Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#40776 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by auspuhc »

Momce da te voli ne bi isla. A ja sam i dalje siguran da je nasla drugog.
Cregan
Posts: 435
Joined: 15/05/2016 13:51

#40777 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Cregan »

Ti idalje nastavljaš sa svojim kompleksima. Kao što je neko već napisao, nije čovjek pitao ništa o razlozima odlaska, nego o naćinima prolaska kroz nastalu situaciju.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#40778 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by auspuhc »

Cregan wrote: 18/09/2023 11:59 Ti idalje nastavljaš sa svojim kompleksima. Kao što je neko već napisao, nije čovjek pitao ništa o razlozima odlaska, nego o naćinima prolaska kroz nastalu situaciju.
Lakse ce proci kroz to ako mu padne u ocima. Dajte malo logiku ukljucite vise.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72083
Joined: 03/10/2011 20:11

#40779 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Chloe »

auspuhc wrote: 18/09/2023 12:03
Cregan wrote: 18/09/2023 11:59 Ti idalje nastavljaš sa svojim kompleksima. Kao što je neko već napisao, nije čovjek pitao ništa o razlozima odlaska, nego o naćinima prolaska kroz nastalu situaciju.
Lakse ce proci kroz to ako mu padne u ocima. Dajte malo logiku ukljucite vise.
Logika ti nigdje veze. :)
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#40780 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by auspuhc »

Chloe wrote: 18/09/2023 12:05
auspuhc wrote: 18/09/2023 12:03

Lakse ce proci kroz to ako mu padne u ocima. Dajte malo logiku ukljucite vise.
Logika ti nigdje veze. :)
Ja cu od ovog momcica napravit muskarcinu.
John Cleese
Posts: 37306
Joined: 25/05/2010 18:30

#40781 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by John Cleese »

Chloe wrote: 18/09/2023 10:11
John Cleese wrote: 18/09/2023 09:51

Da je ovdje iko zaista dobrohotan, upozorio bi covjeka da je profulio forum :| :D
Hajmo biti realni, gdje god otišao, kome god se obratio, donji je .... postali smo sprdačina od ljudi.

Sramota je danas biti insan sa emocijama, plakati, imati potrebu s nekim podijeliti tugu, brige, razočarenje ...

Kad se desi suicid, ubistvo i neko zlo svi smo onda pametolozi. Općenito ovo govorim.
Pisao sam taj komentar s tananim trackom nade da negdje mozda postoji i drugaciji forum koji posjecuju iskljucivo divni, empaticni ljudi, ali bice da si ti u pravu :|
I da je kod efendije otisao, poslao bi ga popu uz napomenu da ide njega zajebavat - dotle je to doslo :|
Osmi Socrates
Posts: 8109
Joined: 19/10/2020 15:33

#40782 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Osmi Socrates »

Ne znamo mi ništa što se tiče njenih razloga za prekid. Čovjek je postavio šta mu je ona rekla da su razlozi za prekid, što ne mora neophodno biti istina.

Ali, da ne uzimam njega više za primjer, jer mu stvarno to sada ne treba to u životu, uopštiću. Ljudi ponekad "lažu" zbog razloga za prekid jer žele da zaštite sebe. Ovo je počesto (skoro uvijek) podsvjesno, pa je zato "lažu" pod navodnicima. Ljudi ponekad lažu (zbog razloga za prekid) jer žele da zaštite onoga sa kim prekidaju. Ovdje "lažu" nije pod navodnicima jer je to svjestan čin. Ako neko svjesno želi da te zaštiti od istine, to znači da mu je stalo do tebe.

Svejedno, to što je nekom stalo do tebe nije isto što i voljeti nekoga toliko da nastavljaš vezu u kojoj se ne osjećaš potpuno sretnim.

Prekida se iz milion razloga, od najbanalnijih do najozbiljnijih, sreli se prerano, sreli se prekasno, drugačije short and medium term ciljeve imaju, long term ciljeve da i ne spominjem. Naravno, postoji i mogućnost da su sreli nekog drugog. I ne znam zašto to treba posebno naglašavati, kao neki posebno nemoralan ili loš razlog za prekid.

