Moze li rock preziviti kod nas ?

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

ja71
Posts: 5390
Joined: 31/03/2006 14:45

#676 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by ja71 »

Narod koji za 1. Maj okrece janje umjesto da protestvuje nece ni ici rock koncerte
User avatar
Altsa
Posts: 7308
Joined: 19/03/2004 18:31

#677 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Altsa »

Dzenaza mu bila odavno. :(
User avatar
L3D3NA
Posts: 522
Joined: 21/11/2019 22:27

#678 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by L3D3NA »

Pitaj dijasporu, oni znaju šta može preživjeti ovdje
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#679 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Romanista 101% »

A zar je ovdje i postojao rock? :roll:
jarobot
Posts: 3050
Joined: 13/06/2016 20:07

#680 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by jarobot »

Hajvan wrote: 26/11/2019 15:13 eto, ja bih Arcade Fire, Baronness, Black Keys, Father John Mistya, Jack Whitea, Khruanbin, Mastodon, The National, Nick Cave, Radiohead, Sigur Ros… i puno jos toga

pa eto, dovedite ih :)

nisam siguran da bih otisao Deep Purple gledat da dodju u Sa- mozda, mozdaaa za neku nizu svotu novca da bih i da nema bas nist pametnije, tipa dobra svirka u nekom klubu ili pozorisna predstava ili dobar film u Cinemacityu :mrgreen:
Ma hebeš sadašnji Deep Purple . John Lord umro Ritchie Blackmore odavno napustio brod . Sad je to samo Gilanov prateći bend koji na staro ime i slavu pokušava zaraditi još pokoji dolar.
Neko reče daj ime biće slala puna. U Bosni to nije garancija.
1984-85 ili tako neke u doba olimpijade Rory Galagher napunio ledenu dvoranu u Skenderiji ubio koncert jedan od najbolji koji sam gledao tri mjeseca poslije u Zetri još veća megazvijezda Elton John 250 ljudi ganjali ljude da džaba uđu.
Negdje tih godina ni Električni Orgazam nije mogao napuniti Dom mladih ....itd
U Bosni ništa garant nije.
Treba mlađe bendove probati dovesti da mladi saznaju da postoji i rock a poslije će tražiti i dinosauruse .
calbatros
Posts: 29
Joined: 13/12/2019 10:13

#681 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by calbatros »

jarobot wrote: 28/12/2019 09:45
Hajvan wrote: 26/11/2019 15:13 eto, ja bih Arcade Fire, Baronness, Black Keys, Father John Mistya, Jack Whitea, Khruanbin, Mastodon, The National, Nick Cave, Radiohead, Sigur Ros… i puno jos toga

pa eto, dovedite ih :)

nisam siguran da bih otisao Deep Purple gledat da dodju u Sa- mozda, mozdaaa za neku nizu svotu novca da bih i da nema bas nist pametnije, tipa dobra svirka u nekom klubu ili pozorisna predstava ili dobar film u Cinemacityu :mrgreen:
Ma hebeš sadašnji Deep Purple . John Lord umro Ritchie Blackmore odavno napustio brod . Sad je to samo Gilanov prateći bend koji na staro ime i slavu pokušava zaraditi još pokoji dolar.
Neko reče daj ime biće slala puna. U Bosni to nije garancija.
1984-85 ili tako neke u doba olimpijade Rory Galagher napunio ledenu dvoranu u Skenderiji ubio koncert jedan od najbolji koji sam gledao tri mjeseca poslije u Zetri još veća megazvijezda Elton John 250 ljudi ganjali ljude da džaba uđu.
Negdje tih godina ni Električni Orgazam nije mogao napuniti Dom mladih ....itd
U Bosni ništa garant nije.
Treba mlađe bendove probati dovesti da mladi saznaju da postoji i rock a poslije će tražiti i dinosauruse .
Kad budemo imali organizatore kako Bog zapovijeda, možda će i biti nešto pristojno. I ovo malo koncerata što je bilo poslije rata su produkt više nekih usluga i ličnih poznanstava nego rada i pregovora. Kad vidim da su Rundeka gurnuli u Slogu ove godine a prije dvije godine Dom Mladih bio pun kao šibica, plače mi se. Za ovu godinu dosta Gipsy Kings a do daljnjeg ipak putovati preko granice na koncerte.
User avatar
Ludzak
Posts: 5372
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#682 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Ludzak »

