Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#38426 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by almir90 »

moonca wrote: 31/05/2020 15:56
Ne mislim na intimnost---
..Nije to mjerilo- jel' jasno ili nije.. i ne znaci -sretnom zavrsetku... ali, ako mu se djevojka svidja, ugodno mu je u njenom drustvu ... zasto bi uskratio i najmanju shansu da se odluci za njega.
Malo je Mončo ponižavajuće da pokušavaš nazor sa nekim ostvariti nešto ako da osoba nije zainteresovana. Ako si s nekim i ta osoba je malo zaintersovana, pa malo hladna, onda tu nešto ne štima.

Šta bi ti uradila da se neko tako s tobom poigrava?
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#38427 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Alles-Tamam »

moonca wrote: 31/05/2020 15:56
Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 15:49 jebat mogu i nekog ko mi nece jebat zivce.
Tamo gdje su odnosi u startu jasni,bez neckanja.Tako da jos uvijek ne vidim logiku iza drzanja na oku dal muska dal zenska
Ne mislim na intimnost---
..Nije to mjerilo- jel' jasno ili nije.. i ne znaci -sretnom zavrsetku... ali, ako mu se djevojka svidja, ugodno mu je u njenom drustvu ... zasto bi uskratio i najmanju shansu da se odluci za njega.
Zato sto niko na ovom dunjaluku nije vrijedan toga da se savijas zbog njega kao dud.Narocito ne na pocetku "veze"
Mislim mogao sam ti i nekulturno napisati nije joj 3,14cka zlatna :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38428 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by moonca »

almir90 wrote: 31/05/2020 15:59 Malo je Mončo ponižavajuće da pokušavaš nazor sa nekim ostvariti nešto ako da osoba nije zainteresovana. Ako si s nekim i ta osoba je malo zaintersovana, pa malo hladna, onda tu nešto ne štima.

Šta bi ti uradila da se neko tako s tobom poigrava?
Dok se ne zavrsi- ne znash..... sta je tu ponizavajuce ?
Nije u pitanju igra- ako ti se svidja neko- daj vremena--
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38429 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by moonca »

Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 16:01 Zato sto niko na ovom dunjaluku nije vrijedan toga da se savijas zbog njega kao dud.Narocito ne na pocetku "veze"
Mislim mogao sam ti i nekulturno napisati nije joj 3,14cka zlatna :thumbup:
To zlato i folovi su bez veze - primjer..

Ja mislim da je -vrijedan/ na -- pogotovo ako je pocetak-- po meni je logicno biti strpljiv..
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#38430 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by almir90 »

moonca wrote: 31/05/2020 16:03
Dok se ne zavrsi- ne znash..... sta je tu ponizavajuce ?
Nije u pitanju igra- ako ti se svidja neko- daj vremena--
Pa naravno da treba vremena da se dvoje upoznaju, ali to nije ova situacija. Ako ti se neko sviđa i hoćeš tu osobu da upoznaš bolje, nećeš danas biti zainteresovana, a sutra mrtva hladna, pa prekosutra opet zainteresovana, pa opet nakon toga hladna. Takvo ponašanje dođe k'o nekakva igrica, barem ja to tako vidim.
User avatar
The Saboteur
Posts: 50
Joined: 31/05/2020 00:04

#38431 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by The Saboteur »

Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 16:01
moonca wrote: 31/05/2020 15:56
Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 15:49 jebat mogu i nekog ko mi nece jebat zivce.
Tamo gdje su odnosi u startu jasni,bez neckanja.Tako da jos uvijek ne vidim logiku iza drzanja na oku dal muska dal zenska
Ne mislim na intimnost---
..Nije to mjerilo- jel' jasno ili nije.. i ne znaci -sretnom zavrsetku... ali, ako mu se djevojka svidja, ugodno mu je u njenom drustvu ... zasto bi uskratio i najmanju shansu da se odluci za njega.
Zato sto niko na ovom dunjaluku nije vrijedan toga da se savijas zbog njega kao dud.Narocito ne na pocetku "veze"
Mislim mogao sam ti i nekulturno napisati nije joj 3,14cka zlatna :thumbup:
Ma nije meni ona jedina imam ja još 2-3 sa strane,nego mi je nekako najbolja od ovih ostalih pa se malo više trudim oko nje.Dosta djevojaka danas da forumašice izvinu se*e sa nekim kriterijumima. Ako bude peglala samo je otkačim.Kao što kaže Vlado Georgijev "zbogom ljubavi odlazim i nemoj reći stoj ima žena ne zna im se broj" :run:
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#38432 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Alles-Tamam »

