"Motorista" udario ženu i dvoje djece!!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#1 "Motorista" udario ženu i dvoje djece!!!

Post by Eshek »

Danas je na Čengić Vili neki balavac na sportskom motoru projurio kroz crveno sa oko 140/h i direktno pokupio ženu sa dvoje djece. Kosti i krv na sve strane...

Čestitam odgovornima...

Izgleda da se ništa neće promijeniti dok neko sličan ovom tipu ne pokupi dijete "pogrešne" tj. "prave" osobe. Do tada će to biti samo "nesretni slučajevi"...
Last edited by Eshek on 05/06/2006 02:37, edited 2 times in total.
User avatar
Truba
Posts: 81731
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2

Post by Truba »

gdje na čengić vili?
:(
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#3

Post by Eshek »

komi wrote:gdje na čengić vili?
:(
Kod vjetrenjače, tačnije kod stanice za komercijalu. Frajer je jurio prema gradu kroz par crvenih prije toga, pa se potom vraćao u smjeru Ilidže
User avatar
Edin H.
Posts: 47027
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4

Post by Edin H. »

Ima li negdje vijest o ovom dogadjaju?

Jesu li prezivjeli?
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#5

Post by semso poplava »

Nista trebali su samo prolaznici hladnokrvno prifurati i iscipelati majmuna na smrt :x
Valjda ce biti sutra u novinama :?
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#6

Post by Eshek »

Edin H. wrote:Ima li negdje vijest o ovom dogadjaju?

Jesu li prezivjeli?
Djeca su prošla polomljenih kostiju, ali mislim da je zena imala poprilično tešku ozljedu glave.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#7

Post by Eshek »

semso poplava wrote:Nista trebali su samo prolaznici hladnokrvno prifurati i iscipelati majmuna na smrt :x
Valjda ce biti sutra u novinama :?
Malo sutra...došli mu jarani, više brinu o njegovoj poderanoj jakni, niko i ne pita šta je bilo sa ženom i djecom. :-?

U ovom gradu treba uvesti kaznu od 500 KM za prekoračenje brzine veće od 30-40/h, i to na licu mjesta. Ako nema da plati odmah, konfiskovati auta i svaka 3 mjeseca vršiti licitaciju za ona čiji vlasnici nisu platili.
User avatar
Edin H.
Posts: 47027
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#8

Post by Edin H. »

Vala eshek ako si prisustvovao ovom dogadjaju i ako sutra nista ne objave u novinama nazovi ih i izrazi negodovanje.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#9

Post by Eshek »

Edin H. wrote:Vala eshek ako si prisustvovao ovom dogadjaju i ako sutra nista ne objave u novinama nazovi ih i izrazi negodovanje.
Znam da novinara nije bilo ni poslije sat i pol, tako da nisam baš siguran hoce li šta izaći...
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#10

Post by pape »

Eshek wrote: Malo sutra...došli mu jarani, više brinu o njegovoj poderanoj jakni, niko i ne pita šta je bilo sa ženom i djecom. :-?

U ovom gradu treba uvesti kaznu od 500 KM za prekoračenje brzine veće od 30-40/h, i to na licu mjesta. Ako nema da plati odmah, konfiskovati auta i svaka 3 mjeseca vršiti licitaciju za ona čiji vlasnici nisu platili.
:-? Lijepa Titina policija, ... :roll:
Stoku treba kandzijati, .... ne razumije nista drugo. Kako bi ga oni fino namarisali i onda ga pitali sta je radio.
Divljaju po gradskim ulicama i niko da im stane u kraj, .... neshvatljivo !?
U svim normalnim drzavama ne smiju sjesti bez opreme na motor, ... kazne su ogromne. Gradska voznja je ogranicena na 50 km/h. U naseljima je 30 km/h, ... pa ti izvoli, nema tamo price sa policajcem.
Zna se, .... po dzepu ti je, a za ovake prekrsaje, ... nemas dozvolu za narednih godinu dana, ... sud odradi svoje, a babuka niti moze niti smije traziti shtelu.
Stoka, ... naucili na konje, a sad ih zamjenili motorima.
baba
Posts: 139
Joined: 16/06/2004 01:17

