Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#40701 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Digla_da_kreci »

medvjed23 wrote: 01/09/2023 21:42 Pih. Džaba sam, znači, puho balone :sad:
Spoiler
Show
Joj medo :lol:

Pusti sebi frajdej ajm in lav, bice ti lakse. :-D :D
John Cleese wrote: 01/09/2023 21:44 Ko je zvao na piće, red je i da plati, kao sto je red da neko ko prihvati da mu plate piće naruci i plati drugu turu.
I cuj - sok... kakav sok?! :| :D
Moze i tako. Ma sve je lako dogovoriti kada si sa finom osobom i oko tog placanja bude nekako spontano. :)
Evo ne znam sto napisah sok, nit pijem sok, ni kafu, ni alkohol, ni zasecerene napitke, samo caj i vodu. I limunadu. Znaci, nema nekog troska. :D
šok-antno. :D
Last edited by Digla_da_kreci on 01/09/2023 22:00, edited 1 time in total.
User avatar
medvjed23
Posts: 26815
Joined: 16/07/2010 13:49

#40702 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by medvjed23 »

Nema mi, meščini, druge :mrgreen:
User avatar
oldtajmer
Posts: 5023
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#40703 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by oldtajmer »

kad se sjetim vremena negdje iza rata pocela familija iz dijaspore da dolazi na godisnji (skandinavija uglavnom) i pricaju jbt da vidis tamo kod nas odu dvoje,troje na kafu i svako sam sebi placa pice mi ono :shock: trazi da mu das cigaru pa ti za nju da lupam 10 feninga, ma mi padamo sa stolice niko ziv ne vjeruje ,mislimo svi poludili :D kad ono fakat tako,a doci ce i kod nas kako je krenulo

a sad kad malo razmislim vjerovatno su mi najljepsi prvi dejtovi bili oni koji nisu ukljucivali kafu vec setnju,vrelo bosne,dariva,vilsonovo i sl. i preporucio bi svakome to,a onda kako se veza razvija pa i ako si kokuz a cura vec ima nije problem da ponekad uleti,ali da te sad ona finansira jbg treba bas biti djon obraz
John Cleese
Posts: 37245
Joined: 25/05/2010 18:30

#40704 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by John Cleese »

oldtajmer wrote: 01/09/2023 22:03 kad se sjetim vremena negdje iza rata pocela familija iz dijaspore da dolazi na godisnji (skandinavija uglavnom) i pricaju jbt da vidis tamo kod nas odu dvoje,troje na kafu i svako sam sebi placa pice mi ono :shock: trazi da mu das cigaru pa ti za nju da lupam 10 feninga, ma mi padamo sa stolice niko ziv ne vjeruje ,mislimo svi poludili :D kad ono fakat tako,a doci ce i kod nas kako je krenulo
Ma nece, nema sanse - nije ni njima "doslo", nije to nikakva novina, gore je oduvijek tako bilo.
A mi, evropski juznjaci, smo drugaciji - bili i ostali :D
User avatar
medvjed23
Posts: 26815
Joined: 16/07/2010 13:49

#40705 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by medvjed23 »

Je l ti nekad neko napisao pjesmu? Ako da, je l čemu?

Jesi li u kontaktu sa bivšima? Čuvaš li sitnice koje te podsjećaju na njih?

Jesi li ikad imala ikakvo lezbijsko iskustvo? :D Ako da, hoćeš li podijeliti dojmove?

Znaš li pronaći sreću ili barem mir u samoći? Ako ne, kako izgleda tvoja idila? Ti, dragi i koliko, ako ikoliko, djece? Dolazi li usvajanje u obzir?

Pišeš li dnevnik? Ako da, čita li ga iko osim tebe?

Jesu te ikad privlačili loši momci?

U koju slavnu osobu si (bila) zaljubljena? Šta bi da ti sad ta osoba bane na vrata i pozove te na kafu?

Jesi li nekad konzumirala ilegalne supstance?

Jesi li sklona cjelonoćnim provodima u gradu?

Jesi li se nekad ljubila na kiši?

Kad bi te neko drag izveo na večeru, ponudivši ti izbor - salatica ili grah sa suhim mesom - šta bi odabrala?

