Moto susreti-motorijade u BiH

Podforum za motocikliste...
User avatar
super_hik
Posts: 53
Joined: 10/05/2012 07:55

#76 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by super_hik »

mislim da će biti u goraždu puno bolje, ako ništa pored rijeke šator, gajba piva, neka vatrica... a s druge strane mislim da će se na ilidži izgubiti čar motorijade i da će biti previše pozera. izvinjavam se ako to pozer nekoga vrijeđa
User avatar
phil manzanera
Posts: 720
Joined: 14/07/2005 12:26
Location: Sarajevo

#77 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by phil manzanera »

super_hik wrote:mislim da će biti u goraždu puno bolje, ako ništa pored rijeke šator, gajba piva, neka vatrica... a s druge strane mislim da će se na ilidži izgubiti čar motorijade i da će biti previše pozera. izvinjavam se ako to pozer nekoga vrijeđa
Gorazde: super ekipa, super momci, lagana voznjica i sto je najvaznije, skromni su, ne kurce se, ne smatraju se velikima do nebesa, vec su sasvim realni, dobronamjerni, svi su im dobrodosli, ne gledaju jedne mrko, a druge sa visine, obraduju se svakome....eto sta bih jos napisao.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#78 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by Ramzess Veliki »

A muzika će svakako biti bolja! :lol: Ako budem na Ilidži sigurno ću biti kad Alen Islamović ne pjeva! :lol: :lol: :lol:
Čudo da nije Dara Bubamara! :lol:
U Goraždu će biti klubovi. Ilidžanci su tek osnovali klub, treba da zasluže posjetu. Mi već 6-7 godina obilazimo motorijade po regionu i tek prošle godine smo dobili podršku da pravimo motorijadu, pa smo razglasili termin u osmom mjesecu u dogovoru sa ostalim klubovima. Mada nam je prioritet trenažna staza, pa ćemo vidjeti. U najgoroj varijanti napravićemo jedan mega-parti, sa 5-6 grupa i plesačicama. :thumbup:
User avatar
super_hik
Posts: 53
Joined: 10/05/2012 07:55

#79 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by super_hik »

Ramzess Veliki wrote:A muzika će svakako biti bolja! :lol: Ako budem na Ilidži sigurno ću biti kad Alen Islamović ne pjeva! :lol: :lol: :lol:
Čudo da nije Dara Bubamara! :lol:
U Goraždu će biti klubovi. Ilidžanci su tek osnovali klub, treba da zasluže posjetu. Mi već 6-7 godina obilazimo motorijade po regionu i tek prošle godine smo dobili podršku da pravimo motorijadu, pa smo razglasili termin u osmom mjesecu u dogovoru sa ostalim klubovima. Mada nam je prioritet trenažna staza, pa ćemo vidjeti. U najgoroj varijanti napravićemo jedan mega-parti, sa 5-6 grupa i plesačicama. :thumbup:
kako ćeš alena propustiti možda bude specijalni gost Slavica :-D sa svojim hitom lopov, a slučajno znam da je imao i turneju s Indirom radić po americi pa možda i ona zapjeva al na francuskom :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#80 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by Ramzess Veliki »

super_hik wrote: kako ćeš alena propustiti možda bude specijalni gost Slavica :-D sa svojim hitom lopov, a slučajno znam da je imao i turneju s Indirom radić po americi pa možda i ona zapjeva al na francuskom :D
Znači da ipak dođem na jutarnju kafu oko 6 ujutru, da me neka pevaljka ne preplaši. :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#81 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by Ramzess Veliki »

phil manzanera wrote:
super_hik wrote:mislim da će biti u goraždu puno bolje, ako ništa pored rijeke šator, gajba piva, neka vatrica... a s druge strane mislim da će se na ilidži izgubiti čar motorijade i da će biti previše pozera. izvinjavam se ako to pozer nekoga vrijeđa
Gorazde: super ekipa, super momci, lagana voznjica i sto je najvaznije, skromni su, ne kurce se, ne smatraju se velikima do nebesa, vec su sasvim realni, dobronamjerni, svi su im dobrodosli, ne gledaju jedne mrko, a druge sa visine, obraduju se svakome....eto sta bih jos napisao.
Sve što si rekao čista istina. I ono što nisi rekao a mislio si. :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#82 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by Ramzess Veliki »

