Mozdani orgazmi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#51

Post by Frutek »

zensko wrote:
Frutek wrote: Bela skreces mi s teme :roll: Topic nije o manifestaciji fantazija nego o flertu. Ja sam pitao kolko si puta napravila prvi korak, a ti nista ne odgovori, sto znaci da garant nisi nikad. To me ne iznenadjuje, jer kao sto sam naveo ranije, to je kod nas velika rijetkost. Bunis se odma, a znas da je to tako (nazalost) :roll:
evo, mogu li ti ja odgovoriti na pitanje?
mogu..:D

par puta sam ucinila 'prvi korak', ne vidim nista lose u tome jer krecem sa pretpostavkom da nemam nista izgubiti..
koliko je bilo uspjesno, necu komentarisati :D
ali osnovni koncept je bio komunikacija, ionako svi nesto gledaju i glume i uzasno se dosadjuju..:D pa interesantnije je upoznavati nove ljude

eto
Svaka cast! Cijenim iskrenost :D
The truth shall set you free!!! :D :-D
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#52

Post by pape »

zoom66 wrote: lepi pape...:D...mensecini da si malo pobrknuo lonchitje...:D:D:D...jer da je suprotno..:D...k'o shto nije...:D...rabio bi ijekavicu...:D...k'o shto ti i prilichi...:D:D:D
:lol: :-) Idi bre, ..... ne budi pesak. I lepo te molim, .... ne mesaj mi se u marketing. :lol: :zzzz:
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#53

Post by Frutek »

FortunaBela wrote:
Frutek wrote:
FortunaBela wrote:Pa zar flert nije proizvod mašte?????
Hehe stvarno valja definicije ponovit :D
Flert je akcija, nesto sto se desava. O flertu ne mastamo nego se u njega ukljucujemo samoinicijativno, ali vrlo cesto spontano, igrom slucaja (simpatija se pokazala, iz obicnog razgovora izrasta nesto vise). Flert je slatki dio interakcije koji gubi svaki smisao ako se isti planira.

Masta se i fantazira o Pameli Anderson ili slicnim extremima :D, al se definitivno ne masta o spontanom ugodnom razgovoru sa poznanicom u obliznjem kaficu :-D
Ja apsolutno ne govorim, o ugodnom i spontanom razgovoru sa poznanicima u obližnjem kafiću.... :)

Ali i pored svih definicija, slab će ti taj flert biti ako u sebi nemaš mašte.
Nemoj mi samo reći, da apsolutno nikad nisi u svojoj glavi ispalnirao neki potez kod tog tvog spontanog flertovanja....Ako nisi skidam ti kapu...
Ne mogu se predvidjeti sve situacije, ali u globalu se sve to svodi na onaj naš zamišljeni način....sa dadim varijacijama....Ili opet griješim.... :)
Skidam i ja tebi kapu ako svaki planiras :-) :-)
Pa imam ja vaznijih stvari u zivotu nego razvijat strategije kod kuce za neki flert od kojeg moze a i ne mora bit nista 8-)
Samo prirodno i opusteno 8)
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#54

Post by zensko »

Frutek wrote:[
Svaka cast! Cijenim iskrenost :D
The truth shall set you free!!! :D :-D
I'm already free :D
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#55

Post by FortunaBela »

Frutek wrote:
FortunaBela wrote:
Frutek wrote: Hehe stvarno valja definicije ponovit :D
Flert je akcija, nesto sto se desava. O flertu ne mastamo nego se u njega ukljucujemo samoinicijativno, ali vrlo cesto spontano, igrom slucaja (simpatija se pokazala, iz obicnog razgovora izrasta nesto vise). Flert je slatki dio interakcije koji gubi svaki smisao ako se isti planira.

Masta se i fantazira o Pameli Anderson ili slicnim extremima :D, al se definitivno ne masta o spontanom ugodnom razgovoru sa poznanicom u obliznjem kaficu :-D
Ja apsolutno ne govorim, o ugodnom i spontanom razgovoru sa poznanicima u obližnjem kafiću.... :)

Ali i pored svih definicija, slab će ti taj flert biti ako u sebi nemaš mašte.
Nemoj mi samo reći, da apsolutno nikad nisi u svojoj glavi ispalnirao neki potez kod tog tvog spontanog flertovanja....Ako nisi skidam ti kapu...
Ne mogu se predvidjeti sve situacije, ali u globalu se sve to svodi na onaj naš zamišljeni način....sa dadim varijacijama....Ili opet griješim.... :)
Skidam i ja tebi kapu ako svaki planiras :-) :-)
Pa imam ja vaznijih stvari u zivotu nego razvijat strategije kod kuce za neki flert od kojeg moze a i ne mora bit nista 8-)
Samo prirodno i opusteno 8)
Jašta ba ja uzmem i matematički planiram svaki svoj korak....
Znaš da ne goovorim o tome...Već da su nam riječi i potezi uvijek isti, bez obzira na datu situaciju...Pa se onda lupimo po čeli i kažemo, e što to opet rekoh..... :-)
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#56

