Mozdani orgazmi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#26

Post by edu »

SENZIBILNI GRUBIJAN wrote:
zensko wrote:pa kakav je to flert bez verbalne komunikacije? :roll:
ok govor tijela, to stoji..i definitivno se moze puno toga procitati iz tih pokreta..

rijeci jesu ponekad suvisne, ali to tek dolazi poslije flerta :D
Rijeci su PONEKAD suvisne, samo na momente...nasmijane oci, skidanje pogledima cine rijeci suvisnim. Nakon takve nijeme komunikacije je razgovor/flert puno opusteniji jer je obostrana simpatija vec pokazana. Mada bi bilo jako uzbudljivo sresti neku jako privlacnu djevojku, recimo u nekom kaficu, bez rijeci flertovati, igrati se, licem i tijelom iskazivati zelju, prici joj, bez rijeci je poljubiti, uzeti za ruku i odvesti do prvog mracnog kutka i voditi ljubav sa njom. :-D mmmm njam
Kod nas je to nemoguce!
Ali moguce je sljedece...

Noc na Bazenima..svidi mu se djevojka koja plese na stolu..kaze konobaru da je zovne..konobar joj pridje..ona ga pogleda..odmjeri..i pomisli:"Uh..ovaj je dobar..celava..kockasta glava..lanac..zlatni..ima sigurno 500 grama..kraljevski vez..na stolu su kljucevi od kola..uz onakav lanac sigurno ne ide jugo..garant je nesto novije..bolje (pa i ako bude bijedni Golf IV mogla bi izdrzati)..dva mobitela..kozna jakna..ovaj je dobar..."..i zatim ona mu prilazi..onako fina..njegov sinteticki andjeo (ispod pazuha se vec malo uhvatilo bijele boje ..ali Boze moj..decko nije gadljiv)..sva oznojena..malo i damfa..ali to tebi ne smeta jer ni on nije bas frisko okupan..a i jaknu nije skinuo ima 3 sata..kaze joj:"Imas lijepe oci..kao more u plicaku (Autorska prava zadrzava premijer Obhodjas :D )..ona na te rijeci se rastopi i rece kako joj to do sada niko nije rekao..predlaze da se odue provozati..ona pristane..izlaze sa Bazena..ona samo misli o tome koje auto je ceka na parkingu..sve je lakse bilo kad je ugledala novog Audija 6 (odmah je skontala pogon na sva 4 tocka..2.8..300 konja :D )..a i momak joj se nekako odmah poceo vise svidjati..nakon jednog kruga po gradu preldlaze joj da odete do hotela jer on tamo ima sobu..ona (veoma) odusevljena pristaje na to..ulazite u sobu..skidate se..pravite se kao da ne osjetite mjesavinu raznih (vasih) smradova..nudi joj da povuce cizu bijelog..cisto da se opustite..ona prihvata..poslije toga se pocnu ljubakati..i ona je vec na njemu..i ono zbog cega su se upoznali pocinje...
Tek sutradan i on i ona kada bude pricali svojim prijatelji(ca)ma ce skontati da ne znaju ime osobe sa kojom su proveli noc...

PS. Scenario koji se u Sarajevu desava skoro svaku noc..hvala Bogu pa nismo svi isti..pa ima normalnih i zena i muskaraca..kad bi sve zene bile ovakve ozbiljno bih razmislio da predjem u pedere... :D :D :D
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#27

Post by zensko »

car-x wrote:stiglo je proljece.. definitivno.. konacno pricate o flertu, ljubavi, sreci.. utusila me zima i politika od 6 mjeseci.. fuj.. flert rulez..
prezivjeli smo zimu, proljece je tu..hoce li ko flertovati? :D :D :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#28

Post by Zadig »

dobar je moj drug Flerto
:-)

Jedini problem je sto muskarci cesto druga Flertu kontaju kao otvorenu pozivnicu na Sex, pa tu igru staklenih perli razjebu u startu, i uliju nevjericu u drugarice koje inace vole da se druze sa Flertom, ali ne zele ili nisu spremne za totalno razmjenjivanje tijelesnih tecnosti
:D

Volim ga ja isto, pogotovo kad zena ne gleda
:D :D
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#29

Post by car-x »

zensko wrote:
car-x wrote:stiglo je proljece.. definitivno.. konacno pricate o flertu, ljubavi, sreci.. utusila me zima i politika od 6 mjeseci.. fuj.. flert rulez..
prezivjeli smo zimu, proljece je tu..hoce li ko flertovati? :D :D :D
vidi sto je zeMsko konkretna.. doduse, tako i treba.. sutra opet moze snijeg zapadat.. nego, kad ces nam opet u mahalu naletiti? sad je sigurno dobro vrijeme za landaranje.. ;)
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#30