... Ali treba pomoći Prigradske, ljudi se stvarno trude.
Mada sam ja lično uvijek bio zagovornik jedne motorijade u Sarajevu koju bi organizirali svi naši klubovi zajedno. E to bi bilo nešto ... :thumbup:
majapjava
Posts: 90
Joined: 31/03/2013 20:02

#83 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by majapjava »

Ramzess Veliki wrote:
super_hik wrote: kako ćeš alena propustiti možda bude specijalni gost Slavica :-D sa svojim hitom lopov, a slučajno znam da je imao i turneju s Indirom radić po americi pa možda i ona zapjeva al na francuskom :D
Znači da ipak dođem na jutarnju kafu oko 6 ujutru, da me neka pevaljka ne preplaši. :lol:
tebe Ramzes ima svugdje i po pjevaljkama bi a vidim tamo na temi Ljubasvseks muntaju te gay momci a ti jos sa njima ocijukas
User avatar
braca
Posts: 854
Joined: 08/08/2005 14:56

#84 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by braca »

Ramzess Veliki wrote:... Ali treba pomoći Prigradske, ljudi se stvarno trude.
Mada sam ja lično uvijek bio zagovornik jedne motorijade u Sarajevu koju bi organizirali svi naši klubovi zajedno. E to bi bilo nešto ... :thumbup:
Dobar im onaj Alen Islamovic, mogli su dovesti i Terezu Kesoviju. Od toliko rock'n'roll grupa, oni dovode - trubadura! :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#85 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by Ramzess Veliki »

braca wrote:
Ramzess Veliki wrote:... Ali treba pomoći Prigradske, ljudi se stvarno trude.
Mada sam ja lično uvijek bio zagovornik jedne motorijade u Sarajevu koju bi organizirali svi naši klubovi zajedno. E to bi bilo nešto ... :thumbup:
Dobar im onaj Alen Islamovic, mogli su dovesti i Terezu Kesoviju. Od toliko rock'n'roll grupa, oni dovode - trubadura! :lol:
:lol: :lol: :lol: Što jest' - jest' ...
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#86 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by scooterista »

braca wrote:
Ramzess Veliki wrote:... Ali treba pomoći Prigradske, ljudi se stvarno trude.
Mada sam ja lično uvijek bio zagovornik jedne motorijade u Sarajevu koju bi organizirali svi naši klubovi zajedno. E to bi bilo nešto ... :thumbup:
Dobar im onaj Alen Islamovic, mogli su dovesti i Terezu Kesoviju. Od toliko rock'n'roll grupa, oni dovode - trubadura! :lol:
Ma hajde njega, on je urban tip, ta prateca grupa zvuci mu total ko neki kafanski pjevaci :?
"Okus meda" - jel iko ikad cuo za njih ili ih sluso?
Zvuci bas seljacki...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#87 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by Ramzess Veliki »

scooterista wrote: Ma hajde njega, on je urban tip, ta prateca grupa zvuci mu total ko neki kafanski pjevaci :?
"Okus meda" - jel iko ikad cuo za njih ili ih sluso?
Zvuci bas seljacki...
:shock: Ispašće na kraju motorijada k'o korida ...
User avatar
kijamet insan
Posts: 151
Joined: 21/09/2012 15:10

#88 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by kijamet insan »

E cu okus meda :-) , pa mogli su i brkove da zacine :-D

majapjava
Posts: 90
Joined: 31/03/2013 20:02

#89 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by majapjava »

Ramzess Veliki wrote:
scooterista wrote: Ma hajde njega, on je urban tip, ta prateca grupa zvuci mu total ko neki kafanski pjevaci :?
"Okus meda" - jel iko ikad cuo za njih ili ih sluso?
Zvuci bas seljacki...
:shock: Ispašće na kraju motorijada k'o korida ...
sto mi je ramzes dvosmislen "korida" bikovi hmmm
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#90 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by scooterista »

Imal igdje slika, videa sa susreta na Ilidzi? Gledo sam na stranici Suburbs Riders ali nema jos nista.
Samo ne na Fejsu, na toj gluposti nisam priavljen.
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#92 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by scooterista »

Como_Sarajevo wrote:Image

Uploaded with ImageShack.us


http://www.youtube.com/watch?v=xZbAY1kqq00

Dobro došli.