Što se tiče nošenja sa tim, ne znam, svako drugačije, kako je digla da kreči i navela. I savjeti su drugačiji, od čovjeka do čovjeka.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72083
Joined: 03/10/2011 20:11

#40783 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Chloe »

John Cleese wrote: 18/09/2023 13:29
Chloe wrote: 18/09/2023 10:11

Hajmo biti realni, gdje god otišao, kome god se obratio, donji je .... postali smo sprdačina od ljudi.

Sramota je danas biti insan sa emocijama, plakati, imati potrebu s nekim podijeliti tugu, brige, razočarenje ...

Kad se desi suicid, ubistvo i neko zlo svi smo onda pametolozi. Općenito ovo govorim.
Pisao sam taj komentar s tananim trackom nade da negdje mozda postoji i drugaciji forum koji posjecuju iskljucivo divni, empaticni ljudi, ali bice da si ti u pravu :|
I da je kod efendije otisao, poslao bi ga popu uz napomenu da ide njega zajebavat - dotle je to doslo :|
Ako znaš takav forum, preporuči nam ... :oops:
John Cleese
Posts: 37306
Joined: 25/05/2010 18:30

#40784 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by John Cleese »

Chloe wrote: 18/09/2023 18:19
John Cleese wrote: 18/09/2023 13:29

Pisao sam taj komentar s tananim trackom nade da negdje mozda postoji i drugaciji forum koji posjecuju iskljucivo divni, empaticni ljudi, ali bice da si ti u pravu :|
I da je kod efendije otisao, poslao bi ga popu uz napomenu da ide njega zajebavat - dotle je to doslo :|
Ako znaš takav forum, preporuči nam ... :oops:
Pa vidis da ne znam.
Osim ako nisi raspolozena da kreiramo jedan (sto tehnicki i nije problem) i nazovemo ga, na primjer, EmpatiX ("Ako trebate rame za plakanje, na pravom ste mjestu!")
Jer, kako kaze stara narodna:"Klix suzama ne vjeruje." :|
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72083
Joined: 03/10/2011 20:11

#40785 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Chloe »

John Cleese wrote: 18/09/2023 18:52
Chloe wrote: 18/09/2023 18:19

Ako znaš takav forum, preporuči nam ... :oops:
Pa vidis da ne znam.
Osim ako nisi raspolozena da kreiramo jedan (sto tehnicki i nije problem) i nazovemo ga, na primjer, EmpatiX ("Ako trebate rame za plakanje, na pravom ste mjestu!")
Jer, kako kaze stara narodna:"Klix suzama ne vjeruje." :|
:lol: ... Hajd šetaj.... :kiss:
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#40787 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by auspuhc »

Otjerali ste momka. Stvarno ste bezveze.
John Cleese
Posts: 37306
Joined: 25/05/2010 18:30

#40788 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by John Cleese »

Za njegovo dobro.
Bolje mu je to nego da ti od njega "napravis muskarcinu" :| :D
suspect_zero
Posts: 25848
Joined: 11/10/2008 21:45

#40789 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by suspect_zero »

John Cleese wrote: 18/09/2023 09:07
suspect_zero wrote: 18/09/2023 00:45
Vjerovatno ona standardna kada hoćeš da se nekoga riješiš....fin si, super...ali do mene je, nisam sada u toj emotivnoj fazi za nešto ozbiljno....eto možemo biti prijatelji.....i tako to.
U prevodu, dosadan si mi, nezanimljiv, nisi mi napet, uz tebe mi sive ćelije odumiru i ne želim da imamo nikakav kontakt. :oops: :D
Kakav suptilan prevod... Ostala si uv-jek istaaa :| :D :lol:

Što bešika zaljulja, motika pokopa :lol:

A nisam imala loše namjere fakat, preboliti će kao i svi :-D
John Cleese
Posts: 37306
Joined: 25/05/2010 18:30

#40790 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by John Cleese »

suspect_zero wrote: 18/09/2023 22:32
John Cleese wrote: 18/09/2023 09:07
Kakav suptilan prevod... Ostala si uv-jek istaaa :| :D :lol:
Što bešika zaljulja, motika pokopa :lol:

A nisam imala loše namjere fakat, preboliti će kao i svi :-D
:lol:

Normala. I to mnogo brze od ocekivanog, odgovorno tvrdim :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#40791 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by MarlboroGold »

n+1 wrote: 18/09/2023 09:16
auspuhc wrote: 17/09/2023 13:22 Samo zdrav razum bruda. Ne trosim ja vrijeme na te gluposti.
Ne trošiš vrijeme na te gluposti, ali...
auspuhc wrote: 05/06/2023 16:44 Tate ima ispravne poglede na svijet. Uz to je inteligentan i namjerno pretjeruje i preuvelicava po nekim pitanjima da izazove reakciju.
:D
Kako ono kažu u GTA...

Busted :lol:
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#40792 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by auspuhc »

Ma to je bio trol. Ne znam ni kako covjek izgleda.
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 820
Joined: 29/11/2022 19:46

#40793 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by ShnjaZZZ »

auspuhc wrote: 18/09/2023 19:28 Otjerali ste momka. Stvarno ste bezveze.
Nisu, samo patim u tišini. :D Biće dobro, eventualno. Ovo je treći put da mi se dešava i možda najteže dosad jer apsolutno nisam ponavljao greške iz prva dva puta iako sam se i tad nenormalno trudio.

Dao sam sebe u potpunosti, bio sam emotivno i više nego dostupan, javljao sam se i trudio non stop da smislim zajedničke aktivnosti, obraćao sam pažnju na sitnice, bio tu za nju apsolutno u svakom trenutku, nasmijavao je, baš sam bio investiran.

Meni je najgore jernikad u životu mi se nije ovako potrefilo da s nekim imam i vibe i hemiju i da se slažemo praktično o svakom bitnom životnom pitanju. Bez pretjerivanja, ja mrtvi ćafir, počeo Bogu zahvaljivati što mi je poslao u život. Hladno sam bio spreman napustit državni posao koji sanjam odmalena da idem sa njom eventualno, konobario bi ako treba. Ali eto... ne dade se usranom do potoka.

Ma ne mogu zamisliti da ću ikad više naći ikakvu, kamoli curu koja mi ovoliko odgovara. Ne samo kao drug, oslonac, partner nego kao i ljubavnik i apsolutno je fizički moj tip. Kao da sam je sebi nacrtao.

Nedostaje mi mnogo, a tek će mi nedostajat u narednom periodu jer iako smo bili tek nekih 4-5 mjeseci zajedno ja sam nju i zavolio i učinio je svojim najboljim drugom.

Nemam više s kim svakodnevnicu podijelit, opet valja upasti u ralje samoće. :(

Ja nisam muškarac kojeg žene primjećuju i koji ima mnogo šansi i tako da kad mi neko pruži priliku ja skinem zvijezde ako treba.

Sad više nemam volje nizašto. Da mi je samo da propatim ovaj prekid i vratim se na one postavke kad idem na posao, jedem, spavam, gledam tv i ne osjećam ništa.
moimoi
Posts: 4712
Joined: 01/07/2006 12:59

#40794 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by moimoi »

Ne znam da li samo trolas ili je zaista tako :D

Uglavnom nebitno, jer zaista ima takvih primjera.

Sve sto sam procitala mogu ti samo jedno reci.. da si jako brzo odustao. Ona je bila “lovac” koliko sam skontala, na samom pocetku. Ne kazem da trebas i ne daj boze, uraditi nekakvu glupost da ispadnes u crnoj hronici.. ali brate.. malo kreativnosti :D

I baj d vej, nemoj se tetovirati jer je to stvarno scary u tako kratkom periodu :lol:
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#40795 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Digla_da_kreci »

Pa nije on odustao od nje, nego je ona odustala od njega. Ode zena u inostranstvo i ne zeli ga vise u svom zivotu, ni vezu na daljinu ni da dodje za njom.
moimoi
Posts: 4712
Joined: 01/07/2006 12:59

#40796 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by moimoi »

