muskarci i taktika:)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
missy
Posts: 34
Joined: 05/07/2004 13:25
Location: Sarajevo

#151

Post by missy »

Meshtar wrote:ma missy ima taktiku....ne bi vjerovao kako jaku :)
He, he, he, tako je brani me...:) A ti Harrys posto vidim da te moj citat dirnuo...nemoj se osvrtati...valjda ce ti neka prici.. :lol: :lol:
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#152

Post by Murat Sabanovic »

eh ovako......
bilo je prije 10-12 godina,kada sam tek upoznavo zenski pol....
vozim se ja vozom kad odmah preko puta sjede zenska...nije bila nesta ,ali ipak dobra za oderati...imo sam nek novine u ruci i posmatrao sam njenu ruku koja je ,vjerovali ili ne, bila u njenom dzepu ...ta,njena ruka u dzepu stalno se nesta mrdala....
kao pravi muskarac zakljucim da se je ona ceskala i trazila metak....
jebi ga ja one novine lisamm ko lud i pratim poglede njene ruke...
kontam u sebi hocu li je pitati nesto da udzem u razgovor...ostalo bi islo sve lahko ....wc je tu. mogu je u wc opiciti....dvoumim se ja hocul necu i na kraju odlucih da odem do wc i da iga bacim...
jebi ga, imo sam trebo 100 posto ,ali me je taj prvi korak zajebo...
to mi je bila lekcija iz koje sam pouke izvuko...od tada vise ne propustam zene koje traze metak i ceskaju se po polnom organu.
napadam ,pa makar bilo ono "da se mi mozda ne poznajemo"???


.
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#153

Post by Meshtar »

missy wrote:
Meshtar wrote:ma missy ima taktiku....ne bi vjerovao kako jaku :)
He, he, he, tako je brani me...:) A ti Harrys posto vidim da te moj citat dirnuo...nemoj se osvrtati...valjda ce ti neka prici.. :lol: :lol:
Ma nemam te ja šta braniti..ti si već dovoljno jaka :) :)
remake
Posts: 369
Joined: 17/03/2006 14:28

#154

Post by remake »

Murat Sabanovic wrote:eh ovako......
bilo je prije 10-12 godina,kada sam tek upoznavo zenski pol....
vozim se ja vozom kad odmah preko puta sjede zenska...nije bila nesta ,ali ipak dobra za oderati...imo sam nek novine u ruci i posmatrao sam njenu ruku koja je ,vjerovali ili ne, bila u njenom dzepu ...ta,njena ruka u dzepu stalno se nesta mrdala....
kao pravi muskarac zakljucim da se je ona ceskala i trazila metak....
jebi ga ja one novine lisamm ko lud i pratim poglede njene ruke...
kontam u sebi hocu li je pitati nesto da udzem u razgovor...ostalo bi islo sve lahko ....wc je tu. mogu je u wc opiciti....dvoumim se ja hocul necu i na kraju odlucih da odem do wc i da iga bacim...
jebi ga, imo sam trebo 100 posto ,ali me je taj prvi korak zajebo...
to mi je bila lekcija iz koje sam pouke izvuko...od tada vise ne propustam zene koje traze metak i ceskaju se po polnom organu.
napadam ,pa makar bilo ono "da se mi mozda ne poznajemo"???


.

Murate, nisi cuo za spolno prenosive bolesti, :D

Poštovana doktorice!Imam 21 godinu.Prije 2 mjeseca sam osjetila svrabež i crvenilo Ginekolog mi je prepisao kremu Plymicol i gel Higea. O kakvoj se bolesti radi?Kako se liječi? Smijem li imati spolni odnos?Puno hvala!

