Mućke (Only fools and horses)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#26 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by dječak sa šibicama »



najbolji dio najbolje epizode

fali malo naprijed i malo na kraju, ali ne mozes cijelu epizodu postaviti, previse je :)
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#27 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by Margita81 »

Najbolja serija IKAD! Pregledala sam svaku epizodu vise puta i nikad nisu dosadni :))
Svi su likovi fenomenalni ali Del je prica za sebe :D :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#28 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by dječak sa šibicama »

takodje, jedna od rijetkih serija ili filmova koji te mogu i nasmijati i rastuziti do suza

User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#29 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by ladyblue18 »

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma”
» fanatic11, primus-sa, wex.alpha

Nema postavljanja linkova za download, pravila su i vise nego jasna!
User avatar
tandrlike_chandrlike
Posts: 212
Joined: 09/08/2011 14:27

#30 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by tandrlike_chandrlike »

johnny-bravo wrote:Rodney my boy, this time next year... we'll be millionaires :D

jedna od scena na koju oplacem svaki put... :lol: cwyin' cwyin' :lol:

pwejako, hahahah :thumbup:
najjača serija, ikad
amelinoo
Posts: 200
Joined: 07/11/2010 19:17

#31 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by amelinoo »

odlična serija, meni jedna od boljih epizoda je kad su točili onu vodu sa česme i prodavali kao flaširanu.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#32 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 22/03/2016 17:49, edited 1 time in total.
Muflon
Posts: 145
Joined: 24/03/2011 16:12

#33 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by Muflon »

Ne znam ljudi, ali meni je ovo najjača scena, znači plačem od smijeha kad god gledam:

Last edited by Muflon on 29/09/2011 13:47, edited 1 time in total.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#34 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 22/03/2016 17:48, edited 1 time in total.
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#35 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by Altsa »

condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#36 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by condy »

metar_drva wrote:trigger :D
definitivno...brzi me podsjeća na jednog lika, stariji čovjek, čista kopija u stvarnom zivotu triggera. Kaze mi taj lik nedavno u priči, " ne vozim se ja taksijem " ! Čovjek penzioner, pa mu kazem :" Ma skupi su " !, a on meni : " Ja, oni znaju prečice " :mrgreen:
brazzo20
Posts: 247
Joined: 31/10/2011 17:56

#37 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by brazzo20 »

Muflon wrote:Ne znam ljudi, ali meni je ovo najjača scena, znači plačem od smijeha kad god gledam:

prejako :lol: :thumbup:
brazzo20
Posts: 247
Joined: 31/10/2011 17:56

#38 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by brazzo20 »

brazzo20 wrote:
Muflon wrote:Ne znam ljudi, ali meni je ovo najjača scena, znači plačem od smijeha kad god gledam:

prejako :lol: :thumbup:
Kad bi neko rekao da mu kažem koja je najbolja scena iz te serije, ne bi mu zano rec nego bi mu reako nek pogleda sve serije i da mu nece biti žao. Stvarno pogledo sam sve serije sigurno triputa ali uvijek sam se nasmijo do suza. Najbolji su :thumbup:
User avatar
Saian
Posts: 15351
Joined: 08/04/2004 21:50

#39 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by Saian »



Rodney pokupio fimejl drota i dov'o u stan pun maznute robe :lol: :lol: :lol: :lol:

Grandad: [talking to the Police] Rodney's got a police record!
Del Boy: [quickly] Yes, er... it's "Walking on the Moon".

:lol: :lol: :lol:
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#40 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by kv99 »

CVIKERASH wrote:3.najjaca Delova momenta u muckama:

1.kad Del dobije sina ,i drzi ga u narucju i govori mu kako ce on ispunjavati sve njegove zelje koje nije uspio ostvariti,te ce mu pricati da li su bile ispravne

2.u epizodi Frog Legacy,kad shvati da se novac od pljacke nalazi u moru a on sav ljut pocne Rodneyu i Albertu drzati govor kako je ono tamo njegovo i to pripada njemu jer ce on kad tad postati milioner

3.Kad se Rodney ozenio sa Kasandrom ,Del ostao sam u u Raginoj glavi,gleda tuzno u u vjencanu tortu dok u pozadini ide Keep holding all these years od Simply Red

Imaju oni jos dobrih situacija:
- Kada Del kupi kamion aktovki ukradenih ( naravno ) po vrlo povoljnoj cijeni ...i ispostavi se da su aktovke zakljucane i da nije dobio kodove za njih :lol:
- Ili kada Del kupi lutke za napuhavanje ukradene ( naravno ) po vrlo povoljnoj cijeni ...i ispostavi se da su napunjene eksplozivnim gasom :lol: :lol:

Vidim da ovdje ima dosta onih koji vole i koji su pratili ovu kultnu seriju pa me zanima da li je jos neko gledao zadnju epizodu kada se ispostavi da su oni citavo to vrijeme dok su pokusavali da se obogate imali .....( ko je gledao znace ) ;-)
4stringsonly
Posts: 15
Joined: 29/12/2009 17:19
Contact:

#41 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by 4stringsonly »

kv99 wrote:
CVIKERASH wrote:3.najjaca Delova momenta u muckama:

1.kad Del dobije sina ,i drzi ga u narucju i govori mu kako ce on ispunjavati sve njegove zelje koje nije uspio ostvariti,te ce mu pricati da li su bile ispravne

2.u epizodi Frog Legacy,kad shvati da se novac od pljacke nalazi u moru a on sav ljut pocne Rodneyu i Albertu drzati govor kako je ono tamo njegovo i to pripada njemu jer ce on kad tad postati milioner

3.Kad se Rodney ozenio sa Kasandrom ,Del ostao sam u u Raginoj glavi,gleda tuzno u u vjencanu tortu dok u pozadini ide Keep holding all these years od Simply Red

Imaju oni jos dobrih situacija:
- Kada Del kupi kamion aktovki ukradenih ( naravno ) po vrlo povoljnoj cijeni ...i ispostavi se da su aktovke zakljucane i da nije dobio kodove za njih :lol:
- Ili kada Del kupi lutke za napuhavanje ukradene ( naravno ) po vrlo povoljnoj cijeni ...i ispostavi se da su napunjene eksplozivnim gasom :lol: :lol:

Vidim da ovdje ima dosta onih koji vole i koji su pratili ovu kultnu seriju pa me zanima da li je jos neko gledao zadnju epizodu kada se ispostavi da su oni citavo to vrijeme dok su pokusavali da se obogate imali .....( ko je gledao znace ) ;-)
Jesam ja, sve gledao. I dokumentarac o snimanju serije. A i ove tri epizode pod nazivom "Rock n chips", koje su snimljene skoro, u kojim se radnja vraća u vrijeme kad je Del bio momak.
interwal
Posts: 254
Joined: 01/06/2005 13:35

#42 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by interwal »

Muflon wrote:Ne znam ljudi, ali meni je ovo najjača scena, znači plačem od smijeha kad god gledam:

Ovo :thumbup:



I ovo:

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#43 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by dječak sa šibicama »

interwal wrote:
Muflon wrote:Ne znam ljudi, ali meni je ovo najjača scena, znači plačem od smijeha kad god gledam:

Ovo :thumbup:



I ovo:

Ovo mi uvijek uljepsa dan :D
User avatar
winnie
Posts: 386
Joined: 19/08/2009 19:50

#44 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by winnie »

meni ja bas svaka za smijeh i opustanje.
omiljene su mi kad se obuku u betmena i robina i ona kad del upozna rakel. znam se toliko ismijati da ne mogu pricat od suza :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#45 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by dječak sa šibicama »

Ma definitivno jedina serija koju mogu gledati opet i opet i opet i opet, i nece mi dosaditi :D

Dijaloge znam napamet, ali uvijek se nasmijem. Obozavam ih, pokojnom Sullivanu SVAKA CAST na cijeloj prici, karakterizaciji likova, ideji, moglo bi se tu naci dosta zamjerki primjera radi da radnja nema logican slijed (da bubnem plastican primjer, ako je avion na sto metara od njihove zgrade is prema se "sletiti", onda zgrade u sljedecem nastavku jednostavno ne moze biti :D ima vise primjera pa da ne navodim sada, ko je pasionirani ljubitelj zna o cemu govorim, ali to je valjda bit fazona, svaka prica za sebe) ili Delboy, cesto covjek ne zna bi li ga volio ili mrzio, zna biti jako odvratan prema Rodneyu, ali to je pretpostavljam njegov stil, on je Delboy, kauboj sa asfalta.

Ali sve to na jednu stranu, serija je genijalna. Svidja mi se cijela koncepcija price, borba dva samohrana mladica da uspiju u zivotu. Zato je kraj morao biti na recenici "iduce godine bicemo milijarderi" :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#46 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by Pitarrr82 »

Moglo bi se ovo ponovo pogledati, nisam odavno, moracu linkove potraziti :mrgreen:
User avatar
Bratov brat
Posts: 631
Joined: 06/07/2011 09:23
Location: ja sam samo prolazio i nemam pojmaaaa...

#47 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by Bratov brat »

fanatic11 wrote:Meni najbolja serija koju sam ikad gledao. :D Šta vi mislite o njoj? Koji vam je njdraži lik u seriji??...
I meni je najbolja serija svih vremena :-D A najdraza epizoda je ona kad Del kupi onaj "preusmerivac aviona" misleci da je satelitska antena :lol:
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#48 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by casper_ »

tema zamrla.

ima li jos koji ziv ljubitelj mucki?
User avatar
Entropio
Posts: 7810
Joined: 21/11/2010 21:49

#49 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by Entropio »

Jedina serija koju mogu gledati uvijek, iako sam sve epizoda pogledao bar 100 puta. Bezvremenski klasik.
mini2
Posts: 518
Joined: 17/05/2011 00:06

#50 Re: Mućke (Only fools and horses)

Post by mini2 »

Entropio wrote:Jedina serija koju mogu gledati uvijek, iako sam sve epizoda pogledao bar 100 puta. Bezvremenski klasik.
:thumbup:
Post Reply