Muske torbice?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#151 Re: Muske torbice?

Post by insomnia78 »

Vala kakve god da nosis nema sanse da sve to potrpas da te ne srkleti
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#152 Re: Muske torbice?

Post by exliberal-ex »

Dope_Man wrote:Ne kontam koliki je to problem nositi mobitel (ili cak dva sto cesto ima uz sebe), kljuceve (kuca + auto) i lovu/dokumente u dzepovima. Sve mi to stane u svake pantole bez ikakvih problema.

Jedino sto ja nemam nijedne pantole koje mi zaustavljaju krvotok dok ih navucem, da onda valjda i dzepovi postanu besmisleni kod takvih. Za sve ostalo veci bi mi bio smor nosati dodatnu torbicu. A ako nosim fotoaparat ili laptop, onda ide i normalna torba na ledja.
Isti sam ti .... :thumbup:
Ali ako neko misli da ih nosi...bujrum
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#153 Re: Muske torbice?

Post by Better Man »

exliberal-ex wrote:
Dope_Man wrote:Ne kontam koliki je to problem nositi mobitel (ili cak dva sto cesto ima uz sebe), kljuceve (kuca + auto) i lovu/dokumente u dzepovima. Sve mi to stane u svake pantole bez ikakvih problema.

Jedino sto ja nemam nijedne pantole koje mi zaustavljaju krvotok dok ih navucem, da onda valjda i dzepovi postanu besmisleni kod takvih. Za sve ostalo veci bi mi bio smor nosati dodatnu torbicu. A ako nosim fotoaparat ili laptop, onda ide i normalna torba na ledja.
Isti sam ti .... :thumbup:
Ali ako neko misli da ih nosi...bujrum
Ne znam kako možete nositi bilo šta po džepovima? Ni meni hlaće ili traperice ne zaustavljaju krvotok, ali nisu ni broj ili više veće nego što treba, već idealne veličine kako u struku, tako i dužina nogavica. Sve nosim u torbi i to ne maloj, već većoj. Ključevi od kuće, kartica za auto, daljinski od garaže, novčanik, mobitel, sunčane naočale, tj. futrola od istih, maramice, hemijskae olovke, dokumenti od auta i sl. Malo mi je primitivno sve nosati po džepovima. Ono baš ružno izgleda. Hajde kad staviš nešto što se i ne primjeti.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#154 Re: Muske torbice?

Post by Sydnor »

Torbica je zakon tokom ljetnih mjeseci kad čovjek spadne na 2 džepa od farmerki ili hlača. Nije mi je drago nosit i uvijek su me nervirali klošari koji je nose ali kad radiš 12-satnu smjenu dobro dođe dok potrpaš ključeve od stana ili kuće, ključeve od auta, cigare i upaljač, mobitel, punjač ili powerbank, maramice, možda neka tableta za svaki slučaj poput brufena i kafetina, hemijske, žvake, pa nekad nešto neplanirano itd...

Sva sreća pa taj period kad se torbica nosi ne traje duže od 2 do 3 mjeseca godišnje. U ostalim mjesecima potrpam sve u duks, šuškavac neki ili jaknu :-D
User avatar
Sanjarko
Posts: 23245
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#155 Re: Muske torbice?

Post by Sanjarko »

kupila mi stara i obradovala me ne s pederusom, nego s pijacarusom, ali koja se sad sa strane, kod kuka nosi, da imam gdje stavit mobitel i ostalo, jer stvarno nemam dzepova gdje ostavit sto sta, velik problem, pogotovo ljeti, sve kontam ispast i sl ce mi nesto iz dzepova

14 KM, nije losa :)
18mn97
Posts: 279
Joined: 21/04/2021 12:56

#156 Re: Muske torbice?

Post by 18mn97 »

Ma potreba, pogotovo ljeti. Ruzno izgleda hodati sa natrpanim dzepovima.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#157 Re: Muske torbice?