ACCA
Losa prognoza za cetvrtak popodne i pogotovu petak, pljuskovi :sad:

http://www.weather24.com/16days/r/Saraj ... BA0BF0006#
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#94 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by bilic »

:D
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#96 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by dustaban »

Ja moram kasti pa sta kosta... meni su ove motorijade veci primitivizam od korida!

To su neki komicni skupovi nedojebanih likova, gdje su najsmjesniji ovi matorci koji bi da zaustave vrijeme... a svi skupa bi da uz pomoc motora i presmjesnih (presmjesno prijetecih) kostima bar na trenutak budu neke face jer ocito nisu nikakvi autoriteti u stvarnom zivotu... djetinjasto pa ga yebi!

Ako se medju njima i pojavi neka faca, taj je faca i bez motora i koze. Ali takvih ja ne vidim na ovim slikama sa motorijada, sve je to jad i cemer... pive, kreveljenje, grimase, polovni rokeri, ofucane striptizete...

Korida je makar autenticna i autohtona.
Eto, ja rekoh sta sam imao rijet

:mrgreen:
Image
Image
nikake razlike, tamo bikovi, ovdje motori, ostalo sve isto...
Como_Sarajevo
Posts: 624
Joined: 20/01/2004 00:00

#97 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by Como_Sarajevo »

Razmišljao sam o tome da li da ti odgovorim,ajd reko da malo vidim hoće li ti neko na ovo,prije mene odgovoriti,ali neće.Čeka se moj odgovor .Dobro,pošto si postao poslije moje najave,osjetio sam se prozvanim,pa da ti kažem par rečenica.Kako si mogao pročitati radi se o party a ne o motorijadi niti nedaj bože o koridi.Tu se neprave velike pare.Mi pravimo party za članove kluba sa svojim porodicama i prijateljima kluba,nebitno jesu li oni smetljari,moleri, rudari,doktori,piloti ili kapetani.Niti je bitno šta voze.Za djecu ima posebno odvojen dio gdje se mogu igrati bez da uznemiravaju roditelje.Znači tradicionalni skup na koji dolaze svi prijatelji naših članova ma odakle oni dolazili.Malo muzike uživo,klopa piće i lagano do kasno u noć.Dakle radi se o redovnom tradicionalnom party i ništa više,bez puno pompe.2016 se slavi 50-godišnjica kluba pa samim tim ti ni ne mogu zamjeriti za ono,starci u šarenim kostimima :D Ovaj klub je davno napravio svoju istoriju a mi kao članovi,pokušavamo da nastavimo tradiciju kluba.I još da ti kažem,svako ima pravo imati svoj izbor u životu,koji se nosi u srcu a ne da se koristi u neke druge neiživljene životne frusrtacije.Možda sjedneš nekad s nekim na pivu od nas,vidio bi da bi ti se malo razbistrilo ili ipak možda ne,ko zna....
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#98 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by Hajvan »

ne nađoh odgovarajucu temu, pa cu ovdje podjeliti s vama:

Image
TouringBiker
Posts: 1271
Joined: 03/04/2013 21:52
Grijem se na: Struju

#99 Re: Moto susreti-motorijade u BiH

Post by TouringBiker »

Hajvan wrote:ne nađoh odgovarajucu temu, pa cu ovdje podjeliti s vama:

Image
Malko su pobrkali slike... Vlora to Saranda ilustrirana slikom dubrovačkog starog grada po noći
Post Reply