Odavno zamro
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5314
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#683 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Santic_Aleksa »

Ludzak wrote: 13/01/2020 16:46 Odavno zamro
Naravno da je umro kad smo postali potrošačko društvo, i veoma teško ćeš naići na osobu koja nije potrošačkog mentaliteta, a rokenrol umjetnici nisu nikad bili tog koda.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#684 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by dezurni_ucenik »

Hank Paldum wrote: 26/11/2019 09:54
Ludzak wrote: 25/11/2019 21:32 Deep Purple u Beogradu, a kod nas Rasta u Zetri. Tu je sve jasno.
Mentalitet naroda ne dozvoljava da se Rock muzika uspenje.
Kada od 15 ispitanika samo dvoje slušaju Rock, a ostali su džiberaši, onda ti je sve jasno gdje se nalazi ta muzika.
Kako je sve jasno? Pa Rasta je Srbijanac koji je popularan u Beogradu i ostatku Srbije kao i MC Stojan a i Buba i Jala su tamo popularni kao i Karleuša, Aca Lukas, Era Ojdanić i Baja Mali Knindža pa je opet puno kada dođe Deep Purple.
Je li ikada dolazio Deep Purple ili neko sličan bio u BiH pa da je bila prazna dvorana pa da to možeš tvrditi? Ako je do ikoga onda je do organizatora koncerata i vladajuće strukture pa i do financija jer Deep Purple sigurno traže više od Željka Joksimovića ali garantujem ti da ako jedno veliko rock ime dođe u Sarajevu da će 90% biti puno. Naravno da bi došlo i dosta autobusa iz regije i dijaspore ali tako je i kada neko gostuje u Beogradu i Zagrebu.
Najveći razlozi zašto rock umire kod nas su što ne želi niko da pokrene nešto, samo se kuka i svaljuje krivica na druge (Jala, Karleuša, Rasta, Turbofolk, Sandžaklije), pa neće vam fanovi Halida Bešlića organizovati rock koncert
kao i staromodan način razmišljanja, zašto ne biste ulagali u 2020. godini u jedan kvalitetan rock časopis :D ?
Čudno kako svi rockeri na forumu koji kukaju na propast rocka nisu naveli niti jedan rock sastav koji je se pojavio zadnjih 10-20 godina koji bi trebao doći u BiH, zaostalo u 80im kao i ideja o časopisu pa se čude što omladinu ne privlači rock na ovim prostorima. Neka dovedu Paramore, Kings of Leon, Kasabian, Arctic Monkeys, nešto sa čime se mladi mogu identificirati pa kada zavole taj žanr upoznat će i legende pa će oni prvi htjeti da vide djedove poput Deep Purple.
Momcine, jel vi znate da su Deep Purple bili u Sarajevu 2007. godine?

I cemu tolika nervoza zbog rock muzike? Pa mi smo vazda bila seljacka drzava i prije rata je tako bilo. Pomirite se s tim da nece Metallica i Depeche Mode nikada doci kod nas. Nije sto te Hetfield mrzi vec zato sto nemas publike za te stvari. Metallica da dodje karta bi bila minimum 50 maraka. Vecina bi rekla ufffff arane moj to skupo dje cu ja njima to da placam.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#685 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Hank Paldum »