Post by Van Halen »

Better Man wrote: 05/05/2019 01:44
exliberal-ex wrote:
Isti sam ti .... :thumbup:
Ali ako neko misli da ih nosi...bujrum
Ne znam kako možete nositi bilo šta po džepovima? Ni meni hlaće ili traperice ne zaustavljaju krvotok, ali nisu ni broj ili više veće nego što treba, već idealne veličine kako u struku, tako i dužina nogavica. Sve nosim u torbi i to ne maloj, već većoj. Ključevi od kuće, kartica za auto, daljinski od garaže, novčanik, mobitel, sunčane naočale, tj. futrola od istih, maramice, hemijskae olovke, dokumenti od auta i sl. Malo mi je primitivno sve nosati po džepovima. Ono baš ružno izgleda. Hajde kad staviš nešto što se i ne primjeti.
I onda ti neko mahne torbicu i mozes tablete za smirenje piti
User avatar
basicm
Posts: 10461
Joined: 16/01/2012 21:38

#158 Re: Muske torbice?

Post by basicm »

Na sta je musko spalo, o torbicama da raspravlja…
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#159 Re: Muske torbice?

Post by Better Man »

Van Halen wrote: 02/08/2022 12:09
Better Man wrote: 05/05/2019 01:44

Ne znam kako možete nositi bilo šta po džepovima? Ni meni hlaće ili traperice ne zaustavljaju krvotok, ali nisu ni broj ili više veće nego što treba, već idealne veličine kako u struku, tako i dužina nogavica. Sve nosim u torbi i to ne maloj, već većoj. Ključevi od kuće, kartica za auto, daljinski od garaže, novčanik, mobitel, sunčane naočale, tj. futrola od istih, maramice, hemijskae olovke, dokumenti od auta i sl. Malo mi je primitivno sve nosati po džepovima. Ono baš ružno izgleda. Hajde kad staviš nešto što se i ne primjeti.
I onda ti neko mahne torbicu i mozes tablete za smirenje piti
Jedino ako si teški idiot i ne znaš kako nositi i paziti, može ti mahnuti.
User avatar
konektovan
Posts: 40549
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#160 Re: Muske torbice?

Post by konektovan »

Kakvog papka vidjeh sa ceker torbom, i još lik Stinga na cekeru, tobejarabi ... :-) :D
User avatar
Rockefeller
Posts: 7299
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#161 Re: Muske torbice?

Post by Rockefeller »

Muske torbice, normalna stvar.
User avatar
doox
Posts: 887
Joined: 30/04/2010 08:35

#162 Re: Muske torbice?

Post by doox »

basicm wrote: 02/08/2022 13:30 Na sta je musko spalo, o torbicama da raspravlja…
Stvarno mi nije jasno šta se to toliko nosi da mora torbicu kao žena. Mobitel i ključevi, a onaj nabraja olovke, maramice, uloške it'd.... Pa gori od žena. Najgori su oni bernardinci što je nose oko vrata, to mi je urnebes. Druga vrsta su bradonje što je nose ispod pazuha tzv. toplomerka, kao u njoj su mu pare i pištolj 😂. Ova pojava torbicanera je u porastu na našim prostorima, dok u Engleskoj i USA nisam vidio nikoga, a bio sam po 10ak dana nedavno.
User avatar
konektovan
Posts: 40549
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#163 Re: Muske torbice?

Post by konektovan »

doox wrote: 02/08/2022 22:54
basicm wrote: 02/08/2022 13:30 Na sta je musko spalo, o torbicama da raspravlja…
Stvarno mi nije jasno šta se to toliko nosi da mora torbicu kao žena. Mobitel i ključevi, a onaj nabraja olovke, maramice, uloške it'd.... Pa gori od žena. Najgori su oni bernardinci što je nose oko vrata, to mi je urnebes. Druga vrsta su bradonje što je nose ispod pazuha tzv. toplomerka, kao u njoj su mu pare i pištolj 😂. Ova pojava torbicanera je u porastu na našim prostorima, dok u Engleskoj i USA nisam vidio nikoga, a bio sam po 10ak dana nedavno.
Nisi ti vidio Better Mana sa svojom ceker torbom,... :lol:
Sve gore nabrojano + CD iz Londona.. :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#164 Re: Muske torbice?

