muskarci i taktika:)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#76 Re: muskarci i taktika:)

Post by Meshtar »

missy wrote:Koma mi je, i donekle razumijem, da se orginalnost nekako zagubila... u nacinu prilaska djevojci i eventualnoj komunikaciji s istom...ali da mi se desi muskarac s tako otrcanom frazom...tipa..jel se znamo odnekud...nisam ni sanjala... :? Pa ne popij i ne razbij... :-) A "vjerujem" da ni mi zene ne bismo znale bolje :P
A šta misliš o Š'o si to sama?? :lol: :lol: :lol:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#77

Post by shin »

Nikad ne prilazi zeni koja je sama :D sigurno nesta nije u redu :D
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#78

Post by Meshtar »

shin wrote:Nikad ne prilazi zeni koja je sama :D sigurno nesta nije u redu :D
Ma znaš da ja nemam hrabrosti za to...jak sam samo na chatu (a i to je upitno :D :D )
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#79

Post by shin »

Meshtar wrote:
shin wrote:Nikad ne prilazi zeni koja je sama :D sigurno nesta nije u redu :D
Ma znaš da ja nemam hrabrosti za to...jak sam samo na chatu (a i to je upitno :D :D )
Opet moras dva red bulla sastavit da te ne tiltuje :D
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#80

Post by Meshtar »

Ma jok, samo kefir...florijana mi :D
User avatar
Saian
Posts: 15349
Joined: 08/04/2004 21:50

#81

Post by Saian »

Zadig wrote:Elem, zasto mora da ima fora u prilazenju, zasto mora da ima neki izgovor uopste? Ok, ponekada je simpaticno to je tacno, ima to i svojih cari. Ne treba frontalno...ali jel zaista mora biti neka fraza?
Mislim, posto ne postoji recept za zene (svaka je posebna juha), onda sve te fraze i folovi golovi su puko pucanje u prazno jer ne znas sta koja zena voli.
Takodje, to sve zavisi i od duha socijalnih formi sredine, sta je prihvatljivo a sta ne.

ma ja mislim da ne treba kontat sta bi koja cura htjela chuti, nego reci nesto sto je tebi najprirodnije izgovoriti, da iza tih rijechi budesh ti, da bude u skladu s tvojim karakterom, tako da ako joj bude simpatichno da joj ti budesh simpatichan, a ne onaj kojeg si u onom trenutku glumio. Tako ces najefikasnije i eliminirati one s kojima ne bi 5 minuta sastavio bez vate u ushima :D
Max.Cherry
Posts: 610
Joined: 07/10/2004 19:05

#82

Post by Max.Cherry »

Saian wrote:ma ja mislim da ne treba kontat sta bi koja cura htjela chuti, nego reci nesto sto je tebi najprirodnije izgovoriti, da iza tih rijechi budesh ti, da bude u skladu s tvojim karakterom, tako da ako joj bude simpatichno da joj ti budesh simpatichan, a ne onaj kojeg si u onom trenutku glumio. Tako ces najefikasnije i eliminirati one s kojima ne bi 5 minuta sastavio bez vate u ushima :D
Onda je meni jal nosat vatu vazda sa sobom ili halalit daljnja muntanja... :roll:
missy
Posts: 34
Joined: 05/07/2004 13:25
Location: Sarajevo

#83

Post by missy »

@
Meshtar

Cuj sto si to sama... :lol: Jos gora varijanta.. Ili mozda: "Da li znas koliko je sati", cura odgovara:"22:30 h", tip kaze:"Mislim da je krajnje vrijeme da se upoznamo" 8) To je moj prijatelj, uradio nekoj curi...ali naletio je na nekakvu seljanku...koju kad je pitao koliko je sati, rekla je suptilno:"HAAAA :shock: (citaj molim), ubrzo se okrenuo, nije mu se dalo peglati...meni je ovo bilo simpaticno, profurana fora...ali zavisi kako je interpretiras... :-)
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#84

Post by pape »

Saian wrote:
Zadig wrote:Elem, zasto mora da ima fora u prilazenju, zasto mora da ima neki izgovor uopste? Ok, ponekada je simpaticno to je tacno, ima to i svojih cari. Ne treba frontalno...ali jel zaista mora biti neka fraza?
Mislim, posto ne postoji recept za zene (svaka je posebna juha), onda sve te fraze i folovi golovi su puko pucanje u prazno jer ne znas sta koja zena voli.
Takodje, to sve zavisi i od duha socijalnih formi sredine, sta je prihvatljivo a sta ne.