The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:11
Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 16:01
moonca wrote: 31/05/2020 15:56

Ne mislim na intimnost---
..Nije to mjerilo- jel' jasno ili nije.. i ne znaci -sretnom zavrsetku... ali, ako mu se djevojka svidja, ugodno mu je u njenom drustvu ... zasto bi uskratio i najmanju shansu da se odluci za njega.
Zato sto niko na ovom dunjaluku nije vrijedan toga da se savijas zbog njega kao dud.Narocito ne na pocetku "veze"
Mislim mogao sam ti i nekulturno napisati nije joj 3,14cka zlatna :thumbup:
Ma nije meni ona jedina imam ja još 2-3 sa strane,nego mi je nekako najbolja od ovih ostalih pa se malo više trudim oko nje.Dosta djevojaka danas da forumašice izvinu se*e sa nekim kriterijumima. Ako bude peglala samo je otkačim.Kao što kaže Vlado Georgijev "zbogom ljubavi odlazim i nemoj reći stoj ima žena ne zna im se broj" :run:

Pa ako i ti pecas u 3 bazena istovremeno onda zaboravi da sam ista rekao,boli te onda uho
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#38433 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Euphoria »

The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:11
Ma nije meni ona jedina imam ja još 2-3 sa strane,nego mi je nekako najbolja od ovih ostalih pa se malo više trudim oko nje.Dosta djevojaka danas da forumašice izvinu se*e sa nekim kriterijumima. Ako bude peglala samo je otkačim.Kao što kaže Vlado Georgijev "zbogom ljubavi odlazim i nemoj reći stoj ima žena ne zna im se broj" :run:
Svaka žena ima više opcija. Ti očito nisi dovoljno interesantan pa te drži na leru, vruće kad joj je dosadno. Ili budi zanimljiviji ili se fokusiraj na neku koja je tebi zanimljivija.
User avatar
The Saboteur
Posts: 50
Joined: 31/05/2020 00:04

#38434 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by The Saboteur »

Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 16:13
The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:11
Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 16:01

Zato sto niko na ovom dunjaluku nije vrijedan toga da se savijas zbog njega kao dud.Narocito ne na pocetku "veze"
Mislim mogao sam ti i nekulturno napisati nije joj 3,14cka zlatna :thumbup:
Ma nije meni ona jedina imam ja još 2-3 sa strane,nego mi je nekako najbolja od ovih ostalih pa se malo više trudim oko nje.Dosta djevojaka danas da forumašice izvinu se*e sa nekim kriterijumima. Ako bude peglala samo je otkačim.Kao što kaže Vlado Georgijev "zbogom ljubavi odlazim i nemoj reći stoj ima žena ne zna im se broj" :run:

Pa ako i ti pecas u 3 bazena istovremeno onda zaboravi da sam ista rekao,boli te onda uho
Ma treba kao jedan momak,ulaze u klub četiri djevojke za redom on sa sve četiri bio haha.I to se one svađaju radi njega.Kakva su to podbadanja,šukanja i ponižavanja muško smisliti ne može :D.Luda neka vremena danas djevojke momke ganjaju,prilaze i bore sa za njih sa drugim djevojkama,a mi momci kao u haremu. :izet: :izet: :D
User avatar
The Saboteur
Posts: 50
Joined: 31/05/2020 00:04

#38435 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by The Saboteur »