Post by _BataZiv_0809 »

Eto nek su Engleska i Amerika mjera stvari
User avatar
doox
Posts: 887
Joined: 30/04/2010 08:35

#165 Re: Muske torbice?

Post by doox »

_BataZiv_0809 wrote: 02/08/2022 23:02 Eto nek su Engleska i Amerika mjera stvari
Ne, muškarci sa torbicama su baš mjera 😂. Prije 15ak godina bi ih prebili da se neko seta sa torbicom, a danas su cool. Ne odobravam nasilje, ali ode sve u kurac....
User avatar
Haris.ba
Posts: 24806
Joined: 08/09/2005 20:08

#166 Re: Muske torbice?

Post by Haris.ba »

Samo da se izvinim Fudi za svo zafrkavanje kad je bio jedan od poznatih sto je profuro muske torbice.

Fudo je bio avangarda. Hocemo li mi i sa torbica na momke preci za nekih desetak godina - podignemo temu iz mrtvih da napisemo. Ok?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#167 Re: Muske torbice?

Post by moonca »

:-) . chudno je da se ' mushkarci' ibrete... na tashnice/ torbice .. sad su vech - in - torbe kao cekeri... :-)

odavno su dio mushkog... .. accessories...a..

👝. toplomerka :lol:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3578
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#168 Re: Muske torbice?

Post by anex »

Ne znam šta je loše u torbicama?

Prije si imao samo pare i kljuceve...a sad su tu i mobiteli, pa kartice, pa ovo ono...

I ja sam mrzio, izbjegavao torbice ali sad sam zahvalan što postoje, pogotovo ljeti...
Exwife
Posts: 18
Joined: 27/07/2022 23:43

#169 Re: Muske torbice?

Post by Exwife »

doox wrote: 02/08/2022 22:54
basicm wrote: 02/08/2022 13:30 Na sta je musko spalo, o torbicama da raspravlja…
Stvarno mi nije jasno šta se to toliko nosi da mora torbicu kao žena. Mobitel i ključevi, a onaj nabraja olovke, maramice, uloške it'd.... Pa gori od žena. Najgori su oni bernardinci što je nose oko vrata, to mi je urnebes. Druga vrsta su bradonje što je nose ispod pazuha tzv. toplomerka, kao u njoj su mu pare i pištolj 😂. Ova pojava torbicanera je u porastu na našim prostorima, dok u Engleskoj i USA nisam vidio nikoga, a bio sam po 10ak dana nedavno.
Nose ljudi kljuceve,ne jedan nego vise njih,ne zivi svako sa mamom i tatom pa da nosa 1 kljuc samo od ulaza sa sobom,cigare upaljac,telefon,bobe,zvake,novcanik sa dokumentima i karticama.Ovo sve kome stane u dzep aferim!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#170 Re: Muske torbice?

Post by _BataZiv_0809 »

Novcanik, mobitel (koji su postali cigle), kljucevi od stana, kljucevi od auta, futrola za suncane naocale, ne ide sve u dzepove jbg
User avatar
doox
Posts: 887
Joined: 30/04/2010 08:35

#171 Re: Muske torbice?

Post by doox »

Pravdajte se, a na kraju.... Jebiga, ipak nosite torbice 😂
mali_balon
Posts: 11366
Joined: 12/09/2012 09:57

#172 Re: Muske torbice?

Post by mali_balon »

natrpa dzepove onda obuce one skini tole....
User avatar
_Reds_
Posts: 9356
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#173 Re: Muske torbice?

Post by _Reds_ »

Ja ovdje ne nosim. Ali kad idem vani nosim, jer imaš puno stvari sa sobom.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#174 Re: Muske torbice?

Post by dustaban »

Pravi muskarci ni ljeti ne nose torbice vec bermude sa dosta dzepova dok ih u crno pokrivene hanume prate u stopu...
daario naharis
Posts: 597
Joined: 17/06/2015 19:42

#175 Re: Muske torbice?

Post by daario naharis »

Ja nosim ruksak. Ne mogu prelomiti da kupim torbicu. :lol:
Post Reply