Opiši savršenog muškarca, hoćeš li?
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71958
Joined: 03/10/2011 20:11

#40706 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Chloe »

Uuuh šta je upitnika :lol: budem odgovorila 🤔
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#40707 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by auspuhc »

auspuhc wrote: 31/08/2023 00:01 https://www.klix.ba/sport/nogomet/nova- ... /230830050

Sta kazete na ovo?
Niko nista. Gdje je ona tema o feminizmu? Trebao sam tamo staviti.
snijeg_led
Posts: 6741
Joined: 08/12/2019 21:35

#40708 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by snijeg_led »

Ne da da da ne ne ne da ne ne grah ne :lol:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#40709 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Zoya »

medvjed23 wrote: 02/09/2023 19:20 Je l ti nekad neko napisao pjesmu? Ako da, je l čemu? Jeste. I odsvirao na gitari. Odlična je bila.

Jesi li u kontaktu sa bivšima? Čuvaš li sitnice koje te podsjećaju na njih?
Nisam. Ne čuvam ništa.

Jesi li ikad imala ikakvo lezbijsko iskustvo? :D Ako da, hoćeš li podijeliti dojmove?
Ne privlače me žene.

Znaš li pronaći sreću ili barem mir u samoći? Ako ne, kako izgleda tvoja idila? Ti, dragi i koliko, ako ikoliko, djece? Dolazi li usvajanje u obzir?

Znam uživati u miru i samoći. Što sam starija, sve mi više godi.
Sa djecom sam završila. Što se usvajanja tiče proces je dug pa ne bih imala živaca za to.

Pišeš li dnevnik? Ako da, čita li ga iko osim tebe?
Pišem dnevnik ponekad, više su to misli koje nabacam u momentima kada je vrijedno pisanja. Nikad se ne vraćam da čitam.
Jesu te ikad privlačili loši momci?
Jesu dok sam bila mlađa.

U koju slavnu osobu si (bila) zaljubljena? Šta bi da ti sad ta osoba bane na vrata i pozove te na kafu?
Svi iz grupe New Kids on the Block :-) Apsolutno ne bih ništa. Niti bih izašla sa njima.

Jesi li nekad konzumirala ilegalne supstance?
Ne.

Jesi li sklona cjelonoćnim provodima u gradu?
Ne.

Jesi li se nekad ljubila na kiši?
Više puta.

Kad bi te neko drag izveo na večeru, ponudivši ti izbor - salatica ili grah sa suhim mesom - šta bi odabrala?
Grah.

Opiši savršenog muškarca, hoćeš li?
Nema savršenog. Samo prihvatiti mane i onakvog kakav je.
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#40710 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Zoya »

Al' ga iscitira :-) :-)
User avatar
medvjed23
Posts: 26815
Joined: 16/07/2010 13:49

#40711 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by medvjed23 »

Hvala, dame. Biće mi, nadam se, oprošteno ako ovom mnoštvu upitnika dodam još jedan:

Je l nekad neko za tebe napravio sitnicu koja te je neobično obradovala i ostala ti je u lijepom i živom sjećanju sve do danas? Ako jeste, hoćeš li podijeliti detalje: šta, ko, kako...
User avatar
medvjed23
Posts: 26815
Joined: 16/07/2010 13:49

#40712 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by medvjed23 »

Chloe wrote: 02/09/2023 19:56 Uuuh šta je upitnika :lol: budem odgovorila 🤔
Image
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#40713 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Zoya »

medvjed23 wrote: 04/09/2023 18:50 Hvala, dame. Biće mi, nadam se, oprošteno ako ovom mnoštvu upitnika dodam još jedan:

Je l nekad neko za tebe napravio sitnicu koja te je neobično obradovala i ostala ti je u lijepom i živom sjećanju sve do danas? Ako jeste, hoćeš li podijeliti detalje: šta, ko, kako...
Preš'o na islam.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71958
Joined: 03/10/2011 20:11

#40714 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Chloe »

medvjed23 wrote: 02/09/2023 19:20 Je l ti nekad neko napisao pjesmu? Ako da, je l čemu?

Jeste. Pa bila je... Meni u tom momentu.

Jesi li u kontaktu sa bivšima? Čuvaš li sitnice koje te podsjećaju na njih?

Nemam ti ja baš bivši... :lol:

Jesam. Momak iz srednje škole redovno se javi za sve praznike i moj rodjendan, kad dodje iz USA obavezno me potraži da me pozdravi.

Jedan je kao nedovršena priča, njegovim izborom nismo u kontaktu.