Miss Moonlight wrote: 31/05/2020 16:19
The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:11
Ma nije meni ona jedina imam ja još 2-3 sa strane,nego mi je nekako najbolja od ovih ostalih pa se malo više trudim oko nje.Dosta djevojaka danas da forumašice izvinu se*e sa nekim kriterijumima. Ako bude peglala samo je otkačim.Kao što kaže Vlado Georgijev "zbogom ljubavi odlazim i nemoj reći stoj ima žena ne zna im se broj" :run:
Svaka žena ima više opcija. Ti očito nisi dovoljno interesantan pa te drži na leru, vruće kad joj je dosadno. Ili budi zanimljiviji ili se fokusiraj na neku koja je tebi zanimljivija.
Ma imaju i muškarci kao i ja.Vjerovatno da ima ali ne zna ona ni šta hoće,probati ću još malo hahah.Uglavnom imaju još dvije sa kojima se uporedo čujem pa me briga pitomije i ljepše su,ali je ova nekako strastvenija
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#38436 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Euphoria »

The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:26
Ma imaju i muškarci kao i ja.Vjerovatno da ima ali ne zna ona ni šta hoće,probati ću još malo hahah.Uglavnom imaju još dvije sa kojima se uporedo čujem pa me briga pitomije i ljepše su.
Džaba što su ljepše, kad je ona draža 😋
Sta podrazumijevaš pod tim toplo hladno? I koliko vam je godina?
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#38437 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Alles-Tamam »

The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:21
Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 16:13
The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:11
Ma nije meni ona jedina imam ja još 2-3 sa strane,nego mi je nekako najbolja od ovih ostalih pa se malo više trudim oko nje.Dosta djevojaka danas da forumašice izvinu se*e sa nekim kriterijumima. Ako bude peglala samo je otkačim.Kao što kaže Vlado Georgijev "zbogom ljubavi odlazim i nemoj reći stoj ima žena ne zna im se broj" :run:

Pa ako i ti pecas u 3 bazena istovremeno onda zaboravi da sam ista rekao,boli te onda uho
Ma treba kao jedan momak,ulaze u klub četiri djevojke za redom on sa sve četiri bio haha.I to se one svađaju radi njega.Kakva su to podbadanja,šukanja i ponižavanja muško smisliti ne može :D.Luda neka vremena danas djevojke momke ganjaju,prilaze i bore sa za njih sa drugim djevojkama,a mi momci kao u haremu. :izet: :izet: :D
Ne znam sta bih ti rekao na to.Svako svoju satisfkaciju pronalazi u drugim stvarima,ako ti je bitan kvantitet onda udri dok ne otpadne.Meni recimo to nije bilo zanimljivo ni sa 15 ni sa 20 a ni sa 30 sada.
kazem ti,mislio sam da si bacio sve karte na jednog konja pa te to sada kopka,ali ako vec ides na masu onda nema sta da te tu cudi,isti ste
User avatar
The Saboteur
Posts: 50
Joined: 31/05/2020 00:04

#38438 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by The Saboteur »

Miss Moonlight wrote: 31/05/2020 16:28
The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:26
Ma imaju i muškarci kao i ja.Vjerovatno da ima ali ne zna ona ni šta hoće,probati ću još malo hahah.Uglavnom imaju još dvije sa kojima se uporedo čujem pa me briga pitomije i ljepše su.
Džaba što su ljepše, kad je ona draža 😋
Sta podrazumijevaš pod tim toplo hladno? I koliko vam je godina?
Nemoj me persirati mlađi sam sigurno 22.godine haha.Ma hoću-neću.Ona bi ali da joj ne uđe ne u seksualnom smislu,hoće me ali nije sigurna,valjda se boji da je ne iskoristim.Kao što Igor Vukojević kaže:"Razmišljam sad sa dvije glave većoj drago manjoj žao". :run:
User avatar
The Saboteur
Posts: 50
Joined: 31/05/2020 00:04

#38439 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by The Saboteur »

Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 16:29
The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:21
Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 16:13


Pa ako i ti pecas u 3 bazena istovremeno onda zaboravi da sam ista rekao,boli te onda uho
Ma treba kao jedan momak,ulaze u klub četiri djevojke za redom on sa sve četiri bio haha.I to se one svađaju radi njega.Kakva su to podbadanja,šukanja i ponižavanja muško smisliti ne može :D.Luda neka vremena danas djevojke momke ganjaju,prilaze i bore sa za njih sa drugim djevojkama,a mi momci kao u haremu. :izet: :izet: :D
Ne znam sta bih ti rekao na to.Svako svoju satisfkaciju pronalazi u drugim stvarima,ako ti je bitan kvantitet onda udri dok ne otpadne.Meni recimo to nije bilo zanimljivo ni sa 15 ni sa 20 a ni sa 30 sada.
kazem ti,mislio sam da si bacio sve karte na jednog konja pa te to sada kopka,ali ako vec ides na masu onda nema sta da te tu cudi,isti ste
Ma nije masa već dvije djevojke sa kojima sam normala ova je malo vjerski nastrojena.Nikada momka nije imala a moje godište
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#38440 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Euphoria »

