Muske torbice?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#126 Re: Muske torbice?

Post by Jack Be Nimble »

Messenger nije pederusa. Pogotovo ako moras na posao da nosis laptop, iPad i ostale zajebancije onda ti super dodje. Nosis preko tijela, ruke slobodne da mozes cackati telefon, ako ce iko ista ukrasti mora i mene sa torbom pokupiti. Takodjer mogu da ubacim pregradu za kameru i dva objektiva sto opet ne izgleda ko klasicna torba za kamere pa ne privlaci paznju.
bosanceros90
Posts: 26
Joined: 21/09/2010 13:50

#127 Re: Muske torbice?

Post by bosanceros90 »

Dobrinja80 wrote:
bosanceros90 wrote:nigdje veze, cuj pederski... Hajd samo skontajte gdje ce meni stat mobitel, cigare, kljucevi, novčanik, žvake, naočale??? hajd eto izuzmimo žvake i cvike, a ovo ostalo? zar nije gore vidketi napuhane dzepove zbog svih tih stvari? a plus ako ti treba za posla kao meni, ma torba ti dodje vrh bolan! a vi ne serite da je pederski, jer nije!
Gdje sad nosiš žvake, ključeve.... Itd kad je prošla moda nošenja torbica?
I dalje u torbi, što? Evo 2017ta ide, a joooj jesam li ja to van mode???
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#128 Re: Muske torbice?

Post by strucnjakdemagog »

cuj prosla moda torbica. pa ne nosim je radi mode vec sto ne znam gdje cu sa stvarima.
Android Knego
Posts: 1558
Joined: 13/03/2012 08:11

#129 Re: Muske torbice?

Post by Android Knego »

Tema stara 12 godina. Ne znam je li još ima toliko iščuđavanja za muške torbice? :mrgreen:
Meni su oni "bubrezi" uvijek bili pederski (smije li se danas tako reći? :mrgreen: ) pa ih nikad nisam ni nosio. Ali torbica (samo ljeti, jer zimi ima dovoljno džepova u jaknama) je vrlo praktična spravica. S tim da sam potežak za izabrati, jer tražim što diskretnije i nevidljivije, i još da se može zavrnuti iza leđa. Jedne godine nađoh na moru, u nekom supermarketu, odjel za foto-opremu... tamo bilo nekih torbica (ono, za foto-aparat, baterije i tako to) i svidi mi se najmanja. Međutim, kasnije kad su mobiteli počeli da se povećavaju, ne može više u nju ova veličina mobitela da stane, ali mi je baš draga...
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#130 Re: Muske torbice?

Post by strucnjakdemagog »

da, mobitel uvijek nosim sa sobom i fakat ne znam kud bih s njim ljeti. nisam zagledao druge kako rijesavaju taj problem, ali treba biti koperfild pa ponijeti sa sobom kljuceve, novcanik i mobitel bez torbice.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#131 Re: Muske torbice?

Post by Better Man »

Mrzim torbice, tj. ja sam za pravu veću torbu gdje sve može fino stati. Dakle ne samo ključevi, telefon, novčanik, več i neke druge stvari kao naočale, manji kišobran na sklapanje i sl. Po džepovima nikad ništa ne nosim, posebno ne po džepovima hlaća ili traperica. Jedino u maramice i to u džepu od jakne.
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#132 Re: Muske torbice?

Post by konektovan »

Pa zasto su ljudi napravili dzepove, nego da nosis dzidze u njima.?! :mrgreen:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#133 Re: Muske torbice?

Post by Boemica »

strucnjakdemagog wrote:cuj prosla moda torbica. pa ne nosim je radi mode vec sto ne znam gdje cu sa stvarima.
Pa daš curi da ti nosi stvari, logično
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#134 Re: Muske torbice?

Post by moonca »

konektovan wrote:Pa zasto su ljudi napravili dzepove, nego da nosis dzidze u njima.?! :mrgreen:

I meni se svidja izbor -u dzepove...
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#135 Re: Muske torbice?

Post by KB9 »

nosim torbicu cisto jer dosta puta tokom dana idem u auto i iz auta, sve spakovano u njoj i samo poneces :mrgreen: a ne mozes realno u dzepovima, smeta kad sjedis, ispada po autu ispod sjedista itd

nesto ovako npr :)

https://www.officeshoes.ba/accessory-ti ... -bag/15272
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#136 Re: Muske torbice?