Post by horns&drums »

edu wrote:PS. Scenario koji se u Sarajevu desava skoro svaku noc..hvala Bogu pa nismo svi isti..pa ima normalnih i zena i muskaraca..kad bi sve zene bile ovakve ozbiljno bih razmislio da predjem u pedere... :D :D :D
Ma gdje se desava covjece, platit' cu ti za informaciju :D:D

Ovo o pederima necu komentirati, ali razmisli jos koji put
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#31

Post by zensko »

joj kontala sam sad 13, rodica ide poslovno tamo - pa smo planirale zajedno ali istrosih se u medjuvremenu...

i mnogo mi bi zao zbog toga..

ali sta je tu je..

bice jos prilika

:D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#32

Post by horns&drums »

Zensko, ti si oduvijek voljela avanture :D
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#33

Post by zensko »

:roll:

cek sad horni, koje avanture? :D
ovo glede avanturistickih putovanja ili :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#34

Post by horns&drums »

Ma igrice za PC bona :D
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#35

Post by zensko »

:lol:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#36

Post by horns&drums »

Sjecas se da sam ti rekao da ti ja mogu uvijek dati dobru avanturu :D Ali proslo je dosta vremena, ko zna na sto sam mislio tada :D:D
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#37

Post by zensko »

:roll:

a sad mislis na PC igrice :(

nazalost

:D

(je l' ovo flert? :D :D)
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#38

Post by horns&drums »

Ma jeste zensko :-D :-D

Vas Afro obozavam zbog toga, kod vas nema nita ta trane :D:D Odmah u glavu :D
Toozla
Posts: 3220
Joined: 07/12/2004 02:12
Location: Sarajevo_USA

#39

Post by Toozla »

...sto ja volimmmmmmm.......
Image
....martini......... :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#40

Post by Zadig »

edu wrote:...pa kakav sobu..skidate se..pravite se kao da ne osjetite mjesavinu raznih (vasih) smradova..nudi joj da povuce cizu bijelog..cisto da se opustite..ona prihvata.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo u sarajevu se vuce "ciza" "belog" za opustanje!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Joj oplakativno!!!!


za :D :D :D
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#41

Post by FortunaBela »

SENZIBILNI GRUBIJAN wrote:
zensko wrote:pa kakav je to flert bez verbalne komunikacije? :roll:
ok govor tijela, to stoji..i definitivno se moze puno toga procitati iz tih pokreta..

rijeci jesu ponekad suvisne, ali to tek dolazi poslije flerta :D
Rijeci su PONEKAD suvisne, samo na momente...nasmijane oci, skidanje pogledima cine rijeci suvisnim. Nakon takve nijeme komunikacije je razgovor/flert puno opusteniji jer je obostrana simpatija vec pokazana. Mada bi bilo jako uzbudljivo sresti neku jako privlacnu djevojku, recimo u nekom kaficu, bez rijeci flertovati, igrati se, licem i tijelom iskazivati zelju, prici joj, bez rijeci je poljubiti, uzeti za ruku i odvesti do prvog mracnog kutka i voditi ljubav sa njom. :-D mmmm njam
Svi mi imamo svoje snove.... :)
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#42

Post by FortunaBela »

Frutek wrote:
FortunaBela wrote:Ulažem protest, generalizacija...ne govoriš o šerpama, već o ljudima, svi smo mi individue same za sebe, unikati.... :roll:
Hehe pa de kad si vec unikat, reci mi koliko si puta u zivotu napravila prvi korak (ne podrazumijeva se slanje drugarice) :D
Pitam zato sto je kod nas veca vjerovatnost dobit na bingu nego posvjedocit takvom dogadjaju :shock: :D
Evo da ti odgovorim pitanjem, kad si ti svoje fantazije pretvorio u djela...
Ja ih imam jako malo ili skoro nikako koje nisu ostvarene...
A mašte imam..... :P
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#43

Post by pape »

FortunaBela wrote: A mašte imam..... :P
:roll: Pa dobro, ....... to je vec zamjeceno. :zzzz:
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#44

Post by FortunaBela »

A onaj dio koji nije "zamjećen"....o tome ne možeš ni maštati.... :lol: :lol: :lol:
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#45

Post by Frutek »