The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:45
Miss Moonlight wrote: 31/05/2020 16:28
The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:26
Ma imaju i muškarci kao i ja.Vjerovatno da ima ali ne zna ona ni šta hoće,probati ću još malo hahah.Uglavnom imaju još dvije sa kojima se uporedo čujem pa me briga pitomije i ljepše su.
Džaba što su ljepše, kad je ona draža 😋
Sta podrazumijevaš pod tim toplo hladno? I koliko vam je godina?
Nemoj me persirati mlađi sam sigurno 22.godine haha.Ma hoću-neću.Ona bi ali da joj ne uđe ne u seksualnom smislu,hoće me ali nije sigurna,valjda se boji da je ne iskoristim.Kao što Igor Vukojević kaže:"Razmišljam sad sa dvije glave većoj drago manjoj žao". :run:
Mozda se curi stvarno svidjas, ali misli da joj se samo želiš u gacice uvući. Vjerovatno to ne želi, želi više.
Edit : sad procitah da je vjerenica, znaci to je to...
Ja lično cijenim direktan pristup, zanimas se, možemo li kafu popiti, viđati se, sta god ali da je iskreno.... Te gluposti, priču o sexu itd sam prije kulirala, držala toplo hladno. Sad blokiram 😉
Moj savjet je direktno joj reci sta želiš I kako vidis vaš eventualni odnos. I poštedi vas oboje muka. Sretno 😘
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#38441 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Alles-Tamam »

The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:46
Alles-Tamam wrote: 31/05/2020 16:29
The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:21

Ma treba kao jedan momak,ulaze u klub četiri djevojke za redom on sa sve četiri bio haha.I to se one svađaju radi njega.Kakva su to podbadanja,šukanja i ponižavanja muško smisliti ne može :D.Luda neka vremena danas djevojke momke ganjaju,prilaze i bore sa za njih sa drugim djevojkama,a mi momci kao u haremu. :izet: :izet: :D
Ne znam sta bih ti rekao na to.Svako svoju satisfkaciju pronalazi u drugim stvarima,ako ti je bitan kvantitet onda udri dok ne otpadne.Meni recimo to nije bilo zanimljivo ni sa 15 ni sa 20 a ni sa 30 sada.
kazem ti,mislio sam da si bacio sve karte na jednog konja pa te to sada kopka,ali ako vec ides na masu onda nema sta da te tu cudi,isti ste
Ma nije masa već dvije djevojke sa kojima sam normala ova je malo vjerski nastrojena.Nikada momka nije imala a moje godište
Vjerski nastrojena for real ili joj je tata neki papak :D
Kani se ba corava posla, i zajebancija oko te cure.Ako vam bude "sudjeno" mozes joj i kasnije istjerati zlo a utjerati dobro :roll:
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#38442 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Strpljiva »

Ovo je "Mladi Vezir". Kamo srece da ima i jednu opciju.
User avatar
The Saboteur
Posts: 50
Joined: 31/05/2020 00:04

#38443 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by The Saboteur »

Miss Moonlight wrote: 31/05/2020 16:51
The Saboteur wrote: 31/05/2020 16:45
Miss Moonlight wrote: 31/05/2020 16:28