ODGOVOR

Gljivice treba liječiti, porazgovarajte o tome sa ginekologom. Spolni odnos uz neliječenu kandidijazu mogao bi Vam biti bolan i neugodan zbog vaginitisa, pa Vam savjetujem da poradite na brzom ozdravljenju jer biste mogli biti neugodno iznenađeni ako Vaš partner dobije od Vas gljivičnu upalu spolovila ( balanopostitis).
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#155

Post by Fair Life »

remake wrote:Murate, nisi cuo za spolno prenosive bolesti, :D

(...)
Treba njih prethodno... pocistiti.

Image
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#156

Post by teletrader »

Ja nekako smatram da je nekako najlakse upoznavati momke/djevojke preko zajednickih prijatelja..
Evo recimo ja sam se nedavno vratio u sarajevo poslije nekih 25 godina vani (a tek mi je 30 ljeta) :) i naravno odmah poceo trazhiti neko drustvo koje je van kruga drugarica moje sestre (a za koje pouzdano znam da bi jedva docekale da ih pozovem na kafu)..
I setajuci Ferhadijom jedne subote ugledam sestru dobrog prijatelja kako se seta sa nekom kolegicom..pozovem ih na kafu,sega sala bez nekog pretjeranog upucavanja..Uzmem broj telefona od svoje (tada jos ne) drage
izadjemo sljedeci put isto tako na kafu..Prica..
Uglavnom smo "opalili" po filmova koji su ostavili utisak na nas,ja sam malo pricao o svojim "putesestvijama" po svijetu (trudeci se da ne budem naporan),nastojao pokazati joj da me interesuje i to je bio prvi nas izlazak..
Sedmicu dana poslije toga sam morao kratko na put i kao poklon joj donesem DVD Special Edition njenog omiljenog filma...
Tako se slatko zacrvenila i rekla da nije ni mislila
da cu je se sjetiti
A ja na to odgovorih da jako cesto mislim na nju jer unosi boju u moj zhivot..
I to je bilo to..
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#157

Post by Harrys »

missy wrote: He, he, he, tako je brani me...:) A ti Harrys posto vidim da te moj citat dirnuo...nemoj se osvrtati...valjda ce ti neka prici.. :lol: :lol:
Missy,ti se nasla pogodjena samo zato sto sam odmah prokuzio da je tvoj stil udvaranja,napad. :lol: :lol:
Vidi se iz postova.:lol: :lol:
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#158

Post by car-x »

Harrys wrote:missy,budi sretna :D ima uvijek gore od goreg. :lol:

Musˇkarac. Rane tridesete. U pomalo neudobnom polozˇaju oslonjen na sˇank. Svako malo lizne od svog duplog pelinkovca. Po odjeci, nogama koje u ritmu muzike titraju po podu, po drzˇanju tijela, prosto po svemu, mozˇe se reci, stereotipni Eros.
Dva stola dalje, sama, mirna, sjedi lijepa zˇena. Po vanjsˇtini bi se reklo da su generacija. Je li samo dobro ocuvana ili je stvarno ista godina proizvodnje, tesˇko je reci, ali da dobro izgleda je fakat.
- Mmmm, vidi one mace - pomisli nasˇ glavni junak - basˇ dobro izgleda. Kako bi samo rado pricao s njom... Ali sˇta da joj kazˇem?? Tako sam prokleto stidljiv i svaki put kad pokusˇam pricati s nekom zˇenom, valjam samo gluposti.. Hm.. Znam!! Reci cu joj da sam se u nju zaljubio na prvi pogled. Ma, ne.. Radije ne.. Ismijace me i izvaliti neki od zˇenskih fazona na tu temu. Mozˇda da joj posˇaljem pice, a ostatak ce doci sam po sebi. Pih, basˇ sam smotan.
U tom trenutku zˇena ustaje i odlazi.
- Jebi ga... Stvar se sama od sebe rijesˇi. Basˇ sam smotan. Kako mi fali hrabrosti svaki put. Toliko je tema o kojim bi se dalo nesˇto mljeti. Pa i upucavanje je za ljude. Sˇta mi mozˇe biti, da me odbije ili da pristane?! Ni od jednog od tih stvari se ne umire. Mada bi u ovom drugom slucaju umro od srece. Nej se. Mozˇda je i bolje ovako. Ko zna kakve bi mi sve probleme ova lijepa zˇena donijela...
Par minuta poslije, zˇena se vraca i sjeda za isti stol.
- Evo je opet!! Vratila se!! To je to! To mora da je znak! Mi smo odredjeni jedno za drugo! Sad cu joj prici. Valjda ispricam nesˇto interesantno! Sad ili nikad!
Eksira svoj dupli pelinkovac da se okurazˇi, provuce ruku kroz kosu, uvuce stomak, ispravi ledja, lagano odsˇeta do stola za kojim lijepa zˇena sjedi, spusti se na slobodnu stolicu i dubokim glasom upita:

"Jesi ti to pisˇala?!"
drago mi je da se moje price s bloga citiraju.. ma kako god da su dosle do tebe.. ;)
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#159

Post by Harrys »

car-x,moram te razocarati,samo radi istine.Nisam uopste citao tvoj blog kao sto ne citam ni ostale.Izvor je sasvim drugi.
Jesi li ti autor ovog vica. :D :D
User avatar
upala
Posts: 403
Joined: 10/09/2005 16:47

#160

Post by upala »

teletrader wrote:Ja nekako smatram da je nekako najlakse upoznavati momke/djevojke preko zajednickih prijatelja..
Evo recimo ja sam se nedavno vratio u sarajevo poslije nekih 25 godina vani (a tek mi je 30 ljeta) :) i naravno odmah poceo trazhiti neko drustvo koje je van kruga drugarica moje sestre (a za koje pouzdano znam da bi jedva docekale da ih pozovem na kafu)..
I setajuci Ferhadijom jedne subote ugledam sestru dobrog prijatelja kako se seta sa nekom kolegicom..pozovem ih na kafu,sega sala bez nekog pretjeranog upucavanja..Uzmem broj telefona od svoje (tada jos ne) drage
izadjemo sljedeci put isto tako na kafu..Prica..
Uglavnom smo "opalili" po filmova koji su ostavili utisak na nas,ja sam malo pricao o svojim "putesestvijama" po svijetu (trudeci se da ne budem naporan),nastojao pokazati joj da me interesuje i to je bio prvi nas izlazak..
Sedmicu dana poslije toga sam morao kratko na put i kao poklon joj donesem DVD Special Edition njenog omiljenog filma...
Tako se slatko zacrvenila i rekla da nije ni mislila
da cu je se sjetiti
A ja na to odgovorih da jako cesto mislim na nju jer unosi boju u moj zhivot..
I to je bilo to..
nice :)
izgleda da romanticni i domisljati muskarci nisu jos izumrli :shock: :D
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#161

Post by car-x »

u komunikaciji sa zenama, u dosadasnjem zivotu, uvijek je palila direktna komunikacija bez uvijanja i pretjerivanja i nekog sabloniranog upucavanja..

elem, za lovce na suknje, ovo i nije neka uspjesna varijanta, jer se moze desiti da jednostavno budes dosadan sa svojom iskrenom pricom.. a isto tako se moze desiti obrnuto.. sve zavisi od momenta..

moj najlaksi seks je bio kad se poznanica od mog frenda napila i pitala me, za sto meni sluze lisice, koje je slucajno vidjela u mojoj sobi (a koje su u stvari bile cimerove, al taj sam dio presutio).. i velim ja (bijah nesto nadrkan i savrseno trijezan to vece - gastritis radio pa mi se nije pilo), kad dovedem neku macu, fino je vezem lisicama i jebem dok imam snage.. hoces da vidis?

i to je bilo to.. a vjerovatno bi kod neke druge trebe popusio samar.. hocu da kazem da zavisi od situacije, a i od cure, naravno..

biti duhovit je valjda najbolje od svega.. i ne treba se opterecivati nekim predalekim ciljevima..

