Muž i studentkinje

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Averyy
Posts: 2
Joined: 08/01/2022 12:34

#1 Muž i studentkinje

Post by Averyy »

Imam 25 godina muz je 14 godina stariji. Profesor je na jednom veleucilisnom programu i tako smo se i upoznali prije 5 godina. Nije meni predavao ali smo se upoznali na fakultetu. Za njega odavno po faksu kruze price izmedju studentica, mlad je i privlacan muskarac i kao takav omiljen medju studenticama. Jos dok nismo bili zajedno cesto bi cula kolegice kako se trude na bilo koji nacin da ih primijeti, rijetke su bile uspjesne zato sto je bio na glasu kao arogantan i umisljen. Na prvu i jeste takav, dok ga bolje ne upoznate.
Kad smo se upoznali bio je u dugogodisnjoj vezi, mogu slobodno reci izvanbracnom braku, zivjeli su zajedno duzi niz godina. Nije je varao sa mnom ali bilo je medjusobnih simpatija te je on prekinuo vezu i mi smo prohodali. Sad smo u braku 3 godine. Inace prema meni je divan, pazljiv, nezan, strastven, muskarac kakvog sam cekala. Vidim oko sebe, dosta veza, brakova, gde muskarci srednjih godina varaju sa djevojcicama, svoje zene. A on je upravo djevojčicama, studenticama okruzen.
Bojim se da zbo toga ne upropastim ovu svoju vezu, kojoj ne mogu da nadjem nijednu drugu zamerku. ‚‚Samo‚‚ ne znam kako da izbacim strah da ce me moj partner prevariti za 10, 15, godina. A i trenutno postoji crv sumnje iako mi ne daje povoda nimalo. Bukvalno smo i dalje u fazi "medenog mjeseca" i nigdje ne idemo jedno bez drugoga, svaki slobodan trenutak je nas, a i porukicama se cujemo dok smo na poslu. Tako da nema me gdje varati da i hoce, iako smo dok sam studirala i kad smo prohodali imali bliskih kontakta i na fakultetu, pa od tu dolazi jos dodatna briga.
bez veze zvuči, ali ovde imam slobodu da pišem ono sto ne bih nikom rekla.....

Kako se vi ‚‚borite‚‚ sa tim i da li uopste razmišljate o tome?
moee
Posts: 1379
Joined: 07/06/2011 10:44

#2 Re: Muž i studentkinje

Post by moee »

Troll warning :run:
nekome
Posts: 2878
Joined: 17/05/2011 10:41

#3 Re: Muž i studentkinje

Post by nekome »

udala si se sa 22 za osobu sa 36 god?
moee wrote: 16/01/2022 23:16 Troll warning :run:
+1
swanfilter
Posts: 7476
Joined: 06/06/2008 18:52

#4 Re: Muž i studentkinje

Post by swanfilter »

Nežan i sveučilište ...
tap3ah75
Posts: 5941
Joined: 07/09/2009 14:14

#5 Re: Muž i studentkinje

Post by tap3ah75 »

moee wrote: 16/01/2022 23:16 Troll warning :run:
Malo silovanje malo muž profesor.

Ugl. kad mu dosadiš naći će on opet neku studenticu da tarlaha.
Kao što si i ti zamijenila tu kad ste započeli vezu.
Bobi
Forum administrator
Posts: 31988
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#6 Re: Muž i studentkinje

Post by Bobi »

Na prvoj temi je u kasnim tridesetim a sad ima 25 :D.
DonieBrasco
Posts: 15197
Joined: 31/08/2016 16:09

#7 Re: Muž i studentkinje

Post by DonieBrasco »

Image

Da ovo slucajno nije taj profesor ?
nekome
Posts: 2878
Joined: 17/05/2011 10:41

#8 Re: Muž i studentkinje

Post by nekome »

Bobi wrote: 16/01/2022 23:22 Na prvoj temi je u kasnim tridesetim a sad ima 25 :D.


