Mozdani orgazmi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

SENZIBILNI GRUBIJAN
Posts: 54
Joined: 27/03/2005 05:22

#76

Post by SENZIBILNI GRUBIJAN »

xygirl wrote:
SENZIBILNI GRUBIJAN wrote:Sto se tice flerta, ne ocekujem od zena da ucine prvi korak (mada mi se desava :D ). Flert zna biti i jako nezgodan....recimo neka djevojka s jako dobrim samopouzdanjem flertuje i zavodi, a meni je cijela situacija smijesna jer mi se ona uopste ne svidja. Ona se shuta nekim zavodnickim osmijesima, zabacuje svoju rijetku ispucalu kosu unazad a ja ne mogu da vjerujem da zensko moze tako smrditi na znoj :-) ili imati tako velika stopala :-D U takvim situacijama sam obicno ljubazan ali vrlo odlucan. :D
u pravu si ti Senzibilni, samo sto se ova situacija moze desiti i zenskarcima i muskarcima :D (mislim da flertuje a druga strana ga ni 1% ) i onda zna biti jako nezgodno...
pa dobro, ja zato uvijek ukljucim neko sedmo culo i ne dovodim se u takve situacije iako mi flert nije stran :) cak sta vise...:D
Ma naravno da se to desava i muskarcima i zenama. Nisam uopste mislio generalizirati. A sto se tice takvih jednosmijernih flertova, oni se i te kako mogu izbjeci. Recimo niposto ne davati povoda niti ohrabrujucih znakova osobi koja flertuje a nama se ne svidja. Ponekad u pocetku moze biti malo teze razluciti ljubaznost od samog flerta a samim tim biva teze postaviti se na pravi nacin..iskustvo je zlata vrijedno...i naravno intuicija.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#77

Post by manijak1 »

:oops: Zajedno smo u neiskustvu jači i stičemo :D sve neophodne preduslove za ......... :D :D druženje :D :D
SENZIBILNI GRUBIJAN
Posts: 54
Joined: 27/03/2005 05:22

#78

Post by SENZIBILNI GRUBIJAN »

manijak1 wrote::oops: Zajedno smo u neiskustvu jači i stičemo :D sve neophodne preduslove za ......... :D :D druženje :D :D
Lijepo receno. Dodao bih samo jos i to da je flert obicno puno zanimiljiviji kada su doticne osobe iskusne, mada nedostatak iskustva nije i nezibjezan preduslov za flert.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32176
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#79 Re: Mozdani orgazmi

Post by Bobi »

nikita wrote: 03/04/2005 08:46 Pametna zena + pametan muskarac = lagani flert :D
100 % :D
User avatar
dr_Evil
Posts: 12433
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#80 Re: Mozdani orgazmi

Post by dr_Evil »

Bobi wrote: 22/08/2022 09:36
nikita wrote: 03/04/2005 08:46 Pametna zena + pametan muskarac = lagani flert :D
100 % :D
Mes cini da si i ti ograjisao na neku kolegicu :S
saric

#81 Re: Mozdani orgazmi

Post by saric »

Bobi wrote: 22/08/2022 09:36
nikita wrote: 03/04/2005 08:46 Pametna zena + pametan muskarac = lagani flert :D
100 % :D
bracni par kiri
Post Reply