Muško ženska prijateljstva

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#476 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by malaplavooka »

mala90 wrote:Ovakva prijateljstva su i te kako moguca.

Ja imam vec 4 godine prijatelja... najboljeg prijatelja... zna sve o meni i ja o njemu... zna za svakog momka s kojim sam bila i sta je sve bilo u tim vezama... takodje znam svaku curu s kojom je bio, kakva je koja, s kojom je spavao... davala sam mu milion savjeta kako da dobije curu neku curu... pricamo ko dva jarana o svemu... nikada mi nista nije palo na pamet, znam da nije ni njemu...sigurna sam u nase prijateljstvo... jer imam drugih prijatelja koji znaju dobacit "jesi dobra"... "veceras si bomba"... od njega to nikad nisam cula.. kad god popravljam sminku ili idem da se ogledam on kaze "hajd ba sta se lickas, ko da ce te ko gledat"... vidjamo se 2x sedmicno, cujemo se svaki dan na msn, fb, telefonom... Zajedno slavimo sve, nova godina, 1.maj, rodjendani... nekoliko puta sam kod njega prespavala i on kod mene...
za ove 4 godine nikada nisam primijetila da me drugacije gleda... mozda sto postoji cura (bivsa) koju on voli i dao bi sve da bude sa njom... i ja imam momka i volim ga... al stvarno je prijateljstvo.. i eto uspijeva :)

:) Ti se sada tako osjećaš ali....to što ti misliš da si ti njemu prijateljica-to stoji ali si za njega mnogo više, u to sam sigurna 100%.Ja imala...hmmmm, druga, prijatelja,brata...bio mi sve to, potpora kad je trebalo, rame za plakanje, frend za izlazak i provod...nikad mi ništa nije dobacio, niti sam osjetila neke insinuacije na ljubavnu vezu s njegove strane.Voljela sam ga, kao...kao nekog od rodbine, bio je definitivno mnogo više od prijatelja. Nikad nije ni s jednom curom prohodao a da ja na neki način nisam to odobrila, uvijek zezancije tipa: ma kakva ta, 0 bodova...I on bi tako postupao...I tako, prolazile godine, a znamo se iz djetinjstva još.Ja isto u nekim ne baš postojanim vezama...valjda sam sve muške nesvjesno poredila s njim...ne znam.Nedavno, počeo da me izbjegava, ne baš često ali dovoljno da se primjeti...Posvađamo se i ispsuje me na pasja kola što bi se reko..kako sam hladna, kako sam slijepa, kako sam iznagubila veliki dio svoje mladosti na nebitne tipove i karijeru a nikad nisam vidjela dalje od nosa... :!: :?: I onda lavina: kako sam mu prvi put srce slomila osmjehom upućenim drugom muškarcu, pa onda kad me odvezao na matursko a tamo me čekao drugi, pa kad sam diplomirala i uzela cvijeće od njega tek tako-bez hvala...pa...bezbroj stvari i situacija u kojima sam ga uzimala zdravo za gotovo, a ja to nisam primjećivala a njega je boljelo...Kad sam mu prigovorila da je šutio o tom, da ja to nisam znala..rekao je: znala si ali nisi htjela to priznati..ni sebi ni meni ni ikom! I to je tačno...to vidim sada.Sad ima djevojku, nekog ko zna da ga voli i drago mi je zbog toga ali lažem ako kažem da mi ne nedostaje i da u mom životu više ništa nije isto bez njega...ne pamtim kad smo se zadnji put čuli...a i kad ga nazovem ili on mene, pitanja tipa...hej, kako si? I to je sve... :( :zoka: Bez njega nije isto ali...nisam sebična i ako mu je bolje bez mene, onda ga i ne želim ometati jer jednostavno...nije to zaslužio...to što sam ja bla slijepa i mislila da će on uvijek da bude tu-to je moja greška.

Zato ti ne griješi, polako i razmisli ;) i znaj da je tačan onaj citat : muško i žensko ne mogu biti prijatelji-il' su familija il' nisu ništa.

