Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
amaretto
Posts: 315
Joined: 28/11/2008 13:23
Location: Sarajevo

#24951 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by amaretto »

ultima_palabra wrote:Ne znam kako neki brak uopšte može preživjeti takvo testiranje... bez obzira na rezultat. Ali eto, ima nas svakakvih.
I ja se to pitam ali ako u braku ima emocija jedno prema drugom.
Kakvih brakova ima, vjeruj mi k'o da su osuđeni jedno na drugo a ne mogu se očima.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#24952 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by ladyblue18 »

ultima_palabra wrote:Ne znam kako neki brak uopšte može preživjeti takvo testiranje... bez obzira na rezultat. Ali eto, ima nas svakakvih.
:thumbup:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#24953 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by McMoy »

Kad bi naše drage forumašice testirali postotak bi bio 0% ... ako ne bi i u minus otišlo. :oops: :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#24954 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Velkoski »

McMoy wrote:Kad bi naše drage forumašice testirali postotak bi bio 0% ... ako ne bi i u minus otišlo. :oops: :mrgreen:
Svakako :thumbup: :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#24955 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by ultima_palabra »

Velkoski wrote:Ne znam zašto neko želi brak na današnjem vaktu, ali ima nas svakakvih.

:mrgreen:
100 puta sam se zapitao istu stvar :mrgreen: Ali eto, pukne metla ko top, pa zašto ne bi postojao i sretan brak...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#24956 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by spreca »

sherbett wrote:
McMoy wrote:Kad bi naše drage forumašice testirali postotak bi bio 0% ... ako ne bi i u minus otišlo. :oops: :mrgreen:
Pih, ja sam 100% tatina :oops:
Znas onaj vic..........pita muz zenu koja stoji na prozoru bolnice gdje rodila.........Zenooooo na koga je nalik?..........a ona veli.........Ma neznas ga ti on je iz Kalesije :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#24957 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Bluemore »

McMoy wrote:Kad bi naše drage forumašice testirali postotak bi bio 0% ... ako ne bi i u minus otišlo. :oops: :mrgreen:
:lol: :thumbup:
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#24958 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Bluemore »

ultima_palabra wrote:
Velkoski wrote:Ne znam zašto neko želi brak na današnjem vaktu, ali ima nas svakakvih.

:mrgreen:
100 puta sam se zapitao istu stvar :mrgreen: Ali eto, pukne metla ko top, pa zašto ne bi postojao i sretan brak...
:thumbup: :lol: :lol:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#24959 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by sha_ba »

ultima_palabra wrote:Ne znam kako neki brak uopšte može preživjeti takvo testiranje... bez obzira na rezultat. Ali eto, ima nas svakakvih.
:thumbup: kapa do poda plavi :kiss:
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#24960 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by berenice »

direktni wrote:"Tuđu" djecu rađaju kurve. Zašto su postale kurve, to je pitanje? Mislim da se kurva ne postaje nego "rađa". Takve osobe obično svojim curicama govore: "Majka je samo jedna, a otac ti može biti bilo ko". Tu rečenicu potenciraju, nesvjesne posljedica izrečenog.

Imam dvoje djece i nikada ne bih otišao na to testiranje, ali kada bi "nesretne okolnosti - bolest djece", otkrile da nisam biološki otac, ta djeca bi i dalje bila moja, jer sam ih odgojio, othranio, obrazovao, davao očinske savjete....ništa se ne bi promjenilo na relaciji otac-dijete, bar kod mene. Kako bi dijete reagovalo? To zaista ne znam.

Uglavnom, ulicama nam vrvi mnoštvo kurava, muške ološi, osoba sa višestrukim poremećajem u ponašanuju, moralnih nakarada, osoba koje su svojom voljom kroz život upadale u razne neprilike uvijek kriveći druge i nalazeći opravdanje za sve. Ukratko, osobe koje to u stvari i nisu, a u to bi se mogli i uvjeriti kada bi mogli zaviriti u njihov psihološki profil.

Naizgled normalne osobe, nažalost samo naizgled.
To su uglavnom oni za koje svi kažu da su fini...
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#24961 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by fatamorgana »

sha_ba wrote:
ultima_palabra wrote:Ne znam kako neki brak uopšte može preživjeti takvo testiranje... bez obzira na rezultat. Ali eto, ima nas svakakvih.
:thumbup: kapa do poda plavi :kiss:
Ma kak'o vas testiranje sad spopalo, svima je neugodna i sama pomisao, rezultate i da ne spominjemo, a tek iščekivanje ....
swanfilter
Posts: 7918
Joined: 06/06/2008 18:52

#24962 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by swanfilter »

Mozel se tema promijeniti, bezze ovaj dio o testiranju .... :)
Graf_Spee
Posts: 634
Joined: 23/04/2014 11:25

#24963 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Graf_Spee »

swanfilter wrote:Mozel se tema promijeniti, bezze ovaj dio o testiranju .... :)
:thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#24964 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Velkoski »

berenice wrote:
direktni wrote:"Tuđu" djecu rađaju kurve. Zašto su postale kurve, to je pitanje? Mislim da se kurva ne postaje nego "rađa". Takve osobe obično svojim curicama govore: "Majka je samo jedna, a otac ti može biti bilo ko". Tu rečenicu potenciraju, nesvjesne posljedica izrečenog.

