Moto GP

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#326 Re: Moto GP

Post by konektovan »

drndalo wrote:
studeni76 wrote:Al šta uradi onaj idiot u Moto2 trci. Luđak mrtav-hladan na pravcu pritisnu protivniku kočnicu! Ono ja nisam vidio, kao pokušaj ubistva :-)
Odaziva se na ime Fenati, i prije je vec imao saketanja po boxu, dok je vozio za Rossijev tim. Juce je zavrsio sa crnom zastavom, plus 2 trke zabrane... Mada bi od mene dobio i vise... A ni marisol mu ne bi falio...
Ma kreten, od velikog talenta do velike propalice iako je imao Rosija za mentora i bio je dojucer dio VR46 akademije.
User avatar
drndalo
Posts: 22825
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#327 Re: Moto GP

Post by drndalo »

konektovan wrote:
drndalo wrote:
studeni76 wrote:Al šta uradi onaj idiot u Moto2 trci. Luđak mrtav-hladan na pravcu pritisnu protivniku kočnicu! Ono ja nisam vidio, kao pokušaj ubistva :-)
Odaziva se na ime Fenati, i prije je vec imao saketanja po boxu, dok je vozio za Rossijev tim. Juce je zavrsio sa crnom zastavom, plus 2 trke zabrane... Mada bi od mene dobio i vise... A ni marisol mu ne bi falio...
Ma kreten, od velikog talenta do velike propalice iako je imao Rosija za mentora i bio je dojucer dio VR46 akademije.
Fenati je dobio otkaz i od tima s kojim je imao ugovor za iducu sezonu, a odmah zatim i od tima za kojeg (je) sada vozi(o)...

https://twitter.com/tancredipalmeri

Kuriozitet je da je upravo sa timom Augusta kojem je pritisnuo kocnicu imao ugovor za dogodine...

https://twitter.com/i/status/1039100563152089089
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#328 Re: Moto GP

Post by konektovan »

Ma ono je za dozivotnu suspenziju... :(
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#329 Re: Moto GP

Post by studeni76 »

Pa ako timovi budu pošteni mogao bi proći bez ugovora. Već je izgubio trenutni i naredni, sada samo da se i ostali solidarišu i ne ponude mu mjesto! Ništa bolje kreten nije ni zaslužio, na 250km/h pritisnut tuđu kočnicu :-)
Ima li gdje kakva njegova izjava?
User avatar
drndalo
Posts: 22825
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#330 Re: Moto GP

Post by drndalo »

User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#331 Re: Moto GP

Post by Edin H. »

drndalo wrote:
studeni76 wrote:Al šta uradi onaj idiot u Moto2 trci. Luđak mrtav-hladan na pravcu pritisnu protivniku kočnicu! Ono ja nisam vidio, kao pokušaj ubistva :-)
Odaziva se na ime Fenati, i prije je vec imao saketanja po boxu, dok je vozio za Rossijev tim. Juce je zavrsio sa crnom zastavom, plus 2 trke zabrane... Mada bi od mene dobio i vise... A ni marisol mu ne bi falio...
A sto ne kazes narodu da ga je Mazi pretekao iznutra ranije, te obadvojica izletila sa staze.

Izdrzi Romano :oops:

junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#332 Re: Moto GP

Post by junior3 »

Kakve dvije trke, zabraniti da se takmiči za sva vremena.
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#333 Re: Moto GP

Post by Edin H. »

Bio je isprovociran :oops:
User avatar
drndalo
Posts: 22825
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#334 Re: Moto GP

Post by drndalo »

Edin H. wrote:Bio je isprovociran :oops:
Nadam se da se zjbvs?

Znas i sam koliko sam lajao na Markezovo divljanje i silovanje u Argentini... Za to postoji crna zastava, zatvor ako treba... Ubiti ga zbog toga je malo preradikalno i za mene koji ga ni malo ne volim...

Potpuno isto i sa ovim idiotom... Ako je (a taj dio trke nisam dobro upratio snimke) Mazi usrao, postoji tim, zalba, kazna, na stazi je svakako izgledao brzi od Mazija... Na kraju krajeva, ako je Mazi bas usrao, i uradio vise od racing incidenta, nek mu ode do boxa i nek se posaketaju i zube nek mu saspe... Ovo sto je uradio je na granici pokusaja ubistva namjernim izazivanjem nesrece...

Da se vratim na Markezov argentinski slucaj, bilo je to idiotsko pretjerivanje i silovanje, u zelji da bude najbrzi, ali nije nikoga namjerno polomio, samo mu je bio glupi dan... Ovaj je ovim potezom presao taj stadij na kvadrat, mogao je i noz izvuci iz gaca, pa ga zbosti pod rebro u prolazu...
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#335 Re: Moto GP

Post by junior3 »

Da je većina napisala kako je to sve zajebancija i da nema potrebe da se kazni, Edin bi onda rekao da ga treba izbaciti iz takmičenja. :mrgreen:
Ovako je budala bila isprovocirana. :mrgreen:
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#336 Re: Moto GP

Post by junior3 »

:lol:
Drndaš ti ko da ne znaš starog trolera. :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#337 Re: Moto GP

Post by Edin H. »

Da je htio da ga ubije dodao bi mu gas, a ne pritisnuo kocnicu :skoljka:
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#338 Re: Moto GP

Post by Edin H. »

User avatar
drndalo
Posts: 22825
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#339 Re: Moto GP

Post by drndalo »

U Aragonu bi moglo biti interesantno, prva trojica u 8 stotinki na kvalifikacijama...

