Moze li rock preziviti kod nas ?

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#626 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Niemand »

El malagueño wrote:
dezurni_ucenik wrote:Pricate o jednom turbo folku kojeg slusaju samo balkanska plemena i rock muzici koju slusa ostatak svijeta. Rock muzika propala :lol: , eno Eddie Weder hoce da se ubije od muke, Ceca mu ukrala hljeb sa stola, Chester i Cornell nisu mogli da izdrze da im zvezde granda otimaju publiku pa se objesili.
Ne prica niko o turbo folku al sta ces kad kritikujes rock dezurni rokeri te.odmah optuze da volis turbofolk. To je toliko smjesno jbt isto neka pavlov reakcija kod ovih levata ja im ne mogu da se nacudim tita mi.. :-) kazes jebes rock a odmah: seljak...turbofolk...ceca meca kmeca....papci...urbano...fgr...krkani. a niko i ne spomene turbofolk.
Nije ti to bas tako al dobro. Ja metal ne podnosim, i pricala sam o tom bas na ovom pdf-u, nisu me ljudi optuzili-a znaci volis turbofolk? Il bas sinoc, istom tom forumasu kojem odgovaras, sam rekla da ne volim rep, nije me ni on optuzio-ma ja, onda volis turbofolk.

Ne znam na osnovu cega si to tako zakljucio.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#627 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Bloo »

dale cooper wrote:
Dovraga čovječe, ne smatram sebe rockerom. :lol: :mrgreen:

Dale je lovechild Velvet Undergrounda i Devo :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#628 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Bloo »

dezurni_ucenik wrote:
e cuj to, ima jos ljudi koji burzuma slusaju :D

prljaveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee masne metalikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :violina:
El malagueño
Posts: 332
Joined: 04/06/2013 20:26

#629 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by El malagueño »

Bloo wrote:
El malagueño wrote:
Klasicna zamjena teza vrati se par postova unazad i vidjeces da ja ovo govorim dezurnim rokerima. Mani se tih seljacki folova
Ne znam sa kakvim si to ljudima okružen, ali odrasli ljudi ne obraćaju puno pažnje na to.
MKoja raja je raznolika, slušaju od Cece, Mice Troftaljke , Burzuma, Jelene Rozge itd...a ja punker...i opet niko nikom ne govori masna metaliko i seljačni turbofolkeru.

Te fazone pucaju djeca/pubertetlije.
Evo pametnog insana :) pa to ja i govorim non stop al vjeruj mi da ima ozbiljnih ljudi cak u jebenim 40im koji su jos u tom fazonu. Cak ih pun ovaj forum. I zato ibretim se al nikako da mi neko odgonetne koji im je kurac? Samo se zale na turbofolk sve im krivi narodnjaci nesto. Nisu normalni
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#630 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by dezurni_ucenik »

Bloo wrote:
dezurni_ucenik wrote:
e cuj to, ima jos ljudi koji burzuma slusaju :D

prljaveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee masne metalikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :violina:



:D

Samo steta sto je debilcina.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#631 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Bloo »

El malagueño wrote:
Bloo wrote:
El malagueño wrote:
Klasicna zamjena teza vrati se par postova unazad i vidjeces da ja ovo govorim dezurnim rokerima. Mani se tih seljacki folova
Ne znam sa kakvim si to ljudima okružen, ali odrasli ljudi ne obraćaju puno pažnje na to.
MKoja raja je raznolika, slušaju od Cece, Mice Troftaljke , Burzuma, Jelene Rozge itd...a ja punker...i opet niko nikom ne govori masna metaliko i seljačni turbofolkeru.

Te fazone pucaju djeca/pubertetlije.
Evo pametnog insana :) pa to ja i govorim non stop al vjeruj mi da ima ozbiljnih ljudi cak u jebenim 40im koji su jos u tom fazonu. Cak ih pun ovaj forum. I zato ibretim se al nikako da mi neko odgonetne koji im je kurac? Samo se zale na turbofolk sve im krivi narodnjaci nesto. Nisu normalni
Da, ali isto tako kao što ja poštujem što neko neće da sluša moju muziku na nekom derneku, tako i ja neću da slušam Miligram (ako ne moram), jer mi apsolutno ne leže. Nema guranja na nos. Niti ti meni guraš da je Miroslav Ilić najbolji pjevač sa ovim prostora, neću ni ja tebe ubjeđivati da su Zaklana čeljad najbolji bend ikad.
I onda se nađemo na pola puta. Uz puno poštovanja.
Pero Deformero :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#632 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by dale cooper »

Bloo wrote:
dale cooper wrote:
Dovraga čovječe, ne smatram sebe rockerom. :lol: :mrgreen:

Dale je lovechild Velvet Undergrounda i Devo :mrgreen:
:lol: Što se tiče opisa, ovaj i nije loš. :D
El malagueño
Posts: 332
Joined: 04/06/2013 20:26

#633 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by El malagueño »

dezurni_ucenik wrote:
El malagueño wrote:
dezurni_ucenik wrote:Pricate o jednom turbo folku kojeg slusaju samo balkanska plemena i rock muzici koju slusa ostatak svijeta. Rock muzika propala :lol: , eno Eddie Weder hoce da se ubije od muke, Ceca mu ukrala hljeb sa stola, Chester i Cornell nisu mogli da izdrze da im zvezde granda otimaju publiku pa se objesili.
Ne prica niko o turbo folku al sta ces kad kritikujes rock dezurni rokeri te.odmah optuze da volis turbofolk. To je toliko smjesno jbt isto neka pavlov reakcija kod ovih levata ja im ne mogu da se nacudim tita mi.. :-) kazes jebes rock a odmah: seljak...turbofolk...ceca meca kmeca....papci...urbano...fgr...krkani. a niko i ne spomene turbofolk.

