Musko zenska prijateljstva?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#176 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by nKrkan »

Mene jedne prilike jedna pocela i rodjakom zvat valjda iz nekog opreza
A sirota ne zna da meni treba upostvo za upotrebu ako vidim golo zensko
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#177 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by esmasaric »

djana77 wrote:Nevjerovatno je da se u mahali sve vidi,sve čuje,sve zna,i zidovi imaju uši i oči.
Ono što ti se danas čini kao izmišljotina dokonih kona i teta,sutra bi se moglo pokazati kao istinito.
Kako?To samo one znaju.
Iskustvo,pronicavost ili nešto treće.
Tek,dovoljno da se nevini šetač kroz mahalu zamisli.
Ali,ovo je već neka druga tema :)
Kad je neko došao kod mene da prespava, svi su ga vidjeli.
Kad su mi stan obijali, svi su spavali :D

Mahala je maloooo zastarjela. Da s rođakom prođem kroz nju, rekli bi da sam našla materijal za udaju. :-)
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#178 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by walter kurtz »

Prijatelj zeni mozes biti samo ako joj zavrsis po licu :zoka:
mini2
Posts: 518
Joined: 17/05/2011 00:06

#179 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by mini2 »

imam druga koji mi uživa davati komplimente, odmjeravati me i slično...neugodno pravo. upozorila ga x puta da to ne radi, doduše prestao je rekavši mi da će i dalje to misliti s tim da neće naglas izgovarati... bio je davno zaljubljen u mene i ubjeđuje me da je to prošlost. pitanje je je li mi on drug :-)
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#180 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by Itsoktobealone »

mini2 wrote:imam druga koji mi uživa davati komplimente, odmjeravati me i slično...neugodno pravo. upozorila ga x puta da to ne radi, doduše prestao je rekavši mi da će i dalje to misliti s tim da neće naglas izgovarati... bio je davno zaljubljen u mene i ubjeđuje me da je to prošlost. pitanje je je li mi on drug :-)
To ti je kao da pitaš jel' voda "mokra" il' jel šečer sladak. Eto ti odgovora :D
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#181 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by honky tonk »

Ima jedino ako je uzajamna seksualna neprivlacnost :zoka:
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#182 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by heat »

ima svega na dunjaluku al postenja najmanje :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#183 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by Truba »

mini2 wrote:imam druga koji mi uživa davati komplimente, odmjeravati me i slično...neugodno pravo. upozorila ga x puta da to ne radi, doduše prestao je rekavši mi da će i dalje to misliti s tim da neće naglas izgovarati... bio je davno zaljubljen u mene i ubjeđuje me da je to prošlost. pitanje je je li mi on drug :-)
ne znam jel ti drug ali većina muških bi i mrtvog ćetalja :D a ne devojče :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#184 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by annoy »

mini2 wrote:imam druga koji mi uživa davati komplimente, odmjeravati me i slično...neugodno pravo. upozorila ga x puta da to ne radi, doduše prestao je rekavši mi da će i dalje to misliti s tim da neće naglas izgovarati... bio je davno zaljubljen u mene i ubjeđuje me da je to prošlost. pitanje je je li mi on drug :-)
Osoba koja te komplimentira u toj mjeri da ti je neugodno, sigurno s tobom nema prijateljske namjere
Fizička privlačnost ne mora nužno biti prepreka prijateljstvu...ako se osobe znaju ponašati i to staviti "sa strane", što on očito ne zna pa si ga morala upozoriti
Nemoj puno mučit dečka, rekla bih da to što je bilo nije baš u prošlosti :wink:
mini2
Posts: 518
Joined: 17/05/2011 00:06

#185 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by mini2 »

postavljen je na mjesto najmanje 500 puta i počela ga izbjegavati jer je glavni uzrok svađa bio, u sada već prošloj vezi. poznajemo se dugo i drag mi a i on tvrdi da ne osjeća ništa. možda iz straha da me ne izgubi kao prijateljicu, ko će znati.
racionalista
Posts: 1475
Joined: 20/07/2012 20:40

#186 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by racionalista »

mini2 wrote:postavljen je na mjesto najmanje 500 puta i počela ga izbjegavati jer je glavni uzrok svađa bio, u sada već prošloj vezi. poznajemo se dugo i drag mi a i on tvrdi da ne osjeća ništa. možda iz straha da me ne izgubi kao prijateljicu, ko će znati.
Trebao je odma da presijece i zavrsi sa tobom. Previse filozofira :D
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#187 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by tagomago »

.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#188 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by ho oponopono »

...tipični zajeb frajera kad mu djeva servira "budimo frendovi" čupricu... ništ drugo do...eufemizam za šonju koji nikada neće dobiti malo akcije sa njenom pičetinom...pih...

...juri jado za tobom, gaji jebenu nadu nećeš li se nekada predomisliti možda...

