Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
potpuni stranac
Posts: 807
Joined: 13/03/2008 09:54
Location: Lost at space and time

#1 Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by potpuni stranac »

Je li se samo meni čini da ovaj portal sve češće prenosi "vijesti" iz nekih vokojebina sa tendecioznim naslovima poput ovog? Propaganda?
juventino77
Posts: 91
Joined: 14/09/2010 22:01

#2 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by juventino77 »

ma jbajiga, opste je ludilo prema muslimanima u svijetu, ili si terorista ili tuces zenu i tretiras je kao rob, ili je kamenujes zbog raznoraznih razloga, kreira se percepcija da vjera ubija a da onaj koji ubije nije kriv, nego vjera,valja se s tim nosit, ako si vjernik odmah si neandertalac itd itd. Najbolja mi je ona majica sto su je nosili po New Yorku sa natpisom "I am muslim, dont be afraid" :D
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#3 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by zonbirile »

potpuni stranac wrote:Je li se samo meni čini da ovaj portal sve češće prenosi "vijesti" iz nekih vokojebina sa tendecioznim naslovima poput ovog? Propaganda?
----------------------------------
daj vijest
User avatar
potpuni stranac
Posts: 807
Joined: 13/03/2008 09:54
Location: Lost at space and time

#4 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by potpuni stranac »

zonbirile wrote:
potpuni stranac wrote:Je li se samo meni čini da ovaj portal sve češće prenosi "vijesti" iz nekih vokojebina sa tendecioznim naslovima poput ovog? Propaganda?
----------------------------------
daj vijest

http://www.sarajevo-x.com/svijet/clanak/110531022
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#5 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by Truba »

potencira se isto kao i svećenici pedofili i te famozni krstaški ratovi
dakle kako kome kad odgovara

a da ima luđaka na svim stranama ima
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#6 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by nellington »

Što me trže sa imenom i prezimenom u vijesti "Katja Koren"... sjetih se one skijašice :-?
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#7 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by cyprus »

komi wrote:potencira se isto kao i svećenici pedofili i te famozni krstaški ratovi
dakle kako kome kad odgovara

a da ima luđaka na svim stranama ima
:thumbup:
User avatar
potpuni stranac
Posts: 807
Joined: 13/03/2008 09:54
Location: Lost at space and time

#8 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by potpuni stranac »

juventino77 wrote:ma jbajiga, opste je ludilo prema muslimanima u svijetu, ili si terorista ili tuces zenu i tretiras je kao rob, ili je kamenujes zbog raznoraznih razloga, kreira se percepcija da vjera ubija a da onaj koji ubije nije kriv, nego vjera,valja se s tim nosit, ako si vjernik odmah si neandertalac itd itd. Najbolja mi je ona majica sto su je nosili po New Yorku sa natpisom "I am muslim, dont be afraid" :D
sarajevo-x je prikriveni aktivni učesnik u širenju propagande protiv muslimana.
User avatar
potpuni stranac
Posts: 807
Joined: 13/03/2008 09:54
Location: Lost at space and time

#9 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by potpuni stranac »

komi wrote:potencira se isto kao i svećenici pedofili i te famozni krstaški ratovi
dakle kako kome kad odgovara

a da ima luđaka na svim stranama ima
ne znam baš, odavno nisu prenijeli takvu vijest, uglavnom se fokusiraju na "teroriste".
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#10 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by cyprus »

potpuni stranac wrote:
juventino77 wrote:ma jbajiga, opste je ludilo prema muslimanima u svijetu, ili si terorista ili tuces zenu i tretiras je kao rob, ili je kamenujes zbog raznoraznih razloga, kreira se percepcija da vjera ubija a da onaj koji ubije nije kriv, nego vjera,valja se s tim nosit, ako si vjernik odmah si neandertalac itd itd. Najbolja mi je ona majica sto su je nosili po New Yorku sa natpisom "I am muslim, dont be afraid" :D
sarajevo-x je prikriveni aktivni učesnik u širenju propagande protiv muslimana.
Ne znam, meščini da si i ti... kako inače protumačit temu sa ovakvim naslovom :evil: :D
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#11 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by zonbirile »

