Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#376 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by bez_ideje »

i na sta covjek da odgovori ovdje ? :-)
User avatar
zonna
Posts: 636
Joined: 07/12/2010 20:13
Location: neptun

#377 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by zonna »

pa obicno se po kukovima (koje vidis i sprijeda) zna kakva mu je pozadina :mrgreen: a ako se nasluti da bi to moglo biti nesto jako dobro onda se uvijek mozes posluziti necim da bacis pogled pozadi :oops:
User avatar
Lobotomija
Posts: 191
Joined: 23/02/2012 15:11
Location: Na pivi sa Groucho Marxom

#378 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Lobotomija »

Da je spomenuo ono s prednje strane pa hajd' :)
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#379 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by oridjidji »

zonna wrote:
severin wrote:ma ovo je besmisleno stvarno :D pa sigurno u 95% slucajeva i zene gledaju isto muskarce kad hodaju sa deckom svojim
bar u mom slucaju :D ma iste su strasti i kod zena samo sto to bolje kriju i imaju vise stida dok su muskarci otvoreniji..
u biti sve je to isto u pet grama 8-)

sta zene pomisle kad hodaju sa svojim deckom a vide zgodnoga muskarca i vidi se maxuz da ga odmjerava ?

sigurno ne pomisli,kako bi mu oprala potkosulju na ruke :lol: :lol:
naravno da gledaju ali nase oci su kao skener. dovoljno jednom kratko pogledati i sve smo vidjele :mrgreen: ne moramo se okretati 8-)
ovo me podsjeti na jednu studiju kao zene znaju procjeniti na dejtu dali je taj momak dobar da im bude potencijalni partner, posmatrajuci ga svega par sekundi. poslje tih par sekundi rezultira golemo kajanje koje traje danima i danima :lol:
User avatar
zonna
Posts: 636
Joined: 07/12/2010 20:13
Location: neptun

#380 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by zonna »

oridjidji wrote:
zonna wrote:
severin wrote:ma ovo je besmisleno stvarno :D pa sigurno u 95% slucajeva i zene gledaju isto muskarce kad hodaju sa deckom svojim
bar u mom slucaju :D ma iste su strasti i kod zena samo sto to bolje kriju i imaju vise stida dok su muskarci otvoreniji..
u biti sve je to isto u pet grama 8-)

sta zene pomisle kad hodaju sa svojim deckom a vide zgodnoga muskarca i vidi se maxuz da ga odmjerava ?

sigurno ne pomisli,kako bi mu oprala potkosulju na ruke :lol: :lol:
naravno da gledaju ali nase oci su kao skener. dovoljno jednom kratko pogledati i sve smo vidjele :mrgreen: ne moramo se okretati 8-)
ovo me podsjeti na jednu studiju kao zene znaju procjeniti na dejtu dali je taj momak dobar da im bude potencijalni partner, posmatrajuci ga svega par sekundi. poslje tih par sekundi rezultira golemo kajanje koje traje danima i danima :lol:
:thumbup: jes' jes' :lol: bas tako... to nam je specijalitet
User avatar
Lobotomija
Posts: 191
Joined: 23/02/2012 15:11
Location: Na pivi sa Groucho Marxom

#381 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Lobotomija »

ovo me podsjeti na jednu studiju kao zene znaju procjeniti na dejtu dali je taj momak dobar da im bude potencijalni partner, posmatrajuci ga svega par sekundi. poslje tih par sekundi rezultira golemo kajanje koje traje danima i danima :lol:

Evo prijavljujem se kao jedna od 'izradjenih' :).Da ne detaljisem... :)
severin
Posts: 744
Joined: 09/02/2011 20:25

#382 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by severin »

Lobotomija wrote:Da je spomenuo ono s prednje strane pa hajd' :)
to je vise klasika postalo nema te koja ne baci oci na to...al pricamo o okretanju

1 da se vidi pozadina
2 da se vidi jel bilo kakvoga utiska
mislim nema trecega..
User avatar
hamalalija
Posts: 339
Joined: 16/03/2012 08:59

#383 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by hamalalija »

Naucih i sta je trolanje, ovim putem bi se javio uvazenoj ladyblue18 i porucio bi joj da ne trolam,niti mi je cilj to trolanje, nego puksavam da naucim nesta od zena, da mi odgovore na neka pitanja.
A kada diskusija krene u nekom pravcu onda pukusavam da budem koliko toliko odgovoran ucesnik u diskusiji iznoseci svoje misljenje na zadatu temu. Jeste da se nekada ide daleko od same teme (Muskarci pitaju zene), ali na sta bi tema licila ako nema neke kavitetne diskusije.

Pa hajde da ovako postavimo pitanje. Dakle setate i dragi se okrene ili vi primjetite da smeka mlado zensko telo, ili da ju je skenirao, i vi ga pitate bi li je odradio on kaze: "Ma jooooook vidi joj zanoktica" ili odgovori "da poderao bi je kao muska krava busenje (karikiram)"> Naravno prvi odgovor je laz a drugi sirova istina, dakle sta bi vise voljele cuti istinu ili laz.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#384 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Strpljiva »

hamalalija wrote:Naucih i sta je trolanje, ovim putem bi se javio uvazenoj ladyblue18 i porucio bi joj da ne trolam,niti mi je cilj to trolanje, nego puksavam da naucim nesta od zena, da mi odgovore na neka pitanja.
A kada diskusija krene u nekom pravcu onda pukusavam da budem koliko toliko odgovoran ucesnik u diskusiji iznoseci svoje misljenje na zadatu temu. Jeste da se nekada ide daleko od same teme (Muskarci pitaju zene), ali na sta bi tema licila ako nema neke kavitetne diskusije.

Pa hajde da ovako postavimo pitanje. Dakle setate i dragi se okrene ili vi primjetite da smeka mlado zensko telo, ili da ju je skenirao, i vi ga pitate bi li je odradio on kaze: "Ma jooooook vidi joj zanoktica" ili odgovori "da poderao bi je kao muska krava busenje (karikiram)"> Naravno prvi odgovor je laz a drugi sirova istina, dakle sta bi vise voljele cuti istinu ili laz.
Šta god odgovori, ne valja.
User avatar
Lobotomija
Posts: 191
Joined: 23/02/2012 15:11
Location: Na pivi sa Groucho Marxom

#385 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Lobotomija »

Znam mu kvalitete-bas i ne dere pa... :D.Tako da mi je isto i jedno i drugo
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#386 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by wewa »

hamalalija wrote:Naucih i sta je trolanje, ovim putem bi se javio uvazenoj ladyblue18 i porucio bi joj da ne trolam,niti mi je cilj to trolanje, nego puksavam da naucim nesta od zena, da mi odgovore na neka pitanja.
A kada diskusija krene u nekom pravcu onda pukusavam da budem koliko toliko odgovoran ucesnik u diskusiji iznoseci svoje misljenje na zadatu temu. Jeste da se nekada ide daleko od same teme (Muskarci pitaju zene), ali na sta bi tema licila ako nema neke kavitetne diskusije.

Pa hajde da ovako postavimo pitanje. Dakle setate i dragi se okrene ili vi primjetite da smeka mlado zensko telo, ili da ju je skenirao, i vi ga pitate bi li je odradio on kaze: "Ma jooooook vidi joj zanoktica" ili odgovori "da poderao bi je kao muska krava busenje (karikiram)"> Naravno prvi odgovor je laz a drugi sirova istina, dakle sta bi vise voljele cuti istinu ili laz.
postavljeno pitanje je otprilike ekvivalent ovog: zamisli da si gay. da li bi radije bio on the giving ili on the receiving side? a ja cu pretpostaviti ovo drugo, jer je to sirova istina...

hocu reci, ako jos kome nije jasno, nebulozno pitanje zasluzuje nebulozne odgovore.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#387 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by MedenoSrce »

hamalalija wrote:"Ma jooooook vidi joj zanoktica"
Ja ga pogledam i kažem "Ma daaaaj" na šta se oboje okinemo smijati.
hamalalija wrote: ili odgovori "da poderao bi je kao muska krava busenje (karikiram)"> Naravno prvi odgovor je laz a drugi sirova istina, dakle sta bi vise voljele cuti istinu ili laz.
Ja mu kažem sirovino jedna balkanska i opet se smijemo
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#388 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Mis mekinjas »

hamalalija wrote:Naucih i sta je trolanje, ovim putem bi se javio uvazenoj ladyblue18 i porucio bi joj da ne trolam,niti mi je cilj to trolanje, nego puksavam da naucim nesta od zena, da mi odgovore na neka pitanja.
A kada diskusija krene u nekom pravcu onda pukusavam da budem koliko toliko odgovoran ucesnik u diskusiji iznoseci svoje misljenje na zadatu temu. Jeste da se nekada ide daleko od same teme (Muskarci pitaju zene), ali na sta bi tema licila ako nema neke kavitetne diskusije.

Pa hajde da ovako postavimo pitanje. Dakle setate i dragi se okrene ili vi primjetite da smeka mlado zensko telo, ili da ju je skenirao, i vi ga pitate bi li je odradio on kaze: "Ma jooooook vidi joj zanoktica" ili odgovori "da poderao bi je kao muska krava busenje (karikiram)"> Naravno prvi odgovor je laz a drugi sirova istina, dakle sta bi vise voljele cuti istinu ili laz.
Ok, da odgovorim. Bolje je čuti istinu. Nek bude.... Tako... Ali, pamti jedno, ni jedna žena na svijetu ne želi znati kako bi ti der'o kravu koja prolazi kraj vas.
Zamisli da ti ideš kraj nje, prolazi reprezentacija recimo Mađarskih vaterpolista, ili orkestar iz Metropolitena, i ona kaže, ma ja bih se derala sa cijelim orkestrom ili repkom... Ako tu istinu želiš čuti, dabogda je doživio. :D
Nek gleda, nek mi ne da da ga upoznam, samo nek ja ne znam, ili nek se nada da sam glupača par exellance, da kraj očiju sam ćorava. :D
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#389 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Ghost_Rider_XXX »

Dajte ba šta je problem ako čo'ek malo baci zent?! Gledam i komšijskog Mustanga pa ga ne vozim. :-)
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#390 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by wewa »

Ghost_Rider_XXX wrote:Dajte ba šta je problem ako čo'ek malo baci zent?! Gledam i komšijskog Mustanga pa ga ne vozim. :-)
ja ne velim da je problem, samo tvrdim da nisu svi muskarci tako bazdareni.
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#391 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Mis mekinjas »

Ghost_Rider_XXX wrote:Dajte ba šta je problem ako čo'ek malo baci zent?! Gledam i komšijskog Mustanga pa ga ne vozim. :-)

Nije problem nikakav, ali nek ne ulazi u detalje šta bi joj radio..., nek ih zadrži za sebe, ili podijeli s prijateljima :)
User avatar
hamalalija
Posts: 339
Joined: 16/03/2012 08:59

#392 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by hamalalija »

Ma nije problem glednaja problem je sto ga ona pita bil je odradio, naranvo on kaze ma joooook, jer ona to zeli da cuje, a i on i ona znaju da bi je odradio u 2 sekunde ako mu se ukaze prlika samo oboje se prave budale.
Ali to je tako nista u tome nema lose sve dok se ne ode u zijan, ili kao sto ti rece da ukrades komsiji mustanga.
Last edited by hamalalija on 27/03/2012 14:13, edited 1 time in total.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#393 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Ghost_Rider_XXX »

Pa dobro jest kretenski kad vidiš dobru curu i da prkomentarišeš nešto u stilu druga Vukašinovića. Na kraju krajeva, kad upratiš ženske razgovore, bar ovo žena što ja poznajem, mi muški smo super kako se tu komentariše. :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#394 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by MedenoSrce »

Ako ćemo sjediti skupa i bacati zent onda stvarno :-)

Iako ne mogu da kaže3m da bih zamjerila ako pogleda i prokomentariše nešto(bilo lijepo ili neukusno) gdje i meni vilica završi na podu.

Ključne riječi: umjerenost, odgoj, kultura, poštovanja
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#395 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Mis mekinjas »

Ghost_Rider_XXX wrote:Pa dobro jest kretenski kad vidiš dobru curu i da prkomentarišeš nešto u stilu druga Vukašinovića. Na kraju krajeva, kad upratiš ženske razgovore, bar ovo žena što ja poznajem, mi muški smo super kako se tu komentariše. :D
Ima istine... :-) :)
User avatar
hamalalija
Posts: 339
Joined: 16/03/2012 08:59

#396 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by hamalalija »

Pa dobro ja sam sa ovim odgovorima smo karikirao, naravno da ni jedan, iole normalan, nece priznati da bi drugu odradio a kamo li da kaze poderao bi je ko vo zivicu.
User avatar
anoush
Posts: 5164
Joined: 12/11/2009 13:53
Location: A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn, an uben tanatha le faelas.

#397 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by anoush »

Mis mekinjas wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Pa dobro jest kretenski kad vidiš dobru curu i da prkomentarišeš nešto u stilu druga Vukašinovića. Na kraju krajeva, kad upratiš ženske razgovore, bar ovo žena što ja poznajem, mi muški smo super kako se tu komentariše. :D
Ima istine... :-) :)
:D
pa nismo sve primadone molit ću lijepo
ali ipak, ima nas koje volimo neke stvari zadržati za sebe, kad sam ja u pitanju, ne iz nekog puritanstva, nego čisto zato što je to nešto moje i što su XY puta moje veličanstvene drugarice jako ružno koristile blesave komentare kasnije
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#398 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Mis mekinjas »

hamalalija wrote:Pa dobro ja sam sa ovim odgovorima smo karikirao, naravno da ni jedan, iole normalan, nece priznati da bi drugu odradio a kamo li da kaze poderao bi je ko vo zivicu.
Dobro, i opet sam dokazala da sam u pravu. 8-) :D
Bog budaletini dao mozak. :D
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#399 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Mis mekinjas »

anoush wrote:
Mis mekinjas wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Pa dobro jest kretenski kad vidiš dobru curu i da prkomentarišeš nešto u stilu druga Vukašinovića. Na kraju krajeva, kad upratiš ženske razgovore, bar ovo žena što ja poznajem, mi muški smo super kako se tu komentariše. :D
Ima istine... :-) :)
:D
pa nismo sve primadone molit ću lijepo
ali ipak, ima nas koje volimo neke stvari zadržati za sebe, kad sam ja u pitanju, ne iz nekog puritanstva, nego čisto zato što je to nešto moje i što su XY puta moje veličanstvene drugarice jako ružno koristile blesave komentare kasnije
duplo ima istine :-)
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#400 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Ghost_Rider_XXX »

Nisam puritanac, daleko od toga, ali poredjenja tipa: Poder'o bih je ko vo živicu, mraz buraniju, složio bih je k'o metar drva itd. i sl. su mi fakat degutantna. Može se ista stvar reći, ali da puno bolje zvuči.
Locked