Sam si krenuo sa pricom kako je ovo drugo vrijeme, kako se trazi dobar ritam, drugo vrijeme druge furke. Sam si naveo Arctic Monkeyse, oni se bas jedan od popularnijih bandova danasnjice. To sto ti njih ne slusas na radiju, jebi ga, kalman radio nije u fazonu Alexa Turnera. Nego de mi objasni sta ti podrzaumijevas pod dobrim ritmom osim tog regetona kojeg si se svezao ko pijan plota
Ne hvatam na zalost kalman na relaciji brisel amsterdam al jbg.. nemozes sve imat u zivotu. Al fakat nisam cuo do neki dan i meni su bas ekstra. Vrh. Al cinjenica je da evo kad ovdje izlazim hoce raja da plese malo brate. Dobar ritam je za mene npr kizomba, zouk ali bachata ili salsa. To mogu svaki dan slusat i izlazit na takve feste. I izmedju malo reggaeton. A da: gotivim i ska pravo.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#634 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Bloo »

dezurni_ucenik wrote: :D

Samo steta sto je debilcina.
Moron retardirani. Još kad mu poslušaš vazove o ženama, paganizmu i kriptoklerofašističkim momentima (e'o me ko Kazaz), dođe ti da ga našamaraš. Jarane, nemoj mislit previše, sviraj, bolje ti to ide.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#635 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by dezurni_ucenik »

odmah me podsjeti na tonyja montanu kako plese sa elvirom :lol:

Image
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#636 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Niemand »

Pomalo vam zavidim sto mozete tako s jednom-dvije rijeci reci sta slusate. Ja uvijek il moram okolo naokolo opisivati il reci-sta ja znam.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#637 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by dezurni_ucenik »

Bloo wrote:
dezurni_ucenik wrote: :D

Samo steta sto je debilcina.
Moron retardirani. Još kad mu poslušaš vazove o ženama, paganizmu i kriptoklerofašističkim momentima (e'o me ko Kazaz), dođe ti da ga našamaraš. Jarane, nemoj mislit previše, sviraj, bolje ti to ide.

Gledao sam mu te clipove na youtube. thule perspective mislim da mu se zove kanal. dovest mu par imigranata da ga doooobro isamaraju.
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#638 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by dale cooper »

El malagueño wrote:
Ne hvatam na zalost kalman na relaciji brisel amsterdam al jbg.. nemozes sve imat u zivotu. Al fakat nisam cuo do neki dan i meni su bas ekstra. Vrh. Al cinjenica je da evo kad ovdje izlazim hoce raja da plese malo brate. Dobar ritam je za mene npr kizomba, zouk ali bachata ili salsa. To mogu svaki dan slusat i izlazit na takve feste. I izmedju malo reggaeton. A da: gotivim i ska pravo.
A čekaj, ko to tebe zajebava u Amsterdamu ili Briselu što slušaš reggaeton, turbofolk ili dancehall? :zoka: :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#639 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by dale cooper »

Niemand wrote:Pomalo vam zavidim sto mozete tako s jednom-dvije rijeci reci sta slusate. Ja uvijek il moram okolo naokolo opisivati il reci-sta ja znam.
Samo reci da si psihodeličarka. :D
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#640 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Niemand »

dale cooper wrote:
Niemand wrote:Pomalo vam zavidim sto mozete tako s jednom-dvije rijeci reci sta slusate. Ja uvijek il moram okolo naokolo opisivati il reci-sta ja znam.
Samo reci da si psihodeličarka. :D
:lol:
Pa ne ozbiljno, himzo polovina i pete doherty. Ne stane to u jednu rijec.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#641 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Bloo »

Niemand wrote:Pomalo vam zavidim sto mozete tako s jednom-dvije rijeci reci sta slusate. Ja uvijek il moram okolo naokolo opisivati il reci-sta ja znam.
You merely adopted the music. I was born in it, molded by it. I didn't see MP3 until I was already a woman...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#643 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Bloo »

Niemand wrote:
dale cooper wrote:
Niemand wrote:Pomalo vam zavidim sto mozete tako s jednom-dvije rijeci reci sta slusate. Ja uvijek il moram okolo naokolo opisivati il reci-sta ja znam.
Samo reci da si psihodeličarka. :D
:lol:
Pa ne ozbiljno, himzo polovina i pete doherty. Ne stane to u jednu rijec.
MA daj :mrgreen:
među rajom si :D relax
evo ja i dale..nemre gore kakafonije muzičkih preferencija
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#644 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Niemand »

