Moto GP

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
drndalo
Posts: 22799
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#226 Re: Moto GP

Post by drndalo »

Odoh gledat Nascar... :evil:
il dottore
Posts: 1465
Joined: 12/04/2014 20:35

#227 Re: Moto GP

Post by il dottore »

Debeli Krastavac wrote:odmah je marquez trebao da bude diskvalifikovan crna zastava i zdravo, proglasit milera pobjednikom utrke a ostali nek se bore za pozicije od drugog mjesta pa nadalje, neregularna trka od početka
:thumbup:
Jedino sto bi bilo nalik na sport
Ali moto gp je usran dolaskom ovog spanskog kurtona
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#228 Re: Moto GP

Post by junior3 »

drndalo wrote: Ti sigurno i za Real navijas...? Pa stalno slavis pobjede? Fino je to... :mrgreen:

Deder reci jel ovo danas bilo i na sta nalik? Na *urac od ovce?

Nije bio njegov dan ocito. Parkiraj, izjebi si sam mater, i timu, i sponzorima, i navijacima...

Onda kreni u trening za iducu trku i zdravo... Na sta je ovo licilo? Trebao je ubiti sebe ili drugoga pokusavajuci nesto sto ne ide?
Ma ja nemam pojma ni šta je bilo. :lol:

Za AC Milan navijam. :D
il dottore
Posts: 1465
Joined: 12/04/2014 20:35

#229 Re: Moto GP

Post by il dottore »

drndalo wrote:Odoh gledat Nascar... :evil:
Jbo majku sta uradise od onakog sporta
User avatar
drndalo
Posts: 22799
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#230 Re: Moto GP

Post by drndalo »

junior3 wrote:
drndalo wrote: Ti sigurno i za Real navijas...? Pa stalno slavis pobjede? Fino je to... :mrgreen:

Deder reci jel ovo danas bilo i na sta nalik? Na *urac od ovce?

Nije bio njegov dan ocito. Parkiraj, izjebi si sam mater, i timu, i sponzorima, i navijacima...

Onda kreni u trening za iducu trku i zdravo... Na sta je ovo licilo? Trebao je ubiti sebe ili drugoga pokusavajuci nesto sto ne ide?
Ma ja nemam pojma ni šta je bilo. :lol:

Za AC Milan navijam. :D
Men's'cini da bi on prvo morao na jedno od-Sihravanje kod Hodze svratiti... Pa tek onda u Texas... :run:
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#231 Re: Moto GP

Post by konektovan »

Svi pravi šampioni su imali takve incidente, i na kraju, ne bi ni bili šampioni da nidu išli na nož. :mrgreen:
Haj zdraooooo. :mrgreen:
User avatar
drndalo
Posts: 22799
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#232 Re: Moto GP

Post by drndalo »

konektovan wrote:Svi pravi šampioni su imali takve incidente, i na kraju, ne bi ni bili šampioni da nidu išli na nož. :mrgreen:
Haj zdraooooo. :mrgreen:
Mijesas idjenje u napad kada prostor postoji, danas je ovaj slino probao 2x ici u prostor koji nije postojao... Ako su ovo bili trkacki incidenti, onda je Bakir zaista otvorio 100.000 radnih mjesta...

When you see the space and go for it, that makes you champion. When you attack the space that is not there, that makes you.... Mark Marques / Takuma Sato...

By the way, na NASCARu se puno postenije trenutno krkaju... :kiss:
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#233 Re: Moto GP

Post by konektovan »

drndalo wrote:
konektovan wrote:Svi pravi šampioni su imali takve incidente, i na kraju, ne bi ni bili šampioni da nidu išli na nož. :mrgreen:
Haj zdraooooo. :mrgreen:
Mijesas idjenje u napad kada prostor postoji, danas je ovaj slino probao 2x ici u prostor koji nije postojao... Ako su ovo bili trkacki incidenti, onda je Bakir zaista otvorio 100.000 radnih mjesta...

When you see the space and go for it, that makes you champion. When you attack the space that is not there, that makes you.... Mark Marques / Takuma Sato...
Jok, višestrukog sampiona svijeta porediš sa Satom, svaka ti cast. :-) Uslovi su biki teski, suha, mokra staza na više mjesta, tesko je procijeniti koliko ima mjesta. Ali, to su sampioni, da nisu takvi bili bi kao ti ili ja. :mrgreen:
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#234 Re: Moto GP

Post by junior3 »

E jebo te led na guranje lik upali. :lol:
User avatar
drndalo
Posts: 22799
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#235 Re: Moto GP

Post by drndalo »

E danas je visestruki Sampion spao na sampion, a kvalitetu nastupa na Takuma Sato! Kamikaza u neznanju...

Ne volim ga, ali kada je nesto racing incident onda jeste i zdravo. Kao danas Hamilton-Verstapen... Desavalo se... I desavace se... Ali ovo danas je bila zelja za ponistavanjem prethodnih sranja, a upadanje u sve veca sranja... Nekada ti jednostavno nije dan, i zdravo... Treba znati nekada u dugoj sezoni odigrati i takticki, i biti 5-i... Bolje nego 18-i uz najgori anti marketing samog sebe ikada...

