Muške jednostavnosti......

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#201 Re: Muške jednostavnosti......

Post by Paco »

moonca wrote:
Ne volim scenu-kada jedan od para ode u wc ovaj drugi se odmah hvata za telefon - i boga pitaj s kim opci. :roll:
Ne, ni recitacije , jednoistavno simpaticni komenrari na nesto sto se desava oko vas, ili neka 'zgoda' sto ti se desila , ali nikako duge price.

O, da , ne drzite govore. :lol:
Jes' vala baš. Eto ovo drugo u wc ide isključivo da piški :zoka: :-), ne proviri u telefon :D
Mislim da to može biti i okej, jer možda mu/joj je u međuvremenu, dok su bili zadubljeni u priču, smijeh i šalu :D, zvonio telefon ali nije htio/htjela da se iz poštovanja prema prisutnoj osobi baš tada javi na telefon ili pogleda ko zove, nego to uradi kad ovo drugo ode u wc.
Nego, treba ukinuti wc u kafićima i restoranima pa će se izbjeći i ova situacija, jelde? 8-) :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#202 Re: Muške jednostavnosti......

Post by moonca »

Paco wrote:
moonca wrote:
Ne volim scenu-kada jedan od para ode u wc ovaj drugi se odmah hvata za telefon - i boga pitaj s kim opci. :roll:
Ne, ni recitacije , jednoistavno simpaticni komenrari na nesto sto se desava oko vas, ili neka 'zgoda' sto ti se desila , ali nikako duge price.

O, da , ne drzite govore. :lol:
Jes' vala baš. Eto ovo drugo u wc ide isključivo da piški :zoka: :-), ne proviri u telefon :D
Mislim da to može biti i okej, jer možda mu/joj je u međuvremenu, dok su bili zadubljeni u priču, smijeh i šalu :D, zvonio telefon ali nije htio/htjela da se iz poštovanja prema prisutnoj osobi baš tada javi na telefon ili pogleda ko zove, nego to uradi kad ovo drugo ode u wc.
Nego, treba ukinuti wc u kafićima i restoranima pa će se izbjeći i ova situacija, jelde? 8-) :mrgreen:
:lol:

Ko ostane za stolom ,treba nazvati 'oportunistu' u wc-u. :-) :brblja:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#203 Re: Muške jednostavnosti......

Post by zoomba »

:oops:

Image
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#204 Re: Muške jednostavnosti......

Post by mali jomu »

Fudo387 wrote:
mali jomu wrote:Muški kvaliteti koji su garancija dobre veze.


Dobar prema drugima.

Inteligentan.

Dobar smisao za humor.

Poštovanje prema drugima.

Tolerantan.

Smiren.

S jasnim ciljevima.

Otvoren za pokazivanje osjećaja.

Dobro odgojen.

Vjeran.


Umjesto da se fokusirate na vanjštinu, pokušajte s nekim muškarcem sa ovim kvalitetima od kojih ćete biti sretni, nego s nekim ko vam se sviđa samo zato što je zgodan, visok i crnokos.
To je za one koji su ruzni, imaju malu kitu i nemaju para, mora se nekim glupostima pokusati prodat'.
:D


Precijenio si samog sebe, sigurno ti dosta fali ovih jednostavnih nabrojanih kvaliteta pa si se digao u nebesa..... :)
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#205 Re: Muške jednostavnosti......

Post by Fudo387 »

E, to.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#206 Re: Muške jednostavnosti......

Post by superiska »

mali jomu wrote:Muški kvaliteti koji su garancija dobre veze.


Dobar prema drugima.

Inteligentan.

Dobar smisao za humor.

Poštovanje prema drugima.

Tolerantan.

Smiren.

S jasnim ciljevima.

Otvoren za pokazivanje osjećaja.

Dobro odgojen.

Vjeran.


Umjesto da se fokusirate na vanjštinu, pokušajte s nekim muškarcem sa ovim kvalitetima od kojih ćete biti sretni, nego s nekim ko vam se sviđa samo zato što je zgodan, visok i crnokos.
Ovdje treba dodati jos provjeru od cijih je kuca :saveta:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#207 Re: Muške jednostavnosti......