Lorenzo
Dovicioso
Marques
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#340 Re: Moto GP

Post by studeni76 »

I naravno Marc na kraju. Titula u dzepu.
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#341 Re: Moto GP

Post by konektovan »

Strašna trka, moto gp je sami vrh i zaista ove vozace se moze nazvati vanzemaljcima, nevjerovatno je šta su sposobni uraditi. Marquez potvrdio klasu, onu hondu tjera preko svih mogucih limita. Dovizioso takodjer odlican, kao i dvojac Suzukija koji je danas cijelu trku pratio Marqueza i Dovija. Steta za Lorenza, mislim da je mogao danas i do pobjede, da nije bilo prve nesretne krivine i katapultiranja. Ducati je premocan stroj, zaista...
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#342 Re: Moto GP

Post by bhnapoleon1 »

Mislim da je ovo prva Motogp utrka da sam je pogledao od početka do kraja. Nije loš sport. Al bilo bi bolje da imaju više krugova.
Čini mi se da reditelj premalo pažnje posvećuje ostalim vozačima u odnosu na prva tri, jer bilo je čini mi se preticanja koja nisu nikako prikazana.
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#343 Re: Moto GP

Post by konektovan »

bhnapoleon1 wrote:Mislim da je ovo prva Motogp utrka da sam je pogledao od početka do kraja. Nije loš sport. Al bilo bi bolje da imaju više krugova.
Čini mi se da reditelj premalo pažnje posvećuje ostalim vozačima u odnosu na prva tri, jer bilo je čini mi se preticanja koja nisu nikako prikazana.
Naravno da ce biti fokus na vozacima koji su naprijed, i to 4 vozaca unutar 2 sekunde, koji se bore od samog pocetka. Rezija je ok, cim je veca razlija izmedju 1 i 2 prebbaci na ostale vozace iza.
Ne moze više krugova od ovog, pa nisu im jaja od celika hebote. :mrgreen: Valja se saltati, lijevo desno, sagni se, ispravi se, spusti nogu, prezahtjevan sport....
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#344 Re: Moto GP

Post by bhnapoleon1 »

konektovan wrote:
bhnapoleon1 wrote:Mislim da je ovo prva Motogp utrka da sam je pogledao od početka do kraja. Nije loš sport. Al bilo bi bolje da imaju više krugova.
Čini mi se da reditelj premalo pažnje posvećuje ostalim vozačima u odnosu na prva tri, jer bilo je čini mi se preticanja koja nisu nikako prikazana.
Naravno da ce biti fokus na vozacima koji su naprijed, i to 4 vozaca unutar 2 sekunde, koji se bore od samog pocetka. Rezija je ok, cim je veca razlija izmedju 1 i 2 prebbaci na ostale vozace iza.
Ne moze više krugova od ovog, pa nisu im jaja od celika hebote. :mrgreen: Valja se saltati, lijevo desno, sagni se, ispravi se, spusti nogu, prezahtjevan sport....
To definitivno trebaju im kolica za muda, evo čak sam i gledao da instaliram neki motogp na laptop :lol:

Lorenzo okrivio Marqueza za onaj pad danas.
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#345 Re: Moto GP

Post by konektovan »

bhnapoleon1 wrote:
konektovan wrote:
bhnapoleon1 wrote:Mislim da je ovo prva Motogp utrka da sam je pogledao od početka do kraja. Nije loš sport. Al bilo bi bolje da imaju više krugova.
Čini mi se da reditelj premalo pažnje posvećuje ostalim vozačima u odnosu na prva tri, jer bilo je čini mi se preticanja koja nisu nikako prikazana.
Naravno da ce biti fokus na vozacima koji su naprijed, i to 4 vozaca unutar 2 sekunde, koji se bore od samog pocetka. Rezija je ok, cim je veca razlija izmedju 1 i 2 prebbaci na ostale vozace iza.
Ne moze više krugova od ovog, pa nisu im jaja od celika hebote. :mrgreen: Valja se saltati, lijevo desno, sagni se, ispravi se, spusti nogu, prezahtjevan sport....
To definitivno trebaju im kolica za muda, evo čak sam i gledao da instaliram neki motogp na laptop :lol:

Lorenzo okrivio Marqueza za onaj pad danas.
Hebemu misa, pa nisu ni bili blizu, ni kontakta, ništa.....
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#346 Re: Moto GP

Post by shandrprcSA »

5 krugova prije kraja ono izmedju Marc, Dovi i Iann me podsjetilo na F1 Spa 2000 :D

Image
User avatar
drndalo
Posts: 22825
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#347 Re: Moto GP

Post by drndalo »

Startna:

Marq
Rossi
Dovi

Valjda nece biti dosadno...
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#348 Re: Moto GP

Post by studeni76 »

Koja luda utrka, MotoGP je vrh!!!
Sjajna borba Marca i Dovija
User avatar
drndalo
Posts: 22825
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#349 Re: Moto GP

Post by drndalo »

Fina, postena, borbena, cista trka, sa puno obilazenja...

Marq
Dovi
Vinales
Rossi
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#350 Re: Moto GP

Post by bhnapoleon1 »

Dobra trka, zadnji krug zadnja krivina
Spavaš li mirno F1
Post Reply