Muško ženska prijateljstva

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#451 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by kritichar »

Mariella wrote: Odgovor na pitanje je dat :D Musko uvijek hoce da... :lol:
a zene se prave lude :mrgreen:
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#452 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Mariella »

Ili su naivne :D
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#453 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Hodidid »

Skandinavci su nasli lijek i za taj problem. Izumili su f..k buddies sistem. Dakle jaran se poseksa sa drugaricom i piche dalje ko drugovi. Naravno obadvoje moraju biti single da bi shema egzistirala. Dakle u nedostatku momka/cure zadovolji vas drugarica i vi nju i poslije nastavite se druzite do iduce prilike. I sve fercera za 10. Bar kod njih.

E sad kako taj sistem aplicirati kod nas je vec drugi par cipela i mislim da bi tu vec trebala pomoc Hepeka.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#454 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Ma.Le.Na »

ja sam sucker :roll: koji i dalje vjeruje u zh/m prijateljstva :roll:
mala90
Posts: 11
Joined: 13/09/2011 01:44

#456 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by mala90 »

Ovakva prijateljstva su i te kako moguca.

Ja imam vec 4 godine prijatelja... najboljeg prijatelja... zna sve o meni i ja o njemu... zna za svakog momka s kojim sam bila i sta je sve bilo u tim vezama... takodje znam svaku curu s kojom je bio, kakva je koja, s kojom je spavao... davala sam mu milion savjeta kako da dobije curu neku curu... pricamo ko dva jarana o svemu... nikada mi nista nije palo na pamet, znam da nije ni njemu...sigurna sam u nase prijateljstvo... jer imam drugih prijatelja koji znaju dobacit "jesi dobra"... "veceras si bomba"... od njega to nikad nisam cula.. kad god popravljam sminku ili idem da se ogledam on kaze "hajd ba sta se lickas, ko da ce te ko gledat"... vidjamo se 2x sedmicno, cujemo se svaki dan na msn, fb, telefonom... Zajedno slavimo sve, nova godina, 1.maj, rodjendani... nekoliko puta sam kod njega prespavala i on kod mene...
za ove 4 godine nikada nisam primijetila da me drugacije gleda... mozda sto postoji cura (bivsa) koju on voli i dao bi sve da bude sa njom... i ja imam momka i volim ga... al stvarno je prijateljstvo.. i eto uspijeva :)
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#457 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Samprotivsviju »

mala90 wrote:Ovakva prijateljstva su i te kako moguca.

Ja imam vec 4 godine prijatelja... najboljeg prijatelja... zna sve o meni i ja o njemu... zna za svakog momka s kojim sam bila i sta je sve bilo u tim vezama... takodje znam svaku curu s kojom je bio, kakva je koja, s kojom je spavao... davala sam mu milion savjeta kako da dobije curu neku curu... pricamo ko dva jarana o svemu... nikada mi nista nije palo na pamet, znam da nije ni njemu...sigurna sam u nase prijateljstvo... jer imam drugih prijatelja koji znaju dobacit "jesi dobra"... "veceras si bomba"... od njega to nikad nisam cula.. kad god popravljam sminku ili idem da se ogledam on kaze "hajd ba sta se lickas, ko da ce te ko gledat"... vidjamo se 2x sedmicno, cujemo se svaki dan na msn, fb, telefonom... Zajedno slavimo sve, nova godina, 1.maj, rodjendani... nekoliko puta sam kod njega prespavala i on kod mene...
za ove 4 godine nikada nisam primijetila da me drugacije gleda... mozda sto postoji cura (bivsa) koju on voli i dao bi sve da bude sa njom... i ja imam momka i volim ga... al stvarno je prijateljstvo.. i eto uspijeva :)
Cim nadjes momka,koji ti se doista budje svidjao i kad to preraste u ozbiljnu vezu (ljubav)...pojaviti ce se i moguci problemi sa tim prijateljom...pazi sto sam ti rekao :D

Zapisi ovo negdje sebi :)
User avatar
Naia
Posts: 15
Joined: 25/02/2011 11:03

#458 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Naia »

Samprotivsviju wrote:
mala90 wrote:Ovakva prijateljstva su i te kako moguca.

Ja imam vec 4 godine prijatelja... najboljeg prijatelja... zna sve o meni i ja o njemu... zna za svakog momka s kojim sam bila i sta je sve bilo u tim vezama... takodje znam svaku curu s kojom je bio, kakva je koja, s kojom je spavao... davala sam mu milion savjeta kako da dobije curu neku curu... pricamo ko dva jarana o svemu... nikada mi nista nije palo na pamet, znam da nije ni njemu...sigurna sam u nase prijateljstvo... jer imam drugih prijatelja koji znaju dobacit "jesi dobra"... "veceras si bomba"... od njega to nikad nisam cula.. kad god popravljam sminku ili idem da se ogledam on kaze "hajd ba sta se lickas, ko da ce te ko gledat"... vidjamo se 2x sedmicno, cujemo se svaki dan na msn, fb, telefonom... Zajedno slavimo sve, nova godina, 1.maj, rodjendani... nekoliko puta sam kod njega prespavala i on kod mene...
za ove 4 godine nikada nisam primijetila da me drugacije gleda... mozda sto postoji cura (bivsa) koju on voli i dao bi sve da bude sa njom... i ja imam momka i volim ga... al stvarno je prijateljstvo.. i eto uspijeva :)
Cim nadjes momka,koji ti se doista budje svidjao i kad to preraste u ozbiljnu vezu (ljubav)...pojaviti ce se i moguci problemi sa tim prijateljom...pazi sto sam ti rekao :D

Zapisi ovo negdje sebi :)

Totally agree!

