Muzički Almanah (naš život u muzici)

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4751 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Bloo »

Ja u suštini nisam ni slušala "indie" muziku. I prvu pjesmu od B&S koju sam čula je Get me away from here I'm dying. U tom momentu sam bila u nekom čudnom životnom raspoloženju. Onda sam plakala kad sam je slušala. I ljubav se rodila :D the rest is irritating history
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4752 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by dale cooper »

Bloo wrote:Ja u suštini nisam ni slušala "indie" muziku. I prvu pjesmu od B&S koju sam čula je Get me away from here I'm dying. U tom momentu sam bila u nekom čudnom životnom raspoloženju. Onda sam plakala kad sam je slušala. I ljubav se rodila :D the rest is irritating history
Ja sam sa krajem 90-tih imao tu transformaciju iz metal klinca u indie klinca...and beyond. :D
Onda sam polako počeo otkrivati klasike iz kolekcije od starog, pa jazz, folk, soul i sve ostalo.
Otvorio se apetit i horizonti. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4753 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Bloo »

dale cooper wrote:
Bloo wrote:Ja u suštini nisam ni slušala "indie" muziku. I prvu pjesmu od B&S koju sam čula je Get me away from here I'm dying. U tom momentu sam bila u nekom čudnom životnom raspoloženju. Onda sam plakala kad sam je slušala. I ljubav se rodila :D the rest is irritating history
Ja sam sa krajem 90-tih imao tu transformaciju iz metal klinca u indie klinca...and beyond. :D
Onda sam polako počeo otkrivati klasike iz kolekcije od starog, pa jazz, folk, soul i sve ostalo.
Otvorio se apetit i horizonti. :D
90-tih :lol: :lol: :lol:
u zavisnosti na koju godinu mislis, isla sam ili u osnovnu ili tek krenula u srednju :D
mrtvi punk :mrgreen: i klasika..ahem

B&S su došli dobro kasnije :mrgreen:
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4754 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by dale cooper »

Bloo wrote:
dale cooper wrote:
Bloo wrote:Ja u suštini nisam ni slušala "indie" muziku. I prvu pjesmu od B&S koju sam čula je Get me away from here I'm dying. U tom momentu sam bila u nekom čudnom životnom raspoloženju. Onda sam plakala kad sam je slušala. I ljubav se rodila :D the rest is irritating history
Ja sam sa krajem 90-tih imao tu transformaciju iz metal klinca u indie klinca...and beyond. :D
Onda sam polako počeo otkrivati klasike iz kolekcije od starog, pa jazz, folk, soul i sve ostalo.
Otvorio se apetit i horizonti. :D
90-tih :lol: :lol: :lol:
u zavisnosti na koju godinu mislis, isla sam ili u osnovnu ili tek krenula u srednju :D
mrtvi punk :mrgreen: i klasika..ahem

B&S su došli dobro kasnije :mrgreen:
98-99-ta, tada sam taman ušao u dvadesete. :D Majku mu kako vrijeme leti, ko' da je jučer bilo. :|

Ta 98 je baš bila dobra, ključna za indie ekspanziju u širu publiku. Evo vidim i Pitchfork je to prepoznao pa
je objavio listu top 50 albuma 1998.

https://pitchfork.com/features/lists-an ... s-of-1998/

Nije loša, iako uvijek ima stvari koje bi čovjek dodao ili izmjenio redoslijed, ali to je već individualno. :D
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#4755 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Ommadawn »

dale cooper wrote:
Bloo wrote:Ja u suštini nisam ni slušala "indie" muziku. I prvu pjesmu od B&S koju sam čula je Get me away from here I'm dying. U tom momentu sam bila u nekom čudnom životnom raspoloženju. Onda sam plakala kad sam je slušala. I ljubav se rodila :D the rest is irritating history
Ja sam sa krajem 90-tih imao tu transformaciju iz metal klinca u indie klinca...and beyond. :D
Onda sam polako počeo otkrivati klasike iz kolekcije od starog, pa jazz, folk, soul i sve ostalo.
Otvorio se apetit i horizonti. :D
Da smo se tad sreli - bio bi mi kum na vjenčanju :lol:
Skoro ista transformacija, možda malo sporija od tvoje...
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4756 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by dale cooper »