Post by sheilak »

mali jomu wrote:Muški kvaliteti koji su garancija dobre veze.


Dobar prema drugima.

Inteligentan.

Dobar smisao za humor.

Poštovanje prema drugima.

Tolerantan.

Smiren.

S jasnim ciljevima.

Otvoren za pokazivanje osjećaja.

Dobro odgojen.

Vjeran.


Umjesto da se fokusirate na vanjštinu, pokušajte s nekim muškarcem sa ovim kvalitetima od kojih ćete biti sretni, nego s nekim ko vam se sviđa samo zato što je zgodan, visok i crnokos.
ne znam zasto vam smeta ako se zene orijentiraju po vanjstini. pa svi to rade, mislim ironicno je da bas muskarci upiru prstom da je neko povrsan po pitanju izgleda. :D

vanjstina je prvi faktor privlacnosti i knock out kriterij. neces na prvi pogled vidjeti neciju dusu (no pun intended :D) ili ove osobine gore, ali vidjet ces stas, visinu (vrlo bitno), crte lice. ne mora biti univerzalno privlacan, moze cak nekome drugom biti i nelijep, ali mora biti tebi zgodan.

nakon toga, biras po drugim kriterijima. ne mozes biti s nekim ko je lijep, a glup. niti ko je pametan i zgodan, ali karakterna nula. i ne mozes biti s nekim s kim ti sex nije dobar.

sve ovo gore jeste jako bitno, za neke duze staze, ali ocekivati prvenstveno od zena da zanemare neciji izgled i da se smiluju na neciji karakter, dusu, itd je nerealno.
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#208 Re: Muške jednostavnosti......

Post by perfekcionista1 »

Nema tu puno filozofije niti treba siliti romantiku tamo gdje je zanemariv faktor. Takvo je vrijeme, takve su moralne vrijednosti da dobrota necije duse nije znacajan faktor da bi zeni bio privlacan, a Bogami ni zena muskarcu. Mora se zena paliti na tebe ako hoces da je imas i ako hoces da ti bude vjerna kada postane tvoja. Istina, ima zena koje se udaju za nekog dobricu koji joj se uopste ne svidja fizicki, ali druze moj, velike su sanse da ce zajahati kolegu mozda cak i u pauzi za rucak.

Cak i duhovitost, lijep muskarac je puno duhovitiji od ruznog muskarca, ne zato sto ima bolji smisao za humor vec zato sto je njoj sve smijesnije i duhovitije ako to uradi on jer je zgodan, a manje lijep moze istu foru probati i nece biti ista reakcija.

Najbolje i najpametnije rijesenje je traziti ekvivalent sebi, ni preko ni ispod toga. Onda ako ti sta kaze za izgled sa pokricem mozes reci, a de pogledaj sebe :D
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#209 Re: Muške jednostavnosti......

Post by superiska »

perfekcionista1 wrote:
Najbolje i najpametnije rijesenje je traziti ekvivalent sebi, ni preko ni ispod toga. Onda ako ti sta kaze za izgled sa pokricem mozes reci, a de pogledaj sebe :D
Opet takmičenje? :skoljka: :D
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#210 Re: Muške jednostavnosti......

Post by perfekcionista1 »

superiska wrote:
perfekcionista1 wrote:
Najbolje i najpametnije rijesenje je traziti ekvivalent sebi, ni preko ni ispod toga. Onda ako ti sta kaze za izgled sa pokricem mozes reci, a de pogledaj sebe :D
Opet takmičenje? :skoljka: :D
:lol:
Takav vakat doso' :D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#211 Re: Muške jednostavnosti......

Post by mali jomu »

perfekcionista1 wrote:
superiska wrote:
perfekcionista1 wrote:
Najbolje i najpametnije rijesenje je traziti ekvivalent sebi, ni preko ni ispod toga. Onda ako ti sta kaze za izgled sa pokricem mozes reci, a de pogledaj sebe :D
Opet takmičenje? :skoljka: :D
:lol:
Takav vakat doso' :D

Vazda je takav vakat...... :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#212 Re: Muške jednostavnosti......

