muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
shalla
Posts: 9324
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#101 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by shalla »

Super su mi ovi "stručni" komentatori, Brkić i hrvatski Muhamed Konjić...
"Joshua je umoran, uzdrman, Povetkin je fenomenalan, spremniji, šampion je u opasnom problemu, nema rješenja za udarce Rusa"...
Gruuuh, prođe AJ kroz njega, zamalo mi rus ne ispade kroz televiziju...Tajac... "To je šampion, to je ta snaga" :lol:

Ovim desnim direktom ga je vratio u 1980. godinu, ovaj konta kako ću na oči Gorbachevu :mrgreen:
User avatar
omega369
Posts: 9387
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#102 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by omega369 »

Mozemo pricati sta hocemo, dobrih batina je joshua fasovao, bas je plesao po tankom ledu. Vrlo lako je mogao pasti jos u prvoj. Razumijem da je cekao i na kraju docekao svoju priliku, ali Boga mi lako je moglo biti obrnuto
User avatar
shalla
Posts: 9324
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#103 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by shalla »

Čovjek boksa racionalno, može dosta primiti i zna da će svi nakon par rundi ispuhati. Ko da ga nikad niste gledali, ovako je i protiv Parkera bilo, jedino je Rus bolji bokser pa je izgledalo da ga razbija...
User avatar
Edin H.
Posts: 46983
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#104 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by Edin H. »

shalla wrote:Super su mi ovi "stručni" komentatori, Brkić i hrvatski Muhamed Konjić...
"Joshua je umoran, uzdrman, Povetkin je fenomenalan, spremniji, šampion je u opasnom problemu, nema rješenja za udarce Rusa"...
Gruuuh, prođe AJ kroz njega, zamalo mi rus ne ispade kroz televiziju...Tajac... "To je šampion, to je ta snaga" :lol:

Ovim desnim direktom ga je vratio u 1980. godinu, ovaj konta kako ću na oči Gorbachevu :mrgreen:
:lol:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#105 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by Nadzorna_ploca »

Ma samo kafanskog boksera Wildera cekam..a to Toni izbjegava sad za sad.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#106 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by channel10 »

shalla wrote:Čovjek boksa racionalno, može dosta primiti i zna da će svi nakon par rundi ispuhati. Ko da ga nikad niste gledali, ovako je i protiv Parkera bilo, jedino je Rus bolji bokser pa je izgledalo da ga razbija...
Brate, cijenim svačije mišljenje, ali bajke su na drugom pdf-u. Da je mogao, on bi Povetkina u prvoj oborio, ali nesto mu nije išlo. Pa nos mu je razbio u prvoj rundi. Primio je pet krosea u bradu i nekoliko direkta u prve 3-4 runde i kažeš to je bila taktika :mrgreen:
Bjezi bolan, hajde da nisam gledao :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 46983
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#107 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by Edin H. »

Nadzorna_ploca wrote:Ma samo kafanskog boksera Wildera cekam..a to Toni izbjegava sad za sad.
Image

Prvo sa Tyson Fury-jem 1. decembra
User avatar
shalla
Posts: 9324
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#108 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by shalla »

channel10 wrote:
shalla wrote:Čovjek boksa racionalno, može dosta primiti i zna da će svi nakon par rundi ispuhati. Ko da ga nikad niste gledali, ovako je i protiv Parkera bilo, jedino je Rus bolji bokser pa je izgledalo da ga razbija...
Brate, cijenim svačije mišljenje, ali bajke su na drugom pdf-u. Da je mogao, on bi Povetkina u prvoj oborio, ali nesto mu nije išlo. Pa nos mu je razbio u prvoj rundi. Primio je pet krosea u bradu i nekoliko direkta u prve 3-4 runde i kažeš to je bila taktika :mrgreen:
Bjezi bolan, hajde da nisam gledao :-D
Ko kaže da je to taktika? Samo kažem da nije neobično da ga je Rus malo načepio, pa nije protiv Peljte boksao već protiv jednog od boljih teškaša zadnjih 10ak godina. Ali ovdje se predstavlja kao da je AJ jedva preživio, čovjek se koliko smo vidjeli ni zabrinuo nije ;-)
User avatar
konektovan
Posts: 40496
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#109 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by konektovan »

Ja sam mišljenja da AJ ima staklenu bradu. Kad bi se vratili malo u prošlost npr.i da je Mike Tyson dohvatio njegovu bradu, ili Holifild, k'o što je sinoc Povetkin, AJ ne bi više ni ustao poslije onih udaraca. Takodjer, i on kad udari, protivnici tesko stradaju. :D
Ono što sam primijetio kod AJ u ovim zadnjim borbama, u prvim rundama ima problema sa kretanjem, disanjem ssv je ukrucen, usporen i onda kad prezivi tih par rundi, covjek dobije svjezinu i boksuje sa lakocom?!
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#110 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by animals »

Ja poslije onog grljenja cijelo vrijeme prebacio na Real..
na sta je boks spao..
User avatar
omega369
Posts: 9387
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#111 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by omega369 »

konektovan wrote:Ja sam mišljenja da AJ ima staklenu bradu. Kad bi se vratili malo u prošlost npr.i da je Mike Tyson dohvatio njegovu bradu, ili Holifild, k'o što je sinoc Povetkin, AJ ne bi više ni ustao poslije onih udaraca. Takodjer, i on kad udari, protivnici tesko stradaju. :D
Ono što sam primijetio kod AJ u ovim zadnjim borbama, u prvim rundama ima problema sa kretanjem, disanjem ssv je ukrucen, usporen i onda kad prezivi tih par rundi, covjek dobije svjezinu i boksuje sa lakocom?!
Slazem se. Isto nejac prvih nekoliko rundi. Kao da ima.problem sa disanjem u nosu
User avatar
TAFKAP
Posts: 10299
Joined: 30/09/2011 07:49

#112 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by TAFKAP »

Tažrit od administracije da sve ove prebaciti u novu temu Joshua Vs ...
:run:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#113 Re: muhammad ali najveci i najaci boxer svih vremena!!

Post by ExNihilo »

Post Reply