Post by FortunaBela »

zoom66 wrote:
pape wrote:
zoom66 wrote: lepi pape...:D...mensecini da si malo pobrknuo lonchitje...:D:D:D...jer da je suprotno..:D...k'o shto nije...:D...rabio bi ijekavicu...:D...k'o shto ti i prilichi...:D:D:D
:lol: :-) Idi bre, ..... ne budi pesak. I lepo te molim, .... ne mesaj mi se u marketing. :lol: :zzzz:
lepi pape, makaraninu nash.,..:D:D:D...marketing ti je uvijek bio slaba strana..:D:D:D
Nego srećo ovaj mene podrkao, ops pobrkao tamo sa nekim čirličarima....
Da ja njega bijem.... :-) :-) :-)
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#57

Post by pape »

FortunaBela wrote: Nego srećo ovaj mene podrkao, ops pobrkao tamo sa nekim čirličarima....
Da ja njega bijem.... :-) :-) :-)
:roll: :zzzz: Asti gospe, ....... ne znan ko se ovdi podrko, ops ...... pobrko sa cirilicon, oli ekavicon. :zzzz: Sporka madona. :zzzz:
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#58

Post by FortunaBela »

Znači toljaga, a ja već pomislila da crtam....Bella je latiničarka....iz srca nam naše lijepe Bosne i tvoje sećo još lijepše Hercegovine.... :)
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#59

Post by FortunaBela »

pape wrote:
FortunaBela wrote: Nego srećo ovaj mene podrkao, ops pobrkao tamo sa nekim čirličarima....
Da ja njega bijem.... :-) :-) :-)
:roll: :zzzz: Asti gospe, ....... ne znan ko se ovdi podrko, ops ...... pobrko sa cirilicon, oli ekavicon. :zzzz: Sporka madona. :zzzz:
Tebe nikako da safatamo ćas čiriličar, čas Latin, haj ba da te prebacimo dole u Bosnu.... :)
SENZIBILNI GRUBIJAN
Posts: 54
Joined: 27/03/2005 05:22

#60

Post by SENZIBILNI GRUBIJAN »

Sto se tice flerta, ne ocekujem od zena da ucine prvi korak (mada mi se desava :D ). Flert zna biti i jako nezgodan....recimo neka djevojka s jako dobrim samopouzdanjem flertuje i zavodi, a meni je cijela situacija smijesna jer mi se ona uopste ne svidja. Ona se shuta nekim zavodnickim osmijesima, zabacuje svoju rijetku ispucalu kosu unazad a ja ne mogu da vjerujem da zensko moze tako smrditi na znoj :-) ili imati tako velika stopala :-D U takvim situacijama sam obicno ljubazan ali vrlo odlucan. :D
SENZIBILNI GRUBIJAN
Posts: 54
Joined: 27/03/2005 05:22

#61

Post by SENZIBILNI GRUBIJAN »

HALO BA, HAJDE CHAT PA CHATAJTE FINO! Odstupate od teme :x
SENZIBILNI GRUBIJAN
Posts: 54
Joined: 27/03/2005 05:22

#62

Post by SENZIBILNI GRUBIJAN »

zoom66 wrote:
SENZIBILNI GRUBIJAN wrote:HALO BA, HAJDE CHAT PA CHATAJTE FINO! Odstupate od teme :x
ne, mi smo na temi...:D:P:D...i ne deri se inache...:-)
Sigurno si jak i bojim se takvih. :-? Hoces da flertujemo malo? :shock:

:D
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#63

Post by xygirl »

ma daaaj, ja se taman uzivila u temu... citam redom i ocekujem jos interesantnih komentara kad ono al medjutim :D (vi vec skrenuli sa teme)
BRZO NAZAD svi na temu!!! :D
pa ljudi, proljece je... nekako stvoreno vrijeme za flert i zabavu :-)

nekako s proljecaa... ja se sjetim starih la la laaa :D :-)
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#64

Post by xygirl »

SENZIBILNI GRUBIJAN wrote:Sto se tice flerta, ne ocekujem od zena da ucine prvi korak (mada mi se desava :D ). Flert zna biti i jako nezgodan....recimo neka djevojka s jako dobrim samopouzdanjem flertuje i zavodi, a meni je cijela situacija smijesna jer mi se ona uopste ne svidja. Ona se shuta nekim zavodnickim osmijesima, zabacuje svoju rijetku ispucalu kosu unazad a ja ne mogu da vjerujem da zensko moze tako smrditi na znoj :-) ili imati tako velika stopala :-D U takvim situacijama sam obicno ljubazan ali vrlo odlucan. :D
u pravu si ti Senzibilni, samo sto se ova situacija moze desiti i zenskarcima i muskarcima :D (mislim da flertuje a druga strana ga ni 1% ) i onda zna biti jako nezgodno...
pa dobro, ja zato uvijek ukljucim neko sedmo culo i ne dovodim se u takve situacije iako mi flert nije stran :) cak sta vise...:D
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#65