dezurni_ucenik wrote: 19/01/2020 01:32
Hank Paldum wrote: 26/11/2019 09:54
Ludzak wrote: 25/11/2019 21:32 Deep Purple u Beogradu, a kod nas Rasta u Zetri. Tu je sve jasno.
Mentalitet naroda ne dozvoljava da se Rock muzika uspenje.
Kada od 15 ispitanika samo dvoje slušaju Rock, a ostali su džiberaši, onda ti je sve jasno gdje se nalazi ta muzika.
Kako je sve jasno? Pa Rasta je Srbijanac koji je popularan u Beogradu i ostatku Srbije kao i MC Stojan a i Buba i Jala su tamo popularni kao i Karleuša, Aca Lukas, Era Ojdanić i Baja Mali Knindža pa je opet puno kada dođe Deep Purple.
Je li ikada dolazio Deep Purple ili neko sličan bio u BiH pa da je bila prazna dvorana pa da to možeš tvrditi? Ako je do ikoga onda je do organizatora koncerata i vladajuće strukture pa i do financija jer Deep Purple sigurno traže više od Željka Joksimovića ali garantujem ti da ako jedno veliko rock ime dođe u Sarajevu da će 90% biti puno. Naravno da bi došlo i dosta autobusa iz regije i dijaspore ali tako je i kada neko gostuje u Beogradu i Zagrebu.
Najveći razlozi zašto rock umire kod nas su što ne želi niko da pokrene nešto, samo se kuka i svaljuje krivica na druge (Jala, Karleuša, Rasta, Turbofolk, Sandžaklije), pa neće vam fanovi Halida Bešlića organizovati rock koncert
kao i staromodan način razmišljanja, zašto ne biste ulagali u 2020. godini u jedan kvalitetan rock časopis :D ?
Čudno kako svi rockeri na forumu koji kukaju na propast rocka nisu naveli niti jedan rock sastav koji je se pojavio zadnjih 10-20 godina koji bi trebao doći u BiH, zaostalo u 80im kao i ideja o časopisu pa se čude što omladinu ne privlači rock na ovim prostorima. Neka dovedu Paramore, Kings of Leon, Kasabian, Arctic Monkeys, nešto sa čime se mladi mogu identificirati pa kada zavole taj žanr upoznat će i legende pa će oni prvi htjeti da vide djedove poput Deep Purple.
Momcine, jel vi znate da su Deep Purple bili u Sarajevu 2007. godine?

I cemu tolika nervoza zbog rock muzike? Pa mi smo vazda bila seljacka drzava i prije rata je tako bilo. Pomirite se s tim da nece Metallica i Depeche Mode nikada doci kod nas. Nije sto te Hetfield mrzi vec zato sto nemas publike za te stvari. Metallica da dodje karta bi bila minimum 50 maraka. Vecina bi rekla ufffff arane moj to skupo dje cu ja njima to da placam.
Pa eto logike.
Ja napišem je li to Deep Purple bio u Sarajevu gdje je dvorana bila prazna pa da možemo reći da u Sarajevi nema šanse za rock. Ja poslije tvog komentara na Google slike i videa a ono dvorana puna. Znači dokaz je da ima publike.
To za "uffff jarane", živiš li ti na Marsu ili nisi svjestan da je u BiH takva financijska situacija da mnogi ne bi dali ili nisu u mogućnosti dati ni za Acu Lukasa 50 km
calbatros
Posts: 29
Joined: 13/12/2019 10:13

#686 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by calbatros »