:D
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1200
Joined: 27/10/2021 22:23

#9 Re: Muž i studentkinje

Post by ljubicasti limun »

Image

Na onoj temi o traumi zbog silovanja ti napisa da si u kasnim tridesetim...

A ja ti jos levat idem odgovarati obzirno da ti dam podrsku :lol:

Hajd, prestani mastati toliko o ovakvim stvarima, Averry. Nije to zdravo ;-)
User avatar
ladacoko
Posts: 2601
Joined: 25/06/2011 20:51
Location: pucam penale

#10 Re: Muž i studentkinje

Post by ladacoko »

Tuga da ova drzava nema apsolutno nikavu podrsku za pshicki nestabilne osobe.

Ovo ne treba ismijavati, nije ova osoba nikakav trol vec je osoba koja ima ozbiljnih psihickih problema
User avatar
elma85
Posts: 7
Joined: 16/01/2022 00:19
Location: Sarajevo
Vozim: Opel Corsa
Horoskop: Vaga

#11 Re: Muž i studentkinje

Post by elma85 »

Bobi wrote: 16/01/2022 23:22 Na prvoj temi je u kasnim tridesetim a sad ima 25 :D.
Povrata Avery iz buducnosti :) .
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#12 Re: Muž i studentkinje

Post by preselio na ahiret »

Averyy wrote: 16/01/2022 23:13 Imam 25 godina muz je 14 godina stariji. Profesor je na jednom veleucilisnom programu i tako smo se i upoznali prije 5 godina. Nije meni predavao ali smo se upoznali na fakultetu. Za njega odavno po faksu kruze price izmedju studentica, mlad je i privlacan muskarac i kao takav omiljen medju studenticama. Jos dok nismo bili zajedno cesto bi cula kolegice kako se trude na bilo koji nacin da ih primijeti, rijetke su bile uspjesne zato sto je bio na glasu kao arogantan i umisljen. Na prvu i jeste takav, dok ga bolje ne upoznate.
Kad smo se upoznali bio je u dugogodisnjoj vezi, mogu slobodno reci izvanbracnom braku, zivjeli su zajedno duzi niz godina. Nije je varao sa mnom ali bilo je medjusobnih simpatija te je on prekinuo vezu i mi smo prohodali. Sad smo u braku 3 godine. Inace prema meni je divan, pazljiv, nezan, strastven, muskarac kakvog sam cekala. Vidim oko sebe, dosta veza, brakova, gde muskarci srednjih godina varaju sa djevojcicama, svoje zene. A on je upravo djevojčicama, studenticama okruzen.
Bojim se da zbo toga ne upropastim ovu svoju vezu, kojoj ne mogu da nadjem nijednu drugu zamerku. ‚‚Samo‚‚ ne znam kako da izbacim strah da ce me moj partner prevariti za 10, 15, godina. A i trenutno postoji crv sumnje iako mi ne daje povoda nimalo. Bukvalno smo i dalje u fazi "medenog mjeseca" i nigdje ne idemo jedno bez drugoga, svaki slobodan trenutak je nas, a i porukicama se cujemo dok smo na poslu. Tako da nema me gdje varati da i hoce, iako smo dok sam studirala i kad smo prohodali imali bliskih kontakta i na fakultetu, pa od tu dolazi jos dodatna briga.
bez veze zvuči, ali ovde imam slobodu da pišem ono sto ne bih nikom rekla.....

Kako se vi ‚‚borite‚‚ sa tim i da li uopste razmišljate o tome?
Normalno je da muskarac vara,nemoj da te to sekira.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2429
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#13 Re: Muž i studentkinje

Post by ZyzzSar »

Bobi wrote: 16/01/2022 23:22 Na prvoj temi je u kasnim tridesetim a sad ima 25 :D.
zaboravio/la za prvu temu :D , ali ima neku dozu kreativnosti, nije lose

ali kad se pominje, kod mene je kolegica bila 2g u vezi sa profesorom (njoj 20-21g kad su poceli, njemu 34-35g)
tako da nije da na faksovima ne bude takvih stvari hah
User avatar
vjeshalica
Posts: 16989
Joined: 31/03/2019 14:56