Ommadawn wrote:
dale cooper wrote:
Bloo wrote:Ja u suštini nisam ni slušala "indie" muziku. I prvu pjesmu od B&S koju sam čula je Get me away from here I'm dying. U tom momentu sam bila u nekom čudnom životnom raspoloženju. Onda sam plakala kad sam je slušala. I ljubav se rodila :D the rest is irritating history
Ja sam sa krajem 90-tih imao tu transformaciju iz metal klinca u indie klinca...and beyond. :D
Onda sam polako počeo otkrivati klasike iz kolekcije od starog, pa jazz, folk, soul i sve ostalo.
Otvorio se apetit i horizonti. :D
Da smo se tad sreli - bio bi mi kum na vjenčanju :lol:
Skoro ista transformacija, možda malo sporija od tvoje...
:D :thumbup:

To je valjda ta neka generacija, godinu gore-dole. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4757 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Bloo »

dale cooper wrote:
98-99-ta, tada sam taman ušao u dvadesete. :D Majku mu kako vrijeme leti, ko' da je jučer bilo. :|

Ta 98 je baš bila dobra, ključna za indie ekspanziju u širu publiku. Evo vidim i Pitchfork je to prepoznao pa
je objavio listu top 50 albuma 1998.

https://pitchfork.com/features/lists-an ... s-of-1998/

Nije loša, iako uvijek ima stvari koje bi čovjek dodao ili izmjenio redoslijed, ali to je već individualno. :D
:shock:

meni bilo 15
Sa ove liste sam tada slušala ili barem čula za

S Pumpkins Adore (kaseta :D)
Sonic Youth
Hole
Beastie Boys Hello nasty :thumbup:
MAdonna Ray of light - meni izvrstan album
PULP!!!! yes i was hardcore back then
Beck - više ga cijenim sada nego tada
PJ Harvey - išla mi na gonade u tim godinama
Air - nisam ih mogla smisliti tada
MAssive Attack - vrtio se non stop na MTVu
Lauryn Hill - Miseducation - exceptional album :thumbup:
OutKast - gonade
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#4758 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Ommadawn »

Bloo wrote:
dale cooper wrote:
Bloo wrote:Ja u suštini nisam ni slušala "indie" muziku. I prvu pjesmu od B&S koju sam čula je Get me away from here I'm dying. U tom momentu sam bila u nekom čudnom životnom raspoloženju. Onda sam plakala kad sam je slušala. I ljubav se rodila :D the rest is irritating history
Ja sam sa krajem 90-tih imao tu transformaciju iz metal klinca u indie klinca...and beyond. :D
Onda sam polako počeo otkrivati klasike iz kolekcije od starog, pa jazz, folk, soul i sve ostalo.
Otvorio se apetit i horizonti. :D
90-tih :lol: :lol: :lol:
u zavisnosti na koju godinu mislis, isla sam ili u osnovnu ili tek krenula u srednju :D
mrtvi punk :mrgreen: i klasika..ahem

B&S su došli dobro kasnije :mrgreen:
Punk sam slušao jedno kratko vrijeme 1995/1996.
Oi! sam počeo kad sam se družio sa skinheadsima 1998/99. Eh sad zamisli društvo, oni furaju Right Wing skinheads a ja jedini imigrant među njima :lol:
No dobri momci. Pomalo su bili izgubljeni u tim svojim stavovima - iako nije opravdanje, nije im djetinjstvo bilo baš najljepše. Ali sve se to kasnije većinom uspjelo uštimati, neki su nažalost završili u paklu droge i alkoholizma...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4759 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Bloo »

Ommadawn wrote: Punk sam slušao jedno kratko vrijeme 1995/1996.
Oi! sam počeo kad sam se družio sa skinheadsima 1998/99. Eh sad zamisli društvo, oni furaju Right Wing skinheads a ja jedini imigrant među njima :lol:
No dobri momci. Pomalo su bili izgubljeni u tim svojim stavovima - iako nije opravdanje, nije im djetinjstvo bilo baš najljepše. Ali sve se to kasnije većinom uspjelo uštimati, neki su nažalost završili u paklu droge i alkoholizma...
ew right wings :|

Ja sam "aktivno" (svirke, dešavanja) išla skoro čitav faks na skoro sva oi! dešavanja, s tim da su na njima mogli se pojaviti samo pravi skinheadsi (SHARP, oi! i tako ti fazoni), bilo nakav neonazi, nazi skinheads, bilo šta desničarsko bi bilo ubijeno batinama.

Ti right wingeri su imali svoje klubove i svoje svirke...