dezurni_ucenik wrote: 19/01/2020 01:32
Hank Paldum wrote: 26/11/2019 09:54
Ludzak wrote: 25/11/2019 21:32 Deep Purple u Beogradu, a kod nas Rasta u Zetri. Tu je sve jasno.
Mentalitet naroda ne dozvoljava da se Rock muzika uspenje.
Kada od 15 ispitanika samo dvoje slušaju Rock, a ostali su džiberaši, onda ti je sve jasno gdje se nalazi ta muzika.
Kako je sve jasno? Pa Rasta je Srbijanac koji je popularan u Beogradu i ostatku Srbije kao i MC Stojan a i Buba i Jala su tamo popularni kao i Karleuša, Aca Lukas, Era Ojdanić i Baja Mali Knindža pa je opet puno kada dođe Deep Purple.
Je li ikada dolazio Deep Purple ili neko sličan bio u BiH pa da je bila prazna dvorana pa da to možeš tvrditi? Ako je do ikoga onda je do organizatora koncerata i vladajuće strukture pa i do financija jer Deep Purple sigurno traže više od Željka Joksimovića ali garantujem ti da ako jedno veliko rock ime dođe u Sarajevu da će 90% biti puno. Naravno da bi došlo i dosta autobusa iz regije i dijaspore ali tako je i kada neko gostuje u Beogradu i Zagrebu.
Najveći razlozi zašto rock umire kod nas su što ne želi niko da pokrene nešto, samo se kuka i svaljuje krivica na druge (Jala, Karleuša, Rasta, Turbofolk, Sandžaklije), pa neće vam fanovi Halida Bešlića organizovati rock koncert
kao i staromodan način razmišljanja, zašto ne biste ulagali u 2020. godini u jedan kvalitetan rock časopis :D ?
Čudno kako svi rockeri na forumu koji kukaju na propast rocka nisu naveli niti jedan rock sastav koji je se pojavio zadnjih 10-20 godina koji bi trebao doći u BiH, zaostalo u 80im kao i ideja o časopisu pa se čude što omladinu ne privlači rock na ovim prostorima. Neka dovedu Paramore, Kings of Leon, Kasabian, Arctic Monkeys, nešto sa čime se mladi mogu identificirati pa kada zavole taj žanr upoznat će i legende pa će oni prvi htjeti da vide djedove poput Deep Purple.
Momcine, jel vi znate da su Deep Purple bili u Sarajevu 2007. godine?

I cemu tolika nervoza zbog rock muzike? Pa mi smo vazda bila seljacka drzava i prije rata je tako bilo. Pomirite se s tim da nece Metallica i Depeche Mode nikada doci kod nas. Nije sto te Hetfield mrzi vec zato sto nemas publike za te stvari. Metallica da dodje karta bi bila minimum 50 maraka. Vecina bi rekla ufffff arane moj to skupo dje cu ja njima to da placam.
Cega ba 50 :lol: :lol: :lol:

Ljudi rasprodali stadione po evropi ove godine a karte bile €80+

Nemamo para, prostora, ljudi ni organizatora za takve bendove. Na te velike bendove treba zaboraviti, čak odavno nisu ni na mapi veći gradovi u regionu poput Zagreba i Beograda. Meni smeta što ću ja morati ići preko granice i da čujem neki manji bend koji simpatišem. Ispadne skuplja pita neg' tepsija...
User avatar
Altsa
Posts: 7308
Joined: 19/03/2004 18:31

#687 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Altsa »

O kakvim to vi velikim bandovima pricate koji bi dosli u Sa. :-) Ma ovde ne dolaze obicni klupski bandovi kojima je puna saka brade kada napune male klubovi od 100 do 200 ljudi. a takvi dolaze u Zg ili Bg. A vjerujte da bi bilo zainteresovanih kada bi ovi sto organizuju koncerte nesto pokusali. Ako bi neko nesto i pokusao da organizuje sve pada u vodu odmah na pocetku. Cijena, zainteresovanost i kolko cu biti ja tu dobar.
Da ima raje zainteresovane pokazuje zadnji koncert The Ex-a u CDA gdje je bilo solidno popunjeno ali je koncert bio u sklopu Sarajevo yazz festa pa je mozda to i privuklo raju.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#688 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Banksy »

User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#689 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Hajvan »

fak dem ol.

i Pojzn je za njih bijo grupa.


:lol:

Lutko moja takav ti je on



al se kasnije izdigo iznad tog macizma sa wannabe Piter Gabriel dalmatinskom verzijom sebe.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#690 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by MaksprotivMarksa »

Rok he prezivio, Reha je rok i on je repo kad je to bilo sramota, najjaci !
elf_dalmatae
Posts: 43
Joined: 17/10/2007 00:42
Location: Mirkwood
Contact:

#691 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by elf_dalmatae »

Dobro gdje u Sarajevu nastupaju Laka, Urban, Brkovi, LET 3... ako uopce ikad nastupaju? :?