FortunaBela wrote:
Frutek wrote:
FortunaBela wrote:Ulažem protest, generalizacija...ne govoriš o šerpama, već o ljudima, svi smo mi individue same za sebe, unikati.... :roll:
Hehe pa de kad si vec unikat, reci mi koliko si puta u zivotu napravila prvi korak (ne podrazumijeva se slanje drugarice) :D
Pitam zato sto je kod nas veca vjerovatnost dobit na bingu nego posvjedocit takvom dogadjaju :shock: :D
Evo da ti odgovorim pitanjem, kad si ti svoje fantazije pretvorio u djela...
Ja ih imam jako malo ili skoro nikako koje nisu ostvarene...
A mašte imam..... :P
Bela skreces mi s teme :roll: Topic nije o manifestaciji fantazija nego o flertu. Ja sam pitao kolko si puta napravila prvi korak, a ti nista ne odgovori, sto znaci da garant nisi nikad. To me ne iznenadjuje, jer kao sto sam naveo ranije, to je kod nas velika rijetkost. Bunis se odma, a znas da je to tako (nazalost) :roll:
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#46

Post by FortunaBela »

Pa zar flert nije proizvod mašte?????
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#47

Post by pape »

FortunaBela wrote:A onaj dio koji nije "zamjećen"....o tome ne možeš ni maštati.... :lol: :lol: :lol:
:roll: Eh, ... kad bi nas pesnik, .... oliti pesnicki kriticar Zoom, ... bar na trenutak bio iskren i objektivno pristupio tvom pesnickom liku, a pogotovo delu, ......... svasta bi ti cula. :roll: :roll: :zzzz: :roll: :roll:
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#48

Post by Frutek »

FortunaBela wrote:Pa zar flert nije proizvod mašte?????
Hehe stvarno valja definicije ponovit :D
Flert je akcija, nesto sto se desava. O flertu ne mastamo nego se u njega ukljucujemo samoinicijativno, ali vrlo cesto spontano, igrom slucaja (simpatija se pokazala, iz obicnog razgovora izrasta nesto vise). Flert je slatki dio interakcije koji gubi svaki smisao ako se isti planira.

Masta se i fantazira o Pameli Anderson ili slicnim extremima :D, al se definitivno ne masta o spontanom ugodnom razgovoru sa poznanicom u obliznjem kaficu :-D
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#49

Post by zensko »

Frutek wrote: Bela skreces mi s teme :roll: Topic nije o manifestaciji fantazija nego o flertu. Ja sam pitao kolko si puta napravila prvi korak, a ti nista ne odgovori, sto znaci da garant nisi nikad. To me ne iznenadjuje, jer kao sto sam naveo ranije, to je kod nas velika rijetkost. Bunis se odma, a znas da je to tako (nazalost) :roll:
evo, mogu li ti ja odgovoriti na pitanje?
mogu..:D

par puta sam ucinila 'prvi korak', ne vidim nista lose u tome jer krecem sa pretpostavkom da nemam nista izgubiti..
koliko je bilo uspjesno, necu komentarisati :D
ali osnovni koncept je bio komunikacija, ionako svi nesto gledaju i glume i uzasno se dosadjuju..:D pa interesantnije je upoznavati nove ljude

eto
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#50

Post by FortunaBela »

Frutek wrote:
FortunaBela wrote:Pa zar flert nije proizvod mašte?????
Hehe stvarno valja definicije ponovit :D
Flert je akcija, nesto sto se desava. O flertu ne mastamo nego se u njega ukljucujemo samoinicijativno, ali vrlo cesto spontano, igrom slucaja (simpatija se pokazala, iz obicnog razgovora izrasta nesto vise). Flert je slatki dio interakcije koji gubi svaki smisao ako se isti planira.

Masta se i fantazira o Pameli Anderson ili slicnim extremima :D, al se definitivno ne masta o spontanom ugodnom razgovoru sa poznanicom u obliznjem kaficu :-D
Ja apsolutno ne govorim, o ugodnom i spontanom razgovoru sa poznanicima u obližnjem kafiću.... :)

Ali i pored svih definicija, slab će ti taj flert biti ako u sebi nemaš mašte.
Nemoj mi samo reći, da apsolutno nikad nisi u svojoj glavi ispalnirao neki potez kod tog tvog spontanog flertovanja....Ako nisi skidam ti kapu...
Ne mogu se predvidjeti sve situacije, ali u globalu se sve to svodi na onaj naš zamišljeni način....sa dadim varijacijama....Ili opet griješim.... :)
Post Reply