Jesi li ikad imala ikakvo lezbijsko iskustvo? :D Ako da, hoćeš li podijeliti dojmove?

Ne.

Znaš li pronaći sreću ili barem mir u samoći? Ako ne, kako izgleda tvoja idila? Ti, dragi i koliko, ako ikoliko, djece? Dolazi li usvajanje u obzir?

Samoća mi je neophodna da bih funkcionisala, koliko god komunikativna i društvena bila, kad sam sama regenerišem se, posebno u prirodi.

Imam troje djece, tako sam željela, ne bih imala ništa protiv da sam i četvrto rodila, bez obzira na sve.

Usvajanje mi je sasvim ok, da nisam imala djecu usvojila bih minimalno dvoje.


Pišeš li dnevnik? Ako da, čita li ga iko osim tebe?

Pisala sam godinama, ne baš redovno i nije klasični dnevnik, onda sam napravila pauzu od par godina, kasno sam shvatila da mi je to bila greška, vratila sam se pisanju, njemu otvaram dušu, srce, misli.... Ne.

Jesu te ikad privlačili loši momci?

Ne

U koju slavnu osobu si (bila) zaljubljena? Šta bi da ti sad ta osoba bane na vrata i pozove te na kafu?

Kao dijete u Zdravka Čolića :lol: pristala bih uz uslov da mi otpjeva "Ti možeš sve, al jedno ne..."


Jesi li nekad konzumirala ilegalne supstance?

Ne.

Jesi li sklona cjelonoćnim provodima u gradu?

Ne. Iako znam otići sa kolegicama na muziku, nije me to nikad ispunjavalo, kao što me ispuni i usreći šetnja u prirodi.

Jesi li se nekad ljubila na kiši?

Ne.

Kad bi te neko drag izveo na večeru, ponudivši ti izbor - salatica ili grah sa suhim mesom - šta bi odabrala?

Oboje :D

Opiši savršenog muškarca, hoćeš li?

Bitno je da me poštuje i voli, da nije sebičan, da me doživljava kao partnericu i prijateljicu, a ne konkurenciju... :)
U tri navrata pišem.... Treba čuti sve utiske nakon prvog dana škole... :lol: :srce:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71958
Joined: 03/10/2011 20:11

#40715 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Chloe »

medvjed23 wrote: 04/09/2023 18:50 Hvala, dame. Biće mi, nadam se, oprošteno ako ovom mnoštvu upitnika dodam još jedan:

Je l nekad neko za tebe napravio sitnicu koja te je neobično obradovala i ostala ti je u lijepom i živom sjećanju sve do danas? Ako jeste, hoćeš li podijeliti detalje: šta, ko, kako...
Vrećica ugostiteljskog šećera iz mjesta u kojem prije toga nisam bila..... :srce: a skupljam ih. :mrgreen:
User avatar
medvjed23
Posts: 26815
Joined: 16/07/2010 13:49

#40716 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by medvjed23 »

Chloe, sve super. Samo, hitno s nekim dragim na kišu!
Zoya wrote: 04/09/2023 20:50
medvjed23 wrote: 04/09/2023 18:50 Hvala, dame. Biće mi, nadam se, oprošteno ako ovom mnoštvu upitnika dodam još jedan:

Je l nekad neko za tebe napravio sitnicu koja te je neobično obradovala i ostala ti je u lijepom i živom sjećanju sve do danas? Ako jeste, hoćeš li podijeliti detalje: šta, ko, kako...
Preš'o na islam.
Mašala!
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71958
Joined: 03/10/2011 20:11

#40717 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Chloe »

Zoya wrote: 04/09/2023 20:50
medvjed23 wrote: 04/09/2023 18:50 Hvala, dame. Biće mi, nadam se, oprošteno ako ovom mnoštvu upitnika dodam još jedan:

Je l nekad neko za tebe napravio sitnicu koja te je neobično obradovala i ostala ti je u lijepom i živom sjećanju sve do danas? Ako jeste, hoćeš li podijeliti detalje: šta, ko, kako...
Preš'o na islam.