Bloo wrote: kakafonije
Joj bloo. :D :lol:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#645 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Niemand »

Bloo wrote: You merely adopted the music. I was born in it, molded by it. I didn't see MP3 until I was already a woman...
Kako cu ja vas zajebavati redom kad i ako dodjem do odredjenih godina i ako forum bude postojao tad. Eto.
El malagueño
Posts: 332
Joined: 04/06/2013 20:26

#646 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by El malagueño »

dale cooper wrote:
El malagueño wrote:
Ne hvatam na zalost kalman na relaciji brisel amsterdam al jbg.. nemozes sve imat u zivotu. Al fakat nisam cuo do neki dan i meni su bas ekstra. Vrh. Al cinjenica je da evo kad ovdje izlazim hoce raja da plese malo brate. Dobar ritam je za mene npr kizomba, zouk ali bachata ili salsa. To mogu svaki dan slusat i izlazit na takve feste. I izmedju malo reggaeton. A da: gotivim i ska pravo.
A čekaj, ko to tebe zajebava u Amsterdamu ili Briselu što slušaš reggaeton, turbofolk ili dancehall? :zoka: :D
Pa ima i ovdje vani nasih delegata :p a citam i ja forum a bgm i na facebooku ljudi promuhabete ponekad :) ma nezajebaje mene nikog nego onako citam ovu temu i zacudim se ljudima cuj moze li rock preziviti. mislim ono, koga boli qrc. Ako je dobra muzika imat ce publiku. Al odmah se levat na mene nakacaio nazvao me seljacinom itd et vrati se stranicu ilu 2 i bice ti jasno
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#647 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Bloo »

Niemand wrote:
Bloo wrote: You merely adopted the music. I was born in it, molded by it. I didn't see MP3 until I was already a woman...
Kako cu ja vas zajebavati redom kad i ako dodjem do odredjenih godina i ako forum bude postojao tad. Eto.
dok ti dođeš dop određenih godina, dale će već biti mrtav u kadi, obučen u fluffy bundu od lažnog nerca i razmazanog karmina, od predoziranja krofnama, dok u pozadini svira I wanna be sedated.

Ja ću biti udata sa 6 djece i slušati samo Gabi Novak jer sam gospoDŽA i prava Sarajka.
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#648 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Niemand »

:D :lol:

Am nat det jang.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#649 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Bloo »

El malagueño wrote:
dale cooper wrote:
El malagueño wrote:
Ne hvatam na zalost kalman na relaciji brisel amsterdam al jbg.. nemozes sve imat u zivotu. Al fakat nisam cuo do neki dan i meni su bas ekstra. Vrh. Al cinjenica je da evo kad ovdje izlazim hoce raja da plese malo brate. Dobar ritam je za mene npr kizomba, zouk ali bachata ili salsa. To mogu svaki dan slusat i izlazit na takve feste. I izmedju malo reggaeton. A da: gotivim i ska pravo.
A čekaj, ko to tebe zajebava u Amsterdamu ili Briselu što slušaš reggaeton, turbofolk ili dancehall? :zoka: :D
Pa ima i ovdje vani nasih delegata :p a citam i ja forum a bgm i na facebooku ljudi promuhabete ponekad :) ma nezajebaje mene nikog nego onako citam ovu temu i zacudim se ljudima cuj moze li rock preziviti. mislim ono, koga boli qrc. Ako je dobra muzika imat ce publiku. Al odmah se levat na mene nakacaio nazvao me seljacinom itd et vrati se stranicu ilu 2 i bice ti jasno
Sve je do načina komuniciranja.
fino obrazloženo nesviđanje obično ne uzrokuje napad - osim kad komuniciraš sa ograničenim ljudima
ja rekoh da ne volim Himzu, niko me nije nazvao prljavom metalikom

jesu mi bacili bošnjačke sihre, ali niko mi nije ništa ružno rekao :D
El malagueño
Posts: 332
Joined: 04/06/2013 20:26

#650 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by El malagueño »

Bloo wrote:
El malagueño wrote:
dale cooper wrote:
A čekaj, ko to tebe zajebava u Amsterdamu ili Briselu što slušaš reggaeton, turbofolk ili dancehall? :zoka: :D[/quote

Pa ima i ovdje vani nasih delegata :p a citam i ja forum a bgm i na facebooku ljudi promuhabete ponekad :) ma nezajebaje mene nikog nego onako citam ovu temu i zacudim se ljudima cuj moze li rock preziviti. mislim ono, koga boli qrc. Ako je dobra muzika imat ce publiku. Al odmah se levat na mene nakacaio nazvao me seljacinom itd et vrati se stranicu ilu 2 i bice ti jasno
Sve je do načina komuniciranja.
fino obrazloženo nesviđanje obično ne uzrokuje napad - osim kad komuniciraš sa ograničenim ljudima
ja rekoh da ne volim Himzu, niko me nije nazvao prljavom metalikom

jesu mi bacili bošnjačke sihre, ali niko mi nije ništa ružno rekao :D
tobejarabi
Post Reply