Na žalost nema više klubova za takve svirke, tako da je scena umrla (ili se barem trza jos malo).
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4760 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by dale cooper »

Bloo wrote:
dale cooper wrote:
98-99-ta, tada sam taman ušao u dvadesete. :D Majku mu kako vrijeme leti, ko' da je jučer bilo. :|

Ta 98 je baš bila dobra, ključna za indie ekspanziju u širu publiku. Evo vidim i Pitchfork je to prepoznao pa
je objavio listu top 50 albuma 1998.

https://pitchfork.com/features/lists-an ... s-of-1998/

Nije loša, iako uvijek ima stvari koje bi čovjek dodao ili izmjenio redoslijed, ali to je već individualno. :D
:shock:

meni bilo 15
Sa ove liste sam tada slušala ili barem čula za

S Pumpkins Adore (kaseta :D)
Sonic Youth
Hole
Beastie Boys Hello nasty :thumbup:
MAdonna Ray of light - meni izvrstan album
PULP!!!! yes i was hardcore back then
Beck - više ga cijenim sada nego tada
PJ Harvey - išla mi na gonade u tim godinama
Air - nisam ih mogla smisliti tada
MAssive Attack - vrtio se non stop na MTVu
Lauryn Hill - Miseducation - exceptional album :thumbup:
OutKast - gonade
Bloo at fifteen! :D Little punk girl! :D Mogu samo zamisliti. :mrgreen:

Mislim da je većina nas čula ove gore nabrojane stvari preko MTV-a, dok je MTV još važio za muzičku televiziju. :D
User avatar
zomri
Posts: 12804
Joined: 03/05/2006 07:31

#4761 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by zomri »

Otprilike u isto doba, možda godinukasnije sam se navukao na indie furku. Kod mene prelaz nije bio tako nagao kao kod vas jer sam već slušao nešto britanske alternative, tj ono što se od nje moglo nabaviti, uglavnom brit-pop, big beat i nešto trip hopa. Onda dolazi Radioheadov OK Computer :izet: a ostalo je kako ono kažu istorija :mrgreen:

Nije loša ova lista pforkova. Malo pati od revizionizma ali može proći pogotovo danas. Sumnjam da bi im Outkast tada bio prvi ili da bi imali GAS ili Mouse on Mars uopšte na listi, ali dobro. Većinu ovoga smo "čuli" samo preko opisa u novinama, trebalo je proći 3-5 godina da se to ima negdje za poslušati. Nije bilo youtubea i torrenata, pa se sve to onda više cijenilo. Ne znam jesam li samo ostario ali imalo je sve neku veću draž :zoka:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4762 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Bloo »

dale cooper wrote:
Bloo at fifteen! :D Little punk girl! :D Mogu samo zamisliti. :mrgreen:

Mislim da je većina nas čula ove gore nabrojane stvari preko MTV-a, dok je MTV još važio za muzičku televiziju. :D
Bolje nemoj...
šiljci na kosi ili pola glave oblajhano ili neki uzas po kosi
majica dead kennedys i preko karirana kosulja sa iscupanim rukavima i vijetnamka
nake ljubicaste sjene kao da mi je neko sljive napravio
ili crni kreon samo na jednom oku
martinke u avgustu na +40
i jako asocijalni piece of shit sa kaktusastim attitudeom


sramota me sad

:cekam:
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4763 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by dale cooper »

zomri wrote:Otprilike u isto doba, možda godinukasnije sam se navukao na indie furku. Kod mene prelaz nije bio tako nagao kao kod vas jer sam već slušao nešto britanske alternative, tj ono što se od nje moglo nabaviti, uglavnom brit-pop, big beat i nešto trip hopa. Onda dolazi Radioheadov OK Computer :izet: a ostalo je kako ono kažu istorija :mrgreen:

Nije loša ova lista pforkova. Malo pati od revizionizma ali može proći pogotovo danas. Sumnjam da bi im Outkast tada bio prvi ili da bi imali GAS ili Mouse on Mars uopšte na listi, ali dobro. Većinu ovoga smo "čuli" samo preko opisa u novinama, trebalo je proći 3-5 godina da se to ima negdje za poslušati. Nije bilo youtubea i torrenata, pa se sve to onda više cijenilo. Ne znam jesam li samo ostario ali imalo je sve neku veću draž :zoka:
Da, posebice što se tiče hip-hopa kojeg u ono vrijeme nije bilo nigdje na Pitchforku. I Outkast zaslužuje
mjesto na listi jer je fakat klasik, iako ga ja ne bih vjerovatno stavio na prvo mjesto. Ali to je opet
kažem do individualnog ukusa.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4764 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Bloo »

zomri wrote:Otprilike u isto doba, možda godinukasnije sam se navukao na indie furku. Kod mene prelaz nije bio tako nagao kao kod vas jer sam već slušao nešto britanske alternative, tj ono što se od nje moglo nabaviti, uglavnom brit-pop, big beat i nešto trip hopa. Onda dolazi Radioheadov OK Computer :izet: a ostalo je kako ono kažu istorija :mrgreen:

Nije loša ova lista pforkova. Malo pati od revizionizma ali može proći pogotovo danas. Sumnjam da bi im Outkast tada bio prvi ili da bi imali GAS ili Mouse on Mars uopšte na listi, ali dobro. Većinu ovoga smo "čuli" samo preko opisa u novinama, trebalo je proći 3-5 godina da se to ima negdje za poslušati. Nije bilo youtubea i torrenata, pa se sve to onda više cijenilo. Ne znam jesam li samo ostario ali imalo je sve neku veću draž :zoka:
Titodragi ja sam taj album svršavala, pardon my French, slušala do iznemoglosti, dok nisam dobila fizičku reakciju mučnine na Fitter, happier ......More productive .....Comfortable
onda je krenulo Bends (jbg raidala prolaz kod Sirana sve što sam našla od Radioheada) i sve što sam mogla da nađem...
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4765 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by dale cooper »

Bloo wrote:
dale cooper wrote:
Bloo at fifteen! :D Little punk girl! :D Mogu samo zamisliti. :mrgreen:

Mislim da je većina nas čula ove gore nabrojane stvari preko MTV-a, dok je MTV još važio za muzičku televiziju. :D
Bolje nemoj...
šiljci na kosi ili pola glave oblajhano ili neki uzas po kosi
majica dead kennedys i preko karirana kosulja sa iscupanim rukavima i vijetnamka
nake ljubicaste sjene kao da mi je neko sljive napravio
ili crni kreon samo na jednom oku
martinke u avgustu na +40
i jako asocijalni piece of shit sa kaktusastim attitudeom


sramota me sad

:cekam:
:lol: Ah šta ćeš, mladost ludost. :D Svi smo mi imali neke svoje blesave faze. Dio odrastanja. :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4766 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Bloo »

Btw u tom periodu sam imala (opet prolaz kraj Sirana majka) komplet kolekciju (kasete/CD) U2 diskografije i Nicka Cavea (šta se dalo nabaviti).... :mrgreen:

I neprežaljeni original kasetu nabavljenu u Trstu - Boatman's call - koju mi je neko maznuo zajedno sa walkmanom na velikom odmoru :cry:
User avatar
zomri
Posts: 12804
Joined: 03/05/2006 07:31

#4767 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by zomri »

Bloo wrote:
zomri wrote:Otprilike u isto doba, možda godinukasnije sam se navukao na indie furku. Kod mene prelaz nije bio tako nagao kao kod vas jer sam već slušao nešto britanske alternative, tj ono što se od nje moglo nabaviti, uglavnom brit-pop, big beat i nešto trip hopa. Onda dolazi Radioheadov OK Computer :izet: a ostalo je kako ono kažu istorija :mrgreen:

Nije loša ova lista pforkova. Malo pati od revizionizma ali može proći pogotovo danas. Sumnjam da bi im Outkast tada bio prvi ili da bi imali GAS ili Mouse on Mars uopšte na listi, ali dobro. Većinu ovoga smo "čuli" samo preko opisa u novinama, trebalo je proći 3-5 godina da se to ima negdje za poslušati. Nije bilo youtubea i torrenata, pa se sve to onda više cijenilo. Ne znam jesam li samo ostario ali imalo je sve neku veću draž :zoka:
Titodragi ja sam taj album svršavala, pardon my French, slušala do iznemoglosti, dok nisam dobila fizičku reakciju mučnine na Fitter, happier ......More productive .....Comfortable
onda je krenulo Bends (jbg raidala prolaz kod Sirana sve što sam našla od Radioheada) i sve što sam mogla da nađem...
Joj onaj brat na Siranu je odgojio dosta omladine da mi ga je vidjet negdje da mu platim cugu :mrgreen: Jedino mu nikad oprostiti neću što mi je na pitanje imaš li šta indie muzike odgovorio da ne drže world music :lol: :lol:



lako je njemu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4768 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Bloo »

Win Butler :oops1: :eh:

i njih sam pravo kasno otkrila :mrgreen:
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4769 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by dale cooper »