Vidjecemo hoce li iducu trku startati sa zadnjeg mjesta... Rosi je dobio takvu kaznu kada je on napravio nesto slicno, i time je izgubio titulu jer je bio kraj sezone... Sada je pocetak pa opet sumnjam da ce to dobiti...
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#236 Re: Moto GP

Post by konektovan »

Marquez nije imao namjeru da ga obori, cojek jednostavno uletio u mali prostor. Rossi je prije dvihe godine imao namjeru. :wink: Bitna razlika.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#237 Re: Moto GP

Post by mali_milojica »

Marquez je najveća hinja i pickica u svijetu sporta.
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#238 Re: Moto GP

Post by konektovan »

mali_milojica wrote:Marquez je najveća hinja i pickica u svijetu sporta.
Jeste hejteri. :mrgreen:
Grande Marquez, grande grande. :mrgreen:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#239 Re: Moto GP

Post by mali_milojica »

konektovan wrote:
mali_milojica wrote:Marquez je najveća hinja i pickica u svijetu sporta.
Jeste hejteri. :mrgreen:
Grande Marquez, grande grande. :mrgreen:
:maca:
Rossi mu se posro po glavi. Nije dao ni da mu udje u box :D
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#240 Re: Moto GP

Post by konektovan »

mali_milojica wrote:
konektovan wrote:
mali_milojica wrote:Marquez je najveća hinja i pickica u svijetu sporta.
Jeste hejteri. :mrgreen:
Grande Marquez, grande grande. :mrgreen:
:maca:
Rossi mu se posro po glavi. Nije dao ni da mu udje u box :D
Rossijeve vaške, onaj mu guzni haver misliš?! :mrgreen:
Covjek došao da se izvini, korektno skroz, oni k'o dzukci se ponijeli. Toliko o njima.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#241 Re: Moto GP

Post by mali_milojica »

Nek se materi izvinjava :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#242 Re: Moto GP

Post by konektovan »

mali_milojica wrote:Nek se materi izvinjava :lol:
Pa sve je to sastavni dio sporta. Meni je danas najviše zao Millera, jer je zbog odluke direkcije utrke izgubio pobjedu.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#243 Re: Moto GP

Post by cassius »

Rossi licemjer samo takav.

User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#244 Re: Moto GP

Post by R9.. »

Ova dva incidenta nisu ni slični.
User avatar
drndalo
Posts: 22799
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#245 Re: Moto GP

Post by drndalo »

konektovan wrote:Marquez nije imao namjeru da ga obori, cojek jednostavno uletio u mali prostor. Rossi je prije dvihe godine imao namjeru. :wink: Bitna razlika.
Bitna ralika je da nije imao kuda proci ali je ipak silovao...

Bil mu ti prihvatio izvinjenje da te onako zajebo?
User avatar
Sidius
Posts: 135
Joined: 21/12/2017 14:15

#246 Re: Moto GP

Post by Sidius »

"Your ambition outweighs your talent" hahah

sjecam se da su u Jerezu Rossi i Marquez istim manevrom pobijedili tako sto su izbacili Setea/Lorenza.... MM je imao od koga da uci banzai poteze.
Samo sto se Rossiju halali svaki put, jer vise od pola ljubitelja MotoGPa navija za njega.

Rossi je najveci ikada, a Marquez ima potencijal da to postane. Veliki broj velikih sampiona je cinio ovakve stvari, i to je jedan od razloga zasto volimo ovaj sport.
User avatar
drndalo
Posts: 22799
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#247 Re: Moto GP

Post by drndalo »

Izvini ali Rossi je zbog takvog poteza kaznjen tako da je zijanio titulu... Pa nije bas da mu se sve halalilo...

Da je sinoc Mark napravio 1 gaf, pa hajde, desilo se... Ali 3 kazne u istoj trci ne govore nesto? Malo li je? Jucer i zid da su mu postavili on bi pokusao na silu proci...
User avatar
Sidius
Posts: 135
Joined: 21/12/2017 14:15

#248 Re: Moto GP

Post by Sidius »

a ne ne, nisam mislio da mu oproste sudije, nego navijaci uvijek nalaze izgovore za svog ljubimca, tako je Rossi cist u javnosti sta god da uradi, s kim god da zagovna na stazi ili van, sa svakim konkurentom: Biaggi, Sete, Casey, Lorenzo... jedino se nije kacio sa Pedrosom, a on i nije konkurent haha

Nisam spomenuo Maleziju kada je izgubio titulu, do te utrke je Rossi vec imao nekoliko kaznenih bodova, nakupilo se bilo i tako je dobio kaznu da zadnji starta iducu utrku u Valensiji, a nije odmah crnu zastavu - osvojio je 3. mjesto u Maleziji.

Nije mi se svidjelo od sudija sto su cekali kraj trke da kazne MM-a sa +30s. Daj mu odmah crnu zastavu, vidis da mu nije dobro. Mislio sam da ce biti jos gore s Vinalesom, srecom proslo je ok.

Sigurno da mu nakon iduceg incidenta slijedi veca kazna, bas kao i Rossiju prije 3 godine.
User avatar
drndalo
Posts: 22799
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#249 Re: Moto GP

Post by drndalo »

Ja se nadam da ce on sam nauciti nesto iz onog jucerasnjeg silovanja... Kad si gladan nisi svoj, izvuci sta mozes i zdravo...

Valentino je juce tako i vozio... ? Nije mogao medju prva 4, ganjaj 5-6 ako mozes...

Navijaci ko navijaci, mada i tu ne kontam slijepocu... Volim i ja tufahije pa znam da mi nakon trece malo bude zlo... :run:
User avatar
Sidius
Posts: 135
Joined: 21/12/2017 14:15

#250 Re: Moto GP

Post by Sidius »

eh to, upravo tako... Marquez je imao pace da stigne mozda do prve 4,ali da je prazna staza ispred njega), lik htio je kroz ljude haha.
Inace je prosle 2 sezone vecinom vozio pametno i strpljivo, pa me cudi zasto je ovako divljao

al hajd, bilo proslo... idemo dalje, bice mocno prvenstvo.
Nadam se da ce Rossi, VInales i Lorenzo uci u formu, pa da bude prava borba za titulu :-D
Post Reply