Been there, done that....
Prati svaki tvoj pokret, on ima djevojke da zakumflira taj odnos, a ti lutaš. Sad je to nemoguće, ali
kad ti doođe u glavu, samo ćeš se okrenut a on će stajati tu kraj tebe, spreman!
Također znam da te je nemoguće ubijediti, al to nije ništa loše.
Kad su se u mom prijateljstvu počele dešavati neke sumnjive situacije, počela sam da guglam i naišla sam na:

http://www.e-muskarac.com/sexologija/mu ... jateljstvo

Sve mi je bilo jasno!
Ružno je reći da će se to prijateljstvo završiti ali... recimo da će trajati dok ne postane nešto više... ili manje!
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#459 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

ja imam prijatelja vec 15 god...sta cete na to reci :D
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#460 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by visocicaguy »

a je l moguce musko-musko prijateljstvo ako je jedan peder :D
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#461 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by sumirprimus »

visocicaguy wrote:a je l moguce musko-musko prijateljstvo ako je jedan peder :D
pa jasta neg je moguce nisu ni gejovi zivotinje da zaskoce svkog ko ima znas vec sta..
bezze...
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#462 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by mrtva kokoš »

Michun wrote:ja imam prijatelja vec 15 god...sta cete na to reci :D
he is a gay :mrgreen:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#463 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

šime.sparina wrote:
Michun wrote:ja imam prijatelja vec 15 god...sta cete na to reci :D
he is a gay :mrgreen:
nije...
a nisam ni ja gabor :D
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#464 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by ♥ Julianna ♥ »

Michun wrote:ja imam prijatelja vec 15 god...sta cete na to reci :D
Nema kemije :-D
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#465 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by 6.april »

Ima kemije samo nema s njene strane.
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#466 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by mig »

.
Last edited by mig on 22/02/2012 23:07, edited 2 times in total.
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#467 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by ♥ Julianna ♥ »

:lol: :lol: dobro, nema uzajamne kemije
Ustvari opet nema kemije. On ima potrebni kemijski elemenAt, ali njen nije kompatibilan da izazove hemijsku reakciju :-D
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#468 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by kritichar »

sa zenama nesto nije u redu :mrgreen: ;-)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#469 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

nema hemije zato smo razumna bica i druzenje nam je na prvom mjestu - on mene gleda kao sestru, ja njega kao brata. znamo se posvadjat ko brat i sestra :D
i ljudi moji, morate znati prioritete u zivotu. ako vam je prioritet da nekog nakon 2,3 god. prijateljstva zajasete onda niste ni bili prijatelji. za svaku vezu treba truda pa tako i za prijateljsku.
imala sam ja prijatelja (po 3,4 god) koji su bili drugaciji od ovoga...ali sad se pozdravimo u prolazu i to je to...da ne ulazim u detalje ali nije sex bio u pitanju - DA SE ZNA :D
truditi se oko ljudi, ulagati u prijateljstvo, to je pod moranje...nista ne dolazi samo. ko mi kaze da se izradio i da ga ja neko razorcarao - mogu samo reci: a ko od nas nije bio razocaran.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#470 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

mig wrote:
6.april wrote:Ima kemije samo nema s njene strane.
:lol: :thumbup: Sa ovim bih se cak i slozila.
ama kad smo se upoznali nije bila potrebna neka hemija da se zajases - mladost ludost. ali nismo htjeli zeznut dobro druzenje sa tim glupostima. i izgleda da smo bili u pravu.
ja vam svima iskreno zelim (oba spola) da naidjete na takvog prijatelja/prijateljicu u zivotu.
*mima*

#471 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by *mima* »

jos uvijek cudjenje pojedinaca na musko zenska prijateljstva.........steta
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#472 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by 6.april »

Ne radi se tu o jahanju kako to već nekoliko puta spominješ, nego o zaljubljenosti.
Teško da muškarac može "odoliti" da se ne zaljubi u nekoga kome posvećuje toliku pažnju.

Kakvo jahanje kakvi bakarači.
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#473 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by mig »

.
Last edited by mig on 22/02/2012 23:08, edited 1 time in total.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#474 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

6.april wrote:Ne radi se tu o jahanju kako to već nekoliko puta spominješ, nego o zaljubljenosti.
Teško da muškarac može "odoliti" da se ne zaljubi u nekoga kome posvećuje toliku pažnju.

Kakvo jahanje kakvi bakarači.
zaljubljenost - pa nije ni toga bilo. o jahanju iliti sexu pricamo jer je na ovoj temi vise puta spomenuto kako muski jedva cekaju da odrade, ne mogu da izdrze itd, itd. nije do mene :D

al' ne znam kako je vama (vecini) nemoguce da se druzite za zenskom osobom a da se ne zaljubite. ako krenes u druzenje s nekim onda je to to. naravno da postoje izuzeci i da ako je bas bas hemija i ljubav onda ne treba izbjegavati.
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#475 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by 6.april »

Vrlo rijetki slučajevi su zaljubljenosti "na prvu", na prvi pogled.
Provođenjem vremena s nekom osobom, u početku prijatelj-kolega i sl. , počinje uviđanje osobina kod te osobe koje vam se sviđaju. Valjda zato i provođenje vremena s tom osobom - da vam ne odgovara ne bi se ni družili.

Zato kažem, teško je kontrolisati zaljubljenost.
Post Reply