Džaba što su ljepše, kad je ona draža 😋
Sta podrazumijevaš pod tim toplo hladno? I koliko vam je godina?
Nemoj me persirati mlađi sam sigurno 22.godine haha.Ma hoću-neću.Ona bi ali da joj ne uđe ne u seksualnom smislu,hoće me ali nije sigurna,valjda se boji da je ne iskoristim.Kao što Igor Vukojević kaže:"Razmišljam sad sa dvije glave većoj drago manjoj žao". :run:
Mozda se curi stvarno svidjas, ali misli da joj se samo želiš u gacice uvući. Vjerovatno to ne želi, želi više.
Edit : sad procitah da je vjerenica, znaci to je to...
Ja lično cijenim direktan pristup, zanimas se, možemo li kafu popiti, viđati se, sta god ali da je iskreno.... Te gluposti, priču o sexu itd sam prije kulirala, držala toplo hladno. Sad blokiram 😉
Moj savjet je direktno joj reci sta želiš I kako vidis vaš eventualni odnos. I poštedi vas oboje muka. Sretno 😘
Imala je ona momka ali stvarno nije nikada sa njim bila najbolja mi drugarica njena sama od sebe kazala,nedavno prekinuli cura se fakat čuva,ma da znao bih ja 100% Ma da meni to nije ni bitno ali izgleda njoj jeste haha.Ma zovem ja nju ali kao da je strah ili čeka da se fakat uvjeri,čujemo se na callu,šalje slike gdje je,tipa djevojka zna pjevati i ono zna mi poslati glasovnu bez da sam pitao.Mislim malo je banalan primjer ali kao da neke ljubavne pjesme meni pjeva a i čuješ u glasu da je od srca.Opet kažem banalan primjer ali možda je i signal
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#38444 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Alles-Tamam »

oj jebem ti sunce krvavo :lol:
pa trebo si odmah reci da je to u pitanju da ne serem ovoliko i gledam prison break na miru.
te sto se cuvaju se trpaju u bulju.
haj odoh gledat seriju
User avatar
The Saboteur
Posts: 50
Joined: 31/05/2020 00:04

#38445 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by The Saboteur »

Strpljiva wrote: 31/05/2020 17:00 Ovo je "Mladi Vezir". Kamo srece da ima i jednu opciju.
Kakav vezir?
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#38446 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Euphoria »

Ma mladi ste. Ako ti se ona fkt svidja reci joj da ti sex nije bitan i da nisi neki manijak, koji će je silovati, poštovat ćeš njene želje.
Ako nije tako, furaj dalje, ostavi je na miru. Bas je slatka, pjeva ti 😍
Ženama nekada moras nesto i nacrtati, slabo čitaju misli :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38447 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by moonca »

Miss Moonlight wrote: 31/05/2020 17:05 reci joj da ti sex nije bitan i da nisi neki manijak,
A zasto bi joj to govorio.. :roll: u ovom momentu.. totalo da ga pokopa.. :lol: cccccc
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#38448 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Euphoria »

moonca wrote: 31/05/2020 17:11
Miss Moonlight wrote: 31/05/2020 17:05 reci joj da ti sex nije bitan i da nisi neki manijak,
A zasto bi joj to govorio.. :roll: u ovom momentu.. totalo da ga pokopa.. :lol: cccccc
Pa ako mu nije samo to bitno. Mladi su. Za žene je sex puno više...
Al hajd, šta ja znam, neka posluša ako želi ove iskusne... khm za koje su sve žene iste I nijedna nije fina.
Ja sam kontala da je ovo tema muškarci pitaju žene 🤷‍♀️
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38449 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by moonca »

:).. da...
User avatar
The Saboteur
Posts: 50
Joined: 31/05/2020 00:04

#38450 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by The Saboteur »

Miss Moonlight wrote: 31/05/2020 17:15
moonca wrote: 31/05/2020 17:11
Miss Moonlight wrote: 31/05/2020 17:05 reci joj da ti sex nije bitan i da nisi neki manijak,
A zasto bi joj to govorio.. :roll: u ovom momentu.. totalo da ga pokopa.. :lol: cccccc
Pa ako mu nije samo to bitno. Mladi su. Za žene je sex puno više...
Al hajd, šta ja znam, neka posluša ako želi ove iskusne... khm za koje su sve žene iste I nijedna nije fina.
Ja sam kontala da je ovo tema muškarci pitaju žene 🤷‍♀️
Uglavnom hvala.Za mene nisu sve iste,ali dobar dio jeste isti i nije baš fin a nažalost u centru pažnje :D :D
Post Reply