Moze li se sa Maestro-m placati on-line?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
BGR-SA
Posts: 36
Joined: 20/07/2004 00:39
Location: Sarajevo
Contact:

#1 Moze li se sa Maestro-m placati on-line?

Post by BGR-SA »

Pisite, pomazite...
dario-x
Posts: 177
Joined: 30/09/2002 19:32
Location: Sarajevo
Contact:

#2

Post by dario-x »

Mislim da se ne moze kupovati online nijednom debitnom karticom izdatom u bh. bankama (maestro ili visa electron)... nazalost!

ako je neko uspio, nek se javi!
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#3

Post by zensko »

:D

opet ti dario moras objasnjavati..
arci
Posts: 235
Joined: 31/07/2002 00:00

#4 Re: Moze li se sa Maestro-m placati on-line?

Post by arci »

BGR-SA wrote:Pisite, pomazite...

Maestro ne moze...moras imati kreditnu karticu.
BGR-SA
Posts: 36
Joined: 20/07/2004 00:39
Location: Sarajevo
Contact:

#5

Post by BGR-SA »

E bigaJe, bas sam se konto pretplatit na casopis. 20 $ pretplata godisnja, 12 brojeva, a kod krvopije Sahinpasica jedan broj preko 20 KM! Gdje mi zivimo...
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#6

Post by stidljiv »

Moze se sa VISA karticom placati...dok sa Maestro cisto sumnjam...nigdje nisam vidio mogucnosti kupovanja sa tom karticom... na http://www.godaddy.com moze sa VIZOM :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#7

Post by Bobi »

BGR-SA wrote:E bigaJe, bas sam se konto pretplatit na casopis. 20 $ pretplata godisnja, 12 brojeva, a kod krvopije Sahinpasica jedan broj preko 20 KM! Gdje mi zivimo...
Ja i jos imas carina, spedicija, postarina ...i sta ti ja znam sta jos nadodaju :x .A probaj s onim PayPal fazonom mozda upali!
BGR-SA
Posts: 36
Joined: 20/07/2004 00:39
Location: Sarajevo
Contact:

#8

Post by BGR-SA »

I za PayPal ti treba kartica je..ga, vazda isti stop znak. A saznao sam da se moze i Maestrom i Electron placati na vecini stranica, samo izgleda postoji problem sa ovim koje su izdate u nasoj zemlji. Nista, brojacu Auru light za milju i po u FDS pa cu kupovati kod Shaje :x crazy librariana.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#9

Post by DaysleepeR »

Bobi wrote:
BGR-SA wrote:E bigaJe, bas sam se konto pretplatit na casopis. 20 $ pretplata godisnja, 12 brojeva, a kod krvopije Sahinpasica jedan broj preko 20 KM! Gdje mi zivimo...
Ja i jos imas carina, spedicija, postarina ...i sta ti ja znam sta jos nadodaju :x .A probaj s onim PayPal fazonom mozda upali!
Nema carine i spedicije na jedan casopis ba :D

To samo placaju takvi kao Sahinpasic kojem udje 100 brojeva sa namjenom za dalju prodaju, zato je kod njega skupo, onaj koji ima pretplatu njemu dodje na vrata sasvim normalno.

Roba za fizicka lica vrijednosti do 50 KM je oslobodjena placanja carine.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#10

Post by Bobi »

DaysleepeR wrote:
Bobi wrote:
BGR-SA wrote:E bigaJe, bas sam se konto pretplatit na casopis. 20 $ pretplata godisnja, 12 brojeva, a kod krvopije Sahinpasica jedan broj preko 20 KM! Gdje mi zivimo...
Ja i jos imas carina, spedicija, postarina ...i sta ti ja znam sta jos nadodaju :x .A probaj s onim PayPal fazonom mozda upali!
Nema carine i spedicije na jedan casopis ba :D

To samo placaju takvi kao Sahinpasic kojem udje 100 brojeva sa namjenom za dalju prodaju, zato je kod njega skupo, onaj koji ima pretplatu njemu dodje na vrata sasvim normalno.

Roba za fizicka lica vrijednosti do 50 KM je oslobodjena placanja carine.
Super :D kontam da uvezem auto iz jedno 100 dijelova po 50 KM :D .
Jel fakat znaci ako kupis neki dio za autommobil do 50 KM ne placas carinu ako ti dodje postom?Jel i na granici tako sve do 50 KM?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#11

Post by DaysleepeR »

Jeste tako je.

Osim te varijante za auto iz dijelova, jer kad bi sklopio auto, sumnjam da bi ga mogao registrovati.
Post Reply