Post by krava »

ne mozes flertovati ako druga strana nije za flert...
to onda nije flert, to je nabacivanje..

flert je kad se prica o obicnim stvarima ali na dvosmislen nacin :)
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#66

Post by edu »

horns&drums wrote:
edu wrote:PS. Scenario koji se u Sarajevu desava skoro svaku noc..hvala Bogu pa nismo svi isti..pa ima normalnih i zena i muskaraca..kad bi sve zene bile ovakve ozbiljno bih razmislio da predjem u pedere... :D :D :D
Ma gdje se desava covjece, platit' cu ti za informaciju :D:D

Ovo o pederima necu komentirati, ali razmisli jos koji put
Ma desava se..samo sto ni ti ni ja ne zalazimo po takvim mjestima..neki dan sam bio sa drugom (jebes ga..raja iz srednje..ali poslije je svako sebi birao put) koji je, bez nekog "dizanja", veoma opasan momak..i voli "svasta" raditi..i sjedimo u Wisi..prolazi neka trebica..izgledala mi je normalna..kulturna..jednom rjecju fina..ja njemu govorim fin djevojka..kad on meni:"E budalo, da ti znas koliko ona na nos moze povuci..i sta jos pri tom radi..."..i sad ja nesto kontam..ko je ovdje lud..ja ili "takvi" i "takve"..nazalost, vecina je takvih trebica..kojima normalan momak nije interesantan..kojima flert (da ima neke veze i sa temom :D ) nista ne znaci ako ti nisi opasan..njima je najbolji "flert" ako se ti sagnes a za pasom ti se vidi utoka..one odmah "piske"..zato H&D..ima njih na Bazenima i u Royalu..ali nema nas ni na Bazenima ni u Royalu..nit' ce me kad biti...

E sto se ja nasra'...
:D :D :D

PS. A ovo za pedere..ma to sam mislio vise figurativno..ne bih ja dao guze nema sanse..ni za pobjedu Sarajeva nad zeljom...
:D :D :D
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#67

Post by xygirl »

krava wrote:ne mozes flertovati ako druga strana nije za flert...
to onda nije flert, to je nabacivanje..

slazem se kravo totaly!

flert je kad se prica o obicnim stvarima ali na dvosmislen nacin :)
izmedju ostalog... :)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#68

Post by manijak1 »

Ja sam flerto-holik.
Najebeš li katkad :oops: :D :?
SENZIBILNI GRUBIJAN
Posts: 54
Joined: 27/03/2005 05:22

#69

Post by SENZIBILNI GRUBIJAN »

manijak1 wrote:
Ja sam flerto-holik.
Najebeš li katkad :oops: :D :?
Skoro nikad´, mada dosta cesto flertujem i sa udatim zenama. Udate zene su posebno dobro raspolozene za flert (ne znam sta je razlog) a i osjecam se nekako merhametli dok to radim s njima :D .
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#70

Post by manijak1 »

Sve je dobro što se dobro okonča da ne kažem :D :D završi :D :D
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#71

Post by bug »

sve do jednom :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#72

Post by manijak1 »

:oops: Nemam iskustava u flertu :D :D
Jaranuopancima
Posts: 167
Joined: 03/03/2005 18:47

#73

Post by Jaranuopancima »

pape wrote:
nikita wrote:Pametna zena + pametan muskarac = lagani flert :D
:roll: Da, da ......... teoretski, ali ........ sta nam kaze iskustvo!?
Primjer iz "Fatalne privlacnosti" ..... :zzzz:
Ona sama, ... pametna, privlacna, pozeljna + zeljna. On slobodan preko vikenda, pametan, privlacan, pozeljan + hajd` sta fali jedan vikend, ... malo "ta trane". A onda, ... ta ista, "pametna zena", njemu zivot pretvori u ovozemaljski pakao. :sad:
Zensko je ovozemaljsko cudo, .... da ti pripremi ovozemaljsko pakleno sranje.
Ko ih ne prepozna, ........ :zzzz: ....... jako skupo placa. :zzzz:
!
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#74

Post by manijak1 »

:oops: Jarane ti samo prepisuješ :D u opancima.
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#75

Post by bug »

manijak1 wrote::oops: Nemam iskustava u flertu :D :D
ni ja isto 8) :D
Post Reply