#11

Post by baba »

Gdje je milicija ( nikako nemogu prevaliti policija)? Ko je kreten.? Ko mu je tata? Koliko skole ima?Kolika mu je plata? Jel' majmun u zatvoru? Ko su mu raja? Jel' Sandzo ili domaci idiot?
pape wrote:
Eshek wrote: Malo sutra...došli mu jarani, više brinu o njegovoj poderanoj jakni, niko i ne pita šta je bilo sa ženom i djecom. :-?

U ovom gradu treba uvesti kaznu od 500 KM za prekoračenje brzine veće od 30-40/h, i to na licu mjesta. Ako nema da plati odmah, konfiskovati auta i svaka 3 mjeseca vršiti licitaciju za ona čiji vlasnici nisu platili.
:-? Lijepa Titina policija, ... :roll:
Stoku treba kandzijati, .... ne razumije nista drugo. Kako bi ga oni fino namarisali i onda ga pitali sta je radio.
Divljaju po gradskim ulicama i niko da im stane u kraj, .... neshvatljivo !?
U svim normalnim drzavama ne smiju sjesti bez opreme na motor, ... kazne su ogromne. Gradska voznja je ogranicena na 50 km/h. U naseljima je 30 km/h, ... pa ti izvoli, nema tamo price sa policajcem.
Zna se, .... po dzepu ti je, a za ovake prekrsaje, ... nemas dozvolu za narednih godinu dana, ... sud odradi svoje, a babuka niti moze niti smije traziti shtelu.
Stoka, ... naucili na konje, a sad ih zamjenili motorima.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#12

Post by nosara »

Ne znam ko mu je tata, ali mu je mama demokratija.

I ne kukajte za milicijom, kad ste glasali za nacionalne stranke, rasformirali ste miliciju.
baklava2
Posts: 185
Joined: 28/03/2005 15:09
Location: sarajevo

#13

Post by baklava2 »

kakva crna policija :x :x :x
skoro svaku noć su sa radarom pored doma zdravlja i vile park. zaustavljaju vozače koji voze 64 km/h a motore i " kockaste glave " koji "nisko prolete pored njih i ne gledaju. :x :x :x
vesela
Posts: 1244
Joined: 08/12/2005 20:03

#14

Post by vesela »

Eshek wrote:
Malo sutra...došli mu jarani, više brinu o njegovoj poderanoj jakni, niko i ne pita šta je bilo sa ženom i djecom. :-?

U ovom gradu treba uvesti kaznu od 500 KM za prekoračenje brzine veće od 30-40/h, i to na licu mjesta. Ako nema da plati odmah, konfiskovati auta i svaka 3 mjeseca vršiti licitaciju za ona čiji vlasnici nisu platili.
totalno si u pravu!...najzalosnije je da svi dooobro vode racuna o brzini cim izadju iz BiH...znaju sta ih ceka!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#15

Post by mIRCerka »

U Avazu pise da su oni presli preko zelene povrsine i da su pretrcavali cestu mimo pjesackog...a evo nema nista jos na online izdanju avaza...
King Kikapu
Posts: 1162
Joined: 11/08/2005 09:56
Location: hrasno brdo

#16

Post by King Kikapu »

...sto uopste ne smanjuje krivicu debila na motoru
Hendrix
Posts: 4110
Joined: 27/02/2004 00:00

#17

Post by Hendrix »

Najluđi podvig debilnog motoriste sam prošle godine na socijalnom vidio.Frajer ga sa semafora diže na zadnji i tako profura ja mislim jedno 30 cm izbezumljenoj ženi pored glave koja je prelazila na pješačkom,i ništa ode,i eto ga opet za par minuta na istom mjestu isti fazon,nigdje policije naravno,oni hvataju one koji voze 70 na sat.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#18