...te traći bespotrebno vrijeme i ne poklanja ga bičarki koja ga neće odbiti...

...savjet šonji...dosta više besplatne vožnje...:pusi2:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#189 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by insomnia78 »

Image
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#190 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by tagomago »

.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40709
Joined: 29/06/2011 23:39

#191 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by dječak sa šibicama »

Ne mogu biti prijatelj za zenama, svaka hoce da spava samnom :roll:
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#192 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by tagomago »

ho oponopono wrote:...tipični zajeb frajera kad mu djeva servira "budimo frendovi" čupricu... ništ drugo do...eufemizam za šonju koji nikada neće dobiti malo akcije sa njenom pičetinom...pih...

...juri jado za tobom, gaji jebenu nadu nećeš li se nekada predomisliti možda...

...te traći bespotrebno vrijeme i ne poklanja ga bičarki koja ga neće odbiti...

...savjet šonji...dosta više besplatne vožnje...:pusi2:
u konkretnoj priči, šonjo je dobro proračunat lik, ne brigaj ti, ispunio je sve norme; zaručnica mu sjedi kući ne sluteći gdje je on i čeka ga dok on "sestrama" (ima ih više, tih sestara koje su samo drugarice) istu spiku priča - lijepe ste, dao bih sve da sam s tobom, i sl.

zato bolje da očajavaš za ljude u etiopiji, ne za ovim propalim bratexom.

demantujem mini2, šonjo nije glavni uzrok svađe i drugarica to zna, svađe nemaju veze sa šonjom. znala je i to i svašta još i kad je ove postove pisala, ali selektivno pričanje i prozivanje ljudi po forumu nije lijepo, pogotovo iznošenje nečeg intimnog, a godinama to već radi. pa se čovjek osjeti prozvanim, je li...

svejedno, šaljemo joj mahanje i halalimo joj sve.
mini2
Posts: 518
Joined: 17/05/2011 00:06

#193 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by mini2 »

ovim putem obraćam se moderatoru. ukoliko sam ja u svoja dva posta na ovoj temi ikoga lično prozvala, posebno gospođu tagomago, molim da me se banuje. iznijela sam vlastitu priču, nikoga uplela nisam a pogotovo iznijela "prljavi veš" gospođe...to moj nivo nije. isto tako, smatram da ovakvi postovi korisnice nisu ok, btw. to je javno prozivanje i molim za sankcionisanje. dok opet nije editovala post a prije toga piše gadosti. to je cyberbullying. hvala lijepo.
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#194 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by Mutivoda »

:lol:

e, moj bože
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#195 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by tagomago »

mini2 wrote:ovim putem obraćam se moderatoru. ukoliko sam ja u svoja dva posta na ovoj temi ikoga lično prozvala, posebno gospođu tagomago, molim da me se banuje. iznijela sam vlastitu priču, nikoga uplela nisam a pogotovo iznijela "prljavi veš" gospođe...to moj nivo nije. isto tako, smatram da ovakvi postovi korisnice nisu ok, btw. to je javno prozivanje i molim za sankcionisanje. dok opet nije editovala post a prije toga piše gadosti. to je cyberbullying. hvala lijepo.
draga gospođo,

napisali ste post kako bi vam cijenjeno forumsko čitateljstvo ponudilo odgovor. na isti sam se, nakon dužeg perioda, javila sa ostatkom pričom i ponudila svoje mišljenje, nigdje vas vrijeđala nisam, pa mi i ne smeta. niko nije dirao u vašu ličnost, niti je ko iznosio svoj nego komentirao vaš prljav veš kojeg ste s nama podijelili.

a draga ti,

postaješ smiješna, zaista. relax.
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#196 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by tagomago »

Mutivoda wrote::lol:

e, moj bože

cirkus, ne? :lol:

evo ja se odjavljujem, da ne trošite na kokice :mrgreen: , ostavit ću istinom uvrijeđenu uvaženu gospođu na miru, mada eto ne znam kojim postom sam je i dirala. :thumbup:
Last edited by tagomago on 18/09/2016 14:13, edited 1 time in total.
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#197 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by Mutivoda »

Da.
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#198 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by tagomago »

Mutivoda wrote:Da.
ma znam... nažalost, cirkus je sve što mahom preostane.

enivej, out. moderatoru, molim te sankcioniši me ako sam gospođu uvrijedila. gospođa može biti mirna, ako strahuje zbog radi nečega. eto. :)
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#199 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by ho oponopono »

...eh, te žene... :pisnula: i :pisnuo:
benjen
Posts: 940
Joined: 17/07/2016 12:05

#200 Re: Musko zenska prijateljstva?

Post by benjen »

ho oponopono wrote:...eh, te žene... :pisnula: i :pisnuo:
Mogu s njima ne mogu bez njih :mrgreen:
Post Reply