cura negdje sjedi i super izgleda i cini se zanimljivom.. i sad ja ocekujem da nakon dvije-tri recenice ona pisne, i da mi kroz dva sata pusi dok ja gledam utakmicu na tv.. helouu..

valjda bi u tom momentu dovoljno bilo da me pocasti svojim prisustvom.. u slucaju da se ispostavi zanimljivom, i vice versa, zasto i ne ponoviti to sve.. brzo se i skonta ako je zainteresovana za one-night-stand, itd..

da se posluzim stingovom: be yourself, no matter what they say..
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#162

Post by car-x »

Harrys wrote:car-x,moram te razocarati,samo radi istine.Nisam uopste citao tvoj blog kao sto ne citam ni ostale.Izvor je sasvim drugi.
Jesi li ti autor ovog vica. :D :D
please, take a look here
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#163

Post by Harrys »

Zar ne vidis da pravim pub za tvoj blog. :D
I pogledao sam ga.Ima jedna mala razlika,kod tebe pise Eros-Bosancheros a kod mene samo Eros. :D :D
jace
Posts: 23
Joined: 14/04/2006 10:12

#164

Post by jace »

muskarci i taktika...ma vi mora da se salite...tako nesto ne postoji :lol: :lol: :lol:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#165 Re:

Post by vryzas »

Harrys wrote:missy,budi sretna :D ima uvijek gore od goreg. :lol:

Musˇkarac. Rane tridesete. U pomalo neudobnom polozˇaju oslonjen na sˇank. Svako malo lizne od svog duplog pelinkovca. Po odjeci, nogama koje u ritmu muzike titraju po podu, po drzˇanju tijela, prosto po svemu, mozˇe se reci, stereotipni Eros. 
Dva stola dalje, sama, mirna, sjedi lijepa zˇena. Po vanjsˇtini bi se reklo da su generacija. Je li samo dobro ocuvana ili je stvarno ista godina proizvodnje, tesˇko je reci, ali da dobro izgleda je fakat. 
- Mmmm, vidi one mace - pomisli nasˇ glavni junak - basˇ dobro izgleda. Kako bi samo rado pricao s njom... Ali sˇta da joj kazˇem?? Tako sam prokleto stidljiv i svaki put kad pokusˇam pricati s nekom zˇenom, valjam samo gluposti.. Hm.. Znam!! Reci cu joj da sam se u nju zaljubio na prvi pogled. Ma, ne.. Radije ne.. Ismijace me i izvaliti neki od zˇenskih fazona na tu temu. Mozˇda da joj posˇaljem pice, a ostatak ce doci sam po sebi. Pih, basˇ sam smotan. 
U tom trenutku zˇena ustaje i odlazi. 
- Jebi ga... Stvar se sama od sebe rijesˇi. Basˇ sam smotan. Kako mi fali hrabrosti svaki put. Toliko je tema o kojim bi se dalo nesˇto mljeti. Pa i upucavanje je za ljude. Sˇta mi mozˇe biti, da me odbije ili da pristane?! Ni od jednog od tih stvari se ne umire. Mada bi u ovom drugom slucaju umro od srece. Nej se. Mozˇda je i bolje ovako. Ko zna kakve bi mi sve probleme ova lijepa zˇena donijela...
Par minuta poslije, zˇena se vraca i sjeda za isti stol. 
- Evo je opet!! Vratila se!! To je to! To mora da je znak! Mi smo odredjeni jedno za drugo! Sad cu joj prici. Valjda ispricam nesˇto interesantno! Sad ili nikad! 
Eksira svoj dupli pelinkovac da se okurazˇi, provuce ruku kroz kosu, uvuce stomak, ispravi ledja, lagano odsˇeta do stola za kojim lijepa zˇena sjedi, spusti se na slobodnu stolicu i dubokim glasom upita:

"Jesi ti to pisˇala?!"


:lol: :lol: :lol: :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#166 Re: muskarci i taktika:)

Post by zoomba »

Zene kad prilaze , obicno je neko naivno pitanje :D
Post Reply