potpuni stranac wrote:
juventino77 wrote:ma jbajiga, opste je ludilo prema muslimanima u svijetu, ili si terorista ili tuces zenu i tretiras je kao rob, ili je kamenujes zbog raznoraznih razloga, kreira se percepcija da vjera ubija a da onaj koji ubije nije kriv, nego vjera,valja se s tim nosit, ako si vjernik odmah si neandertalac itd itd. Najbolja mi je ona majica sto su je nosili po New Yorku sa natpisom "I am muslim, dont be afraid" :D
sarajevo-x je prikriveni aktivni učesnik u širenju propagande protiv muslimana.
-------------------------------------------------------------
Ukrajina
Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote
Tinejdžerka iz Ukrajine, koja je bila muslimanske vjeroispovijesti, kamenovana je do smrti nakon učešća na takmičenju ljepote u toj zemlji.
Katja Koren (19) pronađena je mrtva u blizini jednog sela u regiji Krima, nedaleko od njene kuće. Njeni prijatelji kažu da je voljela nositi modernu odjeću te da je bila sedma na takmičenju ljepote.

Njeno tijelo je pokopano u šumi, a pronađena je sedam dana nakon što je nestala. Policija je otvorila istragu, a spominje se kako su za djevojčino ubistvo odgovorna trojica mladića muslimana koji su je ubili tvrdeći da njihov zločin ima opravdanje u islamu.

Jedan od njih trojice je uhapšen, riječ je o 16-godišnjem Bihalu Gazievu koji je rekao da ne žali zbog njene smrti jer je prekršila šerijat, prenio je Daily Mail.
------------------------------------
izvini molim te ,gdje je ovde propaganda i ko je širi :-)
User avatar
potpuni stranac
Posts: 807
Joined: 13/03/2008 09:54
Location: Lost at space and time

#12 Re: Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Post by potpuni stranac »

zonbirile wrote:
potpuni stranac wrote:
juventino77 wrote:ma jbajiga, opste je ludilo prema muslimanima u svijetu, ili si terorista ili tuces zenu i tretiras je kao rob, ili je kamenujes zbog raznoraznih razloga, kreira se percepcija da vjera ubija a da onaj koji ubije nije kriv, nego vjera,valja se s tim nosit, ako si vjernik odmah si neandertalac itd itd. Najbolja mi je ona majica sto su je nosili po New Yorku sa natpisom "I am muslim, dont be afraid" :D
sarajevo-x je prikriveni aktivni učesnik u širenju propagande protiv muslimana.
-------------------------------------------------------------
Ukrajina
Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote
Tinejdžerka iz Ukrajine, koja je bila muslimanske vjeroispovijesti, kamenovana je do smrti nakon učešća na takmičenju ljepote u toj zemlji.
Katja Koren (19) pronađena je mrtva u blizini jednog sela u regiji Krima, nedaleko od njene kuće. Njeni prijatelji kažu da je voljela nositi modernu odjeću te da je bila sedma na takmičenju ljepote.

Njeno tijelo je pokopano u šumi, a pronađena je sedam dana nakon što je nestala. Policija je otvorila istragu, a spominje se kako su za djevojčino ubistvo odgovorna trojica mladića muslimana koji su je ubili tvrdeći da njihov zločin ima opravdanje u islamu.

Jedan od njih trojice je uhapšen, riječ je o 16-godišnjem Bihalu Gazievu koji je rekao da ne žali zbog njene smrti jer je prekršila šerijat, prenio je Daily Mail.
------------------------------------
izvini molim te ,gdje je ovde propaganda i ko je širi :-)
direktore, propaganda je između ostalog i to što u naslovu stoji muslimanka. kao da je to najvažnije u svemu, da nije ovo što ja tvrdim da jeste jednostavno bi napisali djevojka. nadalje, propaganda je to što su u zadnje vrijeme fokusiraju samo na muslimane i nekakve kvazi vijesti iz nekih vokojebina pokušavajući obikovati precepciju ljudi o muslimanima. nadalje, propaganda nije samo širenje laži, kako neuki misle, već i učestalo potenciranje na nečemu kako bi se stekao privid o veličini i učestalosti "pojave"....
Locked