Muško ženska prijateljstva

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#501 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

E&E wrote:Prijateljica ti moze biti samo neka koja je kao sto kolega rece lopata, a drzis je "uz sebe" zato sto ima dobre prijateljice i to je to.
kolega nije rekao to...
ko razumije, shvatice.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#502 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Samprotivsviju »

LIcno sam znao vezu,gdje su momak i cura bili najbolji prijatelji...nekih 6-7 godina...nakon cega su usli u vezu...Medjutim zlatno pravilo svega toga je da muskarac i zena ako funkcionisu dobro kao prijatelji,daleko od toga da moraju funkcionisati kao i partneri...sto se ispostavilo i tacno u ovoj vezi...Prijatelj je postao uzasno ljubomorno/posesivan..da bi ga ostavila nakon svega 3-4 mjeseca veze...nakon cega je i logicno puklo prijateljstvo.
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#503 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by malaplavooka »

Samprotivsviju wrote:LIcno sam znao vezu,gdje su momak i cura bili najbolji prijatelji...nekih 6-7 godina...nakon cega su usli u vezu...Medjutim zlatno pravilo svega toga je da muskarac i zena ako funkcionisu dobro kao prijatelji,daleko od toga da moraju funkcionisati kao i partneri...sto se ispostavilo i tacno u ovoj vezi...Prijatelj je postao uzasno ljubomorno/posesivan..da bi ga ostavila nakon svega 3-4 mjeseca veze...nakon cega je i logicno puklo prijateljstvo.
To je haman pravilo....
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#504 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Mariella »

Filter wrote:
Mariella wrote:Joj ladyblue lako se nad tim "zgrazavat" ali ako pogledas takva je situacija u 90% slucajeva, ako ne i vise. A ovo ostalo su iznimci. Plus jos ako se pogleda onaj klip i doda tome da samo forumasice tvrde kako je to cista glupost :lol:

Ocigledno se onda mi zavaravamo, i govorimo i u ime muskaraca :-)
prijateljstvo i jeste iznimka u moru poznanstava...

ako otprilike 90% tvog muskog drustva te ne posmatra kao potencijalnu metu, onda moras stati pred ogledalo i dobro se zamisliti... ili su oni homo ili si ti lopata??
Ne kontam samo sto si mene citirao s obzirom da nikad nisam rekla da muskarci moraju biti ili homo ili cura ruzna da bi prijateljstvo bilo moguce.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#505 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Troll_Happens »

prijateljstva izmedju M i Z nema...

ima ako je cura grob i ako momak preko nje hoce da dodje do nekih vecih ciljeva...

sve ostalo je SF :)
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#506 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Mariella »

Treba napraviti anketu sa 4 opcije:

Zensko sam i vjerujem u musko zenska prijateljstva
Zensko sam i ne vjerujem u musko zenska prijateljstva
Musko sam i vjerujem u musko zenska prijateljstva
Musko sam i ne vjerujem u musko zenska prijateljstva

:D :lol:
User avatar
Filter
Posts: 8045
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#507 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Filter »

Mariella wrote:
Filter wrote:
Mariella wrote:Joj ladyblue lako se nad tim "zgrazavat" ali ako pogledas takva je situacija u 90% slucajeva, ako ne i vise. A ovo ostalo su iznimci. Plus jos ako se pogleda onaj klip i doda tome da samo forumasice tvrde kako je to cista glupost :lol:

Ocigledno se onda mi zavaravamo, i govorimo i u ime muskaraca :-)
prijateljstvo i jeste iznimka u moru poznanstava...

ako otprilike 90% tvog muskog drustva te ne posmatra kao potencijalnu metu, onda moras stati pred ogledalo i dobro se zamisliti... ili su oni homo ili si ti lopata??
Ne kontam samo sto si mene citirao s obzirom da nikad nisam rekla da muskarci moraju biti ili homo ili cura ruzna da bi prijateljstvo bilo moguce.
boldirani dio je rep. na tvoj post

ima prijateljstava izmedju M/Z bez obzira na fizicki izgled ili odredjenja ali su jako rijetka
i jako vrijedna :)

a drugi dio posta ...
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#508 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by male_okice »

hm...ne znam ne mogu reci da ne vjerujem ali ni da ne vjerujem. Imala sam muskih prijatelja ali ni sa kim nisam bila toliko bas bliska kao sto sam sa prijateljicama tako da su oni uvijek bili prijatelji ali mogli postati i vise od toga. Jesam se jedno vrijeme intenzivno druzila sa jednim momkom ali poslije odredjenog vremena ja nisam vise bila sigurna jesmo li prijatelji ili ja nemam hrabrosti da priznam da sam se zaljubila. Jednostavno tesko je ako ti je prijatelj fizicki privlacan, i jos ako imate nekih 100 stvari zajednickih, i jos ako provodite toliko vremena skupa to sve zadrzati na nekoj platonskoj osnovi ili ganjati neki visi cilj prijateljstva.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#509 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by kritichar »

male_okice wrote:hm...ne znam ne mogu reci da ne vjerujem ali ni da ne vjerujem. Imala sam muskih prijatelja ali ni sa kim nisam bila toliko bas bliska kao sto sam sa prijateljicama tako da su oni uvijek bili prijatelji ali mogli postati i vise od toga. Jesam se jedno vrijeme intenzivno druzila sa jednim momkom ali poslije odredjenog vremena ja nisam vise bila sigurna jesmo li prijatelji ili ja nemam hrabrosti da priznam da sam se zaljubila. Jednostavno tesko je ako ti je prijatelj fizicki privlacan, i jos ako imate nekih 100 stvari zajednickih, i jos ako provodite toliko vremena skupa to sve zadrzati na nekoj platonskoj osnovi ili ganjati neki visi cilj prijateljstva.
ako ovo boldirano postoji izmedju muskarca i zene i ako su pravi prijatelji, onda s njima nesto nije u redu :roll:



cudite se sada slobodno :| ;-)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#510 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by MedenoSrce »