#14 Re: Muž i studentkinje

Post by vjeshalica »

Nije zaboravio/la nego je glupendara
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2017
Joined: 14/06/2017 17:07

#15 Re: Muž i studentkinje

Post by MehmedPasaMoric »

Averyy wrote: 16/01/2022 23:13 veleucilisnom
Slab copy paste, ja mu dajem 4/10
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#16 Re: Muž i studentkinje

Post by Samprotivsviju »

Dio teksta izgleda ukraden sa https://www.ana.rs/forum/index.php?topic=161158.0 a dio odnekud drugo, uglavnom corba :D
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5529
Joined: 04/08/2020 19:22

#17 Re: Muž i studentkinje

Post by -Chesterfield- »

Averyy wrote: 16/01/2022 23:13 Imam 25 godina muz je 14 godina stariji.

‚‚Samo‚‚ ne znam kako da izbacim strah da ce me moj partner prevariti za 10, 15, godina.
Statistika kaže da muževi sa 54 godine vole varati svoje žene.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40317
Joined: 29/06/2011 23:39

#18 Re: Muž i studentkinje

Post by dječak sa šibicama »

Ozenio sam 12 godina mladju prostitutku, mlada je zgodna napucana radila je kao elitna po Dubaiju, obecala je da se vise nece baviti najstarijim zanatom ali ja joj, iz nekog razloga ne znam kojeg, bas i ne vjerujem.
Trenutno je na odmoru sa drugaricama u Dubaiju.

Sta da radim :(
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#19 Re: Muž i studentkinje

Post by Sydnor »

Sa mnom u teretanu je išao profa na fakultetu koji je bio razveden od žene i vodao prezgodnu curu dooosta mlađu od njega s kojom danas ima i dijete :lol: kako je teretana bila isključivo muška bilo je svakakve priče, a malo malo se hvalio kako guzi studentkinje :lol: kaže nema šta ne bi uradile za ocjenu, same mi se nude.

Nadam se da je svaka sličnost sa autorkom posta slučajna :lol:

Još najgore što ga danas po medijima stalno provlače, kao on neki intelektualac i promjena nabolje :run:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#20 Re: Muž i studentkinje

Post by plain vanilla »

Izvanbracni brak :lol:
Sile_sile_sa
Posts: 95
Joined: 09/11/2020 22:53

#21 Re: Muž i studentkinje

Post by Sile_sile_sa »

Averyy wrote: 16/01/2022 23:13 Imam 25 godina muz je 14 godina stariji. Profesor je na jednom veleucilisnom programu i tako smo se i upoznali prije 5 godina. Nije meni predavao ali smo se upoznali na fakultetu. Za njega odavno po faksu kruze price izmedju studentica, mlad je i privlacan muskarac i kao takav omiljen medju studenticama. Jos dok nismo bili zajedno cesto bi cula kolegice kako se trude na bilo koji nacin da ih primijeti, rijetke su bile uspjesne zato sto je bio na glasu kao arogantan i umisljen. Na prvu i jeste takav, dok ga bolje ne upoznate.
Kad smo se upoznali bio je u dugogodisnjoj vezi, mogu slobodno reci izvanbracnom braku, zivjeli su zajedno duzi niz godina. Nije je varao sa mnom ali bilo je medjusobnih simpatija te je on prekinuo vezu i mi smo prohodali. Sad smo u braku 3 godine. Inace prema meni je divan, pazljiv, nezan, strastven, muskarac kakvog sam cekala. Vidim oko sebe, dosta veza, brakova, gde muskarci srednjih godina varaju sa djevojcicama, svoje zene. A on je upravo djevojčicama, studenticama okruzen.
Bojim se da zbo toga ne upropastim ovu svoju vezu, kojoj ne mogu da nadjem nijednu drugu zamerku. ‚‚Samo‚‚ ne znam kako da izbacim strah da ce me moj partner prevariti za 10, 15, godina. A i trenutno postoji crv sumnje iako mi ne daje povoda nimalo. Bukvalno smo i dalje u fazi "medenog mjeseca" i nigdje ne idemo jedno bez drugoga, svaki slobodan trenutak je nas, a i porukicama se cujemo dok smo na poslu. Tako da nema me gdje varati da i hoce, iako smo dok sam studirala i kad smo prohodali imali bliskih kontakta i na fakultetu, pa od tu dolazi jos dodatna briga.
bez veze zvuči, ali ovde imam slobodu da pišem ono sto ne bih nikom rekla.....