Post by mIRCerka »

pa ne znam, pretpostavljam da jedino sto na preostaje jeste da uzmemo pravdu u svoje ruke...
sto i ne bi bilo lose...ne samo za motoriste vec i za debilne roditelje koji stave jednogodisnje dijete sebi u krilo i tako voze po gradu, za balavce koji od tate dobiju bibi na par sati i onda se kurce na cesti...itditd...sirok je dijapazon debilnosti prourokovane totalnom saobracajnom nekulturom...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14615
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#19

Post by DaysleepeR »

Ja mislim da smanjuje itekako.

Mislim da je ruzno sto pojedinci furaju po gradu ali ima par stvari koje mi kod Esheka ne stimaju.

Prvo, uz svo duzno postovanje neznamo kao cinjenicu da je motorista vozio 140 kmh, osim ako se Eshek ne bavi amaterski radarskim mjerenjem brzine po gradu.

Drugo, mislim da nije bas tako jednostavno prolaziti kroz crveno koliko je jednostavno to reci.
Ipak tu postoje druga vozila kojima je u tom trenutku zeleno, i bilo ko ko prolazi brzinom od 140 kmh kroz crveno mora biti lud ili sretan da ga neko ne pokupi.

A klasika je da gospoje pohite mimo pjesackog na autobus sa sve djecom a ako je ko pokupi jebiga.

Hajd sad me napadajte :D
Last edited by DaysleepeR on 05/06/2006 10:06, edited 1 time in total.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#20

Post by shin »

Mene su neki dan lešinari na 69 zaustavili (60 limit, pojas sve uredno), plati mandatnu i Bog....

Kurac im plati ne dam marke.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#21

Post by Murat Sabanovic »

treba njega dobro po ledjima maltnuti,tako da mu nikad vise ne bi na um palo da sjedne na motor.
remake
Posts: 369
Joined: 17/03/2006 14:28

#22

Post by remake »

A klasika je da gospoje pohite mimo pjesackog na autobus sa sve djecom a ako je ko pokupi jebiga.

Hajd sad me napadajte :D[/quote]





zbog ovoga ovdje napisanog :( osjecaj se napadnutim :(
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14615
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#23

Post by DaysleepeR »

remake wrote:A klasika je da gospoje pohite mimo pjesackog na autobus sa sve djecom a ako je ko pokupi jebiga.

Hajd sad me napadajte :D




zbog ovoga ovdje napisanog :( osjecaj se napadnutim :([/quote]

Izvini ali u Zakonu o sigurnosti u saobracaju je predvidjena kazna za pjesake koji prelaze mimo pjesackog a da isti nije udaljen vise od 100 metara od mjesta prelaska ulice.

Pa valjda i taj pjesacki za nesto sluzi.

Ako je stvarno prelazila mimo pjesackog sa djecom, onda je direktno odgovorna sto ih je ugrozila.

Moglo ih je i auto pokupiti isto tako, mislim da bi tad posljedice bile jos vece.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#24

Post by manijak1 »

Remake :oops: taj tip je ......ako se vratiš unazad gore prije nego je napravio ovo nedjelo ( teško se može nastaviti dalje živjeti s tim osim ako nisi bezdušna životinja ) ......prekršio više saobraćajnih propisa što zbog nepoštovanja signalizacije što zbog brzine .....tako da ti ovo poređenje ne odgovara trenutku jer da je išao 60 ....mogao je stati i istu gospođu opomenuti :oops: ........ovako je napravljena prevelika šteta :oops:
Nema potrebe da te čovjek napada ......jednostavno nisi svjesna situacije .
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#25

Post by shin »

Sjeca li se ko belaja kada je onaj degenerik od Hanke Paldum pokupio zenu sa motorom. Kako se to zavrsilo?
Post Reply