Eh da, Ok Computer je bio ground zero naše generacije što se tiče antologijskih all time klasika.
Eksplozija od albuma i za mnoge ulaznica u jedan drugačiji muzički svijet. To što su uspjeli
nešto slično ponoviti par godina kasnije sa Kid A je ono što Radiohead čini zaista velikim bendom.
Taj album je opet bio mapa za uvrnutu eksperimentalnu elektroniku tog vremena, posebno onu
sa Warp etikete i izvođače kao Autechre, Boards Of Canada, Aphex Twin i Squarepusher.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4770 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Bloo »

Ne znam sjeća li se zomri, FAN magazina, ja sam i odatle kupila preporuke uglavnom rock stvari...
User avatar
zomri
Posts: 12804
Joined: 03/05/2006 07:31

#4771 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by zomri »

dale cooper wrote:Eh da, Ok Computer je bio ground zero naše generacije što se tiče antologijskih all time klasika.
Eksplozija od albuma i za mnoge ulaznica u jedan drugačiji muzički svijet. To što su uspjeli
nešto slično ponoviti par godina kasnije sa Kid A je ono što Radiohead čini zaista velikim bendom.
Taj album je opet bio mapa za uvrnutu eksperimentalnu elektroniku tog vremena, posebno onu
sa Warp etikete i izvođače kao Autechre, Boards Of Canada, Aphex Twin i Squarepusher.
Daaaaa...Stavim cd u player pustim da se odvrti prva stvar i odmah pomislim "oh boy, here we go again" :mrgreen: Opet mi se noge odrezale, šta je ba ovo :lol: Čak sam kontao da su pirati pogrešan cd snimili :mrgreen:
Bloo wrote:Ne znam sjeća li se zomri, FAN magazina, ja sam i odatle kupila preporuke uglavnom rock stvari...
Kako ne sjećam, kupovao redovno dok nije bilo baš puno drugog sadržaja. Šteta što danas nema ništa slično ni u kakvoj formi :( Nove generacije ne znaju šta propuštaju.
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4772 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by dale cooper »

zomri wrote: Daaaaa...Stavim cd u player pustim da se odvrti prva stvar i odmah pomislim "oh boy, here we go again" :mrgreen: Opet mi se noge odrezale, šta je ba ovo :lol: Čak sam kontao da su pirati pogrešan cd snimili :mrgreen:
Ozren Milat je popljuvao album u Nomadu. :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4773 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Bloo »

zomri wrote:
Kako ne sjećam, kupovao redovno dok nije bilo baš puno drugog sadržaja. Šteta što danas nema ništa slično ni u kakvoj formi :( Nove generacije ne znaju šta propuštaju.
Jbg. Svejedno ode civilizacija u pm :D ko ih hebe

Ja sam imala pristup samo FAN-u i neki jazz casopisima, ali srecom sam jako rano dobila pristup racunaru i dial upu :mrgreen: tako da sam batalila papirnate momente :mrgreen:
Ko nije nikada prebacivao wav sa racunara na racunar preko diskete ne zna sta je bol cjepkanja i ponovnog sastavljanja fajla :|
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42258
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#4774 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by Mis mekinjas »

Mislila sam da će pomrijeti svi a sad idem na koncert. I jedva čekam taj petak 09.03.2018. :stolica1: :sretan:
Da valjda pitaju koji session muzičari su najbolji na svijetu svi bi se složili da su to Steve Lukather i Jeff Porcaro (još uvijek najsnimaniji studijski muzičar)

I ne znam koji dio mog almanaha nisu označili, i ne znam koju pjesmu više volim...... :D



Iako sam sad u ljubljenju lika i djela Zdenke Kovačiček i njenih obrada. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4775 Re: Muzički Almanah (naš život u muzici)

Post by dale cooper »

Mis mekinjas wrote:Mislila sam da će pomrijeti svi a sad idem na koncert. I jedva čekam taj petak 09.03.2018. :stolica1: :sretan:
Da valjda pitaju koji session muzičari su najbolji na svijetu svi bi se složili da su to Steve Lukather i Jeff Porcaro (još uvijek najsnimaniji studijski muzičar)

I ne znam koji dio mog almanaha nisu označili, i ne znam koju pjesmu više volim...... :D



Iako sam sad u ljubljenju lika i djela Zdenke Kovačiček i njenih obrada. :D
Toto fan! Nice. :D Da, fenomenalni muzičari. :)
Post Reply