Kako se vi ‚‚borite‚‚ sa tim i da li uopste razmišljate o tome?
Ako je on ostavio dugogodišnju vezu zbog tebe, postoji opasnost da i tebe ostavi zbog druge djevojke,
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#22 Re: Muž i studentkinje

Post by preselio na ahiret »

sherbett wrote: 28/01/2022 21:22
preselio na ahiret wrote: 17/01/2022 01:19
Normalno je da muskarac vara,nemoj da te to sekira.
Pa djes ti?
Doma ili kuci,kako ko vise voli :lol:
đesi ti
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65584
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#23 Re: Muž i studentkinje

Post by _BataZiv_0809 »

Image
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#24 Re: Muž i studentkinje

Post by zijancer »

mislim da je mmbj nenadnašan :P
(toliko o studijama)
User avatar
krofnaa*
Posts: 189
Joined: 30/04/2013 00:50

#25 Re: Muž i studentkinje

Post by krofnaa* »

Averyy wrote: 16/01/2022 23:13 Imam 25 godina muz je 14 godina stariji. Profesor je na jednom veleucilisnom programu i tako smo se i upoznali prije 5 godina. Nije meni predavao ali smo se upoznali na fakultetu. Za njega odavno po faksu kruze price izmedju studentica, mlad je i privlacan muskarac i kao takav omiljen medju studenticama. Jos dok nismo bili zajedno cesto bi cula kolegice kako se trude na bilo koji nacin da ih primijeti, rijetke su bile uspjesne zato sto je bio na glasu kao arogantan i umisljen. Na prvu i jeste takav, dok ga bolje ne upoznate.
Kad smo se upoznali bio je u dugogodisnjoj vezi, mogu slobodno reci izvanbracnom braku, zivjeli su zajedno duzi niz godina. Nije je varao sa mnom ali bilo je medjusobnih simpatija te je on prekinuo vezu i mi smo prohodali. Sad smo u braku 3 godine. Inace prema meni je divan, pazljiv, nezan, strastven, muskarac kakvog sam cekala. Vidim oko sebe, dosta veza, brakova, gde muskarci srednjih godina varaju sa djevojcicama, svoje zene. A on je upravo djevojčicama, studenticama okruzen.
Bojim se da zbo toga ne upropastim ovu svoju vezu, kojoj ne mogu da nadjem nijednu drugu zamerku. ‚‚Samo‚‚ ne znam kako da izbacim strah da ce me moj partner prevariti za 10, 15, godina. A i trenutno postoji crv sumnje iako mi ne daje povoda nimalo. Bukvalno smo i dalje u fazi "medenog mjeseca" i nigdje ne idemo jedno bez drugoga, svaki slobodan trenutak je nas, a i porukicama se cujemo dok smo na poslu. Tako da nema me gdje varati da i hoce, iako smo dok sam studirala i kad smo prohodali imali bliskih kontakta i na fakultetu, pa od tu dolazi jos dodatna briga.
bez veze zvuči, ali ovde imam slobodu da pišem ono sto ne bih nikom rekla.....

Kako se vi ‚‚borite‚‚ sa tim i da li uopste razmišljate o tome?
Već viđeno 1000 puta, u filmovima, serijama i jeftinim ljubavnim romanima. Atraktivni profesor i studentica, uplove u zabranjenu tajnu vezu, kasnije se formira veza. Nakon 5-6 godina monotonog braka, profesor pronalazi novu studenticu i ponavlja se ciklus.
Post Reply