Ne dozvoli da ti on bude ništa. :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#477 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

jako tesko, slazem se.
ne kazem ja da smo on i ja pravilo, cak stavise.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#478 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by ladyblue18 »

malaplavooka wrote:muško i žensko ne mogu biti prijatelji-il' su familija il' nisu ništa.
:-) allahselamet :-)
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#479 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by 6.april »

4 god. je jako kratko da bi se nazvalo pravim prijateljstvom.
sumirprimus
Posts: 81491
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#480 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by sumirprimus »

stani plavooka,ako nije nista sta je onda,bratov muz od sestrine zene? :D
ima ba prijateljstva,imo sam ja tri prijateljice u srednjoj... :mrgreen:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#481 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

malaplava - izvini, al' on je lik bez mooda. :sad:
protracio 5 ili 10 god. u patnji za tobom. sta je mislio da ces ti skontat.
meni kad bi se neko TOLIKO svidjao i bila zaljubljena, ja bi rekla i probala. ili bi se udaljila kad bi skontala da me ne zeli na taj nacin.
ne kontam :?
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#482 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Mariella »

Joj ladyblue lako se nad tim "zgrazavat" ali ako pogledas takva je situacija u 90% slucajeva, ako ne i vise. A ovo ostalo su iznimci. Plus jos ako se pogleda onaj klip i doda tome da samo forumasice tvrde kako je to cista glupost :lol:

Ocigledno se onda mi zavaravamo, i govorimo i u ime muskaraca :-)
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#483 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Melodicni »

Pitajte vi te vase jarane bil vam ga dali :) pa ces vidjet prijateljstva. Slozi ga jaran nisi uspjela ni da trepnes. Jedna od velikih zabluda modernog doba bas kao i americka borba za pravdu
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#484 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by malaplavooka »

ladyblue18 wrote:
malaplavooka wrote:muško i žensko ne mogu biti prijatelji-il' su familija il' nisu ništa.
:-) allahselamet :-)

Ma nemoj biti tako isključiva..ima tu nekih "prijateljstava" ali ovako bliskih , ne znam...moje iskustvo govori da ne može biti prijateljstva M-Ž, ako kod nekog nije tako to je onda vše nego lijepo. :thumbup:
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#485 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by visocicaguy »

@sve zene ovdje koje se pitaju je li im neko frend il nije:

postavite sliku i ja cu vam rec je l vas smatra prijateljicom ili ne
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#486 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by malaplavooka »

Michun wrote:malaplava - izvini, al' on je lik bez mooda. :sad:
protracio 5 ili 10 god. u patnji za tobom. sta je mislio da ces ti skontat.
meni kad bi se neko TOLIKO svidjao i bila zaljubljena, ja bi rekla i probala. ili bi se udaljila kad bi skontala da me ne zeli na taj nacin.
ne kontam :?
On je divan...vjeruj mi...samo, znaš kako je, ja sestra njegovog najboljeg druga, on ono drugi "brat"...i tako... :roll:
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#487 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by malaplavooka »

visocicaguy wrote:@sve zene ovdje koje se pitaju je li im neko frend il nije:

postavite sliku i ja cu vam rec je l vas smatra prijateljicom ili ne

Eh, da...čula sam nedavno jednu jako ružnu rečenicu:

"Prijateljica?- ženska osoba dovoljno ružna ili sa nekom izraženom manom radi koje ne bi u krevet s njom!"-muška definicija :(
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#488 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by visocicaguy »

@mpo

sto bi se reklo, "jebiga, tako ti je"
a vezano za ovo sestra najboljeg prijatelja, drugi brat, haman ista majka ovo ono

Image
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#489 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Melodicni »

@plavooka to je moja definicija bas sam krenuo ponovo da je napisem. I nije to ruzno nego je to istinito
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#490 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

malaplavooka wrote:
Michun wrote:malaplava - izvini, al' on je lik bez mooda. :sad:
protracio 5 ili 10 god. u patnji za tobom. sta je mislio da ces ti skontat.
meni kad bi se neko TOLIKO svidjao i bila zaljubljena, ja bi rekla i probala. ili bi se udaljila kad bi skontala da me ne zeli na taj nacin.
ne kontam :?
On je divan...vjeruj mi...samo, znaš kako je, ja sestra njegovog najboljeg druga, on ono drugi "brat"...i tako... :roll:
nisam rekla da nije divan, samo da nema mooda.
i nema.
pardon my french :D
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#491 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by visocicaguy »

kakvom muskarcu ovo moze biti prijateljica?