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:
ne znam zasto vam smeta ako se zene orijentiraju po vanjstini. pa svi to rade, mislim ironicno je da bas muskarci upiru prstom da je neko povrsan po pitanju izgleda. :D

vanjstina je prvi faktor privlacnosti i knock out kriterij. neces na prvi pogled vidjeti neciju dusu (no pun intended :D) ili ove osobine gore, ali vidjet ces stas, visinu (vrlo bitno), crte lice. ne mora biti univerzalno privlacan, moze cak nekome drugom biti i nelijep, ali mora biti tebi zgodan.

nakon toga, biras po drugim kriterijima. ne mozes biti s nekim ko je lijep, a glup. niti ko je pametan i zgodan, ali karakterna nula. i ne mozes biti s nekim s kim ti sex nije dobar.

sve ovo gore jeste jako bitno, za neke duze staze, ali ocekivati prvenstveno od zena da zanemare neciji izgled i da se smiluju na neciji karakter, dusu, itd je nerealno.
Ja uvijek padnem na drugom kriteriju. A I trecem ... Zato samo sutim. Sta god me pita ja samo trepcem okicama. I smjeskam se. :oops:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#213 Re: Muške jednostavnosti......

Post by mali jomu »

Sitnice koje muškarci uvijek primijete na ženama.


Dok se mnoge žene zamaraju s nekim nebitnim stvarima koje muškarci uglavnom ni ne primjećuju, ovo su neke od stvari koje mi prvo uočimo na ženi, a da one to zapravo i ne znaju.


Način na koji gledaju muškarce

Rade to brzo i ''neprimjetno''.


Frizura

Iako žene misle da muškarci to ne primjećuju, mnogi vole vidjeti dobru frizuru na ženi jer to puno govori o tome kakve su.


Ramena

Sve što žene nose sa sobom počinje s ramenima. Način na koji im kosa pada, ali ramena otkrivaju i kako se osjećaju, kada zavode muškarce, ali i kada im je neugodno.


Komunikacijske vještine

Muškarcima je bitan način na koji žene razgovaraju i kako se izražavaju. Način razgovaranja pokazuje strast i inteligenciju, a muškarcima je to i više nego privlačno.


Osmijeh

Osmijeh je najvažniji većini muškaraca i najljepša im je stvar kod žena.


Miris

Obožavaju način na koji žene mirišu, a pogotovo kada na sebi imaju dobar parfem.


Greške u šminkanju

Ako mislite da ne primijete, itekako im to zapne za oko. Narančasto lice i bijeli vrat muškarcima su jedna od najodbojnijih stvari.



:mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#214 Re: Muške jednostavnosti......

Post by triconja »

mali jomu wrote:Sitnice koje muškarci uvijek primijete na ženama.


Dok se mnoge žene zamaraju s nekim nebitnim stvarima koje muškarci uglavnom ni ne primjećuju, ovo su neke od stvari koje mi prvo uočimo na ženi, a da one to zapravo i ne znaju.


Način na koji gledaju muškarce

Rade to brzo i ''neprimjetno''.


Frizura

Iako žene misle da muškarci to ne primjećuju, mnogi vole vidjeti dobru frizuru na ženi jer to puno govori o tome kakve su.


Ramena

Sve što žene nose sa sobom počinje s ramenima. Način na koji im kosa pada, ali ramena otkrivaju i kako se osjećaju, kada zavode muškarce, ali i kada im je neugodno.


Komunikacijske vještine

Muškarcima je bitan način na koji žene razgovaraju i kako se izražavaju. Način razgovaranja pokazuje strast i inteligenciju, a muškarcima je to i više nego privlačno.


Osmijeh

Osmijeh je najvažniji većini muškaraca i najljepša im je stvar kod žena.


Miris

Obožavaju način na koji žene mirišu, a pogotovo kada na sebi imaju dobar parfem.


Greške u šminkanju

Ako mislite da ne primijete, itekako im to zapne za oko. Narančasto lice i bijeli vrat muškarcima su jedna od najodbojnijih stvari.



:mrgreen:
Primjeti se to na svakom insanu, nije bitna polna pripadnost.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#215 Re: Muške jednostavnosti......