Mislim zanima me, cisto, na kojim mjestima se okuplja takva raja I moze poslusati
takva muzika… (nisam iz Sarajeva - iz Splita sam, a svratit cemo kroz jedno mjesec dana, pa zato pitam)
Mea_parvitas
Posts: 2525
Joined: 18/03/2015 01:36

#692 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Mea_parvitas »

elf_dalmatae wrote: 21/02/2020 02:09 Dobro gdje u Sarajevu nastupaju Laka, Urban, Brkovi, LET 3... ako uopce ikad nastupaju? :?


Mislim zanima me, cisto, na kojim mjestima se okuplja takva raja I moze poslusati
takva muzika… (nisam iz Sarajeva - iz Splita sam, a svratit cemo kroz jedno mjesec dana, pa zato pitam)
Koliko znam oni najcesce u vidu solo koncerata a i valjda oni sami objavljuju gdje nastupaju. Sto se rocka tice najcesce su to opcije u vidu nekih pubova (City Pub, Cheers, The Pub, Charlie Chaplin, Aquarius Wils i sl. ima ih jos dosta), eventualno Sloga od nekih vecih mjesta. A najbolje je po meni provjeriti, npr 5 dana unaprijed, evente na facebooku, instagramu koje vecina objekata prakticira i promovise se tako, a google map inace daje super info koji su to objekti super u gradu, pa se onda provjeri za taj objekat po drustvenim mrezama sta slijedi u narednim danima i gdje je najbolje kome otici, a i facebook onda sam preporucuje neke dogadjaje zakljucujuci na osnovu vasih pretraga. Valjda sam pomogao...
calbatros
Posts: 29
Joined: 13/12/2019 10:13

#693 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by calbatros »

elf_dalmatae wrote: 21/02/2020 02:09 Dobro gdje u Sarajevu nastupaju Laka, Urban, Brkovi, LET 3... ako uopce ikad nastupaju? :?


Mislim zanima me, cisto, na kojim mjestima se okuplja takva raja I moze poslusati
takva muzika… (nisam iz Sarajeva - iz Splita sam, a svratit cemo kroz jedno mjesec dana, pa zato pitam)
Pravac Underground druze. Stalno ima svirki a atmosfera okej. Pubovi koje je kolega iznad nabrojao su okej s tim da u Cheersu vec odavno vecinom strana komercijalna muzika ide a u Charlie su cak poceli i kafanicu ubacivati u zadnje vrijeme. Uvijek možeš naći stranice tih lokala na fb i provjeriti ima li šta zakazano.

Kad ima neki koncert, to je najavljeno i unaprijed se zna. Mislim da u skorije vrijeme neće biti ništa slično, jedino 20.03 Parni Valjak svira u Zetri.

Btw, nismo baš toliko pali qrcu za uši da nam ni ti "lokalci" više ne dolaze :D
elf_dalmatae
Posts: 43
Joined: 17/10/2007 00:42
Location: Mirkwood
Contact:

#694 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by elf_dalmatae »

calbatros wrote: 21/02/2020 11:50
Pravac Underground druze. Stalno ima svirki a atmosfera okej. Pubovi koje je kolega iznad nabrojao su okej s tim da u Cheersu vec odavno vecinom strana komercijalna muzika ide a u Charlie su cak poceli i kafanicu ubacivati u zadnje vrijeme. Uvijek možeš naći stranice tih lokala na fb i provjeriti ima li šta zakazano.

Kad ima neki koncert, to je najavljeno i unaprijed se zna.
Thnx :thumbup:
Mislim da u skorije vrijeme neće biti ništa slično, jedino 20.03 Parni Valjak svira u Zetri.