http://www.sarajevo-x.com/showtime/ljep ... 11222100#4

budimo malo realni..
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#492 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

visocicaguy wrote:kakvom muskarcu ovo moze biti prijateljica?

http://www.sarajevo-x.com/showtime/ljep ... 11222100#4

budimo malo realni..
jes vala. 'vakih visoko i sarajevo puno!
pa ne bi ni ja sa klunijem mogla biti jaranica :D
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#493 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by malaplavooka »

Michun wrote:
visocicaguy wrote:kakvom muskarcu ovo moze biti prijateljica?

http://www.sarajevo-x.com/showtime/ljep ... 11222100#4

budimo malo realni..
jes vala. 'vakih visoko i sarajevo puno!
pa ne bi ni ja sa klunijem mogla biti jaranica :D
Ja vala s Klunijem bih, sa coolin farellom ne bih ma nema šanse :lol: :lol: :lol:
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#494 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Melodicni »

Ima lijepo ime
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#495 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Samprotivsviju »

6.april wrote:4 god. je jako kratko da bi se nazvalo pravim prijateljstvom.

I to do da...definitivno.

4 godine nije nista..
User avatar
Filter
Posts: 8025
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#496 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Filter »

Mariella wrote:Joj ladyblue lako se nad tim "zgrazavat" ali ako pogledas takva je situacija u 90% slucajeva, ako ne i vise. A ovo ostalo su iznimci. Plus jos ako se pogleda onaj klip i doda tome da samo forumasice tvrde kako je to cista glupost :lol:

Ocigledno se onda mi zavaravamo, i govorimo i u ime muskaraca :-)
prijateljstvo i jeste iznimka u moru poznanstava...

ako otprilike 90% tvog muskog drustva te ne posmatra kao potencijalnu metu, onda moras stati pred ogledalo i dobro se zamisliti... ili su oni homo ili si ti lopata??
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#497 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Melodicni »

Ja sam to vrlo jednostavno rijesio. Svakoj curi iz svog drustva sam direktno ili indirektno stavio do znanja da bih je oplodio. Iazimo druzimo se haman svaku noc i ja im to iz noci u noc ponavljam da ne zaborave.svakako dajem im i prijateljske savjete idemo u kino i ostale prijateljske aktivnosti al u svakom trenutku znaju sto trebaju da znaju :D
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#498 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Samprotivsviju »

Filter wrote:
Mariella wrote:Joj ladyblue lako se nad tim "zgrazavat" ali ako pogledas takva je situacija u 90% slucajeva, ako ne i vise. A ovo ostalo su iznimci. Plus jos ako se pogleda onaj klip i doda tome da samo forumasice tvrde kako je to cista glupost :lol:

Ocigledno se onda mi zavaravamo, i govorimo i u ime muskaraca :-)
prijateljstvo i jeste iznimka u moru poznanstava...

ako otprilike 90% tvog muskog drustva te ne posmatra kao potencijalnu metu, onda moras stati pred ogledalo i dobro se zamisliti... ili su oni homo ili si ti lopata??
Odlicno receno :) :thumbup:
User avatar
E&E
Posts: 306
Joined: 24/09/2011 18:50

#499 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by E&E »

Prijateljica ti moze biti samo neka koja je kao sto kolega rece lopata, a drzis je "uz sebe" zato sto ima dobre prijateljice i to je to.
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#500 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by malaplavooka »

Samprotivsviju wrote:
Filter wrote:
Mariella wrote:Joj ladyblue lako se nad tim "zgrazavat" ali ako pogledas takva je situacija u 90% slucajeva, ako ne i vise. A ovo ostalo su iznimci. Plus jos ako se pogleda onaj klip i doda tome da samo forumasice tvrde kako je to cista glupost :lol:

Ocigledno se onda mi zavaravamo, i govorimo i u ime muskaraca :-)
prijateljstvo i jeste iznimka u moru poznanstava...

ako otprilike 90% tvog muskog drustva te ne posmatra kao potencijalnu metu, onda moras stati pred ogledalo i dobro se zamisliti... ili su oni homo ili si ti lopata??
Odlicno receno :) :thumbup:
Aha... :D sad znam da nisam lopata :D :D :lol:
Post Reply