ma ja mislim da ne treba kontat sta bi koja cura htjela chuti, nego reci nesto sto je tebi najprirodnije izgovoriti, da iza tih rijechi budesh ti, da bude u skladu s tvojim karakterom, tako da ako joj bude simpatichno da joj ti budesh simpatichan, a ne onaj kojeg si u onom trenutku glumio. Tako ces najefikasnije i eliminirati one s kojima ne bi 5 minuta sastavio bez vate u ushima :D
Daj bolan Sai, ... nije to solicitacija, pa da tvoj sugovornik treba osjetiti energicnost i tvoj karakter.
Radi se o prvom kontaktu sa osobom koju zelis pridobiti. (nije vazno u kom cilju, .... zelis joj skrenuti paznju na sebe)
Tek poslije dolazi do postavljanja stvari na svoje mjesto.
Kad joj se ufuravash, ... cilj ju je zainteresirati da te pocne smatrati vrijednim paznje, a onda .... i ona i ti pocinjete vrtiti "rubikovu kockicu", pa ..... ko uspije sloziti, ... :)
missy
Posts: 34
Joined: 05/07/2004 13:25
Location: Sarajevo

#85

Post by missy »

cuj solicitacija.... :lol: :lol: :lol: nasmija me do suza :-D
User avatar
Saian
Posts: 15349
Joined: 08/04/2004 21:50

#86

Post by Saian »

pape wrote:
Saian wrote:
Zadig wrote:Elem, zasto mora da ima fora u prilazenju, zasto mora da ima neki izgovor uopste? Ok, ponekada je simpaticno to je tacno, ima to i svojih cari. Ne treba frontalno...ali jel zaista mora biti neka fraza?
Mislim, posto ne postoji recept za zene (svaka je posebna juha), onda sve te fraze i folovi golovi su puko pucanje u prazno jer ne znas sta koja zena voli.
Takodje, to sve zavisi i od duha socijalnih formi sredine, sta je prihvatljivo a sta ne.

ma ja mislim da ne treba kontat sta bi koja cura htjela chuti, nego reci nesto sto je tebi najprirodnije izgovoriti, da iza tih rijechi budesh ti, da bude u skladu s tvojim karakterom, tako da ako joj bude simpatichno da joj ti budesh simpatichan, a ne onaj kojeg si u onom trenutku glumio. Tako ces najefikasnije i eliminirati one s kojima ne bi 5 minuta sastavio bez vate u ushima :D
Daj bolan Sai, ... nije to solicitacija, pa da tvoj sugovornik treba osjetiti energicnost i tvoj karakter.
Radi se o prvom kontaktu sa osobom koju zelis pridobiti. (nije vazno u kom cilju, .... zelis joj skrenuti paznju na sebe)
Tek poslije dolazi do postavljanja stvari na svoje mjesto.
Kad joj se ufuravash, ... cilj ju je zainteresirati da te pocne smatrati vrijednim paznje, a onda .... i ona i ti pocinjete vrtiti "rubikovu kockicu", pa ..... ko uspije sloziti, ... :)
ma ne mozhe osjetiti/dobiti sliku o karakter(u) iz jedne ili dvije rechenice/pitanja al ja mislim da mozhe osjetit da taj koji govori ni sam nije siguran u svoje rijechi, a to ce ti se najprije desiti ako pochnes s prichom koju ne mozhes vjerodostojno prenijeti, a to je obichno tako ako iza priche ne stojish ti sam nego neki filmski junak kojeg si gledao, nemam nista protiv kreativnosti i doskochica dok god su one tvoje makar svima ostalima bile glupe, ako su toj curi simpaticne/zanimljive to je sve sto je vazhno.
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#87

Post by horns&drums »

Vidi Saje sto je ozbiljan :D:D
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#88

Post by Harrys »

Missy nije ni procitala sta sam joj napisao. :lol: :lol:
User avatar
Saian
Posts: 15349
Joined: 08/04/2004 21:50

#89

Post by Saian »

haj haje baj je cve po ctajom :D
User avatar
Saian
Posts: 15349
Joined: 08/04/2004 21:50

#90

Post by Saian »

horns&drums wrote:Vidi Saje sto je ozbiljan :D:D

moram malo pocheo sam gubiti kredibilitet inteligentnog oblika zhivota muvajuchi se po u.g. temama na Bez Cenzure :D :D :D :D
missy
Posts: 34
Joined: 05/07/2004 13:25
Location: Sarajevo

#91

Post by missy »

@ Harrys

Jel ono jesi to piskila? Mozda bi bolja varijanta bila, eh maco olaksala si besiku, mislim da sad mozemo razgovarati :)
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#92