Post by moonca »

.Nisam da se nose preko ramena visoko kao sto je sada in

ali ovako nesto, mada je model oko struka - ni to mi ne ide uz muskarce... --Image

Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#137 Re: Muske torbice?

Post by Ramzess Veliki »

Ja sam rijesio problem torbice sa kargo pantalonama. 8-)
nlt
Posts: 2557
Joined: 18/05/2014 18:02

#138 Re: Muske torbice?

Post by nlt »

KB9 wrote:nosim torbicu cisto jer dosta puta tokom dana idem u auto i iz auta, sve spakovano u njoj i samo poneces :mrgreen: a ne mozes realno u dzepovima, smeta kad sjedis, ispada po autu ispod sjedista itd

nesto ovako npr :)

https://www.officeshoes.ba/accessory-ti ... -bag/15272
Haahha 115 KM haahah
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#139 Re: Muske torbice?

Post by dzejkej »

nlt wrote:
KB9 wrote:nosim torbicu cisto jer dosta puta tokom dana idem u auto i iz auta, sve spakovano u njoj i samo poneces :mrgreen: a ne mozes realno u dzepovima, smeta kad sjedis, ispada po autu ispod sjedista itd

nesto ovako npr :)

https://www.officeshoes.ba/accessory-ti ... -bag/15272
Haahha 115 KM haahah
Timberland jaro :D
Sta se zalite - vi jedva kupite ovu jednu.
Sta bi da ste zenske - nama je potrositi toliko ili vise na torbicu kao neki opravdani, cak neophodni trosak :D . mjesecni :D - ma nije bas mjesecni ali makar sezonski :D
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#140 Re: Muske torbice?

Post by exliberal-ex »

E sto ja nemogu te torbice....ja imam jarana koji je nosi ovdje jer stalno putuje nazad dole...meni je dusa uzet ga na zub kad pocne pricat o pederima...jest jarane tako je...kad ih vidis na cesti ti ih odmah torbicom po glavi opali...onako muski.
salu na stranu ja ih nikako nemogu da svarim. mozda meni netreba jer nosim odjelo pa uvijek mogu stavit novcanik i telefom u unutrasnje djepove.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#141 Re: Muske torbice?

Post by moonca »

:-D
..Sta radite s rukama, ako ne drzite torbicu ...
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#142 Re: Muske torbice?

Post by KB9 »

nlt wrote:
KB9 wrote:nosim torbicu cisto jer dosta puta tokom dana idem u auto i iz auta, sve spakovano u njoj i samo poneces :mrgreen: a ne mozes realno u dzepovima, smeta kad sjedis, ispada po autu ispod sjedista itd

nesto ovako npr :)

https://www.officeshoes.ba/accessory-ti ... -bag/15272
Haahha 115 KM haahah
nek si ti poentu pogodio :)
probook
Posts: 4595
Joined: 13/10/2013 22:38

#143 Re: Muske torbice?

Post by probook »

exliberal-ex wrote:E sto ja nemogu te torbice....ja imam jarana koji je nosi ovdje jer stalno putuje nazad dole...meni je dusa uzet ga na zub kad pocne pricat o pederima...jest jarane tako je...kad ih vidis na cesti ti ih odmah torbicom po glavi opali...onako muski.
salu na stranu ja ih nikako nemogu da svarim. mozda meni netreba jer nosim odjelo pa uvijek mogu stavit novcanik i telefom u unutrasnje djepove.
Ja ljeti obavezno nosim, de mi reci gdje cu staviti: telefon, maramice (alergicar i do kraja ljeta uvijek moram imati maramice), kljuceve od auta i kuce, bunt kljuceva sa posla ako je radni dan, novcanik sa karticama? Eto to je prvo sto mi pada na pamet. Mozda natrpati u 2 dzepa od farmerka ili pantala :-)
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#144 Re: Muske torbice?