Digla_da_kreci wrote: 19/09/2023 19:20 Pa nije on odustao od nje, nego je ona odustala od njega. Ode zena u inostranstvo i ne zeli ga vise u svom zivotu, ni vezu na daljinu ni da dodje za njom.
Aaa to ne znamo.. zene svasta kazu sto ne misle :D da bi ispipavale

Mislim naravno u normalnim odnosima. Sa normalnim ljudima.
Mojne se sada zakaciti za abnormalne stvari.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#40797 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by dale cooper »

ShnjaZZZ wrote: 19/09/2023 19:05
auspuhc wrote: 18/09/2023 19:28 Otjerali ste momka. Stvarno ste bezveze.
Nisu, samo patim u tišini. :D Biće dobro, eventualno. Ovo je treći put da mi se dešava i možda najteže dosad jer apsolutno nisam ponavljao greške iz prva dva puta iako sam se i tad nenormalno trudio.

Dao sam sebe u potpunosti, bio sam emotivno i više nego dostupan, javljao sam se i trudio non stop da smislim zajedničke aktivnosti, obraćao sam pažnju na sitnice, bio tu za nju apsolutno u svakom trenutku, nasmijavao je, baš sam bio investiran.

Meni je najgore jernikad u životu mi se nije ovako potrefilo da s nekim imam i vibe i hemiju i da se slažemo praktično o svakom bitnom životnom pitanju. Bez pretjerivanja, ja mrtvi ćafir, počeo Bogu zahvaljivati što mi je poslao u život. Hladno sam bio spreman napustit državni posao koji sanjam odmalena da idem sa njom eventualno, konobario bi ako treba. Ali eto... ne dade se usranom do potoka.

Ma ne mogu zamisliti da ću ikad više naći ikakvu, kamoli curu koja mi ovoliko odgovara. Ne samo kao drug, oslonac, partner nego kao i ljubavnik i apsolutno je fizički moj tip. Kao da sam je sebi nacrtao.

Nedostaje mi mnogo, a tek će mi nedostajat u narednom periodu jer iako smo bili tek nekih 4-5 mjeseci zajedno ja sam nju i zavolio i učinio je svojim najboljim drugom.

Nemam više s kim svakodnevnicu podijelit, opet valja upasti u ralje samoće. :(

Ja nisam muškarac kojeg žene primjećuju i koji ima mnogo šansi i tako da kad mi neko pruži priliku ja skinem zvijezde ako treba.

Sad više nemam volje nizašto. Da mi je samo da propatim ovaj prekid i vratim se na one postavke kad idem na posao, jedem, spavam, gledam tv i ne osjećam ništa.
John Cleese
Posts: 37306
Joined: 25/05/2010 18:30

#40798 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by John Cleese »

moimoi wrote: 19/09/2023 19:15 Ne znam da li samo trolas ili je zaista tako :D

Uglavnom nebitno, jer zaista ima takvih primjera.

Sve sto sam procitala mogu ti samo jedno reci.. da si jako brzo odustao. Ona je bila “lovac” koliko sam skontala, na samom pocetku. Ne kazem da trebas i ne daj boze, uraditi nekakvu glupost da ispadnes u crnoj hronici.. ali brate.. malo kreativnosti :D

I baj d vej, nemoj se tetovirati jer je to stvarno scary u tako kratkom periodu :lol:

A sta ces, sve je otislo u Honduras...
Ni zivot vise ne pise romane nego petparacke price :|

I nije scary nego creepy :D
moimoi
Posts: 4712
Joined: 01/07/2006 12:59

#40799 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by moimoi »

:thumbup:
Sta jes jes
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#40800 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by auspuhc »

Digla_da_kreci wrote: 19/09/2023 19:20 Pa nije on odustao od nje, nego je ona odustala od njega. Ode zena u inostranstvo i ne zeli ga vise u svom zivotu, ni vezu na daljinu ni da dodje za njom.
Tacno. Njoj je ovaj odlazak dobro dosao da presjece.

Shinjo uvijek radis istu gresku. Skidas im zvijezde sa neba i ispadas slabic. Moras mijenjati taktiku. Zene vole neizvjesnost i uzbudljivost, a ne sigurnost. To im je dosadno.
Post Reply