Post by moonca »

Mislim da je zanemareno pomenuti cipele-- bilo zena ili muskarac-odaju dosta o osobi.

Moram priznati da me zene vise razocaraju sa izborom nego li muskrarci. :-)
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#216 Re: Muške jednostavnosti......

Post by mali jomu »

moonca wrote: Mislim da je zanemareno pomenuti cipele-- bilo zena ili muskarac-odaju dosta o osobi.

Moram priznati da me zene vise razocaraju sa izborom nego li muskrarci. :-)

Cipele.... se odmah "u prvom valu" gledaju. :mrgreen:
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#217 Re: Muške jednostavnosti......

Post by Russki »

Jesam li ja jedini koji ne gledam to i ne interesuje me ?
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#218 Re: Muške jednostavnosti......

Post by mali jomu »

Russki wrote:Jesam li ja jedini koji ne gledam to i ne interesuje me ?

Jesi. :lol:
User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#219 Re: Muške jednostavnosti......

Post by lmo »

Russki wrote:Jesam li ja jedini koji ne gledam to i ne interesuje me ?
:thumbup:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#220 Re: Muške jednostavnosti......

Post by superiska »

triconja wrote:
mali jomu wrote:Sitnice koje muškarci uvijek primijete na ženama.


Dok se mnoge žene zamaraju s nekim nebitnim stvarima koje muškarci uglavnom ni ne primjećuju, ovo su neke od stvari koje mi prvo uočimo na ženi, a da one to zapravo i ne znaju.


Način na koji gledaju muškarce

Rade to brzo i ''neprimjetno''.


Frizura

Iako žene misle da muškarci to ne primjećuju, mnogi vole vidjeti dobru frizuru na ženi jer to puno govori o tome kakve su.


Ramena

Sve što žene nose sa sobom počinje s ramenima. Način na koji im kosa pada, ali ramena otkrivaju i kako se osjećaju, kada zavode muškarce, ali i kada im je neugodno.


Komunikacijske vještine

Muškarcima je bitan način na koji žene razgovaraju i kako se izražavaju. Način razgovaranja pokazuje strast i inteligenciju, a muškarcima je to i više nego privlačno.


Osmijeh

Osmijeh je najvažniji većini muškaraca i najljepša im je stvar kod žena.


Miris

Obožavaju način na koji žene mirišu, a pogotovo kada na sebi imaju dobar parfem.


Greške u šminkanju

Ako mislite da ne primijete, itekako im to zapne za oko. Narančasto lice i bijeli vrat muškarcima su jedna od najodbojnijih stvari.



:mrgreen:
Primjeti se to na svakom insanu, nije bitna polna pripadnost.
Pa bas.
Ovo primjetis na svakome, ne samo na navedenim relacijama.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17951
Joined: 29/03/2014 19:20

#221 Re: Muške jednostavnosti......

Post by jao_situacije »

ja primjetim i ako ima dobre sise
cipele me ne zanimaju
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#222 Re: Muške jednostavnosti......

Post by supercali »

Kad djevojka pozove decka na kafu on kaze da
Kad musko pozove zensko na kafu kazu sve drugo osim da ili ne
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#223 Re: Muške jednostavnosti......

Post by triconja »

supercali wrote:Kad djevojka pozove decka na kafu on kaze da
Kad musko pozove zensko na kafu kazu sve drugo osim da ili ne
Svaka ti je ko u Njegosa :thumbup:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#224 Re: Muške jednostavnosti......

Post by Euridika »

supercali wrote:Kad djevojka pozove decka na kafu on kaze da
Kad musko pozove zensko na kafu kazu sve drugo osim da ili ne
A šta je to tipičan ženski odgovor, de reci i meni da znam šta da odgovaram ubuduće? :roll: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#225 Re: Muške jednostavnosti......

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote:
supercali wrote:Kad djevojka pozove decka na kafu on kaze da
Kad musko pozove zensko na kafu kazu sve drugo osim da ili ne
A šta je to tipičan ženski odgovor, de reci i meni da znam šta da odgovaram ubuduće? :roll: :lol:
Da, evo ti broj telefona (pogrešan, naravno :oops: ) :mrgreen:
Post Reply