Btw, nismo baš toliko pali qrcu za uši da nam ni ti "lokalci" više ne dolaze :D
Bjezi, bjezi... kakav Parni Valjak i njihova sedma povratnicka turneja.... da mi je samo znat ko je trazio onih prethodnih sest :lol:

Umjesto da cuvaju unucad or whatever...
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#695 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Hajvan »

elf_dalmatae wrote: 21/02/2020 12:49

Bjezi, bjezi... kakav Parni Valjak i njihova sedma povratnicka turneja.... da mi je samo znat ko je trazio onih prethodnih sest :lol:

Umjesto da cuvaju unucad or whatever...
:lol:

Aki Rahimovski (65) prije tri mjeseca dobio je svoje treće dijete. Djevojčica je stigla krajem 2019. godine, a dobio ju je u ljubavnoj vezi s tajanstvenom Slovenkom Barbarom Vesel. Vijest o prinovi i njihovoj ljubavi RTL Exkluzivu otkrila je majka misteriozne Akijeve ljubavi. Dosad su glazbenik i zdravstvena tehničarka uspijevali vezu držati u tajnosti, dijelom i zbog toga što se Aki doselio u Sloveniju kako bi s partnericom odgajao novorođenu djevojčicu.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#696 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by dezurni_ucenik »

Banksy wrote: 22/01/2020 18:25 Hvala Dodik, hvala Jahorina.

https://www.klix.ba/magazin/muzika/gibo ... /200121051
Tvoja reakcija ko da dolaze zajedno Lenny Kravitz, Sting i Bryan Adams a ne pjevac iz susjedne nam drzave. :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65571
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#697 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by _BataZiv_0809 »

El malagueño wrote: 10/12/2017 16:12 Acu Lukasa, Miligram, Seju Boya, Esada Plavog i slične mamlaze bih platio samo da ih ne slušam :)
Lukas se sa pobrojanim moze staviti u istu recenicu onoliko koliko se npr. Oliver moze staviti u istu recenicu sa Bubom Korelijem. :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#698 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Banksy »

dezurni_ucenik wrote: 26/02/2020 18:20
Banksy wrote: 22/01/2020 18:25 Hvala Dodik, hvala Jahorina.

https://www.klix.ba/magazin/muzika/gibo ... /200121051
Tvoja reakcija ko da dolaze zajedno Lenny Kravitz, Sting i Bryan Adams a ne pjevac iz susjedne nam drzave. :-)
Glavni grad evropske države,
Nabroj mi dobre ili velike ili značajne ili kvalitetne ili bilo kakve bolje koncerte u Sarajevu u zadnjih pola godine.
Ma, evo, bilo kakve koncerte.

Edit, to iznad je bilo ironično, valjda je jasno.
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#699 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by Hajvan »

nema tu para
sarajvu gravitara mali broj ljudi
slabo je povezan modernim saobracajnicama, zeljezncom s vecim gradovima i regijama u drzavi

oni po obodima drzave radije idu u, a i vise vole i preferiraju okolne glavne gradove (komplet sjever Bosne)


drugim rijecima, sarajvo nije bitno ni onim iz Visokog, a kamoli tz, bl, Ze i sl.
Sarajvo je i guzno i slijepo crevo.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#700 Re: Moze li rock preziviti kod nas ?

Post by dezurni_ucenik »

Banksy wrote: 26/02/2020 18:45
dezurni_ucenik wrote: 26/02/2020 18:20
Banksy wrote: 22/01/2020 18:25 Hvala Dodik, hvala Jahorina.

https://www.klix.ba/magazin/muzika/gibo ... /200121051
Tvoja reakcija ko da dolaze zajedno Lenny Kravitz, Sting i Bryan Adams a ne pjevac iz susjedne nam drzave. :-)
Glavni grad evropske države,
Nabroj mi dobre ili velike ili značajne ili kvalitetne ili bilo kakve bolje koncerte u Sarajevu u zadnjih pola godine.
Ma, evo, bilo kakve koncerte.

Edit, to iznad je bilo ironično, valjda je jasno.
Zadnjih pola godine? Od Kraftwerka koji su bili prije 2 godine nista znacajno se nije desilo.
Post Reply