Nije to sitnica .... to je baš ljubav .... :thumbup:
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#40718 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Digla_da_kreci »

Ajmee, koliko pitanja, odgovarat cu kad mi bude dosadno. :D
medvjed23 wrote: 04/09/2023 18:50 Je l nekad neko za tebe napravio sitnicu koja te je neobično obradovala i ostala ti je u lijepom i živom sjećanju sve do danas? Ako jeste, hoćeš li podijeliti detalje: šta, ko, kako...
Ostavio mi je u testamentu sve svoje bogatstvo. 8-)
User avatar
medvjed23
Posts: 26815
Joined: 16/07/2010 13:49

#40719 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by medvjed23 »

Piši, DDK, samo piši :)
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#40720 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Digla_da_kreci »

Ma sitnica, sta. :D

Sjetila sam se sad jedne simpa stvari. :-D Nesto sam bila neraspolozena i nisam htjela da izadjemo, kaze on, hajd onda doletit cu do tebe na par minuta samo da te vidim pa cu kuci. Isao je pjesice sa jednog kraja grada na drugi poslije posla, svratio u prodavnicu, i pita me sta cu da mi kupi. Ja vicem necu nista, a on mi dosadjuje hoces li ovo, hoces li ono, da mi ugodi. :-D Kad rece: a koji ces sok? Ja tu vec vidno iznervirana, odgovorim: NIKOJI!
Uzeo on olovku, napisao na tetrapaku Nikoji, i salje sliku sa porukom: ok ljubavi, uzeo sam Nikoji, stizem! To me bas nasmijalo i oraspolozivo i ostalo mi u lijepom sjecanju. :-D
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#40721 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by auspuhc »

Digla_da_kreci wrote: 06/09/2023 21:30 Ma sitnica, sta. :D

Sjetila sam se sad jedne simpa stvari. :-D Nesto sam bila neraspolozena i nisam htjela da izadjemo, kaze on, hajd onda doletit cu do tebe na par minuta samo da te vidim pa cu kuci. Isao je pjesice sa jednog kraja grada na drugi poslije posla, svratio u prodavnicu, i pita me sta cu da mi kupi. Ja vicem necu nista, a on mi dosadjuje hoces li ovo, hoces li ono, da mi ugodi. :-D Kad rece: a koji ces sok? Ja tu vec vidno iznervirana, odgovorim: NIKOJI!
Uzeo on olovku, napisao na tetrapaku Nikoji, i salje sliku sa porukom: ok ljubavi, uzeo sam Nikoji, stizem! To me bas nasmijalo i oraspolozivo i ostalo mi u lijepom sjecanju. :-D
Nadam se da ga nisi ostavila. :lol:
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#40722 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Zoooka »

auspuhc wrote: 06/09/2023 22:23
Digla_da_kreci wrote: 06/09/2023 21:30 Ma sitnica, sta. :D

Sjetila sam se sad jedne simpa stvari. :-D Nesto sam bila neraspolozena i nisam htjela da izadjemo, kaze on, hajd onda doletit cu do tebe na par minuta samo da te vidim pa cu kuci. Isao je pjesice sa jednog kraja grada na drugi poslije posla, svratio u prodavnicu, i pita me sta cu da mi kupi. Ja vicem necu nista, a on mi dosadjuje hoces li ovo, hoces li ono, da mi ugodi. :-D Kad rece: a koji ces sok? Ja tu vec vidno iznervirana, odgovorim: NIKOJI!
Uzeo on olovku, napisao na tetrapaku Nikoji, i salje sliku sa porukom: ok ljubavi, uzeo sam Nikoji, stizem! To me bas nasmijalo i oraspolozivo i ostalo mi u lijepom sjecanju. :-D
Nadam se da ga nisi ostavila. :lol:
Vjerovatno je on nju kad je vidio koliko je nezahvalna.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32162
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#40723 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Bobi »

Da li ikad sanjate da ste trudne iako niste ?
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#40724 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Digla_da_kreci »

Bobi wrote: 07/09/2023 09:04 Da li ikad sanjate da ste trudne iako niste ?
Ne. Ovo si sa vijesti skinuo. :D
Zoooka wrote: 07/09/2023 08:33
auspuhc wrote: 06/09/2023 22:23 Nadam se da ga nisi ostavila. :lol:
Vjerovatno je on nju kad je vidio koliko je nezahvalna.
Spasio se covjek. :D

Kako tvoja veza napreduje, jesi li sretan? :-D
Bobi
Forum administrator
Posts: 32162
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#40725 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Bobi »

Digla_da_kreci wrote: 07/09/2023 10:45 Ne. Ovo si sa vijesti skinuo.
Pa da, kao da ja tako nešto mogu smisliti :D.
Post Reply