Imam ja trojicu muških prijatelja, nekima sam bila i kum na vjenčanju.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#511 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by plain vanilla »

Jedan001 wrote:prijateljstva izmedju M i Z nema...

ima ako je cura grob i ako momak preko nje hoce da dodje do nekih vecih ciljeva...

sve ostalo je SF :)
a ako je on grob?
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#512 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Samprotivsviju »

plain vanilla wrote:
Jedan001 wrote:prijateljstva izmedju M i Z nema...

ima ako je cura grob i ako momak preko nje hoce da dodje do nekih vecih ciljeva...

sve ostalo je SF :)
a ako je on grob?
Muskarac nije nikad grob...impossible 8-)
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#513 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by malaplavooka »

Samprotivsviju wrote:
plain vanilla wrote:
Jedan001 wrote:prijateljstva izmedju M i Z nema...

ima ako je cura grob i ako momak preko nje hoce da dodje do nekih vecih ciljeva...

sve ostalo je SF :)
a ako je on grob?
Muskarac nije nikad grob...impossible 8-)
Ma nema šanseeeeeee jel' dde??????????? :evil:
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#514 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by malaplavooka »

MedenoSrce wrote:Imam ja trojicu muških prijatelja, nekima sam bila i kum na vjenčanju.

A šta ću ja ako ovaj mene zovne da mu budem kuma? Joj horora :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#515 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by MedenoSrce »

Moji prijatelji niti su grob, niti sam ja grob, samo smo selektivni po pitanju osoba s kojima stupamo u intimne odnose. Također možemo komunicirati bez seksualnih pretenzija jer se vodimo intelektualnom kompatibilnošću.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#516 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Strpljiva »

Mariella wrote:Treba napraviti anketu sa 4 opcije:

Zensko sam i vjerujem u musko zenska prijateljstva
Zensko sam i ne vjerujem u musko zenska prijateljstva
Musko sam i time je sve rečeno

:D :lol:
:)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#517 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by spreca »

Samprotivsviju wrote:
plain vanilla wrote:
Jedan001 wrote:prijateljstva izmedju M i Z nema...

ima ako je cura grob i ako momak preko nje hoce da dodje do nekih vecih ciljeva...

sve ostalo je SF :)
a ako je on grob?
Muskarac nije nikad grob...impossible 8-)
Muskarac samo malo ljepsi od majmuna je LJEPOTAN :D :lol: :lol:
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#518 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Strpljiva »

MedenoSrce wrote:Moji prijatelji niti su grob, niti sam ja grob, samo smo selektivni po pitanju osoba s kojima stupamo u intimne odnose. Također možemo komunicirati bez seksualnih pretenzija jer se vodimo intelektualnom kompatibilnošću.
No hard feelings medeno, ali mislim da su vam i seksualne orijentacije kompatibilne.
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#519 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by 6.april »

Meni je samo jako drago da je moj sadašnji momak meni vrlo otvoreno rekao da od našeg prijateljevanja nema ništa, i da želi više.
Najljepša stvar u mom životu.
Skupa smo i nikada mi nije bilo bolje.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#520 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Samprotivsviju »

Muskarac kakav god da je,stvoren je sa svrhom da vama uljepsa/zagorca zivot,a i uostalom nemozete bez nas.. :razz: 8-)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#521 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by spreca »

MedenoSrce wrote:Moji prijatelji niti su grob, niti sam ja grob, samo smo selektivni po pitanju osoba s kojima stupamo u intimne odnose. Također možemo komunicirati bez seksualnih pretenzija jer se vodimo intelektualnom kompatibilnošću.
Pet minuta mozemo pricati o bilo cemu ali ostalo vrijeme samo o korisnim :oops: stvarima :lol: :lol: :lol: ....'bem li ga ja nemam uopste prijateljica :? :lol: :lol: :lol: ...ja bi htio ...nce one :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#522 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by plain vanilla »

Samprotivsviju wrote:Muskarac kakav god da je,stvoren je sa svrhom da vama uljepsa/zagorca zivot,a i uostalom nemozete bez nas.. :razz: 8-)
jel ti nisi citao ono o krastavcima? :oops:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#523 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by kritichar »

Strpljiva wrote:
MedenoSrce wrote:Moji prijatelji niti su grob, niti sam ja grob, samo smo selektivni po pitanju osoba s kojima stupamo u intimne odnose. Također možemo komunicirati bez seksualnih pretenzija jer se vodimo intelektualnom kompatibilnošću.
No hard feelings medeno, ali mislim da su vam i seksualne orijentacije kompatibilne.
:lol: :lol: :thumbup:
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#524 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Samprotivsviju »

plain vanilla wrote:
Samprotivsviju wrote:Muskarac kakav god da je,stvoren je sa svrhom da vama uljepsa/zagorca zivot,a i uostalom nemozete bez nas.. :razz: 8-)
jel ti nisi citao ono o krastavcima? :oops:

Nisam 8-)

Zar bih trebao?

User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#525 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by MedenoSrce »

Družim se s njima od OŠ, dosta smo bliski i mislim da sa svojih skoro 30g znam šta je prijateljstvo.
Sada smo svi u sretnim i dugim vezama i, i dalje se družimo.
Najljepši period mog života je kada sam s njima izlazila, nikada se sigurnije nisam osjećala, a da sam se bolje zabavljala.
Nije tačno da se plavuše bolje zabavljaju, najbolje se zabavljaju muškarci. :)
Post Reply