Post by exliberal-ex »

probook wrote:
exliberal-ex wrote:E sto ja nemogu te torbice....ja imam jarana koji je nosi ovdje jer stalno putuje nazad dole...meni je dusa uzet ga na zub kad pocne pricat o pederima...jest jarane tako je...kad ih vidis na cesti ti ih odmah torbicom po glavi opali...onako muski.
salu na stranu ja ih nikako nemogu da svarim. mozda meni netreba jer nosim odjelo pa uvijek mogu stavit novcanik i telefom u unutrasnje djepove.
Ja ljeti obavezno nosim, de mi reci gdje cu staviti: telefon, maramice (alergicar i do kraja ljeta uvijek moram imati maramice), kljuceve od auta i kuce, bunt kljuceva sa posla ako je radni dan, novcanik sa karticama? Eto to je prvo sto mi pada na pamet. Mozda natrpati u 2 dzepa od farmerka ili pantala :-)

novcanik sa bruku kartica u prednji djep, kljucevi i maramice u zadnje...ja tako nosim.
Telefon mi je uvijek u ruci ( ili kljucevi onda je telefon u zadnjem djepu)...i mene rasturaju alergije pa imam i kapi za oci...to fino upadne u cosak farmerki...
mislim nemoj me shvatit pogresno vjerovatno su prakticne ali mi nikako neleze jos kad ih ono prebace preko stomacica ..... ja kad sam na motoru onda imam onu vecu messenger bag jer gdje cu hljeb stavit :) al te male...nikako
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#145 Re: Muske torbice?

Post by zlo zlo »

moj ima ovakav olive mil-tecov sling ruksak, od 8 litara, prezadovoljan :)

mislim da kod ovog i kupili
https://www.ebay.com/itm/MIL-TEC-TACTIC ... aMXLGu4sDw
Android Knego
Posts: 1558
Joined: 13/03/2012 08:11

#146 Re: Muske torbice?

Post by Android Knego »

exliberal-ex wrote:
probook wrote:
exliberal-ex wrote:E sto ja nemogu te torbice....ja imam jarana koji je nosi ovdje jer stalno putuje nazad dole...meni je dusa uzet ga na zub kad pocne pricat o pederima...jest jarane tako je...kad ih vidis na cesti ti ih odmah torbicom po glavi opali...onako muski.
salu na stranu ja ih nikako nemogu da svarim. mozda meni netreba jer nosim odjelo pa uvijek mogu stavit novcanik i telefom u unutrasnje djepove.
Ja ljeti obavezno nosim, de mi reci gdje cu staviti: telefon, maramice (alergicar i do kraja ljeta uvijek moram imati maramice), kljuceve od auta i kuce, bunt kljuceva sa posla ako je radni dan, novcanik sa karticama? Eto to je prvo sto mi pada na pamet. Mozda natrpati u 2 dzepa od farmerka ili pantala :-)

novcanik sa bruku kartica u prednji djep, kljucevi i maramice u zadnje...ja tako nosim.
Telefon mi je uvijek u ruci ( ili kljucevi onda je telefon u zadnjem djepu)...i mene rasturaju alergije pa imam i kapi za oci...to fino upadne u cosak farmerki...
mislim nemoj me shvatit pogresno vjerovatno su prakticne ali mi nikako neleze jos kad ih ono prebace preko stomacica ..... ja kad sam na motoru onda imam onu vecu messenger bag jer gdje cu hljeb stavit :) al te male...nikako
Meni je skroz nejasno da to neko sve po džepove pogura...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#147 Re: Muske torbice?

Post by moonca »

haha, jucer bas gledam momka u uskim farmericama - u svakom djepu je strpano nesto --zna se tel. ide pozadi kao i kod vecine djevojcica- to mi je simpaticno --
probook
Posts: 4595
Joined: 13/10/2013 22:38

#148 Re: Muske torbice?

Post by probook »

A kada treba sjesti sve vadi na sto :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#149 Re: Muske torbice?

Post by moonca »

..

.-samo telefon i kljucevi, ako su 'znacajni' se vade -- novcanik ni slucajno.. :lol: i sjede ko 'hijeroglifi' a bgm slicno i hodaju ...Image
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#150 Re: Muske torbice?

Post by Dope_Man »

Ne kontam koliki je to problem nositi mobitel (ili cak dva sto cesto ima uz sebe), kljuceve (kuca + auto) i lovu/dokumente u dzepovima. Sve mi to stane u svake pantole bez ikakvih problema.

Jedino sto ja nemam nijedne pantole koje mi zaustavljaju krvotok dok ih navucem, da onda valjda i dzepovi postanu besmisleni kod takvih. Za sve ostalo veci bi mi bio smor nosati dodatnu torbicu. A ako nosim fotoaparat ili laptop, onda ide i normalna torba na ledja.
Post Reply