol: :lol:

sastanak opet u cetvrtat i opet ce nam trebati 2 grupacije za kupovinu:grupcija slatkisi i grupacija skolski pribor :D:D

posto djeca u igraoni imaju prredbe danas i u petak, ne bi trebalo nista gore nositi od stvari... treba im oslobodjena igraona, radi priredbe...
Zar ti ne spavas? :-D
pokusala sam... ali me nazvali iz opstine Novo Sarajevo, neki hoce da usicare od paketica.. dosli ljudi da pitaju gdje je podjela, zvali ih iz udruzenja dobro a nisu im rekli gdje da dodju... (aha, kako da ne.. suncica im svima izdiktirala gdje i kad), sto znaci da oni koji znaju da su na spisku za pomoc dolaze sami od sebe, i pokusavaju da se "uvale"...
izmedju ostalog su izgleda dolazili i gegici...sad mi je pravo krivo sto ih nismo slikali kad smo im dali paketice...
ne mogu zaista da vjerujem....
:? :x

Ljudi moji, odsad pa nadalje i ubuduce nosite aparate (ili upotrijebite mobitele) i slikajte SVE!
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#1048

Post by Tesssa »

Ivy wrote:SANJAM JA SINOC, idem u Tuzlu djelim paketice i sve, i zaboravila ponijet bebece stvari iz Sarajeva...bjez'te ljudi imam nocne more!!!! hahahahaha :D
hahaha, ne mogu da vjerujem! ja sanjam sinoc kako nam je neko ukrao one paketice iz ostave i mi ih ganjama, ali kao sto to biva noge nam ko od olova :lol: :lol: :lol:

Ja sutra iza 1 mogu otici da kupim pribor, ali mi treba neko sa autom, ko je dobrovoljac? :? :D
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#1049

Post by Ivy »

dinchy84 wrote:
Ivy wrote:SANJAM JA SINOC, idem u Tuzlu djelim paketice i sve, i zaboravila ponijet bebece stvari iz Sarajeva...bjez'te ljudi imam nocne more!!!! hahahahaha :D
hahaha, ne mogu da vjerujem! ja sanjam sinoc kako nam je neko ukrao one paketice iz ostave i mi ih ganjama, ali kao sto to biva noge nam ko od olova :lol: :lol: :lol:

Ja sutra iza 1 mogu otici da kupim pribor, ali mi treba neko sa autom, ko je dobrovoljac? :? :D
HAHAHAHAHAHAHAHA, kazzem ti ja NOCNE MORE!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#1050

Post by daduli_sa »

dinchy84 wrote:
Ivy wrote:SANJAM JA SINOC, idem u Tuzlu djelim paketice i sve, i zaboravila ponijet bebece stvari iz Sarajeva...bjez'te ljudi imam nocne more!!!! hahahahaha :D
hahaha, ne mogu da vjerujem! ja sanjam sinoc kako nam je neko ukrao one paketice iz ostave i mi ih ganjama, ali kao sto to biva noge nam ko od olova :lol: :lol: :lol:

Ja sutra iza 1 mogu otici da kupim pribor, ali mi treba neko sa autom, ko je dobrovoljac? :? :D
Ako hoces mozemo oko 6 otici zajedno pa cemo na pakovanje gore u LaLunu...

p.s. Naravno mislim da idemo kolima :)
Post Reply