Post by Harrys »

Ja sam malo suptilniji :lol: :lol: znaci, prosao sam na prvi pogled. :lol:
missy
Posts: 34
Joined: 05/07/2004 13:25
Location: Sarajevo

#93

Post by missy »

Ili mazo jel to imas problema s jajnicima, jesi li za jedan caj od brusnice, sanira upalu :P
missy
Posts: 34
Joined: 05/07/2004 13:25
Location: Sarajevo

#94

Post by missy »

Zapisujes li ovo Harrys, ako ovo ne prodje kod zena, ne znam sta ce...Bude li fula, ne brini rijesicemo to dijalogom :-D
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#95

Post by Harrys »

Ne kontam zasto uvijek mi moramo prvi nesto reci. :D
Uvijek se moze nesto uraditi da se ona prva obrati kao npr:
ja budale :lol: :lol:
i naravno za minut-dva ce promijeniti misljenje. :lol: :lol:
missy
Posts: 34
Joined: 05/07/2004 13:25
Location: Sarajevo

#96

Post by missy »

:lol: :lol: Ma jok jadan, sta ces prilaziti, ona ce sama doci...(kazu crnogorci) :P
ClonedAgain
Posts: 217
Joined: 01/11/2004 09:31
Location: Sarajevo
Contact:

#97

Post by ClonedAgain »

Saian wrote:
pape wrote:
Saian wrote:
ma ja mislim da ne treba kontat sta bi koja cura htjela chuti, nego reci nesto sto je tebi najprirodnije izgovoriti, da iza tih rijechi budesh ti, da bude u skladu s tvojim karakterom, tako da ako joj bude simpatichno da joj ti budesh simpatichan, a ne onaj kojeg si u onom trenutku glumio. Tako ces najefikasnije i eliminirati one s kojima ne bi 5 minuta sastavio bez vate u ushima :D
Daj bolan Sai, ... nije to solicitacija, pa da tvoj sugovornik treba osjetiti energicnost i tvoj karakter.
Radi se o prvom kontaktu sa osobom koju zelis pridobiti. (nije vazno u kom cilju, .... zelis joj skrenuti paznju na sebe)
Tek poslije dolazi do postavljanja stvari na svoje mjesto.
Kad joj se ufuravash, ... cilj ju je zainteresirati da te pocne smatrati vrijednim paznje, a onda .... i ona i ti pocinjete vrtiti "rubikovu kockicu", pa ..... ko uspije sloziti, ... :)
ma ne mozhe osjetiti/dobiti sliku o karakter(u) iz jedne ili dvije rechenice/pitanja al ja mislim da mozhe osjetit da taj koji govori ni sam nije siguran u svoje rijechi, a to ce ti se najprije desiti ako pochnes s prichom koju ne mozhes vjerodostojno prenijeti, a to je obichno tako ako iza priche ne stojish ti sam nego neki filmski junak kojeg si gledao, nemam nista protiv kreativnosti i doskochica dok god su one tvoje makar svima ostalima bile glupe, ako su toj curi simpaticne/zanimljive to je sve sto je vazhno.
Tako je!
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#98

Post by tigris »

posaljete pice :) :D ili konobara da pita sta cemo :) :D meni to nikad nije postalo isfurano :) :) naravno ako je simpatija u kaficu ili basti :D
i ukoliko ste u mogucnosti naravski......eh kad pice legne...znaci narucila je ili pije ono sto ste vi poslali :D znaci garant oce da se makar upozna :) eto sanse da se pokazete....samo opusteno :) :D

oprez!!!! pice moze prihvatiti i iz pristojnosti :D :D :D ili da vas iskoristi jebi ga :roll: :D :D
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#99

Post by kriticarka_nikova »

100_KA wrote:
kriticarka_nikova wrote:Meni pridju oni dzentlmeni sa izglancanim cipelama....podignu obrvu i onda pocnu svoju zanimljivu pricu......
"Imam garazu na Pagu.....u Sarajevu tri vagona.....vozim BMX BICIKL ......." :D
ZIVIM OD DANAS DO SUTARA
Slusam turbo folk :lol: :lol: :lol: :lol:

Ides li na Teferić ,,, mogli bi se tamo nač... :lol: :lol: :lol:
Pa sve zavisi od toga koliko ti BMW ima konja ukljucujuci i tebe tu....... :-)
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#100

Post by Meshtar »

missy wrote::lol: :lol: Ma jok jadan, sta ces prilaziti, ona ce sama doci...(kazu crnogorci) :P
Veze ti nemaš :P :P
Post Reply