Imam dvoje djece i nikada ne bih otišao na to testiranje, ali kada bi "nesretne okolnosti - bolest djece", otkrile da nisam biološki otac, ta djeca bi i dalje bila moja, jer sam ih odgojio, othranio, obrazovao, davao očinske savjete....ništa se ne bi promjenilo na relaciji otac-dijete, bar kod mene. Kako bi dijete reagovalo? To zaista ne znam.

Uglavnom, ulicama nam vrvi mnoštvo kurava, muške ološi, osoba sa višestrukim poremećajem u ponašanuju, moralnih nakarada, osoba koje su svojom voljom kroz život upadale u razne neprilike uvijek kriveći druge i nalazeći opravdanje za sve. Ukratko, osobe koje to u stvari i nisu, a u to bi se mogli i uvjeriti kada bi mogli zaviriti u njihov psihološki profil.

Naizgled normalne osobe, nažalost samo naizgled.
To su uglavnom oni za koje svi kažu da su fini...
Image

Poznajem bruku osoba za koje sam bio spreman ruku u vatru stavit' da su "fini, dobri, svaka majka bi ih poželila", a oni me razočarali. :mrgreen:

Bit će da je moja procjena uglavnom sranje. :( :mrgreen:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#24965 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by S4mpion »

Velkoski wrote:
berenice wrote:
To su uglavnom oni za koje svi kažu da su fini...
Image

Poznajem bruku osoba za koje sam bio spreman ruku u vatru stavit' da su "fini, dobri, svaka majka bi ih poželila", a oni me razočarali. :mrgreen:

Bit će da je moja procjena uglavnom sranje. :( :mrgreen:
+1

Ista sranja pravimo. :D
User avatar
Capajebo
Posts: 20755
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#24966 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Capajebo »

Sam za sebe ne bih stavio ruku u vatru da sam fin, dobar, da bi me svaka majka za zeta pozelila, a ne za nekog drugog :-) :D
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#24967 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by berenice »

Capajebo wrote:Sam za sebe ne bih stavio ruku u vatru da sam fin, dobar, da bi me svaka majka za zeta pozelila, a ne za nekog drugog :-) :D
Neka mene vake, nake i gore! Nego, daj ti pitanje.
User avatar
Capajebo
Posts: 20755
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#24968 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Capajebo »

Evo jedno, mislite li da ste psihicki normalne i stabilne? (ne generalno, nego vi kao licnost) :mrgreen:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#24969 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by ladyblue18 »

Velkoski wrote:
Poznajem bruku osoba za koje sam bio spreman ruku u vatru stavit' da su "fini, dobri, svaka majka bi ih poželila", a oni me razočarali. :mrgreen:
A srce naivno :( :kiss:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#24970 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Velkoski »

Ignorantu. :kiss: :mrgreen:
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#24971 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by berenice »

Capajebo wrote:Evo jedno, mislite li da ste psihicki normalne i stabilne? (ne generalno, nego vi kao licnost) :mrgreen:
E, jbgasad, ja znam da nisam po tim nekim dijagnozama. Međutim, s druge strane (s moje strane), ja sam nekako prenormalna i dosadna. Stabilna sam. Do odre.Đe.Ne. Ta.Č.Ke.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#24972 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by S4mpion »

U današnje vrijeme primjetio sam jednu pravo raširenu zabludu, konkretno:

Muškarac ne želi curu iz x razloga, zbog neke njene osobine/postupaka(iz prošlosti i sadašnjosti) koji njemu ne odgovaraju, a cura to automatski registruje kao "nedostatak samopouzdanja" kod dotičnog gospodina i pri tome ona ne ostavlja ni 1% mogućnosti da je možda krivica njena(a uglavnom jeste), već je sve njegovo breme.

Koliko dobro znate razlučiti kada vas neko ne želi zbog vaše ličnosti/postupaka/grešaka ili sav teret vaših postupaka pripišete njegovom "nedostatku samopouzdanja"?
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#24973 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by MedenoSrce »

S4mpion wrote: Koliko dobro znate razlučiti kada vas neko ne želi zbog vaše ličnosti/postupaka/grešaka ili sav teret vaših postupaka pripišete njegovom "nedostatku samopouzdanja"?
ko ga pita sta on zeli :D

normalna nisam, stabilna jesam
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#24974 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by McMoy »

Image
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#24975 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Niemand »

.
Last edited by Niemand on 27